Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
:banghead sta reci osim strasno, ne znam dal vise mrzis Granta ili volis Partizan, a nazalost ovo je misljenje vecine ovde sa foruma, stoga ja cu se distancirati neko vreme sa foruma, tj jos bolje molim moderaciju da mi lupe ban na jedno par meseci da ne dolazim u situaciju uopste da reagujem na ovako nesto.

Srecan put.

Ja znam da cu, narocito u situaciji u kojoj se sad klub nalazi, uvek biti uz igrace, a Grantu srecan put pobedio ili izgubio. Daleko mu lepa kuca i njemu i onome jo ga doveo i natrpao mu pare u dzep ni za sta. Mrs kuci u Tikvu, gade.

Mrzim Granta, volim Partizan. Mrzim Djurica, volim Partizan.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Samo se pitam koliko puta treba Grant da nam sjebe utakmicu sa ciganima pa da KONAČNO shvatimo na čemu smo. Ne podnositi Granta i voleti Partizan mi idu zajedno. Ovi igrači umeju da pobede cigane. Svaki od njih je to već dokazao. Grant nije. I rado ću pojesti sve što upućujem na njegovu adresu ako ih pobedimo ali to je samo prvi korak u njegovo dokazivanju. Ostaje mu i evropa da se dokaže. Da imam poverenja u ove igrače, imam. Da nemam poverenja u Granta, nemam. Pre ću podržati Babonju i Miljka i sve ostale nego ovog kvazi-trenera. Jeste najbitnija pobeda ali treba jasno staviti do znanja šta je najveća prepreka ostvarenju tog cilja. Ali, ajde..neka konačno i on pokaže da ume. Videćemo.

Igrači zaslužuju podršku. Svi do jednog. Grant za sada nije zaslužio.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Све чешће видим "изгубили у дербијима", последњи пораз у вечитом дербију је 1. марта 2008., а последњи пут су се извукли од пораза мислим 28. фебруара 2009.
Треба опрезно ући у дерби, два задња везна да ломе коске, само један бек да излази напред, Сале да држи лекције, и да се надамо да Дијара не може баш онолико да промашује.
Да имамо нападача или Вукић, много бих опуштеније ово гледао.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.768
Dobijamo sutra, Dia ga daje, a Džigi eksplodira.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
jel zna neko nesto o prodatim kartama ?

imam osecaj da ce ovaj derbi biti prilicno lose posecen.
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
@PFCD
I mene isto zanima, pošto sam juče išao kupiti karte(ne idem ovaj put na jug) nije bilo nikoga, baš čudno.. ako bude 15000-20000 bit će super
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Епилог пост сутрашњег меча је познат, а то је да ћемо ми бити ти који ће да јебу, као што смо и јебали целе године, е сад једино остаје да се види ко ће да сврши, не би поднео да курву циганску развалимо од курца а да је не напунимо, а још нам фали и то да она некако успе да сврши! Паметно, само паметно и искористити шансе!
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Mi smo poznati po tome, da koliko god je karamo, ne ponizimo je rezultatski. Daj da mi pobedimo sutra, a ako dodje do totalnog svrsavanja, dobro nam doslo :D
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
To je zajedno sa sezonskim brojka. Bice oko 22,23 hiljade,klasika
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Derbi sutra kao i svaki drugi mi treba da dobijemo...ovaj čak posle dva poraza u polu-finalu moramo da dobijemo...zbog X faktora...

Nego, mene nešto drugo interesuje...da li će ova bagra iz uprave najuriti Granta ako kojim slučajem sutra ne dobijemo utakmicu?

