Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Zbog čeka je Sale dobio karton? Treba sudiji jebati sve po spisku a ovoj pičketini vukašinu tomiću polomiti noge zbog batinanja kapitena! Ovaj snimak pokazati nadležnima u klubu i ako imaju bar malo mozga da odreaguju kako treba i dotičnima u FSS-u ukažu na propust sudije.

http://www.youtube.com/watch?v=Nc-0o0Moxk4
 

Dr.Hofmann

Guest
Jako bitno gostovanje iz vise razloga ,nije Jagodina Benfika,ali za nas u nasoj ligi jeste ozbiljna provera, i ovakvi kakvi smo usli smo u mini seriju od 3 dobijene tekme sto je mnogo vazno samo neka se ovako nastavi, prljavcima giljotina visi iznad glave a kanap je sve tanji i tanji...

Pisam im se u matericu kroz probusen kondom...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Изузетно битна победа, можда чак и победа вредна шесте узастопне титуле! Најтеже гостовање другог дела смо прегрмели, али нема стајања, идемо даље...

Бројност Гробара!!! :clap Само напред!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Браво шампиони :napred Partizan
По мени можда и најбоље полувријеме ове сезоне, играли смо не типично брзо за нас, са доста пресинга, сви су ми некако дјеловали наоштрено и напаљено.
Радује да ми и против доста добре екипе јагодине (намјерно мало ј) веома лако долазимо у шансе, и синоћ смо их имали баш доста.Што се тиче другог полувремена и поготово задњих 10 минута гдје смо у потпуности се повукли и чували гол, мислим да је то више било на психичкој бази. И сам Вермезовић је рекао да је се бојао да не буде оно неписано правило "кад се екипа испромашује да уследи казна" мислим да су о томе и наши играчи размишљали и због тога је други дио другог полувремена био доста лош са наше стране.Али важно је да су три бода у џепу.
Синоћ једино иде замјерка Вермезовићу због Миљковића, ем смо самим његовим играњем у минусу, а оно битније је чини ми се да се Лука много боље разумије са Пауљевићем и да је са њим на терену дјеловао доста опасније. Овако од њега синоћ и нисмо видјели ништа нарочито, осим већ сада стандардног залагања,жеље и воље:respect
Којић човек који се зна нацртати тамо гдје треба. Ја му и не замјерам на оној себичности, јбг нападач је жеља за голом је велика а и он је био у доброј прилици није сад да је тукао из немогуће позиције.
И зашто уопште неко спомену (у негативном контексту) однос између Митровића и Којића? Па против Бска и сада против јагодине први је управо Митровић притрчао Којићу да прославе гол, при томе га прописно исцимао и измазио по глави :D
Што се тиче Брашанца не знам ја сам нека златна средина, још је рано за било какве оцјене, а поготово поређење са ИЛИЋЕМ. Имао је пар добрих потеза, а са друге стране му замјерам оно додавање кад је био у одличној позицији за ударац, и синоћ не баш тако добро извођење корнера (неће лопта у гол све јој јбм :D).
Све у свему важно је да је циганче остављено на безбедној удаљености и да ми наставимо да мислимо само о првој следећој утакмици.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Po meni najbolja igra u prolecnom delu
Najjaci utisak na mene vec duze vreme ostavlja Mitrovic, prosto znam sta mogu od momka da ocekujem svaku utakmicu, jak, agresivan kao pit bul, odlicna kretnja, otvaranje saigracima za sansu...jebeno opasan po gol.

Pajovic za ova tri kola vec mogu da kazem prijatno iznenadjenje za mene, jak, otresit, ne filozofira mnogo kada je blizu lopte, odlucan na njoj.

Sto se tice Brasanca, iscitah sve postove i ne mogu da verujem da se uopste raspravlja da li decko treba i ubuduce da izvodi kornere ili ne... Kriminal kako on to lose radi...u fudbalskoj filozofiji je uvek vazilo " dobro izveden korner, pola gola".
Decko jeste tehnicki potkovan, ali porediti ga sa kapitenom je smehoteka, brze oslobadjanje lopte i moze da popravi, ali to sto je zentara u duelu, tu nema napretka, ili imas ili nemas muda, od Saleta kapitena su se odbijale mnoge velike mrge kad se zagradi i postavi... Centarsur kada stojis i imas svo vreme ovoga sveta da se namestis i centriras uci se jos u pionirima, tesko ce to njemu ici bolje.

