Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.225
Reaction score
33.641
Локација
vaginamandibularia
Došla kurva u naš Hram,
da joj kurac opet dam
šest godina gladuje
pa se kurcu raduje

čekamo saopštenje ministra za refinansiranje i mutacije
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Слушам песму од Групе ЈНА "Цео живот веран теби" и срећан сам... Браво Гробари, браво! Потпуно заслужено... Пуно је срце!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Hvala fudbalerima na prelepoj vecer(nisam se nadao ovome)dokazali su kad je najbitnije,i zadali ciganima poslednji udarac,posle osvojene ABA lige,a sada i titule u fudbalu,posrali smo se u facu gubertima,koji nas cele sezone omalovazavaju u svim sportovima,PARTIZAN SAMPION!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nesto veoma bitno.

Od pocetka sam znao da nismo prodali titulu niti prosli derbi niti je mutavi ista dao nekome bez obzira sto ce u zatvor.

Mi jednostavno nismo imali trenera !!!!!!!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ljudi, da mi uzmemo bod Smederevu prvo :D Salu na stranu , sad sam se tek vratio kuci, gledao sam utakmicu u lokalu u kojem sam svirao veceras. Celu utakmicu me je presecalo sve sto je moglo i sto nije moglo, teorije zavere, ocit strah u nasim igracima na samom pocetku , pa slobodno cu reci i celom prvom poluvremenu. Sut onog mutiranog kasalice koji se odbija od precku, lopte koje na sredini uvek nekako dodju do ciganske sape, stres... Opet nam nije sviran penal, iako je komotno mogao... Ona ciganstura je vukla Miljkovica ispred ociju njegovih, ali dzaba... I po angloamerickom zakonu ima da nam punoletstvo dozivi nesviranje penala na derbijima...

Drugo poluvreme smo bogovski otvorili, kako je vise odmicalo tako sam i bio nekako uvereniji u to da ce pozitivno da se zavrsi sve. Mitrovic je par sansi imao, odlicnih situacija, ali sve je nekako curilo pored stative, Markec se rastrcao bogovski, ali eto, ni njemu se nije dalo... Doduse on je u mnogome i zasluzan za gol, posle njegovog prodora je i iznudjen slobodnjak koji je Jojic pretvorio u gol (ajde, bolje da pripisemo nasem coveku, nego babojebcu) Onda je Mazic opet izdominirao i umesto faula nad Jojicem svirao faul Jojicu, pevac narodnih pesama, preobucen u fudbalera je odlicno sutnuo, ali Stojkovic je odbranio fenomenalno (inace, kada sam video kako je postavio zivi zid tres'o sam se k'o picka) Frapantan iznos produzetka, ok, bilo je svega, ali opet preko 5 slabo da je smelo da ide, ali ni to nije dovoljno bilo. Postavili smo ih tamo gde im je mesto, e sada, da sredjujemo svoje dvoriste.
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Ja od srece ne znam sta bih pametno mogao da napisem a da nije vec napisano.

Sa Vukom bih rekao da ni Liga Sampiona nije daleko. Covek zna da postavi taktiku a i vidi se da mu igraci veruju jer su danas iskidali do kraja.

Pored toga sto mi je drago da sam Caneta (Partibrejkera) video ponovo na stadionu, isto tako mi je drago da sam video nase igrace da na momente zalice na evropsku ekipu. Mada ova raspala kurvestija i nije neko merilo...

A sad INVAZIJA U SMEDEREVO!!!!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja sam umro od smeha kad su uhvatili Sensa krupno kako drobi na Bajkovica :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zaboravio sam da se zahvalim svoj nasoj braci Grobarskoj koja je bila dole oko tunela i svlacionica, verujem da ih ima i sa foruma, videlo se da je dole veca koncentracija nasih ljudi sto je veoma bitno u ovakvim utakmicama.

Bilo je Pučista po celom stadionu, pogotovo po atletskoj stazi, tunelu, itd.

A jel ovo neko od pucista gadjao Bajka loptom posle Jojinog gola? :D.

Pojma nemam o čemu pričaš... pa ne bi to Pučisti nikada uradili :D

Smrad Grujić počinje emisiju sa: Partizan je bio bolji taman za taj gol, ali sve je bilo mršavo.

Za jedan gol, ili za samo pola gola, ko te pita, bolji smo. Oni sada mogu slobodno da umru od muke!

Kad se sve malo slegne i na miru razmisli ispasce da cemo ponovo da pocnemo narednu sezonu sa slabijim timom nego na vrhuncu prethodne.....to me najvise jede iznutra....ta sabotaza i stalno saplitanjue od strane parazita...

