Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Bosko Jovanetic bogami provereni ciganin ali dobro je sudio 138. veciti derbi i to pod pritiskom onih prekoputa...:) Inace bitno je kako mi odigramo, od nase igrache sve zavisi...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Нека, ја бих га и даље држао на кукурузу да клечи још мало, за сваки случај. :D
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Manite se ovolikog optimizma, osvajamo titulu u 7 kolu, što je previše previše je.
Ne mogu da verujem da ste tako brzo zaboravili prošlu sezonu!!!

Nisam zaboravio.

Prošle sezone su nam cigani odmakli u periodu kad smo igrali utakmice u Evropi, a sustizali smo ih kad nismo imali teret Evrope, ali su oni igrali više utakmica nego mi.

Ove sezone zasad igramo utakmice pre i posle Evrope dosta ozbiljnije nego prošle.

Ako pobedimo večeras Spartak i u NS posle Arsenala, to je znak da igramo ozbiljno i da nema zajebancije. A uz to bi već imali odrađena tri nezgodna gostovanja. Naravno da to nije jednako osvajanju titule, ali bi nam mnogo popravilo šansu.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Pa naravno da je vazno, a i cigani bi posle usli pod pritiskom u derbiju. Za njih bi to bilo ''biti ili ne biti'' A mi smo vec u prednosti. Tako da su ove dvije utakmice od velikog znacaja. Posebno gostovanje vojvodini. Kiks mora da dodje prije ili kasnije, samo se nadam da ce da dodje sto kasnije.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kiks nam je dozvoljen (ako već mora da se desi) što se mene tiče onda kad budemo imali 7 i više bodova prednosti. Do tad bez kiksa molim! Jebe mi se za rezultat večeras, samo da budu 3 boda i svi zdravi da odu sa terena.
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Jebe mi se za rezultat večeras, samo da budu 3 boda

:D

Надам се да неће бити проблема вечерас, да играчи неће превише главама већ бити на следећој утакмици и да ће, ко год изашао на терен, дати максимум у новој нашој победи. Лепо би било видети Боју опет (вратио се? ), да видимо да ли је оно против Рада била тренутка повратничка инспирација или нам је стварно велико појачање.
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
Samo pobeda veceras,zna se!

A samo da uputim apel blagajni Partizana. Da se ne ponovi utakmica sa Hajdukom, da se otvori posebna blagajna za Spartak, a ostale da budu za podizanje karata za LS.
Da bude malo organizovanije nego prosli put.
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Da li ima prenos utakmice za nas koji nismo u mogucnosti da budemo na stadionu?
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Mozda ce i biti prenos na balkansport jer admini najavljuju ali ne pricaju odakle.Jedino da kradu sa partizan.rs jedan da uplati pa da strimuje.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Na tom sajtu stream sa SOS-a, trenutno detalji sa vecitog derbija, sumnjam da SOS prenosi mec sa Spartakom
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Partizan: 88 Stojković, 3 Stevanović, 15 Savić, 6 Stanković, 18 Lazevski, 23 Davidov, 22 Ilić, 7 Tomić, 99 Smiljanić, 77 Iliev, 11 Boya.

Klupa: 12 Živković, 27 Kizito, 4 Medo, 25 Babović, 31 Šćepović, 19 Bogunović, 9 Cleo.

Cleo i Medo na Klupi :D
Sta je sa Racom Petrovicem ???
 

Dr.Hofmann

Guest
Ne odoh danas na tekmu sa ekipom, zbog posla jebem ti lovu kad je treba svako...

Nego nešto sad razmišljam koliko sam ja "bolestan" za tim Partizanom pa to je strašno,brže bolje završavam sa poslom nebi li stigao kući da slušam na mip radiu prenos utakmice , ko neki balavac od 14 godina ...
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
@South Crew Ne postoji dozvoljena kradja :)
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Evo pustili nas Web Tv..sad ne znam da li je dozvoljeno ili ne...:D nije ni bitno :) pocinje..da ne komentarisemo za vreme utakmice...jos minut..pozz..
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Ja gledam preko ovog Balkan Sporta i ne prekida:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top