Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Тактика Рашовића је била сјајна. Јасно је и детету да би онај бескичмени смрад од Вермеза данас изгубио и дерби и утакмицу, јер је јебени лузер који је овим момцима убио самопоуздање а екипу довео у стање пред распад својим нерадом и безобразлуком.

Све је било како треба, колико сам могао да приметим путем преноса. Бројчана премоћ на трибинама, заједничко навијање југа и истока, логистика поред терена (да нам се секташки накот не шири у сред Хумске улице). И наравно, имали смо тренера и играче спремне да све спроведу у дело.

Високи пресинг, дисциплина у одбрани, борба и уклизавање за сваку лопту, одсуство киксева, наша предност у много већем квалитету играча...Показало се да гамад из рупе нема теоретске шансе ако против себе има озбиљну екипу и озбиљног тренера.

Колико год било слатко што смо курви пресудили у 90. минуту, огромна поука мора да се извуче из ове сезоне, да се оваква разлика у квалитету не сме никако потврђивати у једној утакмици на све или ништа. Овакав распаднути ривал је заслужио да данас добије част да с нама одигра ревијалну утакмицу, на неких 10 бодова разлике.

1. Никад се више не сме десити да разне тренерске протуве и људски смрадови попут Чика Црног добијају по сто пута прилику да нам засеравају и сезону и тим.

Ови момци - Митар, Маркец, Јојић, помињем само ове најмлађе - су благо. Дати их у руке дилетанта попут бившег тренера је злочин.

2. Рашовић не сме да доживи судбину Станојевића и Јокана!

Нажалост, ови клинци ће бити продати првом приликом, Марковић је већ једном ногом преко. То су неке друге ствари које се не могу решити без комплетног чишћења управе клуба, од дегена председника преко паразита Ролекса па до тираносаурус рекса Ратомира и бурекџије Јовичића (тачкa 3).

4. сукоб између навијача мора да се реши што пре. Не морају да се воле, само нека тих 90 минута буду само у служби Партизана. Вечерас се видело колико то значи.

И још две ствари за крај - посебан поздрав и честитке за све оне људе унутар клуба, који не припадају овој паразитској управљачкој банди. Они су себе уградили у овај успех, не примајући плате месецима. Посебан поздрав за Звонимира Вукића, који је силом протеран од стране оног олоша Вермезовића. Ускраћен је да и он вечерас слави с нама, али није заборављен.

Немојте да вас ово уљуљка - циљ број један је да захтевамо одлазак ове банде на челу клуба и да захтевамо здравији Партизан. Без тога нема нама напретка. Доћи ћу и ја против Спартака и викати УПРАВА НАПОЉЕ па макар био једини.

Следећи циљ је престизање курве у броју титула. А после тога, знате шта је остало да се заврши, још од 11. маја 1966. Кад тад, макар чекали још 30 година. Смејте се, било је некада смешно и да ћемо стићи смрадове у титулама...

Можда не можемо много сами да урадимо, али је први корак да захтевамо здравији клуб.

Нека свако да мрвицу од себе, али да та мрвица буде искрена и резултат безусловне љубави према клубу, а не интереса.


Сморих, толико...

Nije da se ne slazem, ali...

" Jer macehu ja volim vise nego starog , ja sam guzonjin sin aaaaaaaaaaaaaaaaa...."
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hvala igracima koji su me toliko iznervirali tokom celae sezone, sve je oprosteno hvala im..........hvala nasoj klupi i svakom ko je iskreno ucestvovao u ovome, HVALA.
PARTIZAN JE SAMPION
:pfc:
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
bogdanov.jpg


Nije im pomogao ni Ica Riddick :D
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Mi smo bolji tim od cigana od sezone 92/93,bili su igracki bolji od nas 2-3 sezone,ili jednaki.Znamo koliko nas je babarogic i ostali miljanovi smradovi sputali da ovo ne bude nasa 30-ineka titula.Pobedili smo sebe i svu cigansku vlast,koja hoce preko cz da dobije sledece izbore.Znam da cemo opet imati teleoptik na pocetku prvenstva,a posle cemo se diciti tim igracima na prolece.Bitno je karati cigane,kad ih najvise boli.:ziveli
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nisam se sinoc oglasio sto zbog euforije sto zbog zelje da mi misli prenoce. Sta da vam kazem braco Grobari osim da je ovo nedeljno jutro sjajno...probudih se sa osmehom.

Igracima Partizana cestitke, svima...i onima koji su igrali i onima koji su bili na klupi. Strucni stab i Rasovic zasluzuju orden, izvukli su sezonu zajedno sa igracima, izvukli su sezonu uprkos brojnim sranjima u upravi. Naklon do poda

Derbi? Hmmm...steta...steta za rezultat. Lagano smo trebali dati jos koji gol ali dobro, nije lose ni ovako_Ono sto mi smeta i deluje mi smesno jesu izjave da je pobedio manje los tim, da su i Partizan i zvezda igrali lose...pa majku vam jebem retardiranu prebrojte sanse koje smo imali? Sta koji kurac hocete, da igramo kao Bajern i stvaramo 17 stopostotnih sansi po mecu. Stvarno su pojedini navijaci komsinice retardi. Ima i realnih...2-3%...ovo ostalo je u fazonu da vezu sa mozgom nemaju sta pricaju.