Nemoj biti toliko siguran! Prvo, jeste da će otići poneki (Lazar, verovatno i Stojke), ali drugi su stasali i biće pravo pojačanje na jesen. Treće, verujem, tačnije siguran sam da ova govna iz UO broje poslednje dane i da i tu dolazi lepše vreme.

Biće sve OK.

Proslavite 25. titulu, lepo se odmorite tokom leta, a na jesen svi zajedno u nove radne akcije pa da prestignemo gance po broju titula. Možemo mi to, verujte mi!

Ако су форумски специјалци били тачно иза Бајка онда сам их ја приметио :D
Један је навијао ватрено не знам ко , али свака му част !
Браво форумаши ,браво пучисти .

Bilo ih je nekoliko, a osobu koju si video, jer nema šanse da je promašiš kad je ko od brda odvaljen, je jedan od urednika foruma :D

Momci i matorci su se pošteno iscimali da dobiju akreditacije da budu dole i pokažu govnima šta znači doći na JNA. O navijačima na tribinama da i ne pričam. Ganci se nisu čuli celu utakmicu.

Bravo svima od A do Š!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Чак сам и ја, традиционални teetotaler, морао мало да попијем ноћас, сјутра ћу прочитати шта се писало и дати своје мишљење, за сада само честитке фудбалерима, којји су одигеали као прави војници ПАРТИЗАНА!!!

БРАВО ВРЕ ГРОБАРИ, БРАВО!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
još malo o istorijskoj utakmici i 25. tituli orvaka

Тактика Рашовића је била сјајна. Јасно је и детету да би онај бескичмени смрад од Вермеза данас изгубио и дерби и утакмицу, јер је јебени лузер који је овим момцима убио самопоуздање а екипу довео у стање пред распад својим нерадом и безобразлуком.

Све је било како треба, колико сам могао да приметим путем преноса. Бројчана премоћ на трибинама, заједничко навијање југа и истока, логистика поред терена (да нам се секташки накот не шири у сред Хумске улице). И наравно, имали смо тренера и играче спремне да све спроведу у дело.

Високи пресинг, дисциплина у одбрани, борба и уклизавање за сваку лопту, одсуство киксева, наша предност у много већем квалитету играча...Показало се да гамад из рупе нема теоретске шансе ако против себе има озбиљну екипу и озбиљног тренера.

Колико год било слатко што смо курви пресудили у 90. минуту, огромна поука мора да се извуче из ове сезоне, да се оваква разлика у квалитету не сме никако потврђивати у једној утакмици на све или ништа. Овакав распаднути ривал је заслужио да данас добије част да с нама одигра ревијалну утакмицу, на неких 10 бодова разлике.

1. Никад се више не сме десити да разне тренерске протуве и људски смрадови попут Чика Црног добијају по сто пута прилику да нам засеравају и сезону и тим.

Ови момци - Митар, Маркец, Јојић, помињем само ове најмлађе - су благо. Дати их у руке дилетанта попут бившег тренера је злочин.

2. Рашовић не сме да доживи судбину Станојевића и Јокана!

Нажалост, ови клинци ће бити продати првом приликом, Марковић је већ једном ногом преко. То су неке друге ствари које се не могу решити без комплетног чишћења управе клуба, од дегена председника преко паразита Ролекса па до тираносаурус рекса Ратомира и бурекџије Јовичића (тачкa 3).

4. сукоб између навијача мора да се реши што пре. Не морају да се воле, само нека тих 90 минута буду само у служби Партизана. Вечерас се видело колико то значи.

И још две ствари за крај - посебан поздрав и честитке за све оне људе унутар клуба, који не припадају овој паразитској управљачкој банди. Они су себе уградили у овај успех, не примајући плате месецима. Посебан поздрав за Звонимира Вукића, који је силом протеран од стране оног олоша Вермезовића. Ускраћен је да и он вечерас слави с нама, али није заборављен.

Немојте да вас ово уљуљка - циљ број један је да захтевамо одлазак ове банде на челу клуба и да захтевамо здравији Партизан. Без тога нема нама напретка. Доћи ћу и ја против Спартака и викати УПРАВА НАПОЉЕ па макар био једини.

Следећи циљ је престизање курве у броју титула. А после тога, знате шта је остало да се заврши, још од 11. маја 1966. Кад тад, макар чекали још 30 година. Смејте се, било је некада смешно и да ћемо стићи смрадове у титулама...

Можда не можемо много сами да урадимо, али је први корак да захтевамо здравији клуб.

