Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
О људи, пустите више те прежвакане теме, као што је сам Дуле рекао, побједници живе у садашњости, не у прошлости или будућности.

Него, има ли каквих новости око плеја, помињу ли се бар која имена, не можемо дуго само са Пером а са Јарамазом поготово не.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Tegi potvrdio za Perkinsa ali je dodao da su u igri još neki igrači iz Bijele,Izraela i Turske.Sve u svemu biće neko sa evropskim iskustvom što je dobro.A još bolje bi bilo da se transfer što pre realizuje.
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
znaci Perkins :roll: Da li se zna da li je na sest meseci ili i za sledecu sezonu?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Tegi je jos rekao da ne mora da znaci da ce plej biti amer.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Тодорић: Проверавамо здравствено стање Перкинса
Из Литваније стижу вести да је Александар Трифуновић, тренер Жалгириса, демантовао интересовање за Дорона Перкинса, првог пика Партизана МТС.

part-hemzgf4-066.jpg


То тим из Хумске ставља на прво место у трци за сјајним Американцем. Подсећамо, за услуге искусног плејмејкера осим нашег и литванског шампиона, наводно су били заинтересовани још Азовмаш и Шарлроа. Свима је јасно колико је Партизан у предности у конкуренцији са Украјинцима и Белгијанцима.

– Перкинс је само један од играча на списку – додао је Тодорић: – Тренутно проверавамо његово здравствено стање. Али, имамо још неке опције. Понављам, надам се да ћемо у што краћем периоду решити то питање.

Чекајући првог плејмејкера, црно–бели раде пуном паром. У суботу их очекује велики дерби, у Београд стиже Макаби.

E, jbg, ja se ponadao...:D
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Ni ja nisam shvatio ovu asocijaciju... a nije bas da se nisam trudio. Isao sam i na google translate i ubacio : celicana , i nista, a probao sam na 5 razlicitih jezika!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Celicana pretpostavljam da znaci da ce biti doveden cvrst igrac, ne neki rasni suter, najrealniji je Perkins od ovih sto se pominju.
EDIT: Ljudi vec i klip napravili, haha...
Welcome to PARTIZAN - Justin Dentmon
 
Последња измена:

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Alaska Steel Company, located on 7.5 acres in Anchorage, is a full line steel and aluminum distributor with a rebar fabrication division on site.

Doron Perkins (born on May 6, 1983 in Anchorage, Alaska, USA) is an American professional basketball player.
 
Последња измена:

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
za njega i navijam, znamo da moze dobro :wink:
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Pitanje je da li je Talicno uopste mislio na igraca :wink:

I mene je zajebao :D
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Prvi pik je Pekins i postoje veoma dobre šanse da dođe.Glavna tema pregovora nisu pare već dužina ugovora!Inače, on se prvi ponudio Partizanu.
 

Zagor

Guest
Pa sta se nudi koji moj na 6 meseci!?

Ili mozda nasi hoce da ga potpisu na 2 i po? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top