Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
To sa dresovima je NBA-fazon, mislim na te tanke štrafte...
 

Zagor

Guest
И то ретро... :D Одлично. Лепо промена. Ако га неко примети у слободној продаји, нека алармира! :) Још ако би био без реклама...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Već ima samo što nije original... čak ni blizu!

BTW: Partizan dobio i novi web sajt.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Ako nekog zanima danas na (polu)zatvorenom treningu, Lucic je trenirao sa sledecom grupom igraca Jawai, Katic, Djekic, Lesic. Sa njima je radio pom.trener Lazic. Sto znaci da Tosa nije toliko omanuo kada je svstao Lucica u krilnog centra.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
A i sajt Zkk Partizana nije gotov. Polovina stvari ne radi a polovina je u pripremi
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Meni pokazuje i da nije stranica bezbednaa,ali sam sa svojim trecim pretrazivacem tj Operom uspeo da udjem :D
sve u svemu,ima ti jos mnogo toga da se radi...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nisam znao gde ovo da stavim, a smatram ovo jako interesantnim pre svega za nas koji volimo i pratimo Partizan...Zato ću to staviti ovde, a moderatori neka prebace negde drugde ako misle da ne treba ovde da stoji. Reč je o novim pravilima...

http://kosarka.hr/media4/kosarkaska-pravila-ispit-za-kosarkaske-suce.pdf

http://www.kosarka.hr/media4/kosarkaska-pravila-odgovori-na-ispit-za-kosarkaske-suce.pdf

Jeste jezik iz "susjedstva", ali nema veze, razumemo ga pomalo ...:)
Ja ću iskreno da priznam da sam kod odgovora na ovih 25 pitanja omanuo jedno 5-6 puta...
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
Ljudi sta se desava oko grobara hoce li biti organizovanog navijanja cuo sam da su trebovali karte skoro sve navijacke grupe ali opet kad udjem na JF place mi se sta pisu :cry:
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Na tom forumu,kao i na ovom,ima gomila likova koji se ništa ne pitaju i koji će veoma lako preći preko svoje reči.Čitao sam ja taj forum i zaključio sam da se vraćaju na tribinu,bar iz postova onih uticajnijih.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Nisam znao gde ovo da napišem, valjda je ovde OK. Vidim da većina žali (kuka) za odlascima Marića, Rašića, Boa, Robertsa. Meni ipak najviše nedostaje :respectSlavkan:respect. Mislim da je on zadržan, uz bilo koga od sadašnjih petica, da bi to izgledalo neuporedivo bolje. Makar ne bi izgubili od Budućnosti, jer kod njega nema onakvih ulaza u poslednjem napadu. Nedostaje mi njegovo hvatanje lopte kao da je vruć krompir, ali i srce i želja sa kojom je igrao.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Srećan rođendan našem najnovijem pojačanju Džejmsu Gistu.
Nadam se da se neće napiti ko stoka pa da ne može sutra uveče da se dovuče u Pionir:D
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
E sta se desava sa Aljosom ne mogu da nadjem podatak...jel jos u Partizanu ili sta???
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Da si gledao utakmicu mozda bi i znao ;)
Bio je u timu
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Šta je sa Gistom, kad trba da stigne u Beograd i priključi se ekipi?
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Neki pricaju i da se Jerels nedje shunja po kaludjerici .. :) mozda ga vidimo uskoro :)

Jel neko ima snimljene izjave igraca sa sosa? ne mogu veceras da gledam!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Да ти сврати да уплати неки тикет за сутра :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top