Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Procenat suta za 3 mu je odlican, pogotovo je poslednje dve odlicno igrao...mada bez te dve % opada na 35...imace superligu pa nek se pokaze, ako je kalibar super, ako ne nikom nista, trazimo dalje....nadajmo se da je pravi predstavnik moravske skole
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Neko zna, neko zmuri, neko....


Jedinstvena prilika za navijače kluba iz Humske

775.jpg


Ne propustite jedinstvenu priliku da vidite uživo pehara Kupa Radivoja Koraća!

Mnogi domaći ljubitelji košarke kod nas, decenijama su gledali kako se poznati trofej domaćeg Kupa prenosi iz ruke u ruku najvećih kapitena i igrača Partizana. Crno beli butik, koji je omogućio ovu akciju, poziva navijače Partizana u Ušće Shopping centar da 19. februara 2011. godine od 12 do 14 sati uživo i iz blizine vide i fotografišu se sa peharom koji je KK Partizan osvojio 12. put.

Najzanimljivije fotografije sa crno-belim obeležjima i peharom biće deo trofejnog kolaža KK Partizan mt:s koji je u pripremi. Na taj način svi koji bodre košarkaše kluba iz Humske daće im dodatnu podršku i podstrek za još izazova koji ih očekuju do kraja sezone. Tom prilikom svi koji budu želeli moći će da kupe majicu VENI-VIDI-VICI koju su igraći nosili prilikom osvajanja Kupa Radivoja Koraća!

kkpartizan.rs
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Zanima me samo sta da radimo sa toliko bekova? Trenutno u timu imamo Milosavljevica, Klobucara i Jaramaza+ Pera i Kecman koji mozda nece igrati sledece sezone, a dovodimo Pesakovica i sto ti kazes jos nekog, a Bogdanovic koji nije u 12 jos i jos Mitrovic koji je u Buducnosti?
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.392
Reaction score
2.469
Локација
Novi Beograd
Opet Talični, sada masovna histerija ko će da potpiše, nagađanja do 101 i nazad. Talični kralju.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Zanima me samo sta da radimo sa toliko bekova? Trenutno u timu imamo Milosavljevica, Klobucara i Jaramaza+ Pera i Kecman koji mozda nece igrati sledece sezone, a dovodimo Pesakovica i sto ti kazes jos nekog, a Bogdanovic koji nije u 12 jos i jos Mitrovic koji je u Buducnosti?

Pa vidis lepo kazes, Pera i Kecman mozda nece igrati sledece sezone, od Klobucara, na zalost, nema hleba kao sto smo se uverili do sada, Jaramaz ne igra, pitanje sta ce biti sa Mitrovicem koji ni u Buducnosti ne dobija sansu da se razigra....zato treba naci zamene koje ce moci da igraju i da sledece sezone uz naporan rad postanu igraci za euroleague!!! Koliko ja znam Bodanovicu je i pre pocetka sezone predoceno da nece dobijati priliku ove sezone i zato je potpisan na 5 god... Znaci ostaju mu jos 4 i to je sasvim dovoljno da on nama donese nesto dobro i mi da zaradimo na njemu!!! Mozda je i bolje tako da jednu godinu uci i da shvati sta je Partizan, nego kao Milosavljevic da uleti u startnu petorku a da skripi sa zaustavljanjem!!!
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.400
Reaction score
2.281
Локација
Gde god ti da igras...
Da nije Pavlovic :D
Zavrsio je sa desetodnevnim NBA ugovorima,red bi bio da potpise jedan visegodisnji :)
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
nije,u pitanju su mladi igraci i ulaganje u buducnost ...

nadam se samo da necemo preterati u tome jer je mnogo bitno da klinci koji dodju da dobiju sansu odma ...pa makar i 1 godinu bez top 16 EL ...

znaci,neka komcepscija sa 2 crnca,2 iz bivse SFRJ,3 nasa iskusna domaca igraca i ostatak mladi i perspektivni koji ce imati minutazu ...

radovao bih se tome ... vise nego sad ...
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
To je moralo vec ranije,ali radovao bih se da se to podmladjivanje desi makar sada,naravno za takav poduhvat je potrebno strpljenja,pogotovo medju nama navijacima,a ne razapinjanje posle prvih eventualnih gresaka.Pitanje je samo da li bi Vlada taj projekat izgurao kako valja,ali o tom potom.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.592
Reaction score
3.155
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Mene samo zanima,Talicni na koje iskusnije nase igrace.Ja tu jedino Vujanica racunam,i mozda Vardu.A sad Dule i Pera,je l' im ovo zadnja godina.bice tesko sledece godine Vladi,al' svi smo uz njega.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Треба јурити малог Мицића из Меге по сваку цену, пре Миљеновића. Могао би да буде већ сада међу 12 код нас.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Bez nagadjanja! Superliga a tek leto je daleko!


@Dramis
Kada ranije?

@Talicni

Nije los koncept, zavisi i od trzista :wink:
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
pozdrav svima :)
trebaju mi dobrovoljci koji su spremni da mi pomognu u pravljenju novog sajta Legende KK Partizana
sve informacije su dobrodosleu
Hronoloski da budu poredjane sve nase legende
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kao i uvek tu sam. Ako nešto treba može preko PM.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja ne znam cemu sada prica da je ovo Peri zadnja sezona? Kome odgovara ta prica i ko potura to sada ? Stvarno mi to nije jasno, znate li vi koliko je Pera bitan za nas ? Sramota!
Petar Bozic je rodjen 6. decembra 1978. godine! Moze da igra bar jos dve sezone ako Bog da! Bar jos dve!
Ljudi koji nabacuju takvu pricu, navijaju za KK Crvena Zvezda!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Ja prvi neizmerno cenim Peru Bozica, igraca koji na neki nacin simbolise najuspesniju deceniju u istoriji naseg kosarkaskog kluba. Ne verujem da cemo ikad naci zahvalnijeg igraca od njega. Uvek je ulazio kao dzoker, ubacivao trojke u prelomnim trenucima, neretko bio i "mec viner". Ni sam ne znam koliko je trofeja osvojio za voljeni tim. O Peri uvek sve najbolje.
Ali budimo realni i pogledajmo istinu u oci. Ne volim nesto preterano da obracam paznju na statistiku, ali mora se priznati da ona nesto govori.
Pera je ove sezone, zabelezio drastican pad u velikom broju kategorija. Kao prvo fizicki je inferiorniji ove sezone, pa samim tim ima manju minutazu. Takodje korisnost mu je mnogo manja. Na 20 utakmica u NLB ligi, ukupan index mu je 11. To je stvarno malo, neki igraci to skupe za poluvreme. Ne kazem ja da on treba, da predje u strucni stab i da prestane da igra, za to postoje kvalifikovaniji ljudi koji ce to odrediti, ali jasno je da Pera igra mnogo losije nego predhodnih sezona.
Mogao bi da bude nesto kao Sharp u Makabiju, ikona kluba, koji je uvek u 12 i spreman da zaigra ukoliko je potrebno.
Ponavljam, Peru Bozica, mnogo volim, ali kao klub, ne smemo biti previse sentimentalni, jer vrhunska kosarka to ne prasta. Ukoliko imamo nekog koji je bolji od drugog, taj bi morao da igra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top