Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Немам речи којима бих описао колико сам срећан због ове четврте титуле у низу, и наравно дупле круне!

Хвала ти црно-бела љубави... Доминација се наставља!!!
 

Zagor

Guest
Eto danas, moj dvogodisnji sin Aleksa i ja skoknusmo iz Bijeljine do Bg na utakmicu. Malo smo kasnili i na ulazu nas zaustavise redari, kazu ne moze se unutra pocela utakmica. Jedva ih nagovorim da nas puste unutra. Aleksa sa sobom nosi crno-bijelu lopticu. Cim smo usli na tribine Istoka, od silnog uzbudjenja, Aleksa je bacio lopticu i uzviknuo "gooo". Ponovio je bacanje, gle cuda, cetiri puta, svaki put su ljudi oko nas vracali lopticu. Sreca pa nije bilo kise. Bas smo se lijepo proveli. Srecna nam titula.

Da Aleksa jos cesce dolazi u Humsku. A ti cesce da pises! :ziveli

Lepo vece u Humskoj. Gomila malaca. Znoj smo prolili ali nekako navukosmo 4-6! :D
 

staximir

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
169
Reaction score
0
Локација
jer JUG je tamo gde su Grobari...
Cestitam svim Grobarima,cetvrtu uzastopnu titulu,da odradimo kako valja prelazni rok(mada svi sumnjamo u to) i da svim silama krenemo u kvalifikacije za LS,pa ako Bog da svi zajedno da se radujemo ponovnom ulasku...u zdravlje braco ;)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Lepo vece u Humskoj. Gomila malaca. Znoj smo prolili ali nekako navukosmo 4-6! :D

Да, да, таман како треба. :D

Елем, не знам да ли је скоро постављен бољи сет фотографија на званичном сајту него овај од синоћ, после ове текме. :clap Лепа атмосфера, много деце.
Све је било како треба, слављеничка атмосфера, доста људи, доста голова...

Пар момената за памћење - Крлетов опроштај од Хумске (можда и Тејгов?), први гол Миљковића, инсистирање публике да Стојковић изведе пенал., и наравно - "Четири годинееее, године дуууугееее" :buhaha

Заслужили су играчи, Станојевић, стручни штаб и људи у клубу све ово, али и ми навијачи. Надам се да ће овај амбијент од синоћ бити све чешћи и чешћи...
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Eto danas, moj dvogodisnji sin Aleksa i ja skoknusmo iz Bijeljine do Bg na utakmicu. Malo smo kasnili i na ulazu nas zaustavise redari, kazu ne moze se unutra pocela utakmica. Jedva ih nagovorim da nas puste unutra. Aleksa sa sobom nosi crno-bijelu lopticu. Cim smo usli na tribine Istoka, od silnog uzbudjenja, Aleksa je bacio lopticu i uzviknuo "gooo". Ponovio je bacanje, gle cuda, cetiri puta, svaki put su ljudi oko nas vracali lopticu. Sreca pa nije bilo kise. Bas smo se lijepo proveli. Srecna nam titula.

Ulepša mi jutro komentarom :ziveli. Da nam što češće posećujete Bg i JNA.
Prelepo veče u Humskoj. Stvarno prelepo. Prava slavljenička atmosfera. Što mnogi primetiše puno klinčurije ali vidim da neće niko da kaže i puno lepih mladih žena. Partizan je u modi.

Lepa Brena i slatki greh me dočekaše na ulasku na stadion i izmamiše jedan ogroman osmeh, deca sa Kosova na severnoj tribini, oproštaj Mladena od crno belog dresa šteta što dobi onaj žuti, Sale Ilić koji u 90 minutu na škrge diše (ja tog čoveka obožavam), igra sasvim solidna. Stvarno je sve bilo na svom mestu pa čak je i Šćepović koji do sada ništa nije pokazivo, pokazao koliki je talenat i kolko ima prostora da napreduje, samo da sredi tu neneormalnu glavu.

Jedini negativni komentar koji mogu da dam na utakmicu je valjanje Čukinih igrača po terenu već od 5 minuta utakmice. Da je ovo neka normalna zemlja, a nije, vršio bi se pritisak što kroz medije, što kroz fudbalsku, što kroz sudijsku i trenersku organizaciju da je fudbal muška, viteška igra i da samo ako ti je polomljena noga možeš da ostaneš na travi (ne daj bože nikome).

Ne znam za vas ali ja se stvarno osećam lepo. Ajde da ovo i zvanično overimo u sredu, više nema potrebe da puštamo Metalac:D.

Crno Beli hvala vam na svim ovim uzastopnim lepim godina.

