Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ovo može da postane veliki problem,slažem se.Sa ovakvim sistemom su moguća velika namestanja hrvatskih timova+slovenačke ekipe...Uopšte mi se ovo ne dopada.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не знам чему паника, годинама уназад ми играмо у ритму који нас чека и у будућем времену, ништа ново. Годинама уназад покушавају да нас скину на свим такмичењима па се одржасмо. На њихов јачи притисак следи наш јачи одговор и то је то. Ја не сумњам у тим који води наш клуб!
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Što neki ovde pominju uopšte plej of u ABA-ligi?
Jel sam ja nešto propustio? Igra se plej of od sledeće sezone u ABA-ligi? :confused
Ali dobro, čak i ako sam propustio taj podatak - ne ide poraženi finalista plej ofa automatski u EL, nije on time zvanično 2. (jeste zvanično 2. samo ako je pre plej ofa bio 1. u ligi, ili ako je bio 2. u ligi a šampion je postala ekipa koja je bila 1. u ligi). U ovo sam siguran kao što sam siguran da je danas sreda.
Moja greska ne plejof nego fajnal for ali to sam procitao na sportskim novostima a koliko su tacni ne znam..http://sportskenovosti.rs/58953/partizan-ostao-bez-a-licence-evrolige/

Lista zabranjenih medija:
http://www.juznatribina.net/vbforum/showthread.php?p=582282#post582282

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Koji je to idiot, taj koji je pisao tekst...:banghead Provalite pretposlednji odeljak:
"Regularni deo sezone počinje u novembru, a ekipe će biti podeljenje u osam grupa sa po četiri tima. Po dva najbolja igraće u Top 16 fazi u četiri grupe od po četiri tima, a po dva najbolja plasiraće se u četvrtfinale."
:pop:pop:pop Rodila majka idiota...ili idiotkinju...Na kurac te nabijem, ti sa inicijalima "AK"...

EDIT:
Sad tek vidim šta je idiot (idiotkinja) uradio (uradila)...
Čitao (čitala) ovaj tekst http://www.euroleague.net/news/i/98298/180, a prevideo (previdela) da je dole reč već o usranom Evrokupu, a ne više o Evroligi (sa kojom tekst počinje)...Ma ti si čudo "AK", ti si poznalavac košarke...jeb'o te onaj ko ti dade dozvolu da pišeš tekstove na sajtu...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Ja sam htela da pitam dal' sam ja luda ili nemam pojma... bila još i skucala post pa ga obrisala ...
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
drustvo, bez prejakih osecanja sto se tice nase lige, ex-YU lige, A licence. sve se to vise manje znalo. testisi su nam u procepu vec dugo i siguran sam da se uprava spremala za sezonu 2012/13 vec dugi niz meseci, jer je i pre F4 sve bila rutina u domacim okvirima. cak verujem i da je materijalni problem malo predimenzioniran u cilju sto sire mobilizacije i bolje akumulacije uvek deficitarnih parica. sledi nam verovatno najaca sezona koju pamtimo, koja bi mogla da se poredi samo sa sezonama 87/88 i 88/89
evidentno je da nam sledi paklen ritam u periodu novembar-mart, na dva fronta,sto ce zahtevati nesto vise upotrebljivih igraca, a manje krpljenja sa mladim snagama. samim tim mislim da unapred treba da odustanemo od tenzije zbog neigranja ovog ili onog kosarkaskog derana. mislim da bi i igranje sa Miljenovicem kao jedinim drugim plejom, bio ogroman rizik, pa mi ni Perina penzija nije bas izvesna. boljeg, a jeftinijeg necemo naci. Miljenovica samo navodim kao primer, a slicna ce situacija biti na svim pozicijama.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nama navijačima će biti jako interesantno (a klubu jako stresno!) kad krene u oktobru i ABA-liga i Evroliga. Svaka utakmica, u oba takmičenja, imaće gotovo pa karakter kup utakmice. Kao da je "na ispadanje"!

Jebote, neće se znati šta je bitnije! Svaka utakmica će biti "to be or not to be"! Na oba fronta!

