Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Као прво, Христос васкрсе свим Гробарима, све најбоље.

Као друго, честитке играчима, тренеру и нама, навијачима Партизана на изузетно битној победи.


Јуче смо играли у формацији 4-4-2. Њу смо усавршили на итакмици са Смедеревом. Драго ми је да је Сале успео да промени ствари на боље, и тиме доказао да је најбољи српски стручњак. Не бих да смарам са појединцима, Азурни Јахач и Мањифико су их одлично описали.


Формација 4-4-2 је изузетно захтевна и озбиљна, иако много мисле да је најлакша и да је за било који тим. Она од бочних играча тражи огромну физичку спрему, а највише обавеза од двојице везњака.

Заснива се на паровима и сарањи у двоје. Ми смо јуче имали неколико врхунских тандема. Најбољи је био свакако Медо и Смиљанић. Њих двојица су, као играчи профила ''додавача'', учествовали у свим акцијама. Не само у дефанзивним, него и у офанзивним су водили главну реч. Сарадња њих двојице је право откриће по мом мишљењу. Одлично су покривали један другог, чували простор, притискали везни ред цигана у нападу. Они су главни ''кривци'' за нашу победу.

У нападу Илиев и Тејго. Ивица је одиграо маестралан меч. Игра 1 на 1 је права забава за њега. Добро је био физички спреман што је јако битно за улогу другог нападача. Тејго је искористио своје физичке предиспозиције пре свега, да се нађе у адекватним позицијама за ударац на гол. Гол који је постигао је заиста веома добар. Требало је стићи први до лопте, извршити припрему за шут и упутити га.


Што је најбитније, ми смо јуче добили једну филозофију игре која није била карактеристична за нас. 4-4-2, са два бочна везњака и два централна. Веома покретан, флексибилан везни ред који је базиран на одличној сарадњи. Надам се да ће наш Сале успрети да ову игру доведе до савршенства, јер она гарантује хладну главу у одбрани, посед на средини и ефикасност у нападу.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Morali bi dobro da očistimo onu stativu od rezervne klupe, ž(ujka) je nešto bajao i pipkao pred meč.

Niko da pohvali onoliko dece, moj drugar prijavio dete, ali kazali mu da već ima 400 prijavljenih...imamo lepu Grobarsku budućnost.

Kod kiksa bajkovića, Tejgo samo da je desnom izrolovo loptu na levo i levom bi lagano završio akciju.Ali on je očigledno for koji ne razmišlja mnogo,ide na instikt...i samo nek ga služi taj instikt što više.

Ovi što nisu došli na sever, su verovatno naši simpatizeri, jer napraviti onu glupost u rupi kojom su kažnjeni čini mi se 3 utakmice bez publike i sada nedolazak na utakmicu života za njih,je za mene neverovatno...ljudi su nam ugurali titulu u ruke. Da ne pominjem košarku i bojkot koji traje skoro deceniju...

Za razliku od njih Grobari su uz klub kod god je potrebno, siguran sam da se nisu onako lepo pozicionirali u Ljubljani, ne bi mi videli 5-tu za redom titulu u NLB.A juče posle gola Tejga je krenula ludnica koja je cige na terenu obeshrabrila, prosto su se usrali, i do kraja utakmice nisu organizovali poštenu akciju.

Znači Zoko, ž(ujka) nožas nije spavao...

Gazda, slažem se da prozivanje odbrambenih igrača nije odlika trenera koji imaju autoritet i nešto znaju, zato momci, dok je ž(ujka) tu ne sekirajte se...biće titula.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
''Svaki akter video je derbi iz svog ugla. Dok u Partizanu vlada euforija, kao da je na semaforu zasijalo 4:0, a ne minimalnih 1:0, u Zvezdi žale za propuštenim šansama.'' HAHAHAHAHA EVO VAM KITA PACOVI NAPACENI!! Uzivajmo ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Сваки актер видео је дерби из свог угла. Док у Партизану влада еуфорија, као да је на семафору засијало 4:0, а не минималних 1:0, у Звезди жале за пропуштеним шансама.
http://www.mondo.rs/s204171/Sport/Fudbal/Prosinecki_za_MONDO-_Ne_odustajemo_od_titule.htmlMondo

Какав безобразлук "професионалаца" са Монда! Каква еуфорија је била код цигана када су испали из Купа?