Umalo da zaborvaim. Tole hvala ti do neba!!!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nego ljudi manite se slavlja...da vas pitam je li ono ispravno dosudjen penal za nas ili nije ?:buhaha

Cist penal i onaj igrac chuke priznao i digao ruku odmah :D, ali zar je i bitno :D

Лепа атмосфера, много деце.
Све је било како треба, слављеничка атмосфера, доста људи, доста голова...

Lepo je bilo videti decu na severu koliko su ushiceni i srecni bili kada ih prozove jug i kada navijaju zajedno :clap.

Mislim da je trebalo bar malo vise vremena da se posveti Krstajicu i da se skandira i peva, zasluzio je.

O utakmici nema sta da se kaze, ovi su suvise slabi da bi se pisale analize.
Scepovic je sinoc pokazao koliko zna fudbal, ima brzinu, ima tehniku i odlicnu kontrolu lopte (za Tejga je Zidan :D) samo kada bi hteo da se vise zalaze i bori bio bi dobar spic! SInoc je par puta bio u situaciji da pritisne odbranu chuke, da potrci da stigne loptu iako izlazi u aut i korner ali nece, krene i zajebe odmah, da li ga mrzi ili sta vec... ali mi nije jasno kako nema motiva da se vise bori, to navijaci cene i time se kupuje njihovo poverenje i ljubav!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Sale Ilić koji u 90 minutu na škrge diše

Negde pred kraj utakmice Sale izvodi korner (ugao prema istoku) i dodaje kratko (ne sećam se kome) i taj mu vraća loptu, a saletov body language kao da govori "što bre meni, čoveče, opet" i onda izlomi jednog čukinog igrača i centrira onako kako miljković verovatno nikada neće, sve i da igra još 100 godina. :)
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Kamara i to mu još dodaje na levu, baš se mnogo iznervirao:buhaha. Sale legenda.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Jeste, Medo :)... Iskidali smo se od smeha...
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Nedelja je svanulaaaa,u Humsku stiže titulaaaaaaa!!!!!!!!!!

Prijatno veče u Partizanovoj kući,koje je moglo biti još lepše. Prvo poluvreme nije bilo na nivou tima koji ja Šampion Srbije,u drugom su stvari došle na svoje mesto. Verujem i da su fudbaleri u meč ušli sa smanjenim gasom, nikom sad ne treba bilo kakva povreda na par dana od kraja sezone, ali je i pored toga prvo poluvreme moralo biti odigrano bolje.
Vreme je slavlja pa neću da kritikujem mnogo... Stanoje će to umesto mene :)

Na tribinama lep broj gledalaca,dosta onih koji su tu i zalutali,nadam se da su nešto od viđenog sinoć i zapamtili za neki naredni poset Humskoj 1.

Pesma Lepe Brene pre početka meča je bila Ok potez, nije uvredljiva a opet dovoljno provokativna da bocne komšiluk.
Akcija "Dan koji pamtim" se još jednom pokazala kao pun pogodak, milina je bilo gledati onaj buket CrnoBele dece kako izlaze sa fudbalerima i posle kako trče preko terena...
Tako i treba, da od malena mali Grobari budu na stadionu voljenog Kluba...

Za mene je sinoćnji meč imao i tužan deo... Verovatno je poslednji put na terenu Fudbalskog Hrama igrao Mladen Krstajić... Legenda... I ako igrač i kao čovek...
Hvala ti Kapitenu što si se vratio u tvoj i naš Partizan iako si imao daleko bolje ponude iz Bundeslige,hvala ti što si bio neumoljivi komandant najbolje odbrane u Srbiji, hvala ti što si dao sve od sebe da se učvrsti dominacija Parnog Valjka, hvala ti što si neumorno prenosio svoje znanje i iskustvo na tvoje naslednike Savića,Jovanovića,Stankovića,
hvala ti što si uvek na lep,profesionalan i dostojanstven način predstavljao naš Partizan i na terenu i van njega, hvala ti još jednom za sve!!!
Iz sveg srca se nadam da će naš Krle sesti u fotelju sportskog direktora i da će još dugo,dugo i uspešno biti deo Partizana!!!

Neka počnu pripreme za slavlje,i u Klubu i kod nas navijača...
POD OBAVEZNO Klub mora organizovati veliko slavlje kod nas u Humskoj 1 posle zadnjeg kola,ova titula mora biti proslavljena kao retko koja pre,ovo je neverovatan uspeh, pobeđeni su svi dušmani i četvrti puz zaredom Partizan je najbolji Srpski tim!!!
Pun stadion, hiljade baklji, raketa i ogroman vatromet, na sve jarbole na stadionu i oko njega da se okače zastave Partizana, hoću spektakl kakav dolikuje uspehu koji je postignut!!! Ajmo Đuro, imaš nedelju dana da sve to spremiš!!!

