Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
gledajuci ovu utakmicu,bice ovo opet jak tim,iako nema jos uvek suta,ima dosta pozitivnih stvari :napred Partizan

odbrana odlicna,tranzicija sasvim ok,kretnja u napadu nije losa iako su jos noge teske,napravili smo dosta otvorenih suteva sto raduje,docice i realizicija ...

plej i cetvorka fale mnogo,ali strpite se jos malo :D
Jawai je odlicno pojacanje,fizicki se sredio ( kad je dosao vise je licio na McDonald manekena nego na kosarkasa ),Pera i kec su suvo zlato ovog tima.Milosavljevic i Jaka su potencijali,ali nisu mnogo igrali sa najboljim igracima Evrope tako da ce svakim danom i treningom biti bolji,ubedjen sam u to ... Jan ce odigrati svoje,isekli su ga malo sa licnim ali bice to dobro ...
ono sto brine je Djekic - momak koji je ove sezone projektovan za 20 min da igra u proseku,fizicki nista nije napredovao,odbrana - katastrofa ( non stop igra sa rukama na igraca ) videcemo sta ce biti
kakav god dodje profil igraca na poziciji 4 mislim da MORA da se nadje mesto u 12 za Lesica ... definitivno svojim zalaganjem i odnosom prema svakom minutu provedenom na terenu je zasluzio da dobije sansu kao peti visoki igrac u rotaciji ...
isto mislim za Lucica - nek izbori sansu u konkurenciji sa Mitrovicem koji je u slicnoj situacija kao i Bane ... ne vidi se napredak uopste :confused ja i dalje stojim iza procene da on ima veliki potencijal - videcemo da li ce uspeti da velikim radom to pretoci u - kvalitetnog igraca ...

bitno je da je trener konacno uzivo video sta nam nedostaje i gde cemo se pojacavati,tj kojim profilom igraca :D

Nije lose, ipak CSKA je jaka ekipa(igraju na domaci teren, Dule im je trener i imaju kompletiran tim), a i nas tim nije kompletiran i ovo su samo pripreme. Kad dodju plej i krilni centar, bice to dobra ekipa!

jel ti znace nesto imena : Holden,Hrijapa,Voroncevic i Kaun !?

nijma je vise igraca nedostajalo nego nama,tako da ovo sto si napisao nema veze sa istinom
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.389
Reaction score
2.416
Локација
Novi Beograd
Ja sam prezadovoljan, ovo izgleda super obzirom da nemamo pleja. Moje skromno mišljenje je da će nam ipak na kraju selekcije faliti jedan klasičan šuter-prangijaš. Verujem u upravu, ali mislim da mi nemamo love da dovedemo crnca koji će pored posla na kecu biti i dobar šuter. Samo napred crno-beli.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Изгубисмо 75:63. Нисам задовољан приказаном игром, много грешака, продатих лопти. Мора још много да се ради. Не бих о појединцима, има времена да се поправе. Када се на све дода да су нас и судије јебуцкале .......

Ovo se zove standard :D.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
cetvorka i kec valjda dolaze, po svemu vidjenome definitivno imamo tim, koji moze u top16! Dzavai je opasan igrac, samo da se malo uklopi citav tim i imacemo svoga sofoklisa :D

djekic i klobucar ce samo sa treninzima i jakim partijama postati prava pojacanja u to ne sumnjam, za katica sam cuo mnogo losih stvari, medjutim decko me uopste nije razocarao, ima po koji kiks tu i tamo, ali bice jos igracina od njega.

sto se novog pleja tice, cuo sam neke price o Lukasu iz amerike, pa bi zamolio sve koji mozda imaju kakvu informaciju da mi potvrde te namere uprave ili negiraju, cisto da znam dal da se molim bogu ili ne :)
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Jovanović:Vidi se da nam nedostaju “kec” i “četvorka”

