Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Pise u V.Novostima da ce utakmica biti na Tv-u..., na sajtu one govnarske drzavne televizije ne pise da ima prenos a Gangrena prenosi cergu...ajte neku informaciju sto se tice prenosa odnosno da li ce ga biti...po svemu sudeci ne...ali nada poslednja umire...jbg...ima nas koji NAZALOST ne mogu za Jagodinu... :(
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.965
Локација
Kobasicarija "Venac".
sutra ce biti prilika da vidimo da li su igraci ostali imuni na sva ova previranja. ako niko od govnara iz uprave nije "usao" u nase fudbalere, ocekujem sigurnu igru i pobedu. u protivnom...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.904
Локација
Žrnov
Vidim, ako se ne varam, da je Markeš igrao u S. Palanci... ima li ikakvih nagoveštaja kada će igrati neku zvaničnu?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Станојевић: Сукоби у клубу неће утицати на играче

Тренер Партизана Александар Станојевић оценио је да на његову екипу неће утицати приче о сукобима у клубу и да ће већ у суботу против Јагодине показати победнички карактер.

Још у прошлом колу против ОФК Београда играчи су показали да имају снаге. Сви смо заједно у овоме, али показали смо да као екипа можемо да изађемо из проблема. Сигуран сам да разноразне приче неће утицати на играче и већ сутра идемо у нове победе – рекао је Станојевић на конференцији за новинаре на стадиону Партизана.



Партизанов ривал, Јагодина, до сада је забележила један реми и два пораза:

Знамо како игра Јагодина, али нећемо се ми прилагођавати. Желим да од првог минута доминирамо на њиховој половини и да наметнемо свој стил игре. Не размишљамо ни о чему другом, осим о победи.

Он је рекао да ће тек после данашњег тренинга знати да ли у тим може да уврсти левог бека Владимира Волкова који се опоравља од повреде и додао да не верује да ће новајлија Давид Манга из Централноафричке Републике дебитовати за црно-беле.

Утакмица четвртог кола Суперлиге Јагодина – Партизан игра се у суботу од 16.30 на Градском стадиону у Јагодини.

журнал
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Ne znam da li ste primetli da Stanojevic uvek radi suprotno od onog sto izjavi?!
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Stvarno braco na govnarskoj televiziji nema raspored programa za sutra,zna li neko hoce li nas prenositi ?
Ja sto se tice same utakmice mislim da ce mo ih razvaliti,sa makar 2-3 gola,da pokazemo da je ustvari prava snaga Partizana bila protiv genka...
Idemo punom snagom,momci su se odmmorili,nema vise jevrope,znamo sta nam je ciniti...Za nasu ligu imamo najbolju ekipu u to sam vise nego siguran,samo treba maksimalan ozbiljan i miran pristup svakom protivniku i nece biti problema.Valjda je Stanoje uvideo ko treba a ko ne treba da igra...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Надам се да је данас почетак једног периода сигурне, мирне и пре свега ефикасне игре.
Надам се да ће данашња утакмица бити само наставак серије започете против ОФК-е, а не још један удар на наш кардиоваскуларни систем.
Надам се да је Александар Станојевић схватио све што је до сада требало да схвати у погледу оних који треба да истрче на терен, да је успео да превазиђе илузије и излечи већи део тврдоглавих поступака који су користили само властитој штети.
Надам се да ће Партизан бити данас борбен, растрчан и конкретан, без обзира на резултат.
А резултат наравно МОРА бити победа. Чак и минимална, али са игром која има смисла и која најављује неке наредне сигурне и убедљиве победе.
Места за било какве калкулације више нема ни мало.
Сви могући кредити су потрошени, све бајке су већ испричане и сада је време за резултате.
За неке велике претње после свега до сада приказаног, немамо баш превише основа, али не сме бити ни мало бојажљивости и несигурности у игри тима. Довољно је да свако обави своје најбоље што уме и све ће доћи на своје место.
Зато данас будите тим који зна, може и хоће, а "ми ћемо увек бити уз тебе".

П.С. Како смо пролазили у утакмицама које је медијски сервис преносио, можда и боље да преноса не буде.:D
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Istočna tribina stadiona u JA je moja današnja lokacija, a što mi je najmilije vatreno krštenje mog naslednika...dosta je čekao, vreme je da se uvodi i u navijačke priče, dosta je bilo pasivnog navijanja pored TV :D

Danas, mudro, hrabro, napadački....

A Mutavog i njegove pajtose ne zaboraviti danas...treba da ima i on svoj asortiman sočnih povika.

PARNI VALJAK NEKA MELJE!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
21. vek, a prenos nema ni preko goluba pismonoše!

Bravo šnajderu! Bravo FK marketing! Gonite se svi u tri pi*** materine!
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Sastav tima :

88 Stojković
2 Miljković
24 Rnic
15 Ivanov
3 Volkov
4 Medo
99 Smiljanić
25 Babović
7 Tomić
9 Eduardo
26 Diara

Rezerve:

30 Petrović
6 Stanković
21 Marković Saša
10 Vukić
22 Ilić Saša
19 Jovančić
50 Marković Lazar

Vukic i Ilic na klupi...sjajno...Ubica konacno u prvih 11...Miljko u prvih 11... :(
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Svidja mi se sastav tima, ali Miljkovic izgleda ima neko hipnotisuce dejstvo na Stanoja.
I nek ubaci malo i Sasu Markovica, nije covek cestito ni pipnuo loptu do sada.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Zasto Miljkovic, zasto 2 zadnja vezna? Sta je s tim Mangom vise?

Ovo za prenose je ocaj... Sve je vec receno milion puta, a nista se nije pomaklo sa mrtve tacke.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ciganima i zene prenose na Areni,e moj Marketingu bedo bedna.U 21-om veku treba da slusam partizanski radio prenos,a generalni sponzor :banghead prenosi sutra OFK Beograd i Rad satro radi zastupljenosti svih.Pa kako to cigani nikad ne ispuse u nekom kolu da nema prenos nego ih preuzme njihova Prva ciganska a mi svako drugo radio prenos(i to nema,evo seru na radiio Beogradu neke nebuloze).Pu, mamu vam jebem nesposobnu!

P.S. I gde je taj MIP,jel to postoji uopste ili Baki Sin Andjelkovic pusta turbo folk na nasem radiju koji je jedini imao bar radio prenos u ovom medijskom mraku u kome nas drzi ciganska drzava uz svesrdnu podrsku naseg Sekretarijata.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ovaj tim mi govori dosta. Stanojevic preuzima kontrolu a istovremeno i ojacava poziciju. Nije lose... napred! Danas mora da se pobedi! Sto se tice poklonjenih bodova tu smo za ovo prvenstvo zavrsili pricu, sportski sektor je ostavljen da se snalazi na terenu za bodove dok ce komsinica na sve nacine da ih skuplja - i na terenu i van njega... teska sezona nas ocekuje... S-R-E-C-N-O!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
P.S. I gde je taj MIP,jel to postoji uopste ili Baki Sin Andjelkovic pusta turbo folk na nasem radiju koji je jedini imao bar radio prenos u ovom medijskom mraku u kome nas drzi ciganska drzava uz svesrdnu podrsku naseg Sekretarijata.

МИП постоји, не пушта турбо-фолк већ управо преноси утакмицу упркос томе што тај радио више није део Партизана. МИП није сам скинуо свој линк са сајта Партизана, већ је то урадио ФК Партизан.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top