Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ja samo da napišem (zbog gostiju) da mi je i danas mnogo lep dan, i danas se kezim i cerim kao kreten, ne znam koji mi je...:D

Najavili u Beogradu kao neko naoblačenje popodne i predveče...nema veze, ostaće nam lepo u srcima, a ako slučajno zagrmi popodne i predveče - taman da me podseti na TITULARNU EKSPLOZIJU posle gola Jojića u subotu! :D
Aferim brate...tuce se Zajecarsko:ziveli.
Tek ce da bude lepo!:wink:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
У Журналу су већ кренуле приче о празним трибинама, једва су дочекали. Верујем да уз адекватно дизање прашине од стране медија, на крају ће нешто тако и да се деси. Држава у којој се све сем успеха прашта, нажалост!

Због тога бим и маса људи испред стадиона уз бину и концерт групе ЈНА, уз изношење пехара од стране играча, био би можда и већи погодак него прослава на стадиону. Баш због нашег Гробарског ината! У инат свима и свему, има да је прославимо као нико до сада!
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
946531_541148545928793_858184819_n.jpg



:šal :šal to se cekalo !!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Evo nakon nekoliko dana slavlja i ja da se oglasim.Prvo da se zahvalim igracima sto mi se isplatio svaki od 1700 km koje sam presao od Beca do Beograda,iako mi je sutra ispit biti ili ne biti, tu nije bilo dvoumljenja.I meni ne popusta radost,ali ni strah za buducnost kluba.Isto tako ne popusta ni bes,progonice me godinama slika mutavog govnara sa pratnjom kako pobedonosno provocira i ide preko terena.A niko da ga gadja,da mu zvizdi...Sve u svemu mislim da ce nas dugo pratiti osecaj zadovoljstva sto smo posmatrali istorijsko izjednacenje i 25.titulu.HVALA!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.736
Локација
Tamo gde si ti!
Da li je moguće da će opet proslava titule da bude pred praznim tribinama !?!?!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи ја само мислим да ми из свега треба да се издигнемо као мноооого пута до сада! Ако нам опет забране да прославимо титулу, на стадиону, мора се организовати нешто да им се опет усеремо у живот, да покажемо да смо много већи од свих њих заједно. Ако забране на стадиону, да се слави испред стадиона, са све концертом групе ЈНА и навијањем целу текму! Значи само наћи начин да се ова сезона изгура до краја, онако како се и цела изгурала! Да им покажемо колико смо јаки и да је љубав према Партизану и Партизан изнад свега!
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Pozdrav svima, nisam bio u mogucnosti neko vrijeme da pisem na forumu, ali evo me u pravom trenutku da cestitam svim navijacima, ali rekao bih prije svega igracima na pobjedi u derbiju i na novoj tituli (nadam se ne prerano).

Biti navijac Partizana je stresno, moram priznati, ali je ovih dana bas lijepo :D:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.061
Reaction score
26.273
Локација
ante portas
Уколико би нас казнили празним стадионом у задњој утакмици , утакмици која је предвиђена за свечаност , то би био злочин невиђених размера .
Свугде у свету , прославе титула су посебан специјал, праве свечаности , права фешта једном речју .
Због таквих ствари фудбалери живе као и навијачи .
Због кога се онда игра фудбал ако нам на дан прославе затворе стадион ?
Нема веће бруке од тога , под условом да се то деси/не дај Боже/ .

А смрдљиви Ружнал као да је једва дочекао да потенцира ту причу , смрадови новинарски .
На крају крајева Хумска улица никад није затворена :D :šal
 

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
Sta god da bude,mi cemo titulu proslaviti.To ne mogu da zabrane.Naci cemo mi nacina:D:
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.372
Reaction score
2.045
Локација
Gde god ti da igras...
Pa cak i da nas kazne, ja mislim da mi imamo pravo na zalbu a samim tim mozemo igrati pred navijacima nasu utakmicu u Nedelju! A govna ako potvrde kaznu onda ce se preneti na sledece prvenstvno i prvo kolo, tako bi bar trebalo da bude...
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
jedino mi je zao sto nema video klipova iz svlacionice posle derbija :(

nista, sad se okrecemo smederevu, utakmica od koje se 99,9999999 posto ocekuje da dobijemo. Zna i takva situacija ponekad da bude zackoljica, ali, ne smeju se opustati igraci, jos jedan kranji napor, i to je to.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
od kako sam video onaj sa Stanojem i divljanjem u svlacionici, postao sam zavistan od tih klipova :D,i kosarkasi takodje izbacuju stalno klipove, pa se nadah da ce i sad biti nesto :) E Vojo, Vojo :D
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Jbg, dobio je crveni pred derbi, nije ga bilo :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Voja (Stankovic) posle objavjlivanja snimaka iz svlacionice umalo nije u Hagu zavrsio zajedno sa Stanojem i ekipom. Prema tome, nema vise voajerisanja dok se igraci presvlace. :)
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ako uskoro ode iz našeg kluba, a po svemu sudeći će otići - mnogo će nam nedostajati. Njegovom nasledniku će biti mnogo teško, ko god da to bude.

Zar ne postoje ni minimalne sanse da produzi ugovor i ostane? Nadao sam se da bi se novi SD, ko god to bio, mogao da izbori jedan jaci ugovor za Stojketa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top