U ABA-ligi ne smeš da kiksiraš, moraš da budeš među prva 2 u ligi pred F4 (mada ti u tom trenutku samo 1. mesto u ligi garantuje sigurno Evroligu, nezavisno od raspleta F4), a to će biti đavolski teško. Mnogi greše kad misle u fazonu "jebote, pa makar smo mi uvek bili 1. ili 2. u toj ligi". Da, tačno je, jesmo (mada smo jednom, u sezoni 06/07 bili tek 3. u ligi), ali zaboravljate rođaci da je ovo sad jedan novi momenat, da se sad sprema RAT, da se sad bije direktno bitka za učešće u Evroligi, a to ranijih godina nikad nije bio sliučaj...Sem toga, sad su nam Cibona, Olimpija, Budućnost, Cedevita itd. baš pravi (direktni) konkurenti za Evroligu, oni najozbiljniji...a ne kao do sada što su to bili originalni i raspadnuti ili danas mutirani cigani, ili džiberi iz Kragujevca...Pionir u ABA-ligi MORA biti pravi pravcati BASTION, tu mora da imamo 13-0 i tačka! A na gostovanjima bih SAD potpisao 7-6, pa možda čak i 6-7! Ovog sekunda...zato što će samo takav neki bilans da nam garantuje Evroligu 2013/14...

O značaju Evrolige 2012/13, u smislu imperativa prolaska u TOP 16, da ne govorim...tu je čak ekonomski imperativ puno veći od sportskog, mada je i sportski ogroman posle prošle sezone...jebote nismo znali šta ćemo sa sobom u januaru, februaru i martu, igrajući 1 meč sedmično...totalno smo se bili odvikli od toga...

I ne zaboravimo - do kraja kalendarske 2012. godine mora se punom snagom na oba fronta, a onda...budemo li, daće Bog, obezbedili TOP 16 u Evroligi - od januara ABA-liga ipak mora da bude prvi prioritet! Ništa nismo uradili čak ni ako iz TOP 16 uspemo da napravimo nešto više u Evroligi (npr. TOP 8) ukoliko u isto vreme pojedemo govno u ABA-ligi! Ovo poslednje ne sme da nam se desi jer je za našu instituciju MORANJE da igra Evroligu, svake godine!
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.255
Локација
ante portas
Sramno je sto se sprovodi ovakav nacin prohodnosti ka Evroligi . Obezvredjuju se nasi napori svih proslih sezona , nase carolije , nasi uspesi . De facto se moze zakljuciti da po ovom novom sistemu ne vredi igrati nacionalno prvenstvo i kup . Postavlja se pitanje koji je interes da igramo nacionalno prvenstvo i nacionalni kup kada se Evroliga obezbedjuje kroz Jadran po ovom novom buducem sistemu ?Niti ce se dobijati bodovi kroz nacionalnu ligu i kup a o novcu da ne pricamo plus klubovi rizikuju povrede igraca sto je logicna posledica velikog broja utakmica . Igranje nacionalnog prvenstva i kupa ce biti ocigledno samo stvar prestiza .Konkurencija u Aba ce biti paklena jer nigde nece biti lako . Cak su celnici Aba prikljucili Mtz iz Skoplja makedonski projekat a o ostalim klubovima u Aba ne bih detaljisao jer nigde nije lako ostvariti pobedu . A sto se tice A licence ovo je smehotres ko sve ima tu licencu i ocigledno da su kriterijumi za dobijanje iste finansijski jer tu nisu u pitanju ni tradicija ni rezultati .Smesno je sto jedan odvratni Prokom ima tu licencu a velikan evropske kosarke kao Partizan ne .
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Mi cemo sigurno igrati euroleageu i one tamo sezone i to me uopste ne brine....Na ovaj ili onaj nacin, preko vild card-a, a licence ili na potpuno regularan nacin nije bitno, ali smem da se kladim sta god uradili u NLB mi cemo igrati euroleague!

U to iskreno verujem, kao sto verujem i ljudima koji vode ovaj klub i igracima koji igraju za njega!