Него, какав ли "спин" спремају Весић и компанија? Ја типујем на славље у нашој свлачионици, тражиће казне за тренера и играче због "антиромских" песама? Можда затраже и одузимање бодова, што да не?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Можда није права тема, али овде ће сви видети спот зато га овде постављам... пажљиво гледајте почетак (00:50), видећте и зашто....

http://www.youtube.com/watch?v=pIy0L-qwxcg

Hvala za link... postavljeno na sajt!

...sad tek ocekujem medijsku hajku posle klipa iz svlacionice,koji je izasao u javnost ... ekipa mora da se skroz izoluje od toga,

Da ste videli cigansku proslavu u svlačionici kada su nas pobedili, iako su ispali iz kupa, mnogo toga bi vam bilo jasno. I treba da postavimo video iz svlačionice. I treba da im javno jebemo kevu, jer su najveće džukele! Svaka čast normalnim navijačima Zvezde, ima i takvih.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
sad tek ocekujem medijsku hajku posle klipa iz svlacionice,koji je izasao u javnost ... ekipa mora da se skroz izoluje od toga,da se dobro spremi i pregrme ova naredna 3 meca koja znace TITULU,4. UZASTOPNU !!! ukoliko se to desi,ocekujem da cigani vec pocnu da spremaju teren za sledecu sezonu,i da ce razlika biti 6-7 u nasu korist ... zbog toga se moraju pobediti naredna 3 meca jer u suprotnom ce biti ogroman pritisak sa svih strana,verovatno veci nego ikad ...

Hajka je već počela i gle čuda baš u smrdljivom žurnalu tekst o tome :puke

Недолично славље црно-белих у свлачионици (ВИДЕО)
 

Гпб

Guest
Рекох ја, журнал је само за случај да нестане папира у кењари...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Жуто говно је показало своје право лице на конференцији. Упадање Станоју у реч пљуцкање искашљавање .... једном говно увек говно ....

И сада шути жути ....

Stanojevic je pricao o tome kako su izbacili najveceg rivala iz kupa i dobili sad , a da je u javnosti predstavljeno da je zvezda izbacila Partizana! Na to ona picka ustaska dobacio citiram "haah ma daj koje predstavljanje pffff hahaah" jebem li mu mater. I jos nesto je dobacio sto nisam mogao da cujem dobro!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sad je idealna prilika da se dominacija nastavi, njih ovaj poraz mnogo boli a igraju sa Hajdukom koji bi vrlo lako mogao da im otkine koji bod zatim idu OFKu pa docekuju Rad, sto znaci da cigosi u sledeca tri kola nemaju sanse da uzmu vise od 4 boda pa da su ne znam sta. A mi onda lepo smekerski privedemo prvenstvo kraju uzmemo duplu krunu dovedemo par pojacanja, sledece godine opet LS a oni neka se zale Putinu.
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Mamu im jebem, pojma nisam imao da je zurnal toliko ciganski nastrojen.
Momcima svaka cast, pokazali su da imaju muda do kolena, kada je to najvise trebalo. Prebili su cigane, dali im do znanja da je to nas teren, da se mi pitamo za titulu.Necu da analiziram igru, vec ste sve sami rekli, samo moram da napomenem da me je Neca prijatno iznenadio svojom igrom juce. I nadam se da ce neki igraci shvatiti da treba da igraju malo jednostavnije, tj. da ne dave loptu mnogo kao juce.
Stanoje:respect:respect:respect Verovao sam u tog coveka od trenutka kada je uzeo prvu titulu. Odmah se videlo da je to skolovan covek koji zna svoj posao, gospodin covek bez dlake na jeziku, veliki grobar, i pre svega dobar trener koji ima ogroman potencijal da postane jos mnogo bolji. Sami Bog nam ga je poslao u Partizan. Nadam se da ce uprava da ga podrzi i da vec jednom prepozna kakvu ljudinu imaju za trenera. Da mu pomognu da ostvari svoje zamisli, da mu dovedu adekvatna pojacanja koja bude trazio, da ga maksimalno podrze. Isplatice im se visestruko.
Stanoje care ovo je tvoja pobeda, veseli se slobodno, neobaziri se na ciganske medije.
Imas nasu potpunu podrsku da ostvaris svoj cilji, a to je moderan Partizan koji ce biti konkurentan u Evropskim klupskim takmicenjima!!!
I ponavljam, nadam se samo da ce ti uprava maskimalno pomoci u tvojim ambicijama!!
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
I ja sam sumljao da nismo dobro fizicki spremni,drugo poluvrme je pokazalo suprotno od toga...Da pregrmimo Jagodinu i Ivanjicu i mi smo sampioni.
Samo mi nije jasno kad je robi stigao pre da se presvuce :D
4:06 na klipu http://youtu.be/NmqxHi8CYXg
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Mondo

Какав безобразлук "професионалаца" са Монда! Каква еуфорија је била код цигана када су испали из Купа?

