Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Lepa vest za one koji neće moći da budu u Smederevu. "Arena" je "čejndžovala" kanale pa tako našu utakmicu od 17h prenosi "Arena 1", a cigane i Slobodu "Arena 3". Prvobitno su stavili obrnuto...biće da su očekivali i nadali se da će titula da se slavi u klonjari pa su se malo zajebali...:D
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Sledeci derbi bi za promenu mogli da odigramo u onom sastavu koji najavimo, da ih iznenadimo. :D Nego , koja nam je ovo po redu pobeda u derbiju , i koja na nasem stadionu, odnosno kao domacini , jer rupetina nije izlivena do 1963.?
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Lepa vest za one koji neće moći da budu u Smederevu. "Arena" je "čejndžovala" kanale pa tako našu utakmicu od 17h prenosi "Arena 1", a cigane i Slobodu "Arena 3". Prvobitno su stavili obrnuto...biće da su očekivali i nadali se da će titula da se slavi u klonjari pa su se malo zajebali...:D

Е хвала курцу.Данас сам гледао програм на њиховом сајту, стојало и за среду и недељу да нас преносе на 3. каналу.

@ИмаЈеданТим

Имаш на сајту клуба скор у свим дербијима.
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Ovo je istorijska pobeda,iako mozda nismo ni potpuno svesni njenog dalekoseznog uticaja.
Ovo je bolje za nas nego da je bilo +20 pred derbi.Oni psihicki nema sanse da se oporave,pa cak i na silu da uzmu sledecu titulu(ne daj Boze),to bi bio samo trenutni bljesak.Ni oni sami ne znaju gde im je dupe a gde glava i kako da se sastave.
Po meni ovo je najbitnija titula,bitnija i od sledece!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.898
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Gazda,
ti si pred derbi napisao da ćeš zbog posla biti na dalekom severu, blizu polarnog kruga u vreme odigravanja utakmice.

Zamolio bih te da nam javiš da li se otapanje leda ubrzalo, kao i da li polarni medvedi, foke, irvasi i drugi oblici života od subote brže izumiru nego što je to bio slučaj do poslednjeg Mažićevog subotnjeg zvižduka.

Ovde je stvarno i dalje veoma teško, pa rekoh da vidim da li je i svetu kraj blizu zbog Jojića?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
http://www.sportal.rs/news.php?news=101433

Много али стварно сам много заволио овога човјека од кад је код нас.
Надам се да ови у управи неће одмах брже боље "помоћи" му у одласку и да ће покушати наћи неку заједничку тачку како би Стојке остао код нас. Ми нема шансе да можемо наћи оваквог голмана, није само што је он бранио много добро, него и његово кретање, његова набријаност на свакој утакмици, константна комуникација са одбраном.Прави правцати вођа на терену. Живко није лош голман, али за ово горе наведено треба много утакмица у рукама и ногама, као и много сезона на голу.
Видим нико није постовао поруку Митровића на фејсу, у част његовог цимера Марковића :respect:respect:respect
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
1 45 40 Maksimovic gura Mitrovica a ustvari se ovaj odbija od Mitrovica :D!
Ovaj derbi je lep po mnogo cemu :D.Pisaj po sirotinji.
Stojkovicu naklon do poda!!!!!!!:respect:respect:respect:respect
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
http://sportal.rs/news.php?news=101432

Zanimljiv intervju, samo mi nije jasno kako su cigonjeri tako lako mogli da dodju do naseg sastava?

Meni ovo zanimljivo:
Da li je bilo priče sa čelnicima kluba oko vašeg ugovora, s obzirom na činjenicu da ste angažovani kao zamena za Vladimira Vermezovića do kraja sezone?

- Pre svega igrači su heroji. Bilo je i moje pomoći u tome, ali pre svega zasluge idu njima. Pričaću sa upravom, u ovom trenutku ne mogu ništa više da kažem povodom toga.

Skroz sam zaboravio na ovaj detalj.. Nadam se da je samo formalnost!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Mislio sam da mi nikada igrač koji je bio igrač čerge ne može biti drag kao naše dete, ali mi je Vlada Stojković prirastao za srce više nego što sam mogao i da pomislim. Možda je on samo profesionalno obavljao svoj posao, možda ga nimalo nisu vodile emocije za Partizanom, ali za sve što je učinio za naš klub i za sve kroz šta je prošao od kada je kod nas došao, zaslužuje ogromno poštovanje i jedno OGROMNO H V A L A !!! I ova vest koja je upravo objavljena, a tiče se njegovog nastupa u derbiju uz povredu, nema nikakve veze sa ukupnim utiskom koji imam o tom momku. Ovo je samo upotpunilo sliku o njemu.

HVALA TI, MAJSTORE, NA SVEMU!!! :respect:respect:respect
fudbal-vladimir-stojkovic-partizan-1328585176-45958.jpg


Stojković je u Partizan stigao u avgustu 2010. iz Sportinga, prvo na pozajmicu, a onda je potpisao višegodišnji ugovor.

