Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
I Slovan se prosle godine bunio da smo im oteli Veselog, takodje pominjali tuzbu (pr. i u fudbalu, Napredak za Joivanovica)... Ne znam sta radi uprava, ali ne treba pridavati znacaj ovome...
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
Neka tuze,imamo mi dobre advokate.
Verovatno ovi iz Vizure pokusavaju da preko Partizana privuku malo medijske paznje i da nam isisaju jos malo love.Kao sto rece KKP ovakvim stvarima ne treba pridavati veliki znacaj.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Tacno ode ali vratice se tesko ce u Makabi da pruzi ono staje pruzio u Partizan, po recima Todorica sledece pojacanje koje treba da nas pojaca je Milojevic.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A od svih povratnika koji su se spominjali samo sam se nadao da nece biti on.... Kad se samo setim onih sezona kad je on bio najkorisniji igrac Eurolige a Partizan imao skor 2-12 :tras
Omaska :) Izbrisite ovaj :D Izvinjavam se :)
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
On svih povratnika samo sam se nadao da nece on biti.... Samo kad se setim sezona kada je on bio najkorisniji igrac Eurolige a Partizan imao skor 2-12 :banghead

A ti ćeš na malo duži raspust, pošto konstantno omalovažavaš i provociraš igrače Partizana.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Ne mozes tako laicki gledati. Jesmo mi imali 2-12, ali sad su potpuno drugaciji uslovi. Od tada do nas prosle je nekoliko sezona i ono sto krasi Partizan danas je kontinuitet u radu, jasna vizija i koncepcija. Miloje je koristan igrac koji i pored tolikog indexnog ucinka podredjen kolektivu. Ne znam kakvo je njegovo trenutno stanje, posto je kuburio sa povredama, ali on itekako moze da pomogne mladom timu Partizana sa svojim iskustvom i kvalitetom. Sta vise, mislim da je to mozda i najbolje resenje (ukoliko ga posluzi sreca da prodje sezonu bez povreda) da igrom u napadu i pre svega u odbrani nadomesti izostanak Novice.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
da, od svih koji su krivi za losu sezonu najvise je kriv najbolji igrac :roll: sta sve covek nece da procita ovde..
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
v139543p0.jpg

Vizura: Ne damo Sinoveca Partizanu
Cetvrtak, 2. jul 2009. 12:00
Ekipa Partizana angažovala je Stefana Sinoveca, ali čini se da će taj transfer biti u žiži interesovanja bar još neko vreme.

Naime, Vizura, dosadašnji klub mladog igrača, najavio je žalbu na prelazak Sinoveca u Partizan, jer on sa njima ima potpisan važeći ugovor.

"Stefan je 2007. potpisao ugovor na četiri sezone, što znači da on ističe 2011. godine. Mi smo mu izašli u susret i pustili ga u Himik da reši neke egzistencijalne probleme, a Partizan ga je u međuvremenu kontaktirao i angažovao. Crno-beli su bez našeg znanja potpisali ugovor sa Sinovecom. Smatramo da jednom klubu, koji je priznat u Evropi, nije potrebno da uzima igrače na taj način", izjavio je za "Sport" predsednik KK Vizura Goran Radojičić.

Tim sa Novog Beograda naročito je pogođen zbog činjenice da je Partizan svojevremeno proglasio Sinoveca netalentovanim i odrekao se njegovih usluga, a sada pošto je izrastao u veoma dobrog igrača, ponovo su se zainteresovali za njega.

"Stefan je pre šest godina došao u naš klub upravo iz Partizana, koji ga je proglasio netalentovanim i neperspektivnim. Pre pomenutog ugovora imao je stipendijski. Mi smo mnogo uložili u njega, uključujući i to da smo mu izašli u susret i pustili ga u Ukrajinu, da zaradi nešto, žrtvujući ispadanje iz lige. Trudili smo se da sve ove godine od njega napravimo igrača i čoveka. Ovo prvo smo uspeli, a ovo drugo, što je još važnije i teže, izgleda nismo", istakao je Radojiči
MONDO
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Duze vreme se spominje povratak Milojevica, evo sada je to veoma blizu realizacije. Videcemo samo da li ce potpisati na jednu, ili na dve, kako sam ja odavno cuo i pisao ovde, posto ce u Partizanu i zavrsiti karijeru. Milojevic je pruzao sjajne partije gde god je igrao, pa i poslednjih sezone u Pamesi i Galati. Prekaljen igrac, sjajno pojacanje za nas. Poznaje rad sa Duletom, ljubimac je navijaca, moze da pomogne svojim velikim iskustvom na terenu, ali i van njega. Pogotovo mislim na mladje igrace, na Veselog npr, koji mozda igra cetvorku od naredne sezone. Super, po meni je ovo odlicno. Svaki povratnik (velika vecina), koji su se vracali u Partizanu su razbijali i mnogo znacili mladjima, koji se formiraju kao igraci...