Него, какав ли "спин" спремају Весић и компанија? Ја типујем на славље у нашој свлачионици, тражиће казне за тренера и играче због "антиромских" песама? Можда затраже и одузимање бодова, што да не?

Ovo sam i ja primetio i htedoh da prokomentarisem.
Da li je jebeno moguce da je neko toliko bezobrazan? O kakvoj euforiji pricaju oni, zar su toliko zaboravni...:kur Reakcija nasih igraca je potpuno
ocekivana, pa upravo ta govna od novinara su izazvala revolt i dala podstrek vise igracima zbog bombasticnih naslova, hiperbolisanja lika i dela govneta zutog i njegov pulena...
Sto se tice kompanije preko puta:
Iskreno ne verujem da ce traziti bilo sta slicno oduzimanju bodova,kazni, ali gomila fekalija je svakako ocekivana. Vec ih vidim kao "moralne" pobednike, koji su imali igru ovog proleca, ali eto nisu imali srece, a jos su morali da igraju na veliku subotu...Sram nas bilo, bas smo bezbozni:puke:puke
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ovi što nisu došli na sever, su verovatno naši simpatizeri, jer napraviti onu glupost u rupi kojom su kažnjeni čini mi se 3 utakmice bez publike i sada nedolazak na utakmicu života za njih,je za mene neverovatno...ljudi su nam ugurali titulu u ruke. Da ne pominjem košarku i bojkot koji traje skoro deceniju...

Za razliku od njih Grobari su uz klub kod god je potrebno.
.

Olaksali su nam posao u svakom slucaju.Ovim potezom su sami sebe proglasili za najdebilniju grupu svih vremena.Oni su Naj-Srbi,Naj-Pravoslavci,a koriste i kirilicu na dresovima.Za bilo koju iole ozbiljniju navijacku grupu,njihov poteg je dno dna.
Sto je najinteresantnije,nisu oni to uradili iz verskih razloga,oni su to uradili(neka mi prosti Bog) zato sto su se usrali.Ne moramo vise da ih zovemo cigani,ni delije,oni su sada Ziloti Sever.Bar da su Ziloti...
PS Unapred se izvinjavam sto sam u temu uneo i njih,ali ko sto rece kolega gore,ovim potegom,pa i onim od prosle godine kad su Hriscanski pucali pistoljima na tribini,samo su nam olaksali posao.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Crno-beli: Sve je na svom mestu


24. april 2011. 15:13 > 15:22
Krstajić hvali taktičku zrelost ekipe, Stojković objašnjava zašto meč u Kupu nije bio "večiti derbi", a Lazevski kako je zaradio zavoj na ruci.
v204183p0.jpg

Fudbaleri Partizana jednodušni su u oceni da su njihovo prvo mesto na tabeli, a drugo mesto Crvene zvezde, realan pokazatelj kvaliteta dva tima.

Što je i očekivano, najodmerenije o derbiju i "aktuelnom trenutku" priča igrač sa najvećim iskustvom, a to je Mladen Krstajić.

"Ovo je samo korak napred, prema tituli, ali još nije ništa gotovo. Ne bismo smeli da potcenimo nijednu ekipu. Svakoga respektujemo podjednako i maksimalno ozbiljno ćemo ući već u meč sa Jagodinom", poručio je Krstajić.



Za osvojena tri boda u derbiju Partizan može da zahvali tome što su igrači sproveli u delo sve zamisli Aleksandra Stanojevića.

"Presudili su taktika i disciplina u igri, koncentracija uprkos velikoj tenziji pre utakmice... Videlo se da je ekipa bila spremna i psihološki i taktički i fizički, da je na kraju sve perfektno odradila", dodao je Krstajić.