Već po naznakama ovog prelaznog roka (pozajmice Fejse i Kataia i kupovina Zubije) se vidi da se Grant tu ništa ne pita...izgleda da ga ne fermaju ni 5%...
Još verujem da je Nađ kivan na njega posle onog slučaja sa igračem iz osme lige...i čini mi se da samo čeka mig uprave pa da uradi šta se od njega traži samo da bi ovaj sa naše klupe bio najuren...
Čak mislim da u ovakvoj situaciji, kad je tenzija znatno pala u odnosu na januar-februar, da bi zamenu oni odmah lagano iskopali...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Надам се да је штампан довољан тираж карата, да не мора да се импровизује фотокопирањем, те да ће већина бити у поседу каквих таквих наших фракција, како председник не би морао да зарад успеха спортске приредбе уступа постојеће капацитете навијачкој групи која баштини тековине турских коњаника.
Надам се такође и да ће фудбалери српског Шампиона бити заинтересовани да покажу да никоме не остају дужни и избегну епилог :" Какво бре првенство, сада се видело ко је бољи".
У сваком случају упутно би било једним садржајним и на моменте духовитим игроказом вратити пажњу јавности са парафирања меморандума на дерматолошке хендикепе чергарског изборника.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Dakle, ako pobedimo- bravo igraci! Ako izgubimo- Avrame, mrs kuci!?
Da li je onda trener uopste potreban? Koji ce nam kurac, ako nema nikakve zasluge. Neka im kapiten odrzi motivacioni govor pa neka pregaze cigane.
Kakva je to logika, zasto dvostruki arsini? Da se razumemo, ne branim Granta vec kritikujem takav nacin razmisljanja.
On ce na leto pokazati koliko moze.
I pobede i porazi se dele, svako ima svoje zasluge.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
:banghead sta reci osim strasno, ne znam dal vise mrzis Granta ili volis Partizan, a nazalost ovo je misljenje vecine ovde sa foruma, stoga ja cu se distancirati neko vreme sa foruma, tj jos bolje molim moderaciju da mi lupe ban na jedno par meseci da ne dolazim u situaciju uopste da reagujem na ovako nesto.

Nemoj tako. Ako se ne slazes sa vecinskim misljenjem na forumu, ne treba da odlazis, nego ponudi kontra argument. Forum zato i postoji, da mi ovde razmenjujemo razmisljanja, ne bi imalo smisla da vlada jednoumlje.

Steta za Vukica, ali eto super prilike da se Ninkovic dokaze i da pokaze od kakvog je materijala.

Zelim djuri srecan poslednji veciti derbi, a posle nek gleda neki derbi u Rusiji ili Argentini!

:napred Partizan
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ili jos bolje: Sledeci da ga gleda putem portabl TVa u zatvorskoj kantini.:)
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Pa dobro, izgleda da smo, otkako je Stanoje otišao, fasovali neku žestoko kuratu sreću. Ili se ispromašujemo kao konji, ili nam se pola tima povrijedi, ili prodamo sve i svakoga... Valjda se situacija promijeni kad/ako taksista mutavi ode...

Nije mi jasno samo... gdje baš najbolji igrač da nam se povrijedi :(
SREĆA, pa ima ko da ga zamijeni. (Sad će Džigi i Lazar da zajedno odrade jedan bizar nad komšinicom :D )
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Evo lepo čovek nacrtao.

Forum zato i postoji, da mi ovde razmenjujemo razmisljanja, ne bi imalo smisla da vlada jednoumlje.

Ne znam što je ljudima postalo navika da odlaze privremeno ako neko nešto kaže suprotno? :confused
Teraš svoju priču, argumenti su tu ili nisu, ne treba k srcu ništa primati. Uostalom, ko redovno posećuje forum tačno u glavu može da zna stavove većine članova.

Čemu "sukobi" narode, sutra je derbi, ajd optimizam malo.. :D

Sad će Džigi i Lazar da zajedno odrade jedan bizar nad komšinicom :D

Ja se iskreno nadam da će Markec da zavuče konačno. Zaslužio je, najmlađi, a kučka se popalila. Merak. :D

:napred Partizan
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Реално никад мање ишчекиван дерби још од пролећа 2007. и она три дербија у пар недеља. Резултатски небитан, за утисак о сезони, нарочито пролећном делу, итекако битан.

Ако будемо изгубили дајемо циганима озбиљан елан за следећу сезону, јер ће мислити да су бољи од нас и да је будућност њихова. А ми набијамо своју титулу на курац.

Ако будемо победили, или евентуално одиграли нерешено али тако да однос прилика буде бар онолики као у Куп мечевима, заокружили смо коректно пролеће и коректну сезону, Аврам може добити (барем у мојим очима) прелазну оцену за прва 3 месеца и довољно кредита да настави рад и будемо бољи, доста бољи следеће сезоне.

У оба случаја - управа напоље, Ђурићу одјеби
 

Zoranik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
162
Reaction score
14
...Da se razumemo, ne branim Granta vec kritikujem takav nacin razmisljanja...
...On ce na leto pokazati koliko moze...

Mozda mislis na plivanje, pa ce na leto da se razigra kraul stilom:D
Sto se znanja, taktike i motivacije igraca tice tu smo sve vec videli.

Nego steta sto je tribina takva kakva je, mogao je jedan koreografski pozdrav da se napise onom najvecem govnu celavom ciganskom zbog onakvih odvratnih lazi oko dolaska Mancea u rupetinu, usta ga jebem smrdljiva i lazljiva, tacno zna lopovcina kako ce najvise da nas uvredi i povredi..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top