Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pre bih rekao da ga Zurnal forsira, ali dobro...Videcemo sutra...Bila bi tragedija da Aksentijevic ne pocne!
 

Dimitrijevic

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
7
Reaction score
1
Локација
Beograd
Стицајем околности (мом клинцу је био седми рођендан) гледао сам у петак увече тренинг првог тима. Оно што могу да кажем је да они на тренингу кидају.
Сале их форсира цео тренинг, нема паузе, нон-стоп се игра и то као да је утакмица сад или никад. Волков је трчао око терена и делује да ће ускоро да буде спреман. Мали голман Петровић је пар пута изузетно одбранио шутеве. Сви, али баш сви играчи су трчали до изнемоглости. Види се да ће Нинковић бити брука од играча, само да почну да му дају шансу. Атмосфера је пуна зезења (док су се загревали) тако да све ово делује као да ћемо веома брзо изаћи из кризе.
Оно што је била дилема, морам да кажем да и Сале Станојевић и Вук Рашовић(као шефови тимова), редовно читају овај форум, тако да дилеме више нема.
Захвалио бих се свима (Вук, Сале, Ранко) који су будућем правом "малом Чави" (а не оном изроду) омогућили да, на рођендан, види како тренира први тим и да упозна играче које је до сада гледао са истока. Лепши рођендански поклон није могао да добије.

Сви су говорили да наш пут не води нигде, али ми смо то и доказали.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prenos je na Arena Sport 1...

Jel može neko da okači ponovo onaj link, kao i prošli put, zaboravio sam da ga bookmarkujem...

Opet nema mesta za Mangu u protokolu, jako sam radoznao da vidim tog momka...
Zašto ne sređuju jebeno državljanstvo za Dijaru? Ionako će celu karijeru ostati u Partizanu...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Zar ovaj Luka nije polomio proletos nogu protiv Smedereva ??? Ako on igra ,bila bi greska da stavlja Aksentijevica jer je ovaj mnogo opasan u napadu i verovatno bi mu pravio mnogo problema ...Al opet sa druge strane ,sa Miljkom ne bi pola presli po toj strani ,a i kada bi presli centarsutevi bi zavrsavali na vrhovima tribina....
Inace od ovih ekipa koje igraju 4-4-2 formaciju jedino mi se svidja Mancesterova igra,oni takodje igraju bez kreativca sa dva defanzivnija igraca na sredini ,imaju Ronija koji dobro trci ,dolazi po loptu na sredinu i prakticno on organizuje napade,to kod nas igra Lazar Makrovic ,imaju Cicarita koji se sjajno razume sa runijem i ima sjajan osecaj za gol ,kod nas najslicniji njemu je Dirra ,e jedino ono sto oni imaju ,a mi nemamo i zbog cega ne mozemo da igramo tako dobar fudbal ni u nasoj ligi su KRILA oni imaju 2 brza tehnicki potkovana krila koja znaju da igraju i siroko i da ulaze unutra ,sa odlicnim centarsutevina ....Mi to nemamo i zbog toga ova nasa igra deluje tako mutavo ,zato mislim da definitivno trebamo da menjamo formaciju u 4-3-3 ili tako nesto modifikovano gde bi Sasa Ilic iili Ninkovic dobili svoju ulogu organizatora igre ,gde bi krila bila blize golu i dolazili u situaciju 1 na 1 ulascima unutra ...A bekovi bi tim njihovim ulascima prema golu dobili mnogo vise prostora za prodore sto bi otvorilo dosta mogucnosti u napadu ....
Mislim to je neko moje skromno razmisljanje o nasem timu sta bi mogli da igramo ,nekako mi deluje da nemamo igrace za 4-4-2 jedino da Markovica gurnu na krilo da bi dobili bilo kakav prodor ,ovako kad vidim Babovica desno znam da nema nista od fudbala... Krila su nam najbitnija ,a bas njih nemamo ,zato treba da se opredelim oza igru sa krilnim napadacima.
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
jeste polomio nogu ali se oporavio valjda...Ovaj Lekovic je opasniji ofanzivno od svih igraca rada, stvarno dobar levi bek...Mi treba da igramo nasu igru, da budemo podjednako opasni sa svih strana a ne da se pribojavamo nekih Luka i Lekovica, ne da sebe osakatimo stavljanjem Miljkona...Jebes sve ako nam je to filozofija u ovoj mrtvoj ligi...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ова данашња и следећа утакмица у Новом Саду ће показати, уз наравно повољан резултат, да ли смо коначно пронашли прави пут, или ћемо наставити да тумарамо козјим стазицама јалове игре и мршавих резултата који никако не могу одвести Партизан на одредиште које му једино припада.
Противник који нам данас долази, са собом не доноси ништа чега би требали да се уплашимо. Напротив, имамо одличну прилику да се ваљано реванширамо за неке раније невоље које су нам приредили.
Једино што би могло да нас у томе омете јесмо ми сами: од увек могуће Станојеве потребе да лечи неке само њему знане страхове неадекватним средствима (читај именима) до тога колико ће брзо тим успети ове вечери да се ослободи властитих стега и заигра победничку игру.
А како се стиже до те победничке игре није никаква велика мудрост и Александар Станојевић добро зна која то имена могу да такву игру створе на терену, па желим да верујем да ће своја "дозирања" овога пута подесити на праву меру и да се зарад искустава из Новог Пазара неће враћати на старе заблуде.
Жао ми је што вечерас нећемо бити у могућности да гледамо Мангу, јер сам стекао утисак за оних десетак минута колико је одиграо да је врло продоран и да би нам убрзао игру, али то је само слика и прилика свог јада, незаинтересованости и нерада ове несрећне управе.
Али без обзира на све наше одредиште вечерас мора бити Хумска.:napred Partizan
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Meni je drago da se Luka oporavio, dopada mi se takav stil igrača.... na stranu što je žalosno za bilo kog sportistu da mu se tako nešto dogodi...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Надам се само да Илић неће играти на овој исфорсираној позицији,јер он у овим годинама ни на својој стандардној позицији не може да приказује фудбал који је пре приказивао,а не на позицији која није његова природна.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Mi to nemamo i zbog toga ova nasa igra deluje tako mutavo ,zato mislim da definitivno trebamo da menjamo formaciju u 4-3-3 ili tako nesto modifikovano gde bi Sasa Ilic iili Ninkovic dobili svoju ulogu organizatora igre ,.