P.S. Specijalni gosti Mister President of Serbian Football Association :) Lepa Brena koja će uživo da otpeva svoj stari dobri hit :) i jedno svinjče koje ćemo ofarbati u crveno-bele boje i od milošte nazvati Vlajko :)
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Sentinel P.S. Specijalni gosti Mister President of Serbian Football Association :) Lepa Brena koja će uživo da otpeva svoj stari dobri hit :) i jedno svinjče koje ćemo ofarbati u crveno-bele boje i od milošte nazvati Vlajko :)

Ako je od miloste onda se ne ljutim :šal
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Jedini negativni komentar koji mogu da dam na utakmicu je valjanje Čukinih igrača po terenu već od 5 minuta utakmice. Da je ovo neka normalna zemlja, a nije, vršio bi se pritisak što kroz medije, što kroz fudbalsku, što kroz sudijsku i trenersku organizaciju da je fudbal muška, viteška igra i da samo ako ti je polomljena noga možeš da ostaneš na travi (ne daj bože nikome).

Nadam se da ćemo posle svega što smo doživeli ove sezone imati petlju da pred sledeću sezonu izdamo saopštenje u kom najavimo da nema izbacivanja lopte kad se protivnički igrači valjaju, osim kad mi procenimo da je nešto ozbiljno u pitanju (čitaj trener naredi)

Drugačije nikad nećemo prekinuti beskonačno valjanje u svakoj utakmici..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ništa mi tu ne možemo da uradimo, jer sudije sviraju sve i svašta...
Pozitivno je bilo juče u drugom poluvremeno što ih je sudija nekoliko puta odjebao kad su počeli da se valjaju, pa kad su videli da im ništa ne sudi, oni ustanu i nastave da trče :)

Ali, ako sudija svira, ti ne možeš ništa tu da uradiš.

Osim toga, Stanojević insistira na toj vrsti fer pleja i izbacivanju lopte
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nadam se da ćemo posle svega što smo doživeli ove sezone imati petlju da pred sledeću sezonu izdamo saopštenje u kom najavimo da nema izbacivanja lopte kad se protivnički igrači valjaju, osim kad mi procenimo da je nešto ozbiljno u pitanju (čitaj trener naredi)

Drugačije nikad nećemo prekinuti beskonačno valjanje u svakoj utakmici..
Džaba se nadaš. Jokan se bio prvi založio za to još 2008. godine, hteo je to da sprovede na delu, ali je dobio "ćušku" čak i iz našeg kluba! :banghead O čemu onda da pričamo. Neki (mnogi!) nikako da shvate da to sa izbacivanjem lopte (u Srbiji!) nema blage veze sa fer plejom, nego samo sa tim da neko izvrgava ruglu navodni fer plej "at the first sight" i promoviše te u jednog ogromnog magarca.

Da se ja pitam - uveo bih to "nema izbacivanja" i u statut Partizana!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Da imaju muda u fifi pa da uvedu u pravila da igrac koji lezi povredjen i zbog koga se prekine utakmica na kratko,
mora da izadje na najmanje dva minuta napolje i da ne moze da se vrati brze cak i ako ga vise nista ne boli jer eto to je za njegovo dobro da se proveri jel u mogucnosti da nastavi utakmicu,jel mu dobro,dal ga boli mali prst...
Ali to je neka druga tema...


Kod nas ce se uvek slabiji i onaj ko ima rezultat valjati ali to je slicno tako i u evropi u vecini liga pa cak se to vidja i u LS/LE gde ne retko igrac ekipe koja ima rezultat malo legne da ga prodje bol a usput ustedi vreme.

Kako se to najbolje resava je tako sto das 2-3 gola protivniku pa da vidis kako ih onda nista ne boli i kad ih bijes :wink:
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Mislim da je 90% stadiona sinoc slavilo titulu, iako ona jos uvek nije matematicki osvojena :D .
Utakmica, onako, ne blistamo igrom celo prolece, ali sve je doslo na svoje u drugom poluvremenu.
Ambijent odlican, relativno opustena atmosfera uz vise propratnih efekata.
Sve u svemu... Sve na k.... PARTIZAN JE SAMPION!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
http://www.partizan.rs/10688-partizan-%C4%8Cukari%C4%8Dki-stankom/
Jeste li odslušali i odgledali pres konferenciju do kraja? Ako niste, obratite pažnju na "frejm" 4:18 pa sve do kraja...:D

SS najpre (pre ovoga na 4:18) "bla, bla" u fazonu "fali nam 1 bod, maksimalna budnost, igrači u karantinu", a onda...:rolling lough
(pre konferencije je novinarima rekao da je danas slobodan dan za igrače)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top