Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
srecno tripko u nastavku karijere i da nam se jednog dana vratis!!!!!:basketball
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.945
Локација
Beograd
meni su, uz živce i srce, stradali i nokti, xex, ali ne žalim za tim, žalim za njim, i ta majica što sam dobila, sa sve potpisom, zauzeće svoje mesto na zidu moje sobe... znala sam da ide u Španiju, pravo mesto za njega, samo mu želim da se i dalje igra košarke i sve će biti kako je zaslužio... dete moje, samo napred gledaj a osvrni se ponekad na nas Grobare, što ostajemo tužni, presrećni što si naš i preponosni na tebe...
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Tripko,srecno u nastavku karijere i hvala ti za sve sto si dao Partizanu i Grobarima u proteklih 7 godina!!!Huventud je pravi izbor za njega,spanska liga je najjaca u evropi,a njemu odgovara stil igre spanskih klubova...
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Трипку хвала за све што је пружио у светом дресу и пуно среће у наставку каријере...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Hajde napisacu ovde. Kao sto sam i najavio, nas mladi igrac Stevan Tapuskovic dogovorio sve sa nemackim Gisenom...

Sto se tice prvog tima, svi su izgledi da cemo dovoditi stranca, ali otom potom...
 

forestman

Početnik
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
48
Reaction score
0
Велики поздрав за ТНТ,искрено сам се надао да ће бар Трипко да остане ,али таква је наша судбина .Момци пуно вам хвала.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Izgleda da je blizu da Dasic potpise za Barsu, u pitanju je navodno petogodisnji ugovor, pa da dodje kod nas na pozajmicu jednu sezonu. Pretpostavljam da ce deo plate (ako ne i celu) za Dasica placati Katalonci. Jeste da je bolje da smo ga mi potpisali na 2-3 sezone, ali nemamo mi para za njegovu kupovinu. Ovako, nasi su se odlucili ipak za njega, jer je odlican igrac, nego za nekog stranca na toj poziciji. Jedna sezona, sta je, tu je... Sacekacemo par dana, trebalo bi da bude sve jasno...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
pa sad da je odlican igrac, trenutno nije al da moze biti odlican igrac to jeste...Dasic vec dve godine stagnira u Buducnosti i nenapreduje onoliko koliko se ocekivalo sobzirom na potencijal...licno mi se nesvidja dolazak na samo god dana, jer ga onda mi razigravamo za Barsu i za CG, no Duletu se veruje...
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Urose srecno ti u Spaniji, nadam se da ces uspjeti u Huventudu i da ces se jednom vratiti u Partizan :cry:, nemogu da vjerujem da Tripka vise necu gledati u Pioniru, otkad pratim kosarku Tripkovic je igrao za Partizan :cry:, bice ovo cudna sezona za mene :cry:
Jedan je Uros Tripkovic
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
na sajtu Beobasketa nepise ispod slike Kecmana da je slobodan nego pise da igraa za Partizan,a ispod slike Mila Ilica pise da je slobodan ???
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Pa i na Eurobasketu jos odavno stoji kao da je Kecman opet u Partiznu, ali znamo da to nije tacno. Mozda bude na kraju, ali tesko... A Mile Ilic i jeste slobodan igrac :confused
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
KKP kako stoje stvari sa Milisavljevicom ?
Uz Dasica hoce li doci stranac i povratnik ili samo jedan od njih ?
 
Последња измена:

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Cekamo Dasica, najverovatnije dolazi. A za igraca spolja ne znam stvarno. Pominjao se povratnik (mozda Zec), ali moguce da ce biti i stranac. Sacekacemo i videti... :wink: Pripreme nam pocinju 3.avgusta, do tada i od tada bi trebalo da budu poznate mnoge stvari oko tima. Mislim na to ko ce nam jos doci, koliko ce nam njih doci, ko ce jos otici (pozajmice) i sve to. Dule ce tada prelomiti...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
auuuu brate,pa ti i duleta imas u prijateljima na facebook-u:buhaha
salim se naravno,nemoj se ljutis:wink:
drug mi rece da je pricao sa nekim iz kluba(neki lik,ne znam ni sta radi,ali nije nesto pretjerano bitan,nisam ni cuo za njega...) i kaze da od kecmana nema nista.ne znam koliko je to pouzdana informacija,ali eto...
 

winnerpfc

Grobar
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
514
Reaction score
1
Локација
PV
Partizan prvo na Denver, potom na Finiks
27.07.09. 14:30
sadturneja_evroliga09.jpg
Partizan i Olimpijakos, rivali u predstojećoj sezoni elitnog evropskog klupskog nadmetanja, saznali su i tačne datume svojih nastupa protiv NBA timova u okviru turneje koju po SAD organizuje Evroliga.

Partizan će imati čast da ovu turneju otvori utakmicom sa Denverom, a meč sa Nagitsima biće odigran 3. oktobra. Tri dana kasnije, u utorak 6. oktobra, "crno-beli" će odmeriti snage sa Finiks Sansima.

Olimpijakos će, sa druge strane, 9. oktobra igrati protiv San Antonija, a 12. protiv Klivlenda.

Podsetimo, prvak naše države će obradovati brojnu srpsku populaciju u državama Ilinoj i Mičigen tako što će pre zvaničnog početka "evroligaške turneje" odigrati utakmice u Čikagu i Detroitu protiv kombinovane ekipe koju će činiti profesionalni i koledž košarkaši. Meč u Čikagu je zakazan za 27. septembar, dok će se utakmica u Detroitu igrati tri dana kasnije

sportska centrala
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Hvala ti Urose majstore,sve najbolje ti zelim.
Sretoh Tegija neki dan,rece za Dasica i Milisavljevica i to je to zasad.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top