Mi ne treba da skrecemo sa prioriteta od prethodnih godina, TOP16, F4 NLB, kup, titula, u medjuvremenu moze da se pojavi neki novi cilj u vidu top8 ili f4, ali o tom potom! Do sada ni jednom nismo bili gore plasirani od drugog mesta (namerno pisem drugog jer Makabi ne racunam) i ne vidim razlog da drugacije bude u ovoj sezoni...Ne vidim kako to drugi timovi mogu da se pojacaju nesto spektakularno ida budu jaci od recimo timova od pre 2-3 sezone...Iskreno ne mogu da zamislim da neko sa ovih prostora napravi neku bomba ekipu za f4 euroleageu a da to nismo mi, ili da mi budemo slabiji od ovoga sto smo bili ove sezone...A i kao ovakvi smo otisli sa druge pozicije na f4 i da se utakmica igrala pola sata kasnije prosli one bestidnike sto igraju za ujkin FMP
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
854
Reaction score
656
Ништа, нема везе, идемо сад онако по опробаном рецепту од претходних сезона, има да се напрегнемо, истегнемо, на терену све полупамо, јер то је очигледно једино што пали када смо ми у питању!

Дакле, у Европи морамо да правимо чуда и тако им се покењамо у ту њихову А лиценцу, а и не треба нам јебала их она, изборићемо се ми на терену да играмо сваке године Европу, што нам га дође као да имамо потписан уговор са њима да играмо стално!

Аба лигу играти као што је играмо од када учествујемо у њој!

Домаће првенство и Куп (видим многи овде омаловажавају, подцењују, обезвређују)! Ок, можда се у Европи и не цени, али за мене то има непроцењиву вредност, па покењати се по напаљеној беди, јадницима, сељацима, гурбетима, то нема цену! Ово нам је кључ свега горе!

Имамо рецепт, имамо капацитет, идемо да то одрадимо, онако из године у годину, што можда и није лоше, јер нас држи будне нон стоп!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Potpuno očekivana odluka. Nema potrebe za nekim kukanjem i ludilom. Tu smo gde smo tj gde smo oduvek i bili. Ja optimizam gajim na osnovu činjenice da smo prethodne 2 godine igrali nešto slabije od onoga na šta smo navikli (ništa protiv Vlade, svi su dali sve od sebe) i da smo ispucali kredit glupih poraza, loših dana i promašenih igrača. Tako da priče tipa ``Njihovo je prošlo, dolazi naših 5 minuta...`` ne piju vodu. Imali su šansu da nas obore dok smo se teturali. To je gotovo. Sa Duletom na čelu idemo dalje, još bolje nego do sad. Jedan ozbiljan klub kao što je Partizan ne može ispod ovoga , šta god pričali. NAPRED U NOVE POBEDE!!! :D:
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja ne vidim razlog za oprez, paniku, šta već...
Dule se vraća, osvojićemo ABA ligu,minimum top 8 Evrolige.
Ako Vlada ode a Dule dodje KK Partizan se vraća na stare staze slave.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ne sumnjam ja u duleta al sumnjam u nase finansije da li cemo moci da po tom osnovu izdrzimo pravljenje dobrog tima.
nije ni dule carobnjak iz oza
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Potpuno prirodno bi bilo da su dali za aba ligu 3+1 kroz kvalifikacije, jer su to Sr,Hr i Slo lige i unele u ovu ligu a sada ispada da je jedna zemlja izgubila svoj put za evroligasa.

Ovi iz borda El su totalna debilana, napravili su buvlju pijacu od te lige isto kao sto su oni luksemburzani sa fibom.

Jednom recju, konji.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Jovanović nije više trener Partizana!
20. jun 2012. 23:12

Mladi strateg, koji je crno-belima u poslednje dve sezone doneo pet trofeja, i klub iz Humske su u sredu završili saradnju.





VLADIMIR Jovanović više nije trener Partizana. Prema nezvaničnim informacijama, mladi stručnjak se u sredu posle podne razišao sa klubom iz Humske. Razlozi zbog čega je Partizan povukao takav potez, odnosno zašto je došlo do prekida saradnje biće poznat u četvrtak. Ali, ostaje zapisano da Jovanović odlazi iz Humske posle dve trofejne sezone, u kojima je osvojio dve nacionalne titule, dva domaća kupa i jednu Jadransku ligu što ga čini jednim od najtrofejnijih trenera u istoriji crno-belih.


Već danima se nagađa da bi novi šef stručnog štaba crno-belih mogao da bude Duško Vujošević. Ukoliko se to obistini, najtrofejniji strateg u istoriji Partizana i trenutno predsednik Sportskog društva crno-belih tako bi se vratio na mesto uspeha koje je napustio pre dve godine, kada je posle velikog uspeha (tripla kruna i plasman na fajnal-for Evrolige) dobio neverovatnu ponudu moskovskog CSKA.