Ja bih jako voleo da vidim na nekoj utakmici formaciju 4-3-3, sa Aksentom i Volkovim po boku, trojka na sredini Kamara (Lola), Tomic, Ilic (Ninkovic), a u napadu levo Eduardo, desno Markovic, centralni napadac Dijara, mislim da bi u ovoj formaciji konacno videli jedan napadacki Partizan, koji igra na gol vise.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Mnogi bi to voleli, ali mislim da Stanojevic ne zeli da odustane od ove trenutne formacije. Ako se dobro secam, protiv Vojvodine u Humskoj, u prvenstvu, igrali smo 4-3-3, napred sa Scepovicem, Tejgom i Adijom. Ako gresim, ispravite me.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Partizan


Sastav tima

88 Stojković
13 Aksentijević
24 Rnić
15 Ivanov
18 Lazevski
99 Smiljanić
4 Medo
22 Ilić
7 Tomić
50 Marković
9 Eduardo


Rezerve
30 Petrović
25 Babović
10 Vukić
26 Diarra
19 Jovančić
6 Stanković
21 Marković Saša
partizan.rs

Nema Miljkovica, ali nema ni Ninkovica...:roll:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.507
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Имамо новог Гогу Обрадовића :respect
Серем се на игру са два задња везна у нашој лиги,на нашем стадиону,против екипе која не зна где бије.
Станоје...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Deluje glupo al da nemamo ta 2 zadnja vezna popusili bi sigurno neki komad iz kontranapada ,a napadaci su i ovako nesposobni da daju vise od jednog gola iz deset prilika,tako da bolje 1-0 sa 2 zadnja vezna nego 1-1 sa 1 zadnjim veznim ....
 

Dr.Hofmann

Guest
Uf kad e sad nisam šlogiro, šta mi sebi dopuštamo u poslednjim sekundama, sreća Stojković iščupa ovo..


Igrali smo dosta dobro , ali realizacija je kriminalna 78 šansi smo imali , nepotrebnog petljanja i soliranja u završnici, ali dobro 3 boda su 3 boda igra dobra!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.237
Stojkovicu svaka ti cast umalo pa bruka!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Имамо новог Гогу Обрадовића :respect
Серем се на игру са два задња везна у нашој лиги,на нашем стадиону,против екипе која не зна где бије.
Станоје...

To sam i ja pomislio. Nemoze Tomic stalno da nas vadi iz govana. Alo napadaci probudite se! Da nije ono usralo Eduarda bilo bi 0-0. Kao sutevi ovo ono,a ustvari nista konkretno. Pamte se tri boda, ostalo zaboraviti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top