Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kakva fudbalska rapsodija sunce ti zarko

... derbi se mora cekati sa minimum +4 inace nikako ne valja!
Ovo je specifican i jedinstven slucaj i moze se videti samo kod FK Djurgarden . Imamo+4, imamo 4 puta bolje igrace ,oni se raspadaju, a mi smo ubedjeni da gubimo derbi ,jos na nasem stadionu, i sto je najludje tako ce i biti :banghead
Jebeno jedini slucaj te vrste u celom svetu siguran sam
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Такав је менталитет ових фудбалера, воде, не знају да чувају лопту и да играју под притисак. Ево шта је било у другом полувремену?

Шта је било у рупи на прошлом дербију, водимо, имамо игру, повлачимо се...

А плус заборављаш ко нам је тренер, тако да са правом кажем да и ова +4 нису никаква сигурност пред дерби...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Svako ko je zvizdao Scepovicu u ovom trenutku pri ovom rezultatu da bog da zvizdao kevi na sahrani, cigani obicni!
Malo bolje nego prethodnih nedelja. Korneri katastrofa, jako nam fali jedna dobra noga kao Necina za te kornere i slobodnjake tako smo probijali uvek kad je frka. Zato mora, bar po meni ,da se gura Ninkovic pre Brasanca ili Jojica.
Doktor Sasa Ilic neverovatan, jako mi je krivo sto Scepovic i Kojic ne znaju da sire da moze da se utrci u prazno nego prave guzvu u sredini bez potrebe, a nasi bekovi ne mogu to da iskoriste pa nemamo resenje u napadu. Nadjite neki serum da Kapitena podmladimo desetak godine i eto nama srece.

Da li mislis da su ovaklve kletve, zelje, sta god normalne?! Ako ti se nesto ne svidja postoji suptilniji nacin da se to iskaze. ZAR JE ZViZDANJE NEKOM EKVIVALENT TOME STO TI PRIZELJKUJES TIM LJUDIMA?! Isti slucaj je i sa clanom Henrik Larson koji je Udovicicima na jednoj drugoj temi zeleo rak, leukemiju i sl. Najezim se kad tako nesto vidim. To nije normalno. Aman ljudi!

Izvinjavam se na offu.

Sto se tice meca, i dalje je to lose, neuigrano, neuskladjeno, ali je bolje nego na prethodnim mecevima. Ninkovic ce dosta znaciti ovoj ekipi, veceras solidan, prekidi dobri. Lopta sa njim u prvom je mnogo bolje isla nego bez njega u drugom poluvremenu. Sale se previse trosi na stvari koje nisu njegov zadatak - odbrana, pa ga zato nema gde treba - u napadu. Ivanov opet olako pretrcan u 31. minutu isto kao i u prethodnim mecevima. Poseta dobra, mada je moglo i bolje, cena karte nije izgovor - 70 din i jos dobijes pivo. Jeftinije ne moze. Jos samo 6 meceva, bice bolje.
 
Последња измена:

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@ANDREI

Posle prevrata prvog u istoriji derbija "iz dvojke u keca", onakve kurcobolje prosle godine sa Zabom Grantom i gubljenjem derbija koji igramo "na nulu" da drzavno mezimce ne umre i "da se bolje zivi", ovakva 4 zadnja izgubljena volsebno derbija od polumrtvog raspad kluba koga Udba drzi na aparatima ne pada mi napamet da cekam derbi bez minimum +4 jer ako imamo i +3 a riknemo riknuli smo dvaput gleda se medjusobni skor i cao titulo to je pozatvarano sve i Vojvodina i da je Mancester Coki i Picousti Vucic bi isli sa pistoljima na Old Traford da prete tako da sve je jasno a tek to sto nam je Uprava skup neopevane djubradije koja bi i majku prodala je posebna prica!

+4 za miran san:D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Evo i ja da se pridruzim cestitkama na osvojena 3 boda velika kao kuca!
Igra pogotovo u drugom delu slaba,ali jbg pravi prvoligaski smoreni mec i ja neku crno-belu rapsodiju svakako nisam ocekivao tako da sam zadovoljan otisao sa stadiona.
Prebrodimo sledece kolo i vrlo smo blizu cilja
U INAT SVIMA NE DAMO TITULU!!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mi smo prosto u takvoj situaciji, da nema mjesta kritikama radi igre. Nama su sada iskljucivo bodovi neophodni. Titula se mora odbraniti, bas u inat ciganima, njihovim medijima i svom tom trulom sistemu, ciji se predvodnici bahato i bezobrazno ponasaju otkad se fudbal i igra u Srbiji.

