Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Pretpostavljam da je to bilo ironicno sto je Boris napisao.
Jer tesko mi da povjerujem da bi to neko mogao stvarno da misli. Vidim svi se uvatili za njegov post.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Ljudi covek je bio ironican, ili sam ja pao s' Marsa.. strasno.
 

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
okej okej, nisam mislio da idem u napad,stvarno me je zacudilo sta je rek'o :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sto se mene tice, prvo Partizan a onda posle u imenu moze da stoji sta hoce. Ne bi mi smetalo da deo imena bude i obavezno podrigivanje. Partizan Efes Grrrrr Pilsen.:) Bila bi bas fora da cigan sarenac mora da se napinje na podrig po 80 puta svaki put kad prenosi nasu tekmu. Ne skacite odmah, salim se za podrigivanje, ali se ne salim za ostalo. Dakle Partizan Efes, Partizan Efes Pilsen, Partizan Efes Pilsen Ima Najbolji Ukus, Partizan Prvi Maj Pirot, Partizan JAT, Partizan Turkish Airlines, Partizan Eurokrem. Samo pod uslovom da to podrazumeva ozbiljno ulaganje i donosi rezultate. Medjutim, medjutim, cini mi se da se u stampi namerno stvara atmosfera da je Partizan zbrinut i da domace snage ne treba vise oko toga angazovati. Pa mozda da Telekom prekomanduje onaj milion u komsiluk. A kad od posla sa Turcima ne bude nista, onda ce svi kao da se cude u fazonu - Ma nije moguce, mi mislili da ste se vi snasli. Manimo se price o Efesu, nego treba pritiskati domace sponzore (citaj drzavu), a Turci ako se pojave, zivi bili, picemo samo Efes i udarati se pijanim nogama u dupe.
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Ma ako se mi zovemo- Efes Pilsen Partizan onda sve u ku***.Pa kad napravimo neki znacajniji rezultat, u drugim zemljama ce govoriti ''jer si video sta je uradio efes",sto je totalno bezveze.:banghead
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Pise na sportalu da bi Efes ulozio 6 milki, sad, ja sam se nadao ako bi usao, da bi uleteo sa bar 1 ispred 6. :D

Inace, bili smo Partizan Sintelon, Partizan IBC, Mobtel 06nesto :D, MB Pivara, sad i Igokea, u rukometu smo bili Partizan MAG, u vaterpolu smo Partizan Rajfajzen i ne bi smetalo Efes. ALI: 1. Da Partizan bude na prvom mestu 2. Da se nikako ne pristane na neku promenu grba. Ako budu zeleli promenu imena ili grba, mogu da nabiju i 160 milijardi u dupe, mi smo Partizan iz Srbije i to cemo ostati, a ne Italijani da menjamo ime prema sponzoru.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Са другим делом твог поста Боско 1987 апсолутно се слажем, али мораш да знаш и једну ствар. То је огромна компанија са огромним бројем људи запосленом у маркетингу... Чим се Ефес интересовао око нечега, значи да је ''терен'' добрано испитан, још ако су се састали са нашим представницима, тек онда су упознати са ситуацијом. Нису они баш толико луди да траже промену грба или нечега српског, знају да би добили по ногу у дупе одмах из канцеларије, ни једна компанија којој је у интересу да спонзорише неког неће тражити промену грба, ајде додатак у име је сасвим ок, као део спонзорског уговора, све остало не да нема везе него нема ни шансе. Али исто тако, и они су свесни колики је наш буџет био, јавно нешо око 3 милиона. Такође свако паметан зна да је 3 милиона пута 2 једнако 6(ако се већ о томе прича) сви знамо да би свако са дупло већим буџетом био презадовољан. Они су тога свесни и намерно спустили ту цифру. Шта то конкретно њима значи, у Ефес су улагали много више и Ефес ту и тамо имао је негде и негде неки искорак у Европи, овако би са тим мањим улагањима имали много бољу рекламу, и то на странo тржиште, поред ударних пивара у Србији, али и ударну рекламу на Ф4 у Европи. Једноставно бизМис :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ako bi nam dali 6 miliona godišnje, ja bih pristao da se zovemo i Partizan Raša Babić!!! I pristao bih svakodnevno da tri puta objašnjavam kako nije Raša Babić Partizan, nego da je to zbog para! :D
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Efes uz Partizan ili Spartak?!

24. maj 2010. | 21:32 | Izvor: Sportske.net

Prvi čovek kompanije Efes Pilsen, Tunčaj Ozilhan, potvrdio je da turska industrija piva razmišlja o ulaganju u Partizan ukoliko turske vlasti ne budu uvažile njihove primedbe na novi Zakon.
tuncay-ozilhan-214943120100524163019.jpg
U intervjuu za istanbulski dnevni list "Hurijet" turski milijarder i nekadašnji košarkaš Tunčaj Ozilhan je istakao da je sudbina košarkaškog kluba Efes Pilsen neizvesna zbog najave novog restriktivnog Zakona u Turskoj, ali je istakao da njegova kompanija sigurno neće prestati da ulaže u sport.

"Agencija za regulaciju trgovine alkoholom i cigaretama poslala nam je predlog novog zakona, mi smo odgovorili primedbama i videćemo šta će biti. Ukoliko se zakon usvoji u prvobitnom predlogu, ugasićemo košarkaški klub Efes Pilsen, a bićemo čak sprečeni da sponzorišemo film i pozorište. Nije mi jasno kome taj zakon odgovara, jer Turska nema problem sa alkoholizmom. Godišnja potrošnja čistog alkohola po glavi stanovnika u Turskoj je 1 litar, u Evropi prosečno 8, a u Rusiji 18... Ako ne budemo mogli da sponzorišemo sport u Turskoj, okrenućemo se drugim tržištima u kojima dobro poslujemo. Efes Pilsen - Partizan je moguća opcija, kao i Spartak Moskva -Efes", rekao je Ozilhan.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
sa 6 miliona evra od jednog sponzora ja bih bio presrećan,to znači da bismo imali budžet skoro 10M.još jednom,efes ne može na rusko tržište jer se zna šta se tamo pije,pivo ide kod nas.
P.S zna li neko kada treba da se izglasa taj zakon u turskoj
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
КК ПАРТИЗАН-НЕПРОЦЕЊИВО неке ствари не можеш купити новцем
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top