Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Џигијеве сузе - нада у боље дане. :respect
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Evo i gada da vidim šta će reći, pička mu materina. "Razočaran rezultatom,"
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
Ne dirajte Granta!
Nije on kriv sto nezna nista. Znalo se kad je dolazio ko je i sta je.
Kriv je onaj koj ga je doveo.
Jebem mu sve zivo i mrtrvo!!!!
A navijaci, sta reci....
Trazili su smenu zeke i bjeke, oni su krali..... a ovi unistavaju ko cunami
Dabogda se svakom "navijacu" osusile ruke i zatrlo sve zivo koji navijaju za pare!!!
Babovicu jebem ti mater dabogda ti otac propao.
Okacim te na kurac!

tako je brate...djura ustasa je problem...a ja bi sad pustio suze za bjekom i zekom
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
E,mamu vam jebem svima.Kakva ste govna neopevana.Avrame smradu najveci.Kurton od trenera.Djuricu gnjido ljudska,jebem ti familiju.Bogicevicu govno zuto lopovsko.Verovatno si stekao bogastvo na posten nacin kao i tvoji pajtasi iz stranke.Ti si jos vece govno nego Djuric,smrade usrani.Svaka cast Ostojicu,Ilicu...Sta kazete? I dalje nam ne trebaju pojacanja? Jer i dalje nema igraca u nasoj ligi za nas? Ma da mi smo bre u stvari barselona,ali nam jos nije doslo iz dupeta u glavu.Onakvoj ciganiji ne dati ni jedan gol u tri utakmice.Ubedjen sam da sledece godine pusimo titulu.Umesto da veceras igra Ninkovic,Manga...Oni puse klupu,a majmun jednu izmenu pravi.Mamu li vam jebem svima........
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Mater vam jebem,svima na gomilu,od djure pa do granta,lise ovih klinaca sa klupe.Bijednici treba bam noge u kalup prebit svima!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
I ja Granta mrzim,ali...zar je on kriv za ova 3 uzastopna poraza?
Nasi igraci su bezobrazni i treba im ili proterivanje ili prevaspitavanje.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Grant nije se pojavijo na pres posle meca, nadam se da je to znak da je vec bivsi, i neka je.

Morali su danas da igraju S. Markovic i Ninkovic, ako ne od prvog minuta onda sigurno zadnjih pola sata.

edit:
ipak se govno javio...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Grant je "ponosan na igrace i na nacin kako su uzeli titulu ove godine" :pop
Pa nisi ti uzeo titulu govno jedno, titulu je uzeo Aleksandar Stanojevic a tebi samo nije poslo za rukom da je izgubis!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
nista licno brate, ali poceo sam da povracam kad su ovi sa juga poceli da pevaju ovu pesmu, dok su cigani pevali istu i pokusali da ih nad jacaju.. jebala ih indija, jebo ih ceo pakistan :puke:puke:banghead

Ma strasno brate nemam nista pametno da ti kazem jebe mi se i za pesmu i za cigane, samo da daj Boze u Partizan konacno dodje neko ko ce da pokusa da ozdravi FK.
To je poslednja nada inace iduce sezone...
Paranoican postajem.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Evo Avra se kurči na televiziji. Kaže da je ponosan. Kaže da je imao puno problema, i da je uspeo da osvoji titulu. Avra misli da je ostvario cilj.
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
IZMENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Vristimo cale i ja aparat, ali zabac ne zna gde se nalazi.
Petrovic bez intervencije, Ostojic i Ivanov solidni, Miljkovic zatvorio u odbrani, napred nista, Volkov prvo odlican, posle samo gresio, Medo i Smiljanic zadovoljavajuci, Babovic - mrs u tri ... materine, Tomic nek ode jednom, Sale dobar dok je imao snage, Ninkovic trebao da udje u 60 minutu, Dijari izgleda treba milion sansi da da gol, Markovic 0...
Najgore od svega sto je prekinut niz neporazenosti, dug 5 godina.
Ali opet isto stativa, par stopostotnih sansi, ciganska usranost...

Hvala STANOJU, velikom grobaru i fudbalskom radniku.

Medo zadovoljavajuc? Pa covece da se taj "igrac" nije sklonio ko poslednja pizda, nebi ni primili gol.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
:respectDzigi, i sa klupe..