02. oktobar 2010. | 20:46 | Izvor: Sportske.net, kkpartizan

Trener crno-belih, Vlada Jovanović zadovoljan je što je njegov tim imao priliku da trenutnu formu porveri u duelu sa jednom od najboljih evropskih ekipa. Bilo je dobrih perioda igre, ali video se nedostataka nedostatak na pozicijama jedan i četiri, pogotovu na ovoj prvoj, rekao je Jovanović.
jovanovic-vlada-213958120100502045950.jpg
Partizan je poražen od CSKA sa
75:73, ali crno-beli su pružili korektan otpor kvalitetnijem rivalu. Vlada Jovanović imao je odličnu priliku da proveri mogućnosti srpskog prvaka, a novi trener crno-belih u prvi plan je istakao problem sa nedostatkom igrača na pozicijama jedan i četiri.
“Jako sam zadovoljan, pre svega što smo igrali sa ekipom kao što je CSKA, bez obzira što je na njihovoj klupi sedeo Duško Vujošević. Što se tiče same utakmice, u pojedinim momentima smo igrali dobro, ali je nama pre svega bio cilj da vidimo na kom smo trenutnom nivou kada su u pitanju najbolji evropski timovi, a CSKA je definitivno jedan od njih. Ove utakmice će nam dati i neku poslednju analizu pred početak oficijelnih takmičenja, tu pre svega mislim na Jadransku ligu. U određenim periodima igre bili smo solidni, ali se video nedostatak na pozicijama jedan i četiri, pogotovu na ovoj prvoj. Važno je da su se momci su borili i pružali svoj maksimum u ovom trenutku do samog kraja utakmice“, zaključio je šef stručnog štaba crno-belih Vlada Jovanović.
Trener Partizana zadovoljan je činjenicom da se njegov tim našao u odabranom društvu.
„Hteo bih da se zahvalim na pozivu za učešće na turniru u Moskvi, gde je okupljen zaista krem evropske klupske košarke, Panatinaikos, CSKA, Žalgiris i Partizan. Tu pripadamo i mi pre svega zbog sjajnih rezultata iz prethodne sezone, a potom iz zbog svih uspeha koje je naš klub imao u svojoj bogatoj istoriji”, konstatovao je Jovanović.



http://www.sportske.net/vest/kosarka/jovanovic-vidi-se-da-nam-nedostaju-kec-i-cetvorka-29609.html
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Mislim da mozemo biti zadovoljni sa pokazanim. Hteo bi da na nesto skrenem paznju: Sut za 3 nam je bio katastrofalnih 15%, i mislim da tu utice dosta pomeranje linije. Bas je sad tesko pogadjati preko ruke protivnika i trebalo bi uzimati samo otvorene suteve za tri ili inace traziti druge solucije. Nesme da nam se desi da raspucavamo lopte iz neizgradjenih akcija, inace nece ispasti dobro. Sutra opet jaka utakmica protiv Panatinaikosa, odlicno!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
U kolko sati sutra igramo neka napise ne znam da li cu moci da stignem zbog derbija:pfc:
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
jel ti znace nesto imena : Holden,Hrijapa,Voroncevic i Kaun !?

nijma je vise igraca nedostajalo nego nama,tako da ovo sto si napisao nema veze sa istinom

Jesi siguran da su oni njima vise falili!? Pa nama plej i cetvorka treba da budu nosioci i od njih ce da zavisi igra! A svi ovi igraci imaju dostojne, ako ne i bolje zamene u ovom timu sto je danas igrao protiv nas!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
:banghead
Tako je majstore, treba ocjenjivati igrače kakva su pojačanja na osnovu pripremne utakmice, kako da ne! Svaka čast.:clap

Pa ni o Klobučaru, a posebno ne o Djekiću nisam doneo sud na osnovu jedne utakmice. Sa druge strane ni Toša sigurno nije pratio te igrače 10 sezona pre nego što ih je doveo u Partizan, par utakmica bi trebalo da ti bude sasvim dovoljno.


Pa i Roberts je bio totalni promasaj na pocetku sezone mnogo me je nervirao i sta na kraju bi od njega? Ne mozes tek tako da donosis zakljucke na kraju sezone ces se moliti da ostane u timu :ziveli

Roberts je u Partizanu individualno napredovao max za 10-20%, sigurno ne više. Nije on naučio da igra ledjima ka košu, niti je nešto preterano popravio šut za 3. Jednostavno u toku sezone je video da mu igra ledjima ka košu ne prolazi i prestao da forsira, na šutu za 3 počeo da čeka otvorene situacije, i naučio da koristi asistencije i slobodan prostor koji mu daju ostali članovi tima.
A on je od starta imao strašan skok i igrao više nego solignu odbranu.

Klobučar kad ima loptu ne zna šta sa njom osim da je šutne i to se odmah vidi. Nije ni Milosavljević puno pokazao danas ali odmah vidiš kad neko ima znanje "u rukama".

A za fajnal four slažem se, bićemo opet jaki :D:
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nismo trebali sa Kecmanom da produzimo ugovor , nije on vise onaj od prosle godine , ostario je i neigra na onom nivou.

nemoj vise postovati kad te molim!

