Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Scepekadabra pokazao da krv nije voda.
Svaka mu cast na svim dobijenim duelima a imam osjecaj da je dobio jedno 90%, nadam se da nakon ovog derbija dobijamo spica na duze staze.
Svim igracima i strucnom stabu cestitam na pobjedi koja nam 95% osigurava5 (petu)uzastopnu titulu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dominiraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maestralna taktika SS-a koja nije isla u prilog ljepoti fudbala...ali jeste rezultatu.

Nisu pomogli ni topovski udari - ni udaranje naseg golmana...ni prijetnje i zabrana odlaska nasih u svlacionicu.

Partizan je sampion!!!! Au..kakva lekcija ciganima.

Dominiraaaaj!
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Jedno veliko bravo za pobedu i za Stanoja koji je odlicno postavio igru. A sudija govno cigansko moze samo kurca da se napusi !!!!!

I da, tatini sinovi ODJEBITE iz svetinje.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ауууу каква победа! Тесна утакмица али као и увек на искуство! Да не паметујем, пас у дубину код другог гола... Она препорука! Одбрана иако смо мислили да је слаба данас је показала одређену дозу стабилности! ПЕНАЛ НИЈЕ БИО и тачка! Смрад је судио због покрета руке Рнића а човека је погодила у бутину! На крају је и цигањерос од коментатора то морао да призна! Марковића су чували 2-3 играча нон стоп и због тог аније могао ништа, Шћеповић, за ову утакмицу имаш моје похвале! Асистенција и гол, свака част! Али мораш бре тако да наставиш! Не могу да вам опишем колику сам трему имао пред овај дерби, дрхтао сам када се завршио! Још једном свака част и само полако! Раднички мора да се одради како треба и онда би то било то! Идемо бре, пуниии! Још једном свака част! Колико сам само ово пута рекао? :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Veliki Žuti je za Hrvate u šali ispričao i jedan detalj iz života u srpskoj prestonici.

- Svaki dan iz Novog Beograda idem ka "Marakani" i prolazim pored Partizanovog stadiona. Kada mu se približim, uvek u sebi pomislim: "Došao sam ovamo da biste vi bili drugi!".

Dudlaj kurac, ustašo. :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Само да видим где је казна за бомбардовање Стојкета пред почетак утакмице!!! Смрадови цигански напушите ми се курчине мајку вам јебем смрдљиву!!!!!!!! Ко ће то да казни бре???
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Strasno je to sto se desavalo pre meca i u poluvremenu. Slazem se da nasi iz kluba treba da reaguju, nikom i nikada da se to ne desi. Sramota je za nas fudbal, pogotovu to sto ne smes da udjes u svlacionicu.

Sudija nije polozio, nisam hteo da talasm mnogo pre meca, ali neko iskusniji je morao da sudi. Nije imao isti kriterijum i pogubio se u atmosferi ( ta da mu i oprostim jer je bila nefudbalska). Na Mondu pise da je Kadu namerno udario Kamaru i zasluzio crveni jos u prvom poluvremenu.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Evo i mene. Nikada srecniji nisam bio, ustvari jesam kada sam dobio dete ali ovo je vrlo blizu. Radujte se braco Grobari ovo je nesto neopisivo, govna promasila nepostojeci penal jer ako je ovo penal onda je ono sto je u Smederevu napravio onaj izrod Dimitrijevic kada je branio na gol liniji PENALCINA.

Gde je Tole sad mamicu vam jebem svima u picku, jel to ona pomoc koju vam je obecala pacovcina Jeremic, mater vam jebem svima u picku, jao koliko sam se iznervirao kad je govno dosudilo penal, u tom trenutku mi je postalo jasno kako covek ubije coveka. Evo vam kurac, ima Boga jebali smo ih samo tako, posle penala picke ciganske na severu se nisu cule jer su shvatile da im Tole nista nije kriv vec da oni nemaju pojma. Mucenici su svo vreme jalovo napadali, koliko smo mi kvalitetniji od njih na terenu veceras je postalo jasno i najzagrizenijoj cigansturi. Jebali smo im majku.

Kada bude derbi na JE-NE-A, jebati im majku i njima i sudijama, ne budimo vise ovce, nego kada dodju na nas stadion da znaju gde su dosli, da ne smeju da prismrde svlacioni, unistiti ih. Ovo sto oni nama rade, vratiti im duplo, ma troduplo. Nema vise Arkana i mafijaskih govana da vam pomazu,mada pokusali ste sa ovim smesnim penalom. Ali Bog vam je uvalio kurcinu, stativa Srbine iz Brazila, narkomane na golu, jebao te Scepovic smrade.

Lazevski :respectigrac utakmice uz svo postovanje prema Scepi i ostalima.

Cestitke svima, Stanoju takodje, hvala vam ljudi za ovo veceras :pfc:
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
На овом снимку се види да Рнића лопта није погодила у руку:
http://www.youtube.com/watch?v=kF4mk6Jnct4

Да ли је могуће да говна са Прве циганске телевизије нису снимила и неки други угао? Где ми живимо...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ko može da bude ne zadovoljan večeras?
:ziveli:šal

Jesmo igrali istu onu smrdljivu igru koju ja ne volem ali protivnik je ne dorastao rival i čak i iz takve igre mogli smo ga dotući bar 3+ da smo hteli.
Da smo hteli ali kao da nismo...

Jedan od slađih derbija i pobeda zbog onog *penala* i ostalih stvari koje čujem da su se izdogađale van terena.