Iako je bilo spekulacija da bi Jovanović mogao da ostane u stručnom štabu, izvesno je da se to neće desiti. Jer, njegovi sjajni rezultati u protekle dve godine nisu prošli nezapaženo u inostranstvu. Prema nezvaničnim informacijama za njega su zainteresovani Uniks iz Kazanja i Donjeck, ali i još nekolicina klubova. U narednim danima biće poznato gde će nastaviti karijeru.

Kada se sve sabere Jovanović je u klubu iz Humske proveo 15 godina. Radio je sa mlađim kategorijama, pet sezona je bio asistent u stručnom štabu Duška Vujoševića, a poslednje dve je samostalno vodio naš najtrofejniji klub.

Izvor" V. Novosti...
Vlado srecno...Dule dobrodosao kuci ! ! !
:BB
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ne znam sta da kazem. Ocekivao sam Vladu za trenera i sledece sezone. Ali da ne brzamo. Treba da cujemo i zvanicno stav kluba po ovom pitanju. Ako bude istina, Vujosevic trener,a Bozic pomocnik. Meni bi to bilo najlogicnije kao i mnogima. Posle onih reci Vujosevica za puciste i rusitelje Partizana po njemu, ja ga od tad gledam sasvim drugim ocima. Vise ga i ne zovem ''Dule'' sada je samo trener Vujosevic ili Vujosevic. Toliko od mene.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Dakle, najznačajnije (da ne pišem "jedino") što je Dule uradio na mestu predsednika SD je ona podrška Đuriću u sukobu sa Krletom i Stanojem. Svetlosnu godinu mu bolje leži uloga trenera KK nego predsednika SD.

Žao mi je Vlade...ali niko bolji nego Dule da ga zameni. Mislim da će cigani masovno da beže čim se ozvaniči njegov povratak. Vlada ih je karao na finjaka taman da se ponadaju da nešto mogu...a Dule ima da ih čereči.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.656
Danilović: Vujošević? Videćemo...

Predsednik Partizana mt:s u intervjuu dnevnom listu "Sport" nije hteo da potvrdi, ali ni da demantuje da će doći do promene na klupi šampiona.

v248928p0.jpg


Povratak Duška Vujoševića na klupu crno-belih mogao bi da se dogodi već u narednih nekoliko dana.

Iako Predrag Danilović ističe da je ponosan na sadašnjeg trenera Vladu Jovanovića, prvi čovek crno-belih između redova je poručio da u klubu razmišljaju o vraćanju trofejnog Vujoševića posle dve godine.

"To su neke stvari o kojima je rano pričati. Mnogi pišu za Duleta, što je normalno, jer je ikona Partizana i njemu su uvek otvorena vrata u Humskoj. Nismo pričali još na tu temu. Narednih dana ćemo sesti, pa ćemo videti kako i šta dalje", rekao je Danilović za "Sport".

Jovanovićevih pet osvojenih trofeja, od toga dva ove sezone, smatra odličnim rezultatom.

"Ove godine imao je veći pritisak nego prošle. Uspehe iz prethodne sezone mnogi dušebrižnici su pripisivali sreći i inerciji... Sada je imao veliki teret i uspeo je da ga iznese. Vlada je 15 godina u klubu, izrastao je u pravog stručnjaka. Mogu slobodno da kažem da sam ponosan na njega".

Danilović je dodao da promene u igračkom kadru još nisu bile na "dnevnom redu" i da će sastav tima zavisiti od finansijske situacije, koja je dosta teška.

"Videćemo kada iskristališemo neke stvari, ali jedno je sigurno - ko god bude u klubu od igrača ili trenera, Partizan se neće odreći svojih ambicija, koje su u klubu našeg renomea dobro poznate".

Igračima koji su uspešno priveli sezonu kraju, čestitao je što su to učinili iako su bili neisplaćeni.

"Dugujemo igračima i to ne krijemo. Oni su veliki ljudi, koji nijednog trenutka zbog toga nisu pokazali malodušnost i nezadovoljstvo, već su igrali najbolje što mogu. Novac je problem za sve u Evropi, pa naravno i za nas u Srbiji. Evo, pogledajte Beneton, jedan veliki gigant, koji je doživeo finansijski krah", podvukao je Danilović.

(MONDO)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top