Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Da dodje perkins i bog da nas vidi on je vec proveren igrac za razliku od dentmona a nisam bas siguran za lukasa.Perkins da udje u formu i na konju smo samo da se dobro oporavio od povrede
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ljudi Pavkovic mozda nema fizicke predispozicije, ali ima fenomenalnu ruku i osecaj za igru... Iako nama pick and roll nije primarna opcija u napadu varijacije ne skode (jos vise posto je nama primarna opcija zadnje dve godine drzi loptu i uvaljuj centru ili krkni tricu) Covek je klasa za Bozica i Jaramaza a i za Law-a. Sta smo mi imali od Law-ovih fizickih predispozicja kada je za 3 meseca postavio 5 postenih napada..... Nije sve u fizickoj snazi , mora neko i u glavi da ima nesto... Sa njim ili Markovicem mi bi bili druga ekipa...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ova utakmica je samo potvrdila neke činjenice koje su i ranije bile vidljive:
1.Katić je dobio poklon u vidu ugovora jer njegove partije nisu u skladu sa količinom novca koji arađuje.Ali imajući u vidu kako je odigrao prošlu sezonu i njegov odnos prema Partizanu ne mogu mu ništa zameriti.
2.Čakarević nije igrač za Partizan.
3.Jaramaz nije za košarku a kamoli za Partizan.Biće tragedija ako on i sledeće godine bude zauzimao mesto Miljenoviću i Bogdanoviću.
Да ти одговорим у овој теми пошто ово није везано за нлб.
У принципу се слажем, мада мислим да ће Чакар после једних правих одрађених припрема почети да понавља партије из кг, несигуран је потпуно одсутан, а то није он.
Има добре физикалије, радник је и има одличан тајминг за скок и често напада обруч скоком(овде Милосаву :respect за офанзивне скокове, током целе сезоне, нисам видео да је неко помињао то, али ту Милосав сабија), нама треба такав играч, поготово ако оде Луче што ми се чини све реалније као једина продаја, он и Бертанс би били добар тандем, нападач радник да се ротирају на тројци.
Рашко опет јесте лимитиран и не може да пружа добре партије, мада се максимално труди и има сјајан однос према дресу.
Питање је да ли можемо наћи за те паре ( не знам колико је плаћен) бек ап играча, који је уз то спреман да ради прљаве послове.
Мени се Сајмон још од припремних утакмица свиђа и одушевљен сам како је мутави нашао центра са добрим европским искуством који се апсолутно уклапа у његову визију тима ( пик ен рол, добар шут за поп, добро кретање) још је стесао килажу, нисам сигуран зашто ми то нисмо покушали.
Мада лично мислим да нам треба зонашки центар као некад Славко, рецимо Боби, од Бешовића не очекујем баш много, али изгледа да Влада не воли ни зону ни такве центре.
Што се тиче појачања на плеју ту је друга прича, овај тексашанин би био реално пропаст за нас, плеј без европског искуства коме ће требати пола године да се прилагоди да научи да чита зону још пола и на све то лимитиран са шутем.Плус има 26 година што су године навикнутости на америчку кошарку што је још већи проблем за прилагођавање.
Једино ако би дошао до оног тамо лета па да га разигравамо за СС(трејдмарк цигани).
По мени нама треба клон Камингса од пре неколико година, такав тип плеја.
Треба радити да се Радуљица откупи и потрудити се што више да ту нешто избунаримо ако може.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Добро, Радуљица почиње да показује знаке живота, јасно је да је он талентован али очигледно да има неке психичке проблеме. Уосталом, квалитетних и нама доступних петица на тржишту је мало, то је дефицитарна роба генерално у кошарци. Не верујем да ће Ефес бити превише ''загрејан'' за њега, питање је само да ли би он пристао да игра за мање паре.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
nije isto igrati u jednom radnickom i u PARTIZANU,to mora da uzmete u obzir ,a pavkovic ne bi mogao da igra evroligu suvise je krh znate i sami kakve su odbrane u evroligi...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nije tragedija što se nismo plasirali u TOP 16.
Nije tragedija što smo ubedljivo izgubili od Radničkog.

Tragedija je priznati da je sve dobro i da se može nastaviti ovako ka titulama.
Promena mora biti kako na igračkom planu, tako i u ostalim delovima sportskog dela KK Partizan.

O Vladi možda najviše govoriti činjenica da ja kao i mnogi Partizanovci priželjkujemo Duleta od dobijanja otkaza u CSKA.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Сацауак

апсолуно се слажем да су нам потребне одрђене промјене у клубу, почевши од млађих категорија па надаље... ал није у реду да се Партизан "гаси" због једног пораза ...не мислим на тебе наравно, него генерално на неки песимизам на форуму...сачекајмо крај сезоне па правимо пресјек...