Ovi cigani su slabiji rival od Šamrok-a (koga ja usput neću da im zaboravim i oprostim ni posle ovoga ni još 10 titula da uzmu u ovakvoj ligi i idalje kažem - uprava napolje!).

Reče kolega forumaš Navtam da mu je sudija drugar iz odeljenja, provereni grobar? :pop

Nema razloga da ne verujem u tako nešto ali ne mogu da shvatim da dosudi grobar ovakav penal a i ostalo suđenje je bilo tendenciozno,
oni startovi sa leđa nad Šćepovićem u prvom bar u tri navrata je trebalo da da žuti itd itd...


Ovaj tim cigana je istakao kandidaturu za jedan od njihovih najadnijih timova u istoriji.


Ali to ne smanjuje našu pobedu nimalo,
samo jednom da vidim Stanoja da bez obzira koga stavi da igra u prvom timu kaže igračima da istrče presing i natera ih da imaju želju da daju gol.



Jebi bre glupe cigane!!!
Mrš bre cigani!!!
5 TITULA zaredom!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Crvena zvezda - PARTIZAN 0:2 / Cigani napali Stojkovica bakljama

http://www.youtube.com/watch?v=4e9IxOhoh8Y

због овога им треба маму мамину ... !!!

Ово само доказује каквог је каракатера Наш Голман .. треба све ово издржати и остати на терену концентрисан и спреман за игру !!!

:respect за Стојкета !!!

едит : важи и за читав тим !!! :respect :respect

http://www.youtube.com/watch?v=Xt3FDgjsc20
 
Последња измена:

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
OSTANI ZVONE , OSTANI ZVONE OSTAAAANIIIIII ZVOOONEEEEE :D
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.951
Ovako:

Stojke-Brate,svaka ti cast na zivcima ko celik,bio je miran stalozen i skoncentrisam 100% Hvala ti sto igras za nas!
Lazevski-Standard,odradio veliki posao,svaka cast!
Ivanov-Bugarce danas odlican,ali odlican!Stalozen,nije ispadao ocena 9.5
Rnic-Godine u Belgiji su ucinile da svoj temperament kontrolise,realno i nije imao neki posao,dobar danas.
Miljkon-Standard
Medo-Majstor,od 1 do 90 igrao na visokom nivou,odlican!
Babovic-Ne toliko primetan,jedan od losijih danas
Neca-Nastavlja da deli ciganima zetone,danas malo koriscen,ali sve u svemu vrlo dobar
Vukic-Sa par poteza pokazao da zna fudbal,postigao gol i hvala mu!ali takodje sa par poteza ,,ubio,, medu(mislim na one lose pasove)
Lazar-Borio se,cigani su ga se uplasili tako da su mnooogo paznje obratili na njega,ali dovoljno je njegovo kretanje pa da se zakljuci kakav mozak za fudbal on ima,tek ce ih on jeati!
Scepovic-Dao gol,dodao loptu Vukicu,ali...on bre,ja ne znam,imao onu sansu kad mu lazar asistirao,on postupa kao amater,licno,hvala mu na golu,ali ja molim boga da neko drugi igra sto pre umesto njega..
Mamba-sta reci,legenda ,dovoljno je njegovo prisustvo danas :D


Stanoje:pokazao ovom deckiju ,,kako je dobar defanzivni trener,, jebo mu mamicu!

Eto toliko...
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
....

Na terenu smo odradili posao bas onako kako sam prizeljkivao...strpljiva igra,bez preteranog reskiranja i cekanje na njihov kiks. Li Adi je odradio svoj deo posla. Cestitke igracima i treneru. Nas Murinjo pokopao malu barsu.

A za sve propuste u organizaciji i igrice van terena vratimo im u vidu petarde na JNA
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
tooooo jebi trpaj ne vadi !!!!!
adioooo pickico plava

gazda da ne zaboravis da podelis one grobarske kasike za sve nas ;)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jel vam lepo? :D
Jesam li vam rekao da će štoper da im kiksne? :)
Jel sam veštac ili nisam? :D

Maksimalno smo zakomplikovali borbu za 2. mesto. :D

I SISAJ zvezdo, SISAJ zvezdo LEEEE...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Стигох са чмаракане, тог најлакшег гостовања у ЈСЛ. Већ виђено, опет смо згазили курву циганску, опет им судија дувао пенал, и опет сигурних 2:0 за Партизан, иако је било очигледно да се наши чувају за много озбиљније мечеве (нпр, Металац или Крагујевац).

Честитке свим играчима данас, онима на терену, онима на клупи. Честитке тренеру, стручном штабу, свима који су данас били на мети безумне циганске хорде. Честитке и свима нама, навијачима, данас и на истоку и на југу. 2:0 против оних нељуди, оних изрода, оних ... не знам како да назовем та говна циганска.

Можда ће постати проблем што ћемо у потпуности престати да респектујемо цигане, као фудбалски тим. Они су тако јадни и бедни, па 4 године не могу ни гол да нам дају, ни бод да нам узму. Јеботе, па све екипе из ЈСЛ су нам у том периоду узеле барем по један бод, и Војводина, Слобода, Металац, Млади радник, Рад, Јагодина ...

Сада мало о данашњем "ривалу", та говна треба мрзети из дна душе! Они су данас покушали да убију Стојковића, јебао им свима ица матер циганску! Због њихових гована са севера наши нису могли ни у свлачионицу! Срамота, да ли ће говна циганска опет добити условну казну, по 10. пут у овој сезони.
Како ми је драго што се онај цигански запад празни онако брзо, какви су то верни цигани, у 89. минуту их није ни 1000 остало.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top