'' Udaraju'' sa svih strana, podmecu raznorazne bivse igrace Krcun Arene komentarisuci neku ''pravdu''.

U inat toj bagri ciganskoj, raspaloj, ima da odbranimo titulu, izjednacimo se sa njima po broju titula i nastavimo dominaciju. U inat i nasoj lopovskoj upravi, koje mrzim istom kolicinom kao i bagru cigansku.

Na ljeto, ako Bog da, makar sp.sektor da se mijenja na bolje, pa ce biti vremena za popravku igre, makar malo bolji kadar....

Nocas fino da spavamo sa +7, i da opusteno cekamo rezultate iz Borce, pa sta bude. Borba i dalje traje, do titule!!!
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Cestitke momcima na pobedi. Prvo poluvreme dost dobro,u drugom pad i cekanje kraja utakmice. U svakom slucaju vidljiv pomak od prosle utakmice sa Javorom. Samo da nastave uzlaznom putanjom i vrhunac da bude u 28. kolu!
Da li se samo meni cini ili mozda jos nekom da je Ninkovic mnogo sebican igrac? Upropastio je 2-3 dobre sanse u prvom poluvremenu. Jeste on kasnije dobro odradio posao, ali zasto pobediti sa 2:0 kada mozes sa 4:0???
Stvarno je bilo glupo ono zvizdanje Scepovicu... ja sam se glupo osecao sto sam preko TV-a gledao utakmicu... stvarno bih voleo da mi, ako ima neko na ovom forumu ko zvizdi Scepovicu sa zapada, objasni cime je on to danas zasluzio.
Mislim da ce 26. kolo odluciti trku,a mozda se ona odluci ukoliko sutra! :D
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Bravo , vrlo vazna 3 boda, jos samo da prezivimo Pazar i Kragujevac, mnogo je bolje ovako da nase utakmice igramo pre cigana.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...I čemu zvižduci Šćepoviću večeras?!?!

Danas možda nije zaslužio zviždanje, ali zbog svega što je do sada uradio u Partizanu, a i u dresu Srbije (ušao da igra iako je povređen... kao da nije mogao da kaže treneru, "povređen sam, ne mogu")... ja bi njemu zviždao da ga vidim na ulici!

...I da, dzentlmenski treba da priznamo onako izmedju nas da je Rad zestoko ostecen veceras.

Ma nemoj, a mi kao nismo ni malo oštećeni! I nama su svirali ofsajd iako nije bilo ni govora o istom. Diskutabilan penal...

Sa trenerom i upravom kakvom imamo najbitnije su pobede i ništa više, odavno sam se oprostio od neke dopadljive i dominantne igre.

Sasvim se slažem. Ja sam odavno digao ruke od lepe igre i tome slično. Samo tri poena su bitna.

Bravo , vrlo vazna 3 boda, jos samo da prezivimo Pazar i Kragujevac, mnogo je bolje ovako da nase utakmice igramo pre cigana.

Info za "goste" sa druge strane brda. Obe utakmice su već uknjižene i nemojte da se nepotrebno nervirate! U derbi ulazimo sa najmanje 4 poena viška!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Hmmm, Šćepović.... nisam danas zviždao dotičnom .Nisam ,jer je Partizan i titula u pitanju ,ali da nije ,da imamo 11 bodova prednosti ,zviždao bih mu itekako.
Zar svi zaboravljate ponašanje naše zvezdice ? Šta sad ,jedna dobra utakmica i sve zaboravimo. To ne ! Što pre mu vidimo ledja ,to bolje i mirnija kuća...
...GROBARI, DOZOVITE SE PAMETI !!!
Mora nas biti više na utakmicama i nema zviždanja i nema prozivanja. Samo podrška ,jer i predsednik i trener i igrači će otići ,a mi ostajemo.

Dečko ispade novi Babović. Znači kada se obezbedi titula, onda je u redu da se zviždi našim igračima? Bravo majstore :pop

Na SOSu, onaj šošon Spira Grujuć i ona budaletina Nebojša Petrović kukaju kako je Rad žestoko oštećen! Pri tom je i Luka trebalo da dobije crvnei... Mamicu vam šošonsku... Branko Smiljanić pokušava da ih malo spusti, ali slabo..