"Rekao sam i ponoviću, jer je to živa istina: dolazak u Partizan je najbolji potez u mojoj karijeri! Znao sam posle prvih pet utakmica u Humskoj da sam napravio fantastičan izbor i zbog načina na koji su me prihvatili saigrači, treneri, rukovodioci i navijači osećao sam neprestanu obavezu da im na tom fantastičnom poverenju uzvratim. Nadam se da su i oni zadovoljni sa mnom kao što sam ja presrećan periodom u Partizanu. Osvojio sam tri titule, jedan kup, branio u Ligi šampiona i Ligi Evrope, dobio sva četiri ligaška derbija, nisam primio nijedan gol u prvenstvu od Crvene zvezde i sad vi meni recite kako da ne budem srećan", zaključio je Stojković.

http://www.kurir-info.rs/stojkovic-partizan-mi-je-najbolji-potez-u-karijeri-clanak-799417
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Napisao sam već, ali moram da ponovim: Ovaj čovek je doživeo pravu pravcatu KATARZU kao ličnost otkad je prešao kod nas. Njega je jedna čudna kombinacija užasnih stvari koje su mu se dešavale (na poslu i privatno) i jedan topao ljudski prijem i ista takva podrška na koju je svakog dana nailazio u našoj kući napravilo potpuno drugačijim čovekom nego što je to bio. Od ciganskog džibera on je postao ljudina, pa još i grobarska!

Zbog svega što je uspešno pregurao, zbog načina kako je nosio dres Partizana i branio njegove boje, zbog svog celokupnog ponašanja i učinka u ove skoro pa 3 godine u našoj kući - Vlada Stojković je zaslužio da ga sreća neprestano u životu prati! Ja mu to od srca želim.

Ako uskoro ode iz našeg kluba, a po svemu sudeći će otići - mnogo će nam nedostajati. Njegovom nasledniku će biti mnogo teško, ko god da to bude.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Mene je Stojke kupio još na meču protiv Arsenala,ali mislim da se definitivni prelom u njegovoj glavi desio posle Đenove i podrške koju je dobio od nas Grobara.Gledam snimke sa derbija kada se popeo na reklamu i peva "Uzalud trud...." ono čovek nemože da odglumi,jednostavno mu je Partizan ušao u krv,kao i svima nama!Kako bih voleo da ostane,ali šta god da odluči ja mu želim sve najbolje u životu,a jednog dana da nam se vrati sa šalom "PARTIZAN-MOJA KUĆA"
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
nadam se da postoji prostor da stojke ostane ali znamo svi ko nam je u upravi...

ako coveku stigne stvarno dobra ponuda naravno da treba da mu se izadje u susret, a ako bi "kojim slucajem" mogli da pararima svojom ponudom, to bi MORALI da uradimo, ali...

ja sam ga vec prezalio (voleo bih da gresim)

STOJKETU SVE NAJBOLJE GDEGOD DA BUDE BRANIO NADALJE!!!!!!!!!1
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda,
ti si pred derbi napisao da ćeš zbog posla biti na dalekom severu, blizu polarnog kruga u vreme odigravanja utakmice.

Zamolio bih te da nam javiš da li se otapanje leda ubrzalo, kao i da li polarni medvedi, foke, irvasi i drugi oblici života od subote brže izumiru nego što je to bio slučaj do poslednjeg Mažićevog subotnjeg zvižduka.

Ovde je stvarno i dalje veoma teško, pa rekoh da vidim da li je i svetu kraj blizu zbog Jojića?

Na moje veliko zadovoljstvo posao i put na sever je propao pa sam derbi gledao kući na HD TV rezoluciji umesto na laptopu.

Što se lošeg života tiče čujem da je u Srbiji nastao pravi pakao. Jebiga, šta da vam radim kad ste/smo ustaše, muslimani, šipci i nesrbi pa navijate/mo protiv stuba srpstva i pravosavlja.

A sada druga tema. Upravo sam gledao "crnu tačku", okačio sam i na sajt. Jebem im milu mamicu da im jebem. Koja crna objašnjenja.

Ofsajd Mitrovića nije postojao, ali eto, to se Partizanu vraća znog slične situacije protiv Rada.

Penal nad Miljkovićem ne treba da se svira, jer eto samo što nije poluvreme pa ne bi bilo fer da se tada svira. Jebem im nanu cigansku :kur
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Lepa vest za one koji neće moći da budu u Smederevu. "Arena" je "čejndžovala" kanale pa tako našu utakmicu od 17h prenosi "Arena 1", a cigane i Slobodu "Arena 3". Prvobitno su stavili obrnuto...biće da su očekivali i nadali se da će titula da se slavi u klonjari pa su se malo zajebali...:D


Kako to mislis za one koji nece moci da budu u Smederevu! Nema tu moze , ne moze, ljudi ovo je istorija , ko radi s posla paljba u tri i pravac SD
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Evo dve vesti. Utakmica u subotu ce se najverovatnije igrati od 19 sati.

A ona jos lepsa je da ce nas pre pocetka meca uveseljavati GRUPA JNA.
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
dva dana kasnije a meni i dalje ne silazi osmijeh sa lica :) kakav vikend braco i sestre. ovdje kod nas uglavno sve cigosi, ultra srbi, cetnici, drazini najdrazi itd. danima prije derbija su vec poceli da kenjaju po gradu i netu kako nas razvaljuju, titulu osvajaju. utuceni su skroz, nigdje ih nema vise.

kod nas je neki praznik, pa sam proveo slobodan dan sa ortacima grobarima na terasi uz rostilj, pivo i snimka zekinog gola na svakih pet min :D

citam po netu kako zvezda prodaje sad sve igrace, kako se pljuje onaj iz hondurasa, kako je njihov indijanac trener pogresio, kako sve ide u kurac, kako je derbi nikad slabiji bio i kontam da je jednostavno najljepse biti grobar :) najdrazi su mi takvi naslovi nakon +18 sa komsinicom. rece neko prvih sest godina je tesko, posle se naviknes.

"ceo sever sada se veseli" http://www.youtube.com/watch?v=nzfqoBnOz48 :)
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Molim neke od upcenih da potvrde ili demantuju pricu da ce u subotu ili kad vec, pre tekme sa spartakom, svirati grupa JNA ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top