Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Ne znam šta da kažem glava je još vruća, izuzetno vruća.... Zahvalo bio bih se Baboviću i Tomiću za sve sto su uradili za Partizan, i srećan vam put!!! Nadam se da ste zadovoljili te skaute što su došli da vas gledaju, vaša sebičnost noćas izgubila je derbi naročito Tomićeva...

I još nešto ako je istina ono što sam čuo da se priča da Babović i Tomić noćas ne smiju biti zamijenjeni to je BRUKA i SRAMOTA i više i od toga, ako to nije tačno ja se izvinjavam...

Avrame idi, poštedi nas daljih muka. Ovima što planiraju da mijenjaju upravu, a čekaju izbore da prođu nadam se da će se posle sjutrašnjih izbora napokon pojaviti.

Gorak je ukus ove titule...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Nemamo upravu
nemamo trenera
nemamo navijače
nemamo igrače

imamo Ninkovića koji plače
imamo Ostojića Džigija, Ninkovića,Petrovića
dok ih ne prodaju
a ond nećemo imati ništa
i da na kraju JUG JE MRTAV nema onog juga na koji svaki Grobar bio ponosan
mislite o tome
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.327
Reaction score
4.010
Локација
Kobasicarija "Venac".
pa dobro. trenera smo doveli da nas uvede u ligu sampiona. verujem da je sposoban za tako nesto. ovo danas nije merodavno...
:puke:puke:puke

sunce ti jebem, na klupi nam covek koji ne zeli da pobedimo. moron koji ne menja nista do 80-og minuta. sedi mu decko koji je spreman da pokida u zadnjih 20 i kusur minuta, a on drzi jednog babovica u igri...docekasmo da nam harmonikas iz pedestrojke daje gol u 93 minutu.

avrame marsh, djuricu mrzim te, majku ti jebeeeem!!!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Mi izgubismo tri puta od tima koji ima lošije igrače! Nisam do sada ali...

Avram go home!!!
 

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Недостајало нам је Нинковићеве "незрелости".

У духу данашњих анализа:

Субјективно - Аврам рекордер!

Објективно - Аврам РЕКОРДЕР! :clap
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Postalo mi je i vise nego svejedno da budem iskren, gledajuci sta se sve izdesavalo u poslednje vreme ni ne gleda mi se fudbal, jer ovo je tipican anti-fudbal koji se nama servira. Grant - vrhunski trener ceka 80 min sa izmenama, Babovic - bez komentara, decko je odavno prestao da zasluzuje bilo sta da mu se kaze jer taj stepen indolencije kod njega je neverovatan. Kao da imamo 15 igraca na sredini, napad bez rezenja (nista novo) u odbrani smo im davali previse prostora i na kraju se to osvetilo.
Doziveli smo da nam se cigani raduju na NASEM stadionu na NASOJ proslavi titule vise od nas samih. Ali opet kazem, splet dogadjaja me uopste ne zacudjuje. Sta ocekivati od rdjave uprave koja je prodala/pokrala sve sto je vredelo? Sta ocekivati kad nam se svaki prelazni rok dovode igraci poslednjeg dana i to na srecu? Sta ocekivati kad nam kriminalci vode jug? Mislim da smo svi svesni odgovora.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
NE MOGU DA VERUJEM!!! NE MOGU DA VERUJEM!!! JEL OVO POKLON PRED IZBORE???! JEL OVO POKLON PRED IZBORE!!! GOVNA! BAGRO UNISTILI STE PARTIZAN!!! JEL OPET LOSA SRECA? JEL OPET PROMASAJI! KURAC! IMAS NEZNALICE OD IGRACA I NEZNALICU OD TRENERA!!!!!! AVRAME JEBEM TI SVE ZIVO I MRTVO!!! NEDAO BOG DA NAS TI VODIS VISE NI U DOMACEM SAMPIONATU, A KAMOLI EVROPI!!!! AVRAME PICKO GO HOME!!!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
smejem se, veliki smesak na licu..
malo mi fali da skinem taj smesak i da pocnem da lomim po kuci!!! kako me vratilo ovo u detinjstvo, jebes mi sve ako su ovi normalni!!! ogorcen, besan, tuzan!! bravo cigani!!


HVALA BOGU DA POSLE OVE UTAKMICE VISE NECU GLEDATI GRANTA I DJURICA U PARTIZANU!!! GOVNA ODLAZITE!!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ukratko:

Bilo bi smiješno da nije žalosno...

Vrlo vjerovatno najgora utakmica
koju sam gledao u životu... :puke
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Ubi nas Babovic brate, katastrofa, Ostojic za Rnica izmislio fudbal, na kraju Grante jebem te usta zvalava, kako si mislio da damo gol ciganima, ma jebem te glupog
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.379
Reaction score
1.158
Ко нас јебе када играмо преспори, досадни, прочитани фудбал! Срамота, срамота, срамота...

Не могу да верујем шта сам гледао и на шта сам потрошио 2 сата живота. Бабовићу, једва чекам тај дан да одеш из Партизана и да те више не гледам.

Ко је гледао Арсенал-Норич данас, зна шта је фудбал. Ово је био само јадан покушај имитације истог...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Ни ја нисам до сада ништа говорио, суздржавао сам се, али АВРАМЕ ТИ СИ ГОВНО ОД ЧОВЕКА И ОД ТРЕНЕРА.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.507
Reaction score
13.778
Локација
tamo daleko...
NE mogu da verujem.
Ono govno ustasko menja igrace, menja nesto, hoce pobedu, a onaj nas govnar ne moze da pusti Ninkovica, cupavi kao da ima tapiju na igranje.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.907
Reaction score
8.163
Lakse bi mi bilo da smoi izgubili 0:4 a gledali sve klince sa klupe umesto ovih vedeta... mi jednostavno nemamo igraca koji moze da da gol...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Cestitam Prosineckom koji je postao trenercina za 6 poslednjih 6 meseci u Srbiji. Pokazao je muda uvodjenjem sve ofanzivnijih igraca, za razliku od naseg odvratnog *^%>^$>)U$~_$+)__ , picka smrdljiva, ciganska, dabogda ceo zivot igrao 0:0.
AVRAME MRS!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top