Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
covece..pa igrali smo kao Barselona..moralo je da se krunise to golom..preko 40 dobrih sansi..ali sreca...:( jbga...krivo mi je sto smo kiksnuli..Idemo dalje...
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ma ja sam otisao nisam mogao da gledam vise posle one Scepoviceve prilike :/
Malo nam se srece falilo u nekoliko navrata,kao sto Mijatovic rece,daj Boze da dodje u utorak.!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
незнам да неко може рећи да је игра била срање,..уопште није тачно...

у кратким речима,...

били смо бољи, имали сигурно 6-7 одличних прилика које је голман све одлично одбранио...

да смо им и 5 комада дали неби се требали бунити
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Napadali smo ceo mech ali daleko od toga da su oni igrali bunker!
Pun mi je kurac vishe "fudbalera" Nemanje Tomica i Ivana Stevanovica!
Prvi nema snage da shutne loptu a drugog ne vredi komentarisati!
 

Podgoricanin

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2008
Порука
93
Reaction score
1
polako ,nije kraj svijeta ,jos smo 6 bodova u prednosti nad gejlijama ;)
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Igra ok, nije bila bas sjajna, ali nismo ni imali srece. Sance Tomica, Smiljanica, Klea, Scepovica, a i njihov golman je imao svoj dan. Da su Kleo i Kamara igrali od pocetka, verovatno bi ih slomili, ali to je sad sta bi bilo kad bi bilo. Kamara po meni odlican danas, pozrtvovan, gospodario sredinom terena, pasovi sjajni i precizni, nalik na Moa iz najboljih utakmica. Kleo dobar, Savic i Stankovic odigrali dobru utakmicu.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
zao mi je samo sto smo sada ubrizgali inekciju adrenalina ovim musavcima preko puta, jer uvek mi njima pomazemo. nema veze, dugo je prvenstvo, samo ovaj remi je dosao u nezgodnom trenutku, jer cekamo Arsenal, ali i gostujemo slaninarima posle toga...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Glavu gore, idemo dalje!Draže mi je ovako, nego da su se sklonili da damo gol u 91. minutu.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ipak su naši momci poodavno već u mislima za utakmicu sa Arsenalom. Nema veze ne može sve da se pobedi. Ovi su igrali totalni bunker,a mi nismo imali sreće. Idemo dalje! Daj Bože da nam se ovaj nerešen rezultat vrati pobedom ili makar nerešenim ishodom protiv Engleza :)
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.548
Reaction score
1.492
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ma je*es Arsenal...meni je prvenstvo kao navijacu najbitnije.

Lose, looose!!!! Kiks u ovakvom trenutku nam uopste nije trebao!! A u pm!!!!

Jos imamo Vosu u Novom Sadu, jaooo!!!! Tezak period za nas....oni preko puta ce da budu napaljeni do maksimuma. Zar gol nismo mogli da utrpamo?????
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ljudi ja ne mogu da verujem da neko ocekuje u utorak da dobijemo Arsenal,to ce biti rutinski odradjeno od strane Vengera.Ovo veceras po meni lose,Cacak isto je bilo lose.Tomic kako igra to je sramota a najsmesnije je sto on kao izvodi sve prekide.Ivica u napadu ocajan ,on i njegovo silovanje lopte je stvarno previse.Scepovic moze da igra ali u Teleoptiku.Ovim rezultatom smo dosta zajebali stvar.Ide Arsenal,Vojvodina....To mora mnogo bolje i realno treba nam na zimu jos 3-4 igraca.
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Odlicno smo igrali,stvorili preko 40 sansi..ali nazalost nije bilo srece...
U prvom poluvremenu smo ih napadali,sutirali,oni se nisu branili..Iliev promasivao neke sanse,Boya je imao jednu lepu priliku ali nista..kao sto su nas navikli,prvo poluvreme nereseno..u drugom poluvremenu ista prica-totalna ofanziva,kidisanje na gol..jos 30 minuta do kraja..gol visi tu u vazduhu,ocekivao se svake sekunde..
Napadamo,napadamo..Kleo,Iliev,Sale,Tomic,Lazetic..ali nista...Stanojevic u zadnjih 20ak minuta uvodi Scepovica u igru...Kamara je kidao..i dalje smo napadali,a vreme je prolazilo..u poslednjih 10ak minuta vec pocinju da padaju igraci Spartaka..mi stvaramo jos zesci pritisak..pritiskali do 91..Kleo isao ka golu,skocio a neki ga udario u glavu..nastaje mala tuca,i slobodnjak za nas na 22m...Tomic uzima loptu,namesta se i zid blokira..Kamara opet salje bombu,ali nista..ostalo je 0:0..nasi,iznervirani odugovlacenjem opet ulaze u verbalni duel sa igracima Spartaka,i dolazi opet do malog koskanja..steta,stvarno steta..:(
Navijaci odlicni,dve bakljade,oko 7 000 ljudi na tribinama (spiker objavio 5 500)..stvarno steta..zasluzili smo 10(DESET) golova..ali sta da se radi..vratice se ovo protiv Arsenala...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nema "glavu gore" vec glavu dole i da pojedinci dobiju jednu lekciju od Stanojevica!

Krajnje je vreme!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top