Sudiji Mazicu da jebem mater, ovako izjutra i uz kaficu. Jebo ga Bog da jebe. U vise navrata nas je ostetio, dva cista ofsajda ali moram priznati da sam najvise ispizdeo kada je u nadoknadi vremena svirnuo onakav faul za slobodan udarac koji je izveo Kadu. Ono je bruka i sramota. Ne mogu drugacije da shvatim to osim kao poklon(ne znam samo na osnovu cega) i prilika da se ni iz cega izjednaci rezultat

Dragane Djuricu ovo ti je poslednja godina na celu Partizana...bar se nadam. M'rs lopurdo!

edit: prebacite u JSL pogresio sam, hvala
 
Последња измена:

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Jel zna neko zbog cega utakmicu sa Smederevom igramo opet u sredu i cemu taj NBA raspored?
Jel se mi to spremamo za neki Mundijal 2013, o cemu se radi?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Mene interesuje kad ce biti dodela pehara,hoce biti u Smederevu ako tamo overimo titulu ili u zadnjem kolu sa Spartakom kuci?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
E pa to me interesuje,posto ne verujem da cu moci da dodjem na obe tekme zbog frke sa faksom,pa rekoh da izaberem onda onu na kojoj ce biti proslava! :)
Bilo bi super da neko ko ima uticaja u klubu pogura da se posle te tekme i dodele trofeja organizuje koncert Grupe JNA na stadionu, to bi bilo samo takvo zezanje, i nadam se pocetak jedne lepe tradicije!


A Jojic prati Vujosevicev slogan "Ko cita pobedjuje" :D
http://www.zurnal.rs/2013/05/09/milos-jojic-citam-erotsko-stivo/index.html
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
... Malo pre se setih da je prilika tako jedinstvena za fenomenalnu obradu njihove narikače:
Zvezda Joooj ić, Zvezda Joooj ić, Zvezda Joooj ić...
Tovari :BB :pfc:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
stavi gusle in the background:

opjevacu jednoga junaka
sto partizan izbavi iz mraka
opjevacu sokola i tica
opjevacu VUKA RASOVICA!
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
људи, мене нешто занима! колико се картона добије да се паузира?! негде на форумима (без бриге, НИЈЕ цигански) сам прочитао да је Иванов имао два!? ишао сам на сајт нашег клуба и пребројао да Иван има тачно два (други добио у Крагујевцу)... надам се да је за паузу потребно 3 јер ако је два НАЈЕБАЛИ СМО!!! па није ваљда да смо толико неспособни као клуб или да управа толико ради против рођеног клуба!?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Takve stvari se ne pišu ovde , jer gamad čita ovaj forum i samo traži način.....


Srećom, nisi u pravu.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Jel moze jednom da svi uzivamo, bez tih paranoicarskih ispada?
Bio bi suspendovan da je dobio zute kartone u dve uzastopne utakmice ili da je ukupno skupio 4 zuta kartona. Prethodni zuti je dobio protiv BSK-a a pre toga koliko vidim ni jednom nije dobio zuti tako da budi bez brige :)
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Čestitam igračima i stručnom štabu na zasluženoj pobedi !

sada bih se malo osvrnuo na utakmicu, neću biti toliko opširan jer je Crno beli dosta toga rekao što je meni bilo u ustima.

kao prvo, ne mogu se oteti utisku koliko je ekipa ubijena pre svega psihološki, a onda i na svakom drugom planu posle vermezovića. Takav ološ od trenera se retko sreće 2 puta u istom veku.
Imali smo problema juče, nismo znali da završimo utakmicu ranije...tenzije jeste bilo, ali laički se primeti koliko je ekipa zapuštena. Moram pohvaliti Vuka Rašovića.
I dalje sam ubeđenja da imamo zavidan broj igrača zavidnog talenta, ali im je potreban dobar rad, čvrsta ruka i autoritet na klupi.
Jojić, Brašanac, Šćepović, NInković, Mitrović, Saša Marković su igrači oko kojih moramo da pravimo ekipu naredne sezone. Veliki sam protivnik dovođenja igrača iz naše lige koji imaju 25 godina, to bih zabranio. Znači, ili naši klinci, ili stranci. Ja čudu ne mogu da se načudim da Pajović (i on je naše dete :/ )igra u Partizanu. Nemam ništa protiv momka, ali toliko odsustvo talenta i osećaja....ne bih mu poželeo neku ozbiljniju napadačku ekipu. Zatim Luka i Kojić, Babić, Knežević, Stanković...znači odustati od tog koncepta.
Takođe, zahvalio bih se Smiljaniću, Miljkoviću, Stojkoviću, a Sale ako ostane sledeće sezone mora da menja rolu, neozbiljno je više da čovek igra 90 minuta i da se i dalje kunemo u njega.
Ja sada ovo sve pričam na temeljima optimizna i razrešenja bande iz uprave.