што се последње реченице тиче, ми бисмо прижељкивали Дулетов повратак ко год да нам је тренер ;)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zar i ti sine Brute? :confused
:D
Пази у варијатни где га разигравамо за ефес, има бољих решења, али уколико би то био баш наш играч мислим да би могли лепо да профитирамо .
Опет за прошлогодишње "решење" на тој позицији је Патрик,Адмирал и Хаким лично.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
@Stojance


Gosn Texas je ako ne varam igrao u Izraelu vec, tako da ima iskustva sa ove strane bare.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma ne sumnjam da mi uvek svedemo najuži izbor na kvalitetne igrače, pitanje je samo koliko trener uspe da izvuče iz njih. U ovoj našj postavci igre dobar plej će doneti sigurnost u prenosu i samim tim bržu postavku napada, što će smanjiti broj ishitrenih rešenja. Sigurno će podići kvalitet, ali i naša igra mora da ode na viši nivo.

Pored onoga što svi potenciraju, da igrači ne napreduju, ono što se odavno primećuje je da Vlada ili ne zna ili nema iskustva da podeli uloge. To je umetnost, uvesti svakoga u "kolosek" gde se oseća dobro. Gde tačno zna šta mu je uloga, pa makar to bilo i pravljenje faula pet sekundi do kraja četvrtine. To se kod Duleta znalo do tančina, a sad...

Uz svo poštovanje Rašku Katiću, koga cenim zbog borbenosti, a i same činjenice da pokazuje stvarno više nego što je bilo ko očekivao, malo mi je da kažem neozbiljno da postoji akcija u kojoj on kreira jedan na jedan i uzima šut iz fejda, ma koliko mekanu ruku imao...
I svi ostali igrači. Ne kažem da mi se svidja Jaramaz, ali da cele sezone neko dobije šansu na kašičicu pa i manje, i da sad očekuješ da on vodi ekipu na terenu je neozbiljno. Kod DUleta udje mlad igrač, i na svakoj je utakmici dobijao makar po neki minut, pa makar faul pravio, ali ulazi u sistem, dobija zadatke... Danas mi i ovi stariji deluju pogubljeno, a kamoli ova deca...
Možemo samo da verujemo u Vladu, i da verujemo u Danilovića, jer ako niko drugi makar on zna šta radi, i kao što neko reče ne sumnjam kad proceni da ide sve do djavola, da će seći, ovako ili onako.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nisam primetio da je neko napisao vec, Miljenovic u prvoj utakmici za Megu 10p 7sk 4as...index 13 za 33 minuta!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Je l postoji sansa da ako se dovede Perkins to bude duze nego do kraja sezone ?
 

Dejan7492

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Indjija
E drugari pa ako vec poredimo Duleta i Vladu pogledaj sa je dule imao u ekipi totalno drugaciji sistem i tim. Igrali smo na visinu,pa vidite ekipu koja je otisla na f4. Ne kazem nista lose za Duleta ok je,ali pustimo Vladu da radi,nismo mi gani da menjamo trenera svake god. Jedino so mi smeta je gomilanje mladih igraca,dal ce svako dobiti sansu!?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Када већ спомињете ситем који је Дуле направио. Тај систем је направљен на основу онога чиме је клуб располагао, низак буџет, прохтеви велики. У Партизан су углавном довођени недовољно афирмисани, или неафирмисани играчи. Од афирмисаних играча углавном су довођени бивши играчи Партизана који су остајали без аганжмана, или нису имали неку минутажу у својим клубовима. Ту је Дуле ступао на сцену и из свих тих играча извлачио највише и правио добар тим. Данас имамо сличну ситуацију, само што нема Дулета, а Влада Јовановић не зна.
 

Dejan7492

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Indjija
Vranes 230 Roberts 210 Veseli 210 Rasic 200,i dalje Kosta Lamza,Novica itd. to se ne zove sistem, dovodjeni su visoki igraci radi dominacije u skoku,gde su oni sad.Pazi puno znaci 10 cm u kosarci ne moras puno da znas, samo dignes ruke. I ne zavaravaj se nebi Dule bio puno bolji od Vlade. E vidite vi da Pera vise ne moze ljudi,mator je. U kg Milosavljevic juri coveka 15 cm manjeg od sebe,pa ako je neko blizak Sasi neka ga pita kako su kidali prepone i ligamente za Djordjevica da bi dao 30 poena po tekmi. Ne kazem da je Vlada idealan,ja ti odma mogu reci 2 imena koja bi ja voleo,ali ja nisam za to,ostavimo coveka neka radi. PS i Duleta smo terali posle 2 sezone secate se,koliko je trebalo godina do uspeha!?
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Roberts 210? Rasic 200? malko si ga preterao da ROberts ima 210 igrao bi na pozicij centra ne na PF poziciji Roberts ima 205!
 

Dejan7492

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Indjija
Kakve veze ima visina sa pozicijom,pa Novicki je 215 pa moze da igra sve pozicije osim keca!Ja samo ocu da kazem da se pravila ekipa da skokom nadoknadjuje neke nedostatke.Sad vise toga nema,igramo neku drugu igru i neke igrace treba istrpeti,vecina vas oce da se gurnu u vatru Andjusic Bogdanovic a kad se izgubi ti treneru nemas pojma.Sustina je u strpljenju koje moramo ali MORAMO da imamo ako ocemo jos da dominiramo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top