Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
A F4 je, pretpostavljam, bio u Areni? :)
To mozda zbog toga sto CSKA smanjuje budzet pa ce neki njihovi igraci da predju kod nas, barsi povrijedjeno 6 igraca, reala i dalje tjera maler, pao nas pusta :)
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Nisam nigde rekao da su treninzi laki,ne zam sta pricate uopste,evo vam sustina.Dok je klinac dok ima mesta za napredak mora da trenira individualno,bar da sutira posto se toliko hvatate za tu masu,zato sto uvek moze i mora bolje.
Znaci njemu treba mnogo vise individualnog rada nego ostalima,stavise jedva je davao po poean vrsnjacima na turniru...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dozievo sam otkrovenje, za 3 godine a nije nemoguce da za 2, bicemo prvaci Evrope, imacemo jedan luud sastav u toj godini, Partizanove bebe na krovu Evrope, zapamtite moje reci, klinci ce da razbijaju sve, te godine 4/4 pehara uzimamo, nije nemoguce da pehare podigne Veseli kao kapiten.Dace Bog da se nadjemo na forumu kada se to desi, mark my words.
A Veseli ce najverovatnije otici u NBA nakon ove sezone. Tako da... :)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Partizan mt:s i Vujošević - susret šampiona!

Crno-beli na turniru "Aleksandar Gomeljski" prvu utakmicu igraju protiv CSKA, ekipe koju od ove sezone treneira dugogodišnji trener Partizana Duško Vujošević.

v184526p0.jpg


Partizan mt:s je prošle godine bio na turniji po Americi gde je gostovao poznatim NBA klubovima. Srpski šampion i ove sezone imaće vrlo jake provere, doduše, ovaj put ne sa rivalima iz najjače lige sveta. Crno-beli će sparingovati protiv najboljih klubova na Starom kontinentu...

Partizan mt:s je u petak otputovao u Moskvu gde će tokom vikenda učestvovati na turniru "Aleksandar Gomeljski". Pored Partizana, za trofej će se takmičiti još još CSKA, Panatinaikos i Žalgiris.

Zanimljivo da su u svim ekipama treneri naši ljudi. Ruse od ove sezone vodi Duško Vujošević, Željko Obradović je na klupi "zelenih", a Aco Petrović predvodi Žalgiris.

Prvi meč biće posebno zanimljiv. Vujošević će se posle jedne decenije provedene u Humskoj, suprotstaviti ekipi za koju ga vežu najlepši momenti u trenerskoj karijeri i sa kojom je ostvario apsolutnu košarkašku dominaciju na ovim prostorima (domaće prvenstvo, Kup i NLB liga).


Na klupi Partizana sedeće Vlada Jovanović, mladi stručnjak koji je pred polazak za glavni grad Rusije pričao o očekivanjima, ali i o problemima koji su pratili "parni valjak" tokom priprema.

"Najteže utakmice u pripremnom periodu očekuju nas u naredna dva dana. Na turniru učestvuju ekipe koje po mom mišljenju konkurišu za Fajnal-for, a tu je i Žalgiris, naš protivnik u prvom krugu Evrolige", kaže je trener srpskog šampiona i nastavlja:

"Ne bih rekao da su ove utakmice rezultatski previše važne. Nismo u stanju da se takmičimo. Kao što je poznato roster još nismo završili. Nedostaju nam dvojica igrača na pozicijama jedan i četiri. Kada se budemo kompletirali moći ćemo na pravi način da ocenima kvalitet naše ekipe", smatra on.

Jovanović je istako da će utakmice protiv CSKA i drugog rivala, koji će biti poznat tek nakon polufinalnih duela, pokušati da iskoristi makismalno kako bi imao jasnu sliku o tome kako se radilo u prethodnom periodu.

"Sada je dosta bolje od trenutka kada smo se okupili, ali nam nedostaju igrači na bitnim pozicijama." Jovanović je objasnio zbog čega je sada bolja situacija. "Po završetku prošle sezone nismo znali koliko će igrača da ode. Na kraju se ispostavilo da je otišlo dve trećine ekipe, napustila su nas tri igrača iz prve petorke, ostali smo bez centarske linije, ostao je samo Bane Đekić", podsetio je Mladi stručknjak na sve probleme koji su pratili Partizan prošlog leta.

"Jako je bilo teško da formiramo ekipu. Imali smo ponekad problem da napravimo i trening, jer je znalo da bude i manje od 12 igrača. Ponavljam, sada je dosta bolje. Pokušavamo da u svaku utakmicu uđemo tako kao da su svi tu. Tako se i ponašamo. Ljudi u klubu i ja pokušavamo na sve moguće načine da nađemo prave igrače za pozicije jedan i četiri. Dogovorili smo se da ne žurimo da ne bi napravili grešku zbog toga. Ja bih voleo da te igrače dovedemo pre Jadranske lige, u krajnjem slučaju pre Evrolige", rekao je Vlada Jovanović i na kraju dodao da on očekuje da se ekipa kompletira za nekih 10 do 15 dana.

Partizan se u subotu od 18.00 sati igrati protiv "armejaca", dok se u prvom susretu tri sata ranije sastaju PAO i Žalgiris. Finale i meč za treće mesto planirani su za nedelju.

Мондо
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
samo kacite linkove jedan mora da ubode!!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
jel radi nekom ovaj link za Pao-Zalgiris?
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Meni radi ovaj sto je to sam ja postavio i manite se vise treninga i sta ste odmah navalili na Alexa,bolje mu sredite neki trening sa kkp pa ko zna jednog dana....:wink:
 

dunda

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
18
Reaction score
0
Meni dosta prekida stream jel svima tako ili je do mene ????????
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Такође прекида,али добро шта је ту је.
Изгледа да штелују да играмо са ПАО за 3.место,сем ако сад не развалимо ЦСКА :D
Само без повреда,а са овим великима играћемо у априлу/мају.:wink:
 

dunda

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
18
Reaction score
0
Такође прекида,али добро шта је ту је.
Изгледа да штелују да играмо са ПАО за 3.место,сем ако сад не развалимо ЦСКА :D
Само без повреда,а са овим великима играћемо у априлу/мају.:wink:

Pa bio bi red da im vratimo za ono trece mesto :)
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Jel utakmica pocinje u 18 h ????
 

dunda

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
18
Reaction score
0
mislim da jeste ako te buni ovo vreme koje vidis na prethonom sajtu,to je verovatno zbog vremenske razlike........
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top