Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Da, i ja sam cuo da je Milojevic poslat na neke preglede, ali navodno je sve u redu i trebalo bi da bude nase trece pojacanje. Za ovo ostalo cemo tek videti sta ce biti...
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
bilo bi extra kad bi tripko ostao...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ukoliko je Milojevic dosao,a posto je Lazme otisao mislim da je pod moranjem dovodjenje Dasica ali da potpise normalan ugovor a ne na 1 god pa da ode ...ukoliko to nije moguce onda dati sansu Djekicu odma u prvom timu(on je maltene nas) i nek se kali uz Miloja.nama fali jedan plej sa poenima u rukama i jedan igrac na pozicijama 2-3 kao sto je Kecman ili Haus ... mislim da bi to bio opet respektabilan sastav
 

zaka

Guest
@Mister MVP
hvala brate ovakve informacije mogu coveka da raduju!!
dobro bi dosao Miloje,pre svega zbog iskustva koje bi preneo na Veselog...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Veselly sledece sezone ima da bude bomba od igraca bomba ! Ne bi me cudilo da kroz 3-4 godine direktno iz partizana ode u NBA ... Sto se ostalih tice , Dobro je sto Miloje dolazi zbog svog iskustva, lepo bi bilo da dodje Vujanic jer ima mnogo EL utamica u rukama..
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ovako stoje stvari

-Milojevic je poslat na 300 dodatnih pregleda, ako ih prodje nas je.
-Lazmi je imao dogovor sa nasom upravom ako se bude vracao u Evropu da svrati do nas na pregovore. Koliko imam informacije on je jos u uvek u Americi sa zenom i detetom. (ne obracati paznju na bolesno glasilo blesica zvano mondo)
-postoji mala sansa da Tripkovic ostane ?!



Polako preuzimas ulogu insajdera :buhaha:ziveli Samo nastavi :wink:
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Lepe vesti stizu od insajdera :D. koliko se moze procitati. Mozda nevezano za prelazni rok, je l Veseli dobio neki domaci od Duleta preko leta, mislim da sam to bas ovde procitao:D? Inace za sledecu sezonu stvarno najvise ocekujem od Rasica i Veselog....
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
da,da Veseli je dobio zadatak od Duleta posle kratkog odmora da svaki dan mora da ubaci po 1000 suteva sa poludistance i da dok to ne uradi nema izlaska iz sale :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.439
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Tako da nam ispod koša pod hitno trebaju dvojica igrača po meni Dašić obavezno i neki centar(Golubović,Maraš,Tomašević) i na pleju iskusan Vujanić.

Golubovica mozes odmah da otpises. Dule je rekao da ne zeli igrace koji idu za parama. Kad je mogao da predje kod nas nije zeleo jer je vagao pa otisao u sloveniju u raspalui olimpiju zbog kinte, tako da sad i kad bi igrao za dz Dule ga verovatno ne bi hteo.
Sto se tice Miloja to bi bilo odlicno, kad se samo setim kako je skakao i vladao reketom sa svojih samo 2.01, prodje me jeza.
A Vujanic ne znam bas, mnogo ga muce povrede, zadnjih 4 sezone nije vezao jednu celu, da ne pauzira po 2,3 mseca i vise!
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
ode čeda u budućnost...eto nama možda dašića
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
Ovako stoje stvari

-Milojevic je poslat na 300 dodatnih pregleda, ako ih prodje nas je.
-Lazmi je imao dogovor sa nasom upravom ako se bude vracao u Evropu da svrati do nas na pregovore. Koliko imam informacije on je jos u uvek u Americi sa zenom i detetom. (ne obracati paznju na bolesno glasilo blesica zvano mondo)
-postoji mala sansa da Tripkovic ostane ?!

www.kosarka.hr je preneo da je Laza potpisao za Makabi na dve godine
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ljudi,a sta se desava sa Micovim ? on se nigde ne pominje a bio je kandidat za dolazak kod nas ... pogotovo sto on nema ugovor sa Buducnosti,a igrao je na kraju sezone za Panionios koliko se secam
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
www.kosarka.hr je preneo da je Laza potpisao za Makabi na dve godine

Pa ti onda veruj ovom sajtu hrvatskom... Mozda na kraju i potpise, ali od nasih i kod nas to niko nije potvrdio zvanicno, kakav index, kakav hr, kakvi bakraci!?

Cedo, sve najbolje u Podgorici. Dobro se snasao... Nadam se da to znaci da ce Dasic kod nas, ali to su samo pretpostavke (sanse naravno postoje, cekamo sta ce biti)...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Polako preuzimas ulogu insajdera :buhaha:ziveli Samo nastavi :wink:

Ako budem dobro uradio domaci, mogli biste da mi prisijete titulu insajdera ispod nick-a. :D

@Leksa

ja sam napisao kakav je Lazmi dogovor imao sa nama i gde se sada nalazi i to zbog ovog teksta Monda http://mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=139506 gde pise da se nismo potrudili da ostane. Sto ne znaci automatski da nece potpisati za njih ili nekog drugog niti iskljucujem mogucnost njegovog povratka.
http://www.maccabi.co.il/default.asp?language=english
i ovde nista ne pise o dvogodisnjem ugovoru sa Lazmijem
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kao što sam već rekao M&M&M. Jedno M je već došlo, drugo M Milojević je praktično već sada naš igrač, a za treće M ćete sačekati dok se ne završi EP. Mada, možda se sve sredi i objavi i pre početka EP.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
gazda da nije to malo kasno,EP se zavrsava 20 septembra ? i ako je tako tamo su Marjanovic i Markovic,a posto je to nemoguce bas me zanima ko je ... mozda KecMan ...
ili neko od 3 koji ce biti prikljuceni iz univerzitetske ali tu je samo moguce Macvan posto je Milosevic vec kod nas :D
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Sada ide jedno deset postova sa nagadjanjem ko je trece M i onda lock-ovanje teme
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top