Нека свако да мрвицу од себе, али да та мрвица буде искрена и резултат безусловне љубави према клубу, а не интереса.

Сморих, толико...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Čestitke igračima što nisu dopustili ciganskoj mafiji da nam otme titulu. Nisam verovao da će uspeti, hvala im do neba što su me demantovali. Uspeli su da pobede iako je protivnik imao 3 igrača viška, 3 sudijska smrada. Bolje da je majo sudio njega bi bila sramota onoliko da navlači za cigane.

Nadam se da se više neće pisati kako igrači prodaju utakmice, svašta može da se kaže za njih ali da namerno puštaju nekoga a posebno ciganska govna je glupo.

Vuku svaka čast na taktici, odlično je motivisao i pripremio ekipu. Pojačana sredina sa Sašom Markovićem umesto Šćepovića pun pogodak.

Onaj ciganski kosati sa peder neverovatno koliko antipatičan lik. Sudije samo što nisu počele da šutiraju na naš gol a on sve vreme skače na svaku odluku i glumi ludilo.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Crno-beli


Nisi smorio, naprotiv. Svi smo rekli sve, sada je svecani trenutak za kvalitetne postove starije generacije kojoj ova pobeda najvise znaci, koji su sanjali ovo sto pise istorija.

Konkretno tu mislim na vas starije Grobare 40+ pa na gore.
Cestitam prvo vama titulu, takodje strucnom stabu i igracima.

NAPRED PARTIZAN!!

http://www.youtube.com/watch?v=DBaUMSlv_9o


Neki cudan osecaj kada sam video onu COMMANDO zastavu, nalet grobarstva u toj sekundi..neopisivo, strasno.
 
Последња измена:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Samo da vas pozdravim i cestitam pobedu i titulu!
Sutra cu da citam postove...odo na spavanje posle puta, i odgledanog snimka...
java je lepsa od svakog sna... jos da dozivimo da im uvalimo pet komada i to je to, sexualne fantazije ispunjene...
Uh... jezaaa
drago mi je sto je jedan forumas uspeo da 6. put bude talican sto se tice derbija :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Pojma nemam o cemu pricate, budite stalozeni,mirni,,u gradu Vukovaru veceras samo je jedno srce lavlje vracaju se moji Grobari sa derbija i slave , ali ipak vicu meni nemoj da si tako nenorlmalan (ko sto jesi). ne jebi im majku tako otvoreno, a zasto da ne...


Nije vazno biti prvi
Vazno je osetiti Partizan u svojoj krvi...

IZMENA:
Da se osvrnemo na danaslji dan, ides li sa nama, ne idem Hofman vas ceka onako iskusno, i taman je tako bilo bez ikakve nagle promene, i desi se moja mala proslava titule, (gde je omladina imala sta da vidi)A INACE SU DOSTA PLASLLJIVI,kaze omladina ne moj ti nisi normalan, e reko klinci posto smo stigli kontejner bojse po broju titula, JA MORAM TO ADEKVATNO DA PROSLAVIM I OBEZBEDIM AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, TITUL JE CRNO-BELA


BILO JE DROTOVA U SVOJ TOJ PRICI, ALI MOGU SAMO DA NAM GA SISAJU, (TITULA JE CRNO-BELA) hhahaha
 
Последња измена од уредника:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
slika večeri


a u programu stoji naslov:
"Selo gori, a baba se češlja" :buhaha
 
Последња измена:

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Hajde i ja da se upisem, iako sam malo zakasnio, ali dobro :D!

Pre svega sve cestitke Vuku, strucnom stabu i igracima za ono sto su nam poklonili veceras! Kako smo se radovali kod drugara, auu, grlo sam izgubio od dranja! Infarkt, ali onaj najlepsi, na najlepsi moguci nacin pobeda!

Lazare Markovicu, hvala ti na svemu sto si pruzio i dao nasem timu! Hvala ti na svemu i zelim ti svako dobro i srecu u nastavku karijere. Isto to zelim da kazem i Stojkovicu koji nas je spasio dosta puta, ali se i lavovski borio veceras, zajedno sa Mitrovicem, Jojicem, Kapitenom...ma svima! Svi su uradili ono sto se trazilo od njih! Borba, borba, i borba! besprekorno!!! HVALA VAM NA SVEMU CRNO BELI!!

I da, hvala Pucistima sto su bili na stazi, i sto su uradili ono sto su trebali da urade :D! Bravo majstori!

Ciganski pacovi su pokusali da me miniraju na fejsu dok sam objavljivao pobedu, na njihov svojstven nacin, ali mogu samo patku da mi popuse!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top