Mozda gresim, ali svakako ocekujem da posle jucerasnje utakmice Vermez proba korner sa nekim drugim igracem. Imamo dosta skakaca koji bi mogli da iskoriste dobro izvedene kornere. Moj utisak na osnovu kako zna ostro iz trka da centrira, da bi moglo da se proba sa Lazevskim, opet kazem mozda gresim, ali treba nesto menjati.

Stojance je pomenuo da su ovi korneri mozda bas tako trebali da se izvode takticki po dogovoru... Iskreno se nadam da ne, jer kada se setim Tumbine ere i onih kornera gde Cira stoji na prvoj stativi pa glavom zavrce preko sebe na drugu, zeludac mi se okrene.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
sta ucini JOGA od nas sunce ti jebem???Ocekivano teska utakmica i najbitnija 3 boda,ekipa je delovala solidno na terenu i tehnicki i takticki dobro smo stajali.Curani su ne zaboravite najdisciplinovanija ekipa u ligi,tako da nece bas ni jedna ekipa da se naigra fudbala na njihovom bunjistu
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Posle ove utakmice, bliži smo tituli više nego što se moglo i zamisliti!

Osim 3 boda koja smo deneli sa jednog teškog gostovanja, moglo se videti mnogo dobrih stvari u ekipi:
- odlična kondicija, igrali smo visok presing, mi smo držali tempo.
- napadači su nam ludi, svaki bi da postigne po 5 golova, samo da se dokaže. :D
- sredina je delovala odlično, kapitenu je potreban Brašanac.
- odbrana nam nije kapitulirala već treću utakmicu za redom (da ne ureknem).
- vidi se velika želja kod igrača, to je ono što me najviše raduje. Svi žele da se dokažu, svako grabi za svoje minute.

Da krenemo redom:
- odbrana:
Štoperi odlični, biće ovo dobar tandem. Bekovi... Kad su nas probijali, probijali su nas preko Miljkovića. Lazevski dobar u defanzivi. Ni je dnom ni drugom se ne može zameriti na borbenosti.

Ko Boga Vas molim: ne vraćajte loptu Stojkoviću, pa nije njemu toliko dosadno!

- sredina:
Svi su bili dobri/odlični.
Luka je malo slabije odigrao nego li prve 2 utakmice, ali ništa strašno.
Ilić i Brašanac su bili odlični. Saletu dosta znači neko poput Brašanca. Brašanac zna da odigra ''pas iz kolena'' a da pritom ne gleda u svoje noge. ODLIČNO TRČANJE sa loptom i bez lopte.
Ovde se dosta kritikuju korneri. A da li je možda forsiranje lopte na prvu stativu dogovr sa treninga?

Lola odličan pozadi.
Sve u svemu, sredina deluje odlično, a siguran sam da će biti sve bolji i bolji.

- napad:
Mi imamo špiceve koji žele da daju 20 golova na utakmici.
To je odlično. Nije odlično kad su mnogo nestrpljivi, pa u pojedinim situacijam reaguju brzopleto, da ne kažem sebično.


Bilo je mnogo dobrih stvari sinoć, a kao šlag na tortu da dodam i Grobare.
Radujte se Grobari, gazimo ka 6. uzastopnoj!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Veoma bitna pobeda, cak sam pre meca rekao ako ovo dobijemo da 95% osvajamo titulu jer su se cigani najvise nadali u nas kiks u Jagodini.

Sve je bilo na nivou osim Miljkana...ali dobro, to nije nista novo..
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
ja sam licno prezadovoljan jucerasnjom igrom.

delujemo kao tim, nedostatak Markovica se uopste ne primeti, odbrana vec 3 utakmice nije primila gol.

Kojic i Mitar mogu zajedno ali po meni trenutno je u najboljoj formi Scepovic tako da ce on i imati prednost u nastavku.
Miljkovic nije nista bolji u odbarni od Pauljevica u napadu je Pauljevic bolji igrac.
Lazevski sasvim solidan ali bih ja voleo i da vidim tog Askovskog.

Mnogo bitna pobeda u jednom fudbalskom ambijentu.
Grobari se bude polako. I jedni i drugi i treci...samo da se taj trend nastavi.

NAPRED PARTIZAN- DJURO CRKNI
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nisam gledao utakmicu,evo ima repriza na areni1,ali ovo do sada sto sam pogledao neki sedamdeseti minut je,imam utisak
da smo ih juce razbili.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Svaka čast momci veoma bitna pobjeda, iz utakmice u utakmicu sve smo boljo. Opet Stoje nesavladan, a napadu smo definitivno morali vise... Čini mi se da su i grobari noćas bili veoma raspoloženi....