A ovaj iz Vizure sto vredja Sinoveca da nisu uspeli da naprave coveka od njega, mozes Grobarima i Stefanu da se napusis kurca!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa ako su ga "pustili" u Himik, zar to ne znači da je slobodan igrač i da bilo ko može da stupi u kontakt s njim. Jedu govna, hteli bi da se malo omaste, kao i svi drugi u Srbiji!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Mi smo mu izašli u susret i pustili ga u Himik

Какви говнари, није им стало до играча већ до тога да не дође у Партизан, мамицу им јебем циганску.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Na pocetku sezone 2008/2009 potpisan je ugovor o saradnju izmedju Vizure i Partizana automatski svaki igrac za koj je Partizan zainteresovan ima prednost ispred ostalim zaintersovanim klubova. Predsednik Vizure ne pamti koliko igraca je dao Partizan na kaljenju bas u Vizuri, nije mi jasan problem ali Sinovec od prekjuce je igrac Partizana.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Za Sinoveca sam već rekao,ne sviđa mi se.Pogotovo mi se ne sviđa što će zbog svog iskustva u odnosu na konkurente a 88 je godište biti guran i verovatno imati prednost nad Mitrovićem 90 godište koji ima nešto iskustva,i Riznićem 90 godište koji ima samo treninge sa prvim timom.Po meni ova dvojica su bolja od Sinoveca,a smatram da Riznić ima potencijal za prvog beka i svakako da treba dosta da igra.Dule ne greši puno ali mislim da je doveo dosta limitiranog igrača,ali možda opet Dule napravi čudo.
Sviđa i se najava potpisa Torlaka i Đekića,po meni je to mnogo važno.
Šteta što Lazmi verovatno odlazi.Tako da nam ispod koša pod hitno trebaju dvojica igrača po meni Dašić obavezno i neki centar(Golubović,Maraš,Tomašević) i na pleju iskusan Vujanić.
 

realno *W

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Srbija
Ovi iz VIzure nisu normalni, dali smo im pola ekipe, sada bi da nam naplaćuju iste?
Pitam se ko je potpisao sporazum o saradnji sa njima i šta tu piše? Pa je li moguće da nas jedan tako maleni klub vuče za uši?

Pitanje je samo da li je on u Kimki otišao na pozakmicu ili kao slobodan igrač, ako je ovo drugo mogu da se slikaju!
 

Dr.Hofmann

Guest
Imate li neke informacije za koliko vremena bi mogli da se nadamo pojačanjima (mislim na iskusnije proverene igrače ) tipa Milojević itd?
Treba namjoš neko iskusnije pojačanje sa ovim klincima uz sve te odlaske tanki smo!!
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.601
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Problem je što se prethodnih sezona uvek znalo da će neko da plane od prošlogodišnjih igrača,mada ovde mnogi pričaju kako peković je neočekivano planuo,a igrao je odlično sezone pre te i i pokazao talenat i znalo se da će sa otvaranjem prostora on postati ozbilna napadačka opcija,nije se znalo da će barsi dati 29 poena al opet...
Isto važi i za tnt
ALi ove sezone može se nešto očekivati od veselog i rašića za ostale ne znam,problem je što moramo dovesti pojačanja u pravom smislu te reči,tj. igrač koji će odmah dati rezultate i preuzeti odgovornost.
Molim vas da me ne napadate kako kukam,samo realno sagledavam situaciju i verujem da će Dule bolje složiti kocke čak nego i prošle sezone...
Velik šteta za Lazmija,uvek je lakše produžiti ugovor sa igračem nego dovesti podjednako dobrog za iste pare ali šta je tu je...
I pitanje za upućenije,da li smo uopšte zainteresovani za Vujketa da li su ostvareni neki kontakti,znači ne pitam da li dolazi ili slično,nego samo da li postoji ta mogućnost ili su to samo novinarska nagađanja...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Za Vujanica je postojalo interesovanje, sad ne znam zbog njegovog fizickog stanja...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.942
Локација
NBG
Ovako stoje stvari

-Milojevic je poslat na 300 dodatnih pregleda, ako ih prodje nas je.
-Lazmi je imao dogovor sa nasom upravom ako se bude vracao u Evropu da svrati do nas na pregovore. Koliko imam informacije on je jos u uvek u Americi sa zenom i detetom. (ne obracati paznju na bolesno glasilo blesica zvano mondo)
-postoji mala sansa da Tripkovic ostane ?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top