Pri tom, naravno, nema ni reči o tome da smo MI oštećeni za penal...

Spira Grujić je od pre deset dana deo stručnog štaba Marka Nikolića. Iako je za rubriku VEROVALI ILI NE, istina je.

Sa trenerom i upravom kakvom imamo najbitnije su pobede i ništa više, odavno sam se oprostio od neke dopadljive i dominantne igre.

:clap

Kakva fudbalska rapsodija sunce ti zarko


Ovo je specifican i jedinstven slucaj i moze se videti samo kod FK Djurgarden . Imamo+4, imamo 4 puta bolje igrace ,oni se raspadaju, a mi smo ubedjeni da gubimo derbi ,jos na nasem stadionu, i sto je najludje tako ce i biti :banghead
Jebeno jedini slucaj te vrste u celom svetu siguran sam

Na istoku stare priče, na zapadu ništa novo...

Inače, utakmicu nisam bio u mogućnosti da ispratim, ali čemu služi forum?

:D:
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Svaka cast igracima na pobedi , jeste bilo bi bolje da je Kojic pogodio praznu mrezu za 3 : 0 , ne bi bilo strepnje celo drugo poluvreme , ali ok , upisasmo 3 bodica pa da ne serem mnogo.

Nego , zanima me , moguce da ce neki pomisliti da sam cigan zato sto ovo pitam , al' briga me sta k'o misli, sta je onaj nesretni sudija svirao kod gola Rada? :D Gledam snimak te situacije 50 puta i ne kontam ni malo sta je on tu svirao. Pitam cisto iz radoznalosti :D.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Sudija je ustaša i šiptar i strani plaćenik i JSDP sektaš i Mustafa i ne želi da se u Srbiji živi ni trunčicu bolje, i zato je svirnuo... nešto. :wink:

:ziveli
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Bitna mi je samo pobeda. Podrsa nije bila tako losa. Scepinjo ovog puta nezasluzeno izvizdan.
Mora se dati podrska imenu kluba ako nam vec smetaju i igraci i uprava. Jer sve prolazi Partizan je uvek tu!!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Igra ne daj Boze,sta se radi na treninzima,cemu sluzi trener,ovo je bre ljudi blam,jesmo pobedili,ali nisam slep,necu da se ponasam kao da nisam gledao utakmicu,nego sam bacio pogled na kraju,video 2:0,i pomislio lagana pobeda,sem kapitena niko nema prelaznu ocenu,onda zvizduci Scepovicu kad je najmanje zasluzio,odlicna asistencija Kojicu kod drugog gola,trebao je dobiti aplauz ali dzabe,sigurno je on veci krivac nego uprava(njima se ne zvizdi). Raspad sistema,ubedjen sam da ove sezone uzimamo titulu,a za evropu,i sledecu sezonu nisam ziv...
 

Torres

Banned
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
320
Reaction score
3
pobeda . tacka

ostalo ne vredi , ili ne treba spominjati , igrali smo kako smo igrali , dobili smo i to je jedino bitno .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... sta je onaj nesretni sudija svirao kod gola Rada? Gledam snimak te situacije 50 puta i ne kontam ni malo sta je on tu svirao. Pitam cisto iz radoznalosti .

Ako ne grešim, pomoćni je signalizirao da je bio prekršaj, onda je glavni svirao, a Rad tek tri sekunde kasnije dao gol, jer su naši bukvalno stali. Čak je i onaj na TV rekao pre nego što je pao gol da je pomoćni mahao zastavicom.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Kakva fudbalska rapsodija sunce ti zarko


Ovo je specifican i jedinstven slucaj i moze se videti samo kod FK Djurgarden . Imamo+4, imamo 4 puta bolje igrace ,oni se raspadaju, a mi smo ubedjeni da gubimo derbi ,jos na nasem stadionu, i sto je najludje tako ce i biti :banghead
Jebeno jedini slucaj te vrste u celom svetu siguran sam


to ti je odraz cinjenice da nam na klupi sedi neko ko se zove cika crni, a odaziva se na vermez. ovi igraci bi sa jednim pametnijim trenerom i ludim motivatorom prejebali komsijce k'o cvarkov markica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top