Jos bi dodao par stvari ne znam da li sam ih samo ja primijetio:
1. Laseri koji su se primjećivali nekoliko puta u toku prenosa, ili mi se ucinjelo...
2. Kojić gol koji duguje Brasancu i sjajan šut glavom. E sad ona sebičnost nije smjela da mu se dogodi, neko mu mora skrenuti pažnju. I ona neodlučnost kad je Mitrović uklizao, a Kojić nije pogodio gotovo prazan gol nije smjela da mu se dogodi....
3. Da li je sve ok na relaciji Mitrović - Kojić van terena?
4. Katastrofalno izvođenje kornera

Evo ti odgovor na trece pitanje,Mitar je legenda,brzo prasta:D
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Uvek me je cudilo zasto Sale Kapiten ne izvodi kornere. Nemam nista protiv Brasanca, daleko od toga, stavise mislim da su korneri koje on izvodi trenerska zamisao i da zna da ih izvede, ali mi je i proslih sezona upadalo u oko da naprimer Iliev i Vukic izvode kornere, umesto da se guraju u napadu. Apropo Sale Kapiten, ako klub ne ulozi protest protiv dobijenog zutog kartona i ako ovaj retard ne bude naknadno kaznjen bar sa dve utakmice neigranja, onda i treba da nas uz blagoslov nase dusmanske uprave svaki seljober bije kao volove.
 

Dr.Hofmann

Guest
Na osnovu ove 3 uvodne utakmice stice se utisak da smo ubrzali igru, da smo smanjili davljenje lopte za izvestan procenat, poboljsana je i trka na terenu, to su svakako pozitivne stvari, i samo neka se na tome i dalje insistira.


Dobiti Ofk-u sledece kolo i otici mirno na mini pauzu...
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Odličan smo meč sinoć odigrali !
Bravo za momke, bravo za trenera !
Šteta što Kojić drugim golom nije riješio stvari na vrijeme, nego smo u finišu morali da se zabrinemo da ne primimo kakvu frljoku...
Brašanac je odlično odigrao i baš me raduje njegova igra i uopšte to što ga je Vermez gurnuo u vatru.
Baš sam se iznervirao kad je Kojić zbog svog sebičluka upropastio onu veliku šansu kad je imao dva naša slobodna igrača sa desne strane za siguran gol, nije imao sreće kod onog šuta glavom, ali me raduje njegova velika želja i golovi.
Idemo sad da odigramo još jedan siguran meč protiv OFK pa na pauzu spokojno.

Inače svaka čast za navijače, nadam se da će se ovo buđenje navijača nastaviti, sinoć je bač bila prelijepa slika, prepun satadion Grobara ! Tako treba, idemo dalje :partizan_fan:
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sale skakuce kao prebijen, imao je dobrih poteza, ali iskreno, mislim da je spreman za penzije takodje i on...
Samo zbog ovog kometara nema potrebe vise raspravljati sa tobom.

Da me neko posle meča pitao da li je Eliomar uradio išta korisno verovatno bih rekao "ništa". :D

Hvala ti na ovom klipu, svaka čast za trud.

+reputacija
I meni se bas svideo na ovom klipu :D. Na utakmici nisam ga ni primetio :D.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
Eliomar baš dobro izgleda na ovom klipu...

Au, jebote, Džigi je imao tri slobodna naša igrača, (desno Eliomar, levo još dvojica) kada se odlučio na šut i pao na dupe...kakva greška... Događa se, u želji da se da gol, ali...nadam se da naši gledaju utakmicu posle, pa da sledeći put rade logičnije poteze...

Neko je pomenuo ,,lasere,, - da, celu utakmicu, samo naši su bili izloženi konstantnom ,,uperivanju laserske svetlosti,, u lice... Stojković, Ivanov, i tako redom...
Mislim da je sudija morao da prekine meč, i da malo upozori publiku da prestanu s tim...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Neko je pomenuo ,,lasere,, - da, celu utakmicu, samo naši su bili izloženi konstantnom ,,uperivanju laserske svetlosti,, u lice... Stojković, Ivanov, i tako redom...
Mislim da je sudija morao da prekine meč, i da malo upozori publiku da prestanu s tim...
E da to sam zaboravio i ja sam ovo primetio. Kako me nerviraju njihovi "navijaci" :puke. Kao da su iz stale izasli.
Vise puta sam gledao utakmice u Jagodini i svaki put isti utisak ostavili. :puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top