Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Vi to necete da shvatite,ja treniram kosarku isto,za raspust sam imao 3 trening na dan,sad sedim kuci idem kad mogu i tako,ali vi te necete da shvatite zato sto nikad niste osetili sta znaci kad je neko bolji od tebe u necemu sto mnogo volis i u sta si ulozio ceo zivot.
On je u Partizanu,i mora da radi vise od ta 2 treninga,sto npr nije slucaj sa Kecmanom i Bozicem,to cete vec da shvatite zasto.


Nikola kad odradis 2 treninga na dan ostaje ti da sam uradis jos 1 na primer ako nameravas da budes neko i nesto u kosarci,a klinci vise treniraju od njega mogu da ti to potpisem...
 

Zagor

Guest
Алај је Весели надркан! Гарант ће закуцати преко Дулета!
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Sa Besovicem treba imati strpljenja,rijetki su igraci takve visine,od njega mozemo ocekivati nesto za godinu (otimisticno),dvije.

Sjetite se Koste,da sam se ja pitao ne da bih ga izbacio iz Partizana nego mu zabranio bavljenje kosarkom toliko me nervirao,samo steta sto je odmah poletio u nba da je ostao jos sezonu,dvije bio bi jos bolji igrac.

A Alexa ako je kod Besovica primarno da nabaci masu,ne znaci da ce sa vecim brojem treninga to postici naprotiv jos ce je izgubiti.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Jebote pa dal mislis da ce samostalno bez trenera da trenira pa ce da uvati 50kg i digne 100X. Ne verujem :banghead
U klubu postoji osoba koja je kondicioni trener,i koji je zavrsio skolu za to,i koji je tamo naucio kako se sprovodi program za nabijanje misicne mase...
Ako si ikad usao u teretanu trebao bi da znas o cemu pricam
 

SpineBreaker

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
228
Reaction score
0
Локација
Prokuplje
Ja sam trenirao kosarku 7 godina i nemoj da mi pricas da necu da svatim.On odradjuje svaki trening a da nije tako nebi bio u klubu!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ja nisam pomenio BAS NIGDE misice...
Da on zna da radi kao Jordan on bio bio Jordan,uvek moze bolje,i ako hoce da ostane u timu mora da pokaze Vladi da trenira vise od ostalih..
SpineBreaker..Svaka cast al nije to nista za mene..

Pogledajte mi postove nisam bas nigde pomenuo misice,nego dosta o ovome...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ne znam gde treniras kosarku, ali ocigledno da nisi iskusio nikada trening Partizana, niti video. Taj ritam malo ko moze prvo da izdrzi, a da se ne zasiti kosarke.
Nisi spomenuo masu, ali ako je Todoric sinoc rekao da u narednim mesecima ce minimalno trenirati sa loptom, a vise raditi na povecanju misicne mase, ne znam zasto ti glumis strucnjaka i pricas o nekom treniranju 3 sata dnevno kada to moze dovesti samo do smanjenja mase.
I najvaznija stvar, potpisujem da njegov jedan jutarnji trening u pripremnom periodu traje kao tvoja dva!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG
Znaci sada je problem i kvalitet nasih treninga?
Interesantno :roll:

Koja je najcesca recenica Kecmana i Bozica?

Jos neki porede sa nekim amaterskim lokalnim klinackim klubovima :banghead

Neko je propustio idealnu priliku da cuti.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
pa ovo je stvarno neverovatno :banghead

covek ladno rece da KKP slabo trenira :surprise

evo ga dokaz da je svemir ipak ogranicen u odnosu na ljudsku glupost :buhaha

alal vera na poredjenju :respect
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
@Talicni Tom

A gde ti vide da je napisao da kkp slabo trenira:confused on je samo pomenuo besovica a i stvarno bi mogao malo vise da se potrudi ako hoce da postane nesto :roll:.
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Niste ga razumeli,covek je hteo da ako hoce da postane igrac,da mora da radi vise od drugih. Niko nije rekao da se ne radi dobro u klubu,ali oni najbolji igraci su trenirali individualno i posle treninga da bi napredovali.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG
A ti mislis da u klubu ne vode racuna o tome?
Zar Dule, Bozic i Kecman ne pricaju da je jedan od glavnih razloga nasih uspeha to sto duze ostajemo na treningu od drugih i da se vise radi?!

Pronadji intervju Tripka gde kaze da treninzi u spaniji ne mogu da se porede sa Duletovom (sada Vladinom) torturom.
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Secam se tog intervjua,ja sam samo pokusao da objasnim sta je Aleksa hteo da kaze
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Sećam se Danilovićevog intervjua kad je rekao da je dolazio u 7 ujutru u halu da bi individualno trenirao i ostajao najduže od svih - i bukvalno pišao krv od napora. Nije ni čudo što mu se košarka kasnije ogadila pa je završio karijeru u 30.

Iskreno će mi biti žao ako se Bešoviću ogadi košarka pa ne bude igrao do 50te kao Mihajlo Grušanović, ali bih još više voleo da ostavi trag u Partizanu kakav je svojevremeno ostavio Danilović!

Kakvi god da su Duletovi i Vladini "timski" treninzi (a verujem da su najbolji na svetu), ako ne treniraš individualno kad si klinac nikad od tebe pravi igrač.
 

dunda

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
18
Reaction score
0
Zna li neko da postoji neki stream za sutrasnje utakmice ... po mogucstvu free
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Dozievo sam otkrovenje, za 3 godine a nije nemoguce da za 2, bicemo prvaci Evrope, imacemo jedan luud sastav u toj godini, Partizanove bebe na krovu Evrope, zapamtite moje reci, klinci ce da razbijaju sve, te godine 4/4 pehara uzimamo, nije nemoguce da pehare podigne Veseli kao kapiten.Dace Bog da se nadjemo na forumu kada se to desi, mark my words.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ti si to konzumirao svoj avatar pa doziveo predskazanje? :D

Sala mala, nema ljutis...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Najgore sto jesam, slusam Tosu na SOS-u, i javilo mi se kao jedna luda ideja Partizana da napravi jednu ludu mladu ekipu, koja NECE gubiti u Pioniru ili Areni. Poslozio sam neke cinjenice u glavi, i nije nemoguce da se to desi, mlad trener, dobri mladi igraci, sve i svasta mozemo da ocekujemo od KK Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top