Ja bi potpisao zimus ovakav scenario, sa titulom i porazima od cigana, ali samo u slucaju da se i u upravi dese promene po zavrsetku sezone (ili ranije).

Onaj tim iz Cacka, par pojacanja i nemamo razloga za brigu. Naravno uz novog trenera, novu upravu i konacno normalnu atmosferu u klubu. Dace Bog pa cemo docekati neke stvari preko leta i videti ledja ovim govnarima i retardiranom grantu.

Babonja, leba ti nadji klub neki..
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sto se mene tice Grant je izgubio tekmu jer nije izvrsio izmene na vreme i tako osvezio ekipu.
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Bruka i sramota

:banghead:banghead:pop


Mislim da je sada svima jasno zašto je Grant doveden. On je u ovoj utakmici praktično bio Zvezdin drugi trener koji je sedeo na našoj klupi i vodio naš tim. Mrzi me da tražim po internetu, ali mislim da od kada su uvedene 3 moguće izmene u fudbalu nijedan trener na svetu nije vršio samo jednu izmenu u toku cele utakmice (a kamoli čekao da izvrši svoju prvu izmenu posle 80 minuta). Čovek ušao u anale :respect:pop:banghead. Dakle, Avrame, marš iz Partizana i ne vraćaj se. Đuro, spremi se, tebe i Mileta čeka zatvorska ćelija.

Što se tiče igrača, oni su igrali onako kako su znali, ali i kako ih je motivisao trener - znači nikako. Babović je trenutno najgori igrač u Partizanu. On nije NI JEDAN JEDINI pas unapred dobro uputio, njegovo soliranje nije rezultiralo ničemu, a i promašio je stopostotnu šansu na početku utakmice. Ostalim igračima nemam neke veće zamerke, momci jednostavno nemaju trenera, a još su i ostavljeni da crkavaju na terenu pošto je izvršena samo jedna izmena :pop

Prioriteti nam ostaju isti, oterati Đuru i pajtaše i Avrama. Onda možemo da pričamo. Ovako ne ide.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Људи не вреди да лупамо сви по тастатури,не вреди једноставно,све наше сузе,сва наша бол....ништа то не вреди,неко или нешто нас је проклело и сада само тонемо све дубље,не вреди сада анализирати кога треба убити,стрељати и тако то,сетите се само прошлих неких дербија,није ни тада била игра савршена,али смо добијали,па нам ништа није било битно....Оно чега сам се плашио после првог дербија се испоставило као тачно,ми никада,али потписујем никада нећемо добити дерби са јешованом на клупи,и кад игра није толико лоша,једноставно немамо среће,неће лопта у гол....Сад само препоручујем свима да се одбране смиреношћу од комплексаша,пустите их у курац,мени лично дође да задавим првог цигана који ми буде реч рекао,али то није решење,јебаћемо ми њих опет,ничија није до зоре горела,неће ни њих срећа оволико пратити,а и отераћемо ваљда забреклог...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ovo je sramota! i da je ostalo 0:0 treba im jebati svima milu majku,ali posle treceg uzastopnog poraza od ovih indijanaca,ja ne znam sta bih rekao
 

Dady

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
9
Reaction score
0
Jebem ti mater idiotsku, debilnu i tebi i onoj mutavoj spodobi koja te dovela, jebem ti i Romana i price o celsiju, jebem ti bre sve zivo...60-ti min...cekam izmenu...70-ti...i dalje cekam...82-gi min.prva i jedina izmena, ali babinjo ostaje, skotino hostaplerska nesposobna...za tri meseca si sve sjebao budalo neopevana...Óstojic prijatno iznenadio. Mater vam jebem upravo, da Bog da goreli u paklu svi zajedno!
 

Popeye88

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
34
Reaction score
2
Oduzeti nam titulu! Kazniti sa -30 bodova sledece sezone! Joooooj, picka vam materina bre! Sramotite sveti dres! Kako vas, bre, nije sramota da podignete pehar posle ovoga?! Avrame, jebalo te tvoje finale LS! Ti si jedna obicna velika NULA! Ne, izvinjavam se, nisi obicna-ti si APSOLUTNA NULA!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top