Veteran je odigrao besprekorno drugo poluvreme, dok je u prvom dozvolio Andriji Kaluđeroviću da mu pomogne i uđe u najbolju Zvezdinu šansu na utakmici.
v204183p1.jpg

Golman Vladimir Stojković bio je veoma siguran i maksimalno koncentrisan na igru. Verovatno mu je u tome pomogao nedolazak Delija na severnu tribinu...

"Videli ste da smo najbolji u svakom pogledu, da smo zasluženo tamo gde jesmo. Uprkos pritisku koji smo imali od strane medija, uprkos hajki na sudije..."

Stojković je ponosan na to što u "večitim derbijima" kao golman Partizana još nije primio gol.

"U derbiju i dalje nula. Nula poraza, nula golova. Kup ne računam, jer to nije 'večiti derbi'! Zvezda je imala svoje šanse, a meni i ekipi mnogo znači što nam nije zatresla mrežu. Neka pogodi i pet puta u stativu, bitna je pobeda i da smo blizu titule".

Nekadašnji golman crveno-belih kaže da su u Partizanu "znali da će posle poraza u revanšu Kupa krenuti medijska hajka da smo 'bivši prvaci', a oni Barselona".

"Takođe smo znali da ćemo sve vratiti na svoje mesto, kao što smo uradili. Nadam se da ćemo nastaviti ovako u ovih šest, sedam utakmica do kraja sezone", zaključio je Stojković.

Aleksandar Lazevski privukao je pažnju novinara kada je svlačionicu napustio sa zavijenom rukom.

"Bilo je veselo, polomio sam neko staklo... Moralo je da se proslavi".

Njegov komentar utakmice bio je kratak i jasan:

"Vratili smo ih tamo gde im je mesto. Dakle, sve je po starom, jer ovakav ishod nije ništa novo".

Kao stranac, koji nije odrastao sa rivalitetom Partizana i Zvezde, Prins Tejgo je novi gol i pobedu u derbiju prihvatio kao profesionalac.

Odbio je sugestiju da je postao "specijalista za Zvezdu".

"Samo sam uradio ono što je bilo do mene, kako bih pomogao timu. Radim ono što trener zahteva, radim za ekipu. Važno je da smo sada svi srećni".

Momak koji praktično igra za ostanak u Partizanu sledeće sezone, odnosno za permanentan transfer iz Hofenhajma, odao je priznanje drugovima.

"Priznajem, želim da se dokažem golovima, ali ne bih u tome uspeo bez pomoći saigrača", rekao je Tejgo.
http://www.mondo.rs/s204183/Sport/Crno-beli-_Sve_je_na_svom_mestu.html
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Što ja nisam bio u situaciji da dirigujem slavljem u svlačionici...videli bi tek onda govna ciganska šta je nedolično...Ovo je bilo izuzetno pristojno i kulturno, s obzirom kakva sektaška gamad se nakotila naspram nas...

Šta smo trebali da pevamo umesto "kurva umire"? Možda "časna sestra izdahnula"?
Šta smo trebali da pevamo umesto "jebi cigane"? Možda "vodi ljubav s plemićima"?
Šta smo trebali da pevamo umesto "pičke ciganske"? Možda "dvorske dame"?

NAZOVI STVARI PRAVIM IMENOM!
UVEK U ŽIVOTU NAZOVI STVARI I PRILIKE PRAVIM IMENOM!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Svratih da iščitam šta se pisalo posle utakmice sa ciganima pa sve do sada i ne uspeh ali uglavnom zaključak je da su svi zadovoljni. Kako i ne bi posle silne medijske kampanje da "mala Barsa" igra nezapamćen fudbal na ovim prostorima, a dobila po piiiiii... Stanoje i momci sa gađenjem odradili kurvu!

Da iskoristim priliku i da čestitam svim Grobarima Vaskrs. I novu titulu! U to sam uveren kao što sam bio i pre derbija kada su me cigani spopadali i pretili ponajviše hrabro na fejsbuku.

P.S. Još na kraju posebno pozdravljam lika sa ovog foruma koji reče da Iliev "samo smeta" i ne zna i bla bla bla
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315


...ALL INSIDE THE WHORE! :D

PS
Nisam valjda opet sjebao sa engleskim? :D

EDIT:
Naravno da sam sjebao...iskorigovano...hvala alkose! :)
 
Последња измена:

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
THE umesto OF :)

Ali zbog entuzijazma, lepih zelja i pozitivne energije koju siris, sve ti se prasta :)

EDIT:
Hik, nema na cemu :D
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top