otprilke Talicni je rekao sve sta treba
slazem se sa konstatacijom da je Pera uz Keca blago ekipe ALI ipak mislim da Pera ne bi trebalo da igra vise od 5 do 10 min
dobro je ovo, bice jos bolje
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
@ Nikola70

od ova 4 igraca, TRI su iz startne petorke(bez Voroncevica),uz Lengdona i SIskauskasa ... ako to nisu nosioci onda ja ne znam ko su :confused realno od ovih 12 igraca koji su danas igrali za CSKA ce ozbiljnu ulogu imati : Smodis,Gordon,Lengdon i Siskauskas,dok ce Bikov,Marjanovic biti specijalci ...ostali kao sto su Shved,Kurbanov i Sokolov ce biti tu da ulete ukoliko dodje do neke povrede,inace ce mahati peskirom :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
kod duleta niko ne maše peškirom samo...
inače, tačno je da nama više fale ova 2 igača nego njima njihova 4, jer naša ekipa uz ta 2 igrača dolazi do izražaja i dobija kompoziciju!
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Prvo Hvala Macaku-Zemun sto je postavio ovaj sjajan link koji uopste nekoci pa smo mogli lepo da odgledamo utakmicu :ziveli


Iz Aviona se vidi da su nam potrebna pojacanja na Pleju i k.Centru :banghead
Ovu utakmicu nam bas nije islo , ocajni smo u skoku i u sutu.
Lako nam probijaju odbranu , a mi tesko dolazimo do cistih suteva.
Djekic decko :pop ne zna de udara . Deluje izgubljeno,nista se nije popravio na proslu sezonu cak i gori je .
Lesic me odusevio . Ako nedobije prednost u odnosu na dDjekica onda nesto sa Upravom i Vladom nije u redu .

Dzavai dosta pokretan i skocan , dostojno ce zameniti Marica.

Kecman i Bozic bas razocarali :( Nismo trebali sa Kecmanom da produzimo ugovor , nije on vise onaj od prosle godine , ostario je i neigra na onom nivou.
Bozicu je vreme sledece god da zavrsi karijeru .


Bicemo mi pravi uz dva pojacanja i GROBARE :šal :pfc:

Човече сабери се мало. О чему ти причаш?

Па мене је сада срамота да овде наводим колико су нам победа донела та два играча.

Лепо је рекао Је-Не-А...
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
ko sto je tacno da Dule nije igrao presing na Peri i na Kecu jel da jeste otislo bi preko 30 + za CSKA jednostavno nije HTEO . Malo realnosti nam ne bi skodilo svima . Ja sam zadovoljan prikazanim i bice ovo odlicna ekipa ..
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ne moze se prijatelju ceo mec presing,stavise jedva da bi neka ekipa uspela bez 4 igraca da igra presing 15 minuta meca...jos posle teskih priprema...

I za nas sve to vazi isto :),teske noge,pripreme,bez pleja...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Vojin91
Koliko ja vidim ti napisa:
Kecman i Bozic bas razocarali :( Nismo trebali sa Kecmanom da produzimo ugovor , nije on vise onaj od prosle godine , ostario je i neigra na onom nivou.
Bozicu je vreme sledece god da zavrsi karijeru .

Slusaj jako je dobro sto je ovo samo virtuelna komunikacija, jer ja posle ovoga sto si napisao za Peru i Duleta imam zelju da te upoznam onako licno...Odnosno da upoznam svoju pesnicu sa tvojim nosem, vise puta u kracem vremenskom intervalu:)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Aj sad svi koji su pričali kako Djekić i Klobučar nisu promašaji da se lepo izvine ostalima na forumu!

Jesi li dočekao?

Što se tiče utakmice mislim da smo odigrali dobro imajući u vidu nedostatke.Ukoliko i ove sezone budemo gledali Peru po 20 minuta,poješćemo i ono malo živaca što nam je ostalo.Kecman je odigrao loše, ali tako je počeo i prošlu sezone pa je počeo da igra tek od Orleana.
Lučić i Lešić su do sada otkrovenja i mislim da bi bio greh da ne uđu u 12.
Hvali nam 4,videlo se u skoku,ali ne zaboravite da smo igrali protiv Duletove ekipe a svi znamo koliko značaja on daje skoku.
Takođe nam je hvalio i plej jer niko kod nas nije mogao da odigran Na nivou.
Sad malo pojedinačno:
Pera i Kecman-loši
Mitrović i Đekić-mladi su,oprašta im se
Lučić i Lešić-:clap
Džavai je bio dosta dobar,Katić solidan.
Veseli totalno van utakmice,nedostaje mu Dule pa ne može protiv njega:D.
Klobučar slabo ALI on je igrao i pleja što mu nije prirodna pozicija,takođe nije ni dobijao mnogo korisnih lopti.Ima problem sa driblingom.

@TALIČNI
Istina je da su njima hvalili ti igrači ali opet smo mi više oslabljeni ne igranjem ove dvojice nego oni,jer oni na svakoj poziciji imaju već dobre igrače dok kod nas to nije slučaj.

Btw,Toša je pre neko veče rekao da će Bešović u naredna 4 meseca da radi isključivo u teretani,nadam se da će mu pridodati i Đekića.
Po meni iz 12 treba da ispadnu Mitrović i Đekić.Z obojicu bi bilo najbolje da odu na pozajmicu,npr u Radnički.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top