Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што рече колега Sony PFC само да састав Журнала буде тачан. Мислим да смо квалитненији од њих, што неко рече и 3 веома битна играча из последњих пар сезона Рада су код нас. Све је то теоријски и више него довољно да се добије данашњи противник, али то морамо доказати и на терену. Једино се на терену може убележити нова победа, али за то је потребно и нешто мало више од теорије. Пре свега приступ утакмици, морамо ући психички припремљени на овај меч, а када меч почне онда борба, трчање, труд, пас, игра...
Ови са Бањице долазе на наш стадион, долазе у Храм, хајде да их згазимо бре, морамо ка тој титули да корачамо, да појачавамо, да се бијемо за њу ако треба. Идемо бре до победе, у месо, борба!
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
treba zaustaviti onog malog cigana djurdjevica i to je pola posla,jedan od opasnijih napadaca u nasoj ligi.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Треба имати у виду и не потценити овог малог голмана Кљајића. Врло талентован голман, иако из породице наклоњене комшијама "полудео" је управо против њих јесенас у рупи и бранио сјајно са огромним мотивом, па не сумњам да ће и данас бити силно мотивисан.

Победа и само победа и ништа друго, свим силама од 1. минута.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne pamtim da se na ovom forumu ikada ovako strepelo od jsl utakmice koju igramo na jna, a da protivnik nije komsinica ili vojvodjanka.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Како да се не стрепи, Диего...имамо лоповски и саботерски шљам у управи, неспособног спортског директора, "тренера" који је испустио све конце из руку (ако их је икада и држао), остали су једино играчи у које се уздамо...

Није то питање јачине ривала већ тога што је овај наш тим препуштен сам себи.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Koliko sam primetila, ove sezone i Pršo dobija veću minutažu... taj dečko je bio kod cigana sve mlađe kategorije, uvek kapiten, reprezentativac... i onda su ga oni precrtali, prešao je kod Ranka i lutao, lutao... važio je za jednog od najvećih talenata... ne treba ga potceniti...
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
ovo prvo od preostalih 7 finala se mora dobro odraditi,ja se uzdam samo u igrace a jedino sto se od naseg trenera nadam je da ce proci bez eksperimentisanja...Mitar se vraca,imam osecaj da ce zavuci jedno dva komada,osecaj nista vise ....
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Prelomili bi prvenstvo nekom lakom pobjedom od 3:0, igraci bi stekli samopouzdanje, no, to je neki idealni scenario. Bicu zadovoljan bilo kakvom pobjedom.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Kao plitak potok, kao plitak potok.... Samo opusteno :wink:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
@crno beli:
nista care, samo konstatujem. pisemo istoriju kako god okrenes.
uzgredm sutra ocekujem pobedu uz "nikakvu" igru. opet, kontam da nas rade nece mnogo namuciti.

p.s. uz sportskog direktora ide jos pregrst epiteta pored tog da je nesposoban.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Pristup ovom meču rešava sve!

Ako krenemo jako od 1. minuta, bez potcenjivanja protivnika i sa velikom željom, ne sumnjam da ćemo pobediti.

Oni imaju dosta slabiji sastav nego jesenas.
Imaju odličnog mladog trenera koji je uspeo da njihov talenat i mladost uklopi u borben tim.
U sredu su igrali protiv Spartaka, nisam primetio da je bilo odmaranja prvotimaca.
Biće sigurno umorniji, ali i dosta motivisani.

Nadam se da ćemo na njihovu agresivnost odgovriti našom željom za pobedom i za osvajanjem titule!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.180
Локација
ante portas
Данас очекујем бројку од 20.000 гледалаца . Све испод тога не рачунам . Сви услови су ту 1.време је идеално , пролеће , сунце сја :D 2. битка за титулу , страховито важна утакмица . 3. цене карата смешне , плус да додам ове акције преко Лав-а . Дакле сви у Храм да помогнемо нашим играчима да освоје титулу ! Да набијемо притисак гурбетима 300 са 200 :D . Само да победимо ! Не бирај средства , гази преко мртвих ! Огрејаће , обасјаће сунце изнад Хумске улице !
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Bilo bi jako dobro da danas dodje dosta ljudi. Cisto sa psiholoskog aspekta, da igraci osete da nisu sami u borbi i da je nama navijacima itekako stalo da se uzme ova titula uprkos svim mogucim sabotazama i spletkama. Subota je, lepo vreme, Partizan igra u hramu, sta ce vam bolje od toga?

What else you gonna do on a saturday??
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.840
Danas samo hrabro. A mi navijaci bez zvizdanja od prvog minuta, cak ni treneru ni upravi. A na terenu isto toliko jako, ali opet, bez nerviranja ako ga ne damo odmah. I ono sto mi se cini da smo zaboravili posljednjih nekoliko utakmica, svi se brane. Odbrana krece od napada. Pa ne smije prije u odbranu da se vrati Sasa Ilic nego neko mladji (kao sto je bio slucaj u Ivanjici)!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Mi imamo kvalitetnije igrace, Rad ima kvalitetnijeg trenera. Ekipa mora dati sve od sebe da razlika u igrackom kvalitetu, koji je na nasoj strani, bude veci od razlike u trenerskom kvalitetu, koji je na Radovoj strani.

Pitanje je jednostavno: Hocete li biti upamceni kao tim koji je izgubio 11 bodova prednosti ili kao tim koji je osvojio 25-tu titulu, sestu uzastopnu?

Verujem da imamo snage za niz pobededa do teoretski obezbedjene titule.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Veceras necu moci na utakmicu. Zao mi je jer je jedna od kljucnih.
Na nama je samo da potvrdimo ulogu favorita,a sto se psiholoskog problema tice (koji je bio prisutan nekoliko utakmica iza nas) verujem da je resen i da se u klubu poradilo na njemu.
 

predator89

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Loznica
I ja bih voleo pun JNA, ali sam prezadovoljan sa 5-cifrenim brojem. Sto se tice utakmice, lepo vreme bi trebalo da nam odgovara zbog brze igre, samo da ne ukenjamo iz neke kontre. Mislim da ne bi trebalo biti problema da pobedimo, ali to ce biti na jedan gol...
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Pre pocetka ove krize koja nas je uvahtila, mi smo na 19 utakmica samo 2 ili 3 utakmice dali manje od 2 gola protivniku ( na vecini smo davali 3-4 ), a od kad smo usli u ovu krizu, povezali smo cak 4 utakmice gde nismo uspeli da damo 2 gola.
Ocekujem danas da cemo ( ne znam kako ) dati 2-3 gola Radu, jednostavno napad mora da proradi, imamo i dodatno motivisane igrace, dobro popunjen stadion, Rad ce igrati otvoreno, sto nam odgovara, svi su uslovi da se pobedi.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Naša 3 napadača nisu postigla gol 336 minuta.

Danas je vreme da se taj ''post'' prekine.

Cela ekipa mora da ''zapne'', sve se urotilo protiv nas.

Moramo kako znamo i umemo do derbija održati minimum +4.

Nadam se da će igrači imati snage.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top