Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bravo za igrače i trenera... Predivna noć na najlepšem stadionu na svetu.

Fudbaleri su počeli moj savršeni vikend, sutra veče to treba akobogda Depeche Mode da finišira.

Hvala ti, hvala Partizane naš :D:
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Ш'о би рек'о Гру:

18. мај, црна поворка вијуга,
подно топчидерског брда
колект(ор)ивна туга.
Понавља се мајска прича,
нова сушна година,
црвене се само трешње,
док на северу - тишина!
До следеће сезоне,
па ће опет да се ложе
како силом властодршца
против магије се може
ал' опет место пехара,
додирнуће дно!
поново ће Чемпи
да подели пар клемпи...
Честитке свима сестре и браћо! Нек нам је са срећом први фртаљ титула!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Da mi popasu muda ovi sa SOS-a prekinuli prikazivanje slavlja,a taman je Mitar uzeo mikrofon(sta li je započeo ;) )da je kojim slučajem obratno bilo trajala bi emisija do 2 sata, mrš
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
helvetica-number-25-Tanks.png

Jesam ja lud ili mene ovo 25 jos uvek vise asocira na Babovica nego na titulu :D

Isto brate, reko jbte šta je Profi, wtf Babonja. :buhaha

Па и он је себе уградио у ову титулу. Својим одласком.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Cestitam fudbalerima na 25 tituli,sestoj u nizu ! Zelim im da garagane prestignemo naredne godine novom sedmom titulom u nizu ! :napred Partizan
 

mighty91

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
258
Reaction score
11
bice ovo kao basket sve mi se cini, samo da dodju pravi ljudi na celo kluba!
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Cestitke fudbalerima. Izdrzali su veliki psiholoski pritisak koji su, na kraju krajeva, sami sebi stvorili. Realno, bez zelje da omalovazavam, ali da se igralo jos tri sata cigani nam ne bi dali gol. Toliko su bili bespomocni da mi je zaista zao pojedinih drugara koji imaju nesrecu da navijaju za njih.
Ono sto me je strasno nerviralo su price o prodanoj tituli. Pre par dana mi je dobar drugar, inace novinar (grobar), sedeo s Markom Pantelicem i jos par likova u kaficu gde je cuo pricu kako cigani sigurno dobijaju derbi. O ovom forumu da ne pricam. Ovde je 95% ljudi pricalo isto posle Novog Pazara. Koliko god mrzeli mutavu bljuvotinu i company iz uprave, uvek treba ostati realan i shvatiti da ne moze da se proda titula bez pomoci igraca. A ja nisam video nijednog ko je spreman na tako nesto. Ili mislite da necemo osvojiti ni bod protiv Smedereva i Spartaka?
Ali da ne mracim previse. Uzivajte u ovim danima, jer nam je pao veliki kamen sa srca. Partizan je sampion! OPET! A dogodine opet u nova nerviranja sa zalizanim mutantom, nasmejanim Miletom, podgrejanim lesom Rasom i naravno debelom nakazom kome nije u interesu da odbranimo titulu. UPRAVA NAPOLJE!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Sjajna noc u Hamu !

O utakmici ne mogu previse jer jbg sta mozes da vidis sa prepunog Juga.
Hvala momcima na pobedi,hvala na tituli...

Ovo je pobeda i za predsednika nam dragog PS Danilovica...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Iako je ovo potpuno normalno i ocekivano mene radi adrenalin i dalje, osmeh nikako da sidje sa lica.

Kosarkasi doneli pozitivnu karmu. Kada su usli na lozu erupcija na stadionu i oooooooo jebi fmp!!!!!!!!!
Pisemo istoriju i tek cemo je pisati. Ocekujem u narednim nedeljama hapsenje djure.

Nikada sladja kosmicka pravda.
:BB
Uzalud trud...

e, a jel smem i mazicu da se najebem zenske familije?

Apsolutno, govno sa pistaljkom uz asistenciju radojcica onemogucio totalno gazenje cigana.

Najebem im se svega i svecega, picka im materina govnarska, izrodi pogani i mazicu i radojcicu i sipci i babarogicu i jeknicu i maju i radomanu i filipovicu i rabrenovicu i mrakicu ostalim ciganskim sudijskim sledbenicima. :kur:kur
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Cestitke svima a posebni Vuku i igracima, i taktika i borbenost vrhunski i drugo poluvreme bas smo ih nadigrali, Opet nema penala a i onaj pomocni u drugom dize bezveze uvek na nasu stetu, Ali sSrecna nam 25 titula!!!
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
otvoris jedan tab b92, citas komentare, otvoris ganferski forum citas malo o teorijama zavere, pustis ponovo klip gola jojica, pa malo prebacis da odgledas snimak natenane, bas mi toplo oko srca
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
images


Ево да се и ја придружим апелу за аболицију. Слобода за Јасмину.
Добро де, знам, има дугачак језик, ал' то је зато што је Гробарка.
А и празник је мајку му стару.




П.С. Оно горе није Бабовић.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Cekajte braco, osvajamo titulu za par dana , a 90 posto vas je pricalo da dragi nam preCednik daje titulu za slobodu... Sta bi onda ovo trebalo da znaci hmmmm :D
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
A sos kanal u juznoj Srbiji zaribo nacisto,nema programa uopste od kad je derbi zavrsen.Kad bolje razmislim i bolje sto nisam gledao Spiru i rosavog.Gledao sam ponovo reprizu derbija,pa mi smo ih razbili...onaj Bajko ih je spasio da ne prime 3 komada.
Hvala,hvala,hvala......
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Valjda ga neće otac i majka videti ovde i prepoznati, tek u naletu emocija ovo dete zapali šal boje ljubavi. Morao sam da ga slikam, mada nije neki kvalitet...

20kscz.jpg


Profesore, ajd' uzdravlje!

number-25-laurel-leaves-image.jpg
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top