Sudija Mažić - Imam jako lepo mišljenje o njemu kao sudiji, međutim nije teško primetiti da je on jedan sudija u Evropi, a sasvim drugi u Srbiji. Kriterijum sa početka utakmice, kao i izbor odluka je bio apsolutno smešan, sa potpisom "wolcome to Serbia" (za one koji ne prate našu ligu često). Penal nad Miljkovićem čist kao suza, no to i ne zameram...to je tako...

Navijači - i tu takođe imamo potpis "welcome to Serbia" i zastoj u 80-im i 90-im godinama prošlog veka. Baklje, dim, tuče, prekidi itd. I naši političari još nisu pronašli model i lek za takve stvari. Smešno i strašno u isto vreme.
Što se tiče atmosfere, e tu opet imamo potpis "welcome to Serbia", ovaj put u pozitivnom smislu, to bez preterivanja nema nigde u Evropi.

za kraj, jako sam srećan što na našoj klupi vidim mladnog trenera, veoma talentovanog, punog elana energije i vere. Posle onog mučenika ovo je i vizuelni preporod i za sve one koji nemaju pojma od fudbalu.
Vuče, želim ti sve najbolje !!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ma jok, nije, nas je oštetio "samo" za više nego očigledan penal u poslednjim sekundima prvog poluvremena...:puke Bio sam na 5 metara odatle...ne postoji očigledniji penal, Miljko je rukom "svučen"! Jebem ja Mažiću milu mamicu nadobudnu, posle ove utakmice još više nego ranije...a i ranije sam mu jebao mamicu...a jebem mamicu i Radojčiću, za nekoliko nepostojećih ofsajda koja nam je mahao...:puke Evo vam kurac obojici, govna smrdljiva!

Bez obzira što je on internacionalac iskreno očekivao sam da nas više odšteti, jer cela država je iza govana verovatno je i on imao taj pritisak od strane njih, penal sam znao da ne bi sudio ni u ludilu, kad pogledam koji smo baksuzi od kad on sudi derbije ipak i ovo je dobro. :D
Sad bar neće morati da pišu saopštenja kako su oštećeni...

Inače htedoh nešto da napišem oko utakmice, Iliću :respect:respectkako im čovek zatvorio levu stranu u drugom da je to strašno, kakav majstor još u ovim godinama trči ko nikad, kolko kontri, slanje po burek.
Stojković nas spasao kod onog šuta upm, ovo je njegova titula ladno kolko nas je spasio ove sezone! :clap
Ono što je govnima najjače oružje ispal oje najslabije, uvek sam strahovao kod prekida za njih ali neopravdano očigledno, kako sm oodličn ostojali tad u odbrani svaka čast Rašoviću na postavci... :clap
Šteta što nismo imali više koncetracije mogli sm ogovnima da uvaljamo još koji da bude ubedljivije od kada je Lola zatvorio on otamo sve. :D

Kolko se Lola popravio u ovoj polusezoni da je to strašno vidi se da se uozbiljio smao neka tako nastavi, Marković Saša je uz Volkota odigrao najbolju utakmicu u Partizanu biće od njega igrač.
Mitrović im poizbaciva sve štopere ljudi mu nisu mogli ništa, jes da je zbog toga gubio koncetraciju ali čovek rastura, zato izgleda i da ide na leto.
Lazo ih jebo kako je htao levo, desno po sredini kako je on hteo samo jednostavno što kaže Joco teško da će da da glo u nekoj bitnijoj utakmici ali nebitno bio je odličan sinoć, šteta što Saša nije bolje namestio nogu kod one Lazarove asistencije, za onakvog šutera bilo je na tacni.
Pored igre i postavke interesanto mi je koliko sm opametno igrali i koliko smo odličn odelovali na fizičkom planu pre svega u snazi i kondiciji oduvali smo ih tu, iako neočekivano po meni ali očigledno da ništa od muvinjovih priprema gde se padalo u nesvest.

Sad da se radujemo do kraja prvenstva, ali jako strahujem za narednu sezonu ako se nešto bitnije ne uradi u klubu. Dobro je bar Ilić izgleda ostaje.

Ovaj tim će biti upamćen u Partizanovu istoriju barabar sa onim starijim generacijama koje ovde stariji forumaši pominju, možda se nije igrao Bogzna koji fudbal, ali pokazali su veliku srčanost i borbenost u ovoj utakmici koji brišu sve minuse u poslednje 2-3 godine zbog lošeg ponašanja generalno, ali ako zalsužili su momci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top