Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Jebeno glupo pravilo. Toliko je domaća liga, i kup izgubilo znače, da....
Mi nismo više jedna jebena država, pa samo kroz regionalnu ligu da se ide.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
С обзиром на промену система квалификација за ЕЛ и свега онога што нас чека наредне сезоне, повратак Вујошевића је једини логичан потез. Влади хвала за све трофеје, желим му што бољи уговор где год да оде.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Bice jako zajebano izboriti EL od sezone 2013, mozda se i Milo cefne pa i on uleti neke pare da Buducnost izbori EL. Tu je i Olimpija koja po svom dobrom receptu dovede dobre i skupe igrace i onda pred kraj lige prestane da ih placa i onda svi odu a za titulu u Sloveniji ako osvoje osvoje dok je kod nas nacionalna titula obavezna
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Kakva nacionalna titula sta ce nam to?Neka to igraju mladi igraci i gotovo..Taman da se vidi dal imaju kapacitet za Partizan ili ne..Nama vise ni kup ni prvenstvo nisu bitni, samo je ABA liga bitna i Evroliga..
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
trebaju nam jaki sponzori, tu dileme nema, moramo bar da obezbedimo jakog generalnog sponzora, ali kad to nismo imali kad smo igrali final four, sumnjam da cemo sad

inace imamo dobru perspektivu bar za narednih par godina, zna se sta nam sve donosi evroliga, moramo da je igramo, nece biti nemoguce, jer mi smo i dosad osvajali nlb ligu, ali bice ostra konkurencija
btw, drago mi je za bertansa sto je otisao u san antonio da trenira preko leta, vidi se da je posvecen
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Medijska hajka na Danilovica se nastavlja. Neobjavljuju mi komentare na zabranjenom portalu jer sam dobro prozvao ono govno od novinara Dimitrijevica. Ovo je i hajka na ceo KK,a zna se iz cije kuhinje to dolazi. Sad nas je jos govnar Bartomeu ispalio za A licencu. Seme im se zatrlo, profitersko. Sljam mafijaski iz ULEBa. Pu!

PS. Limenke se raduju evrokupu kao da su osvojili Evroligu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mozemo gledati i sa pozitivne strane, jaca konkurencija, jace utakmice, jaci Partizan...
Ja bih bio miran kad bi sve to značilo i veće šanse da se izbori Evroliga, ali...nije tako nažalost.

Budućnost - bila i ranije državni projekat, a tek će sad da bude kad mogu preko ABA direktno u Evroligu!
Tu su i državni projekti od ranije - Olimpija i Cibona.
Plus sad Hrvati imaju i finansijski jaku Cedevitu.

Znači eto vam u startu ČAK 4 JAKO OZBILJNA RIVALA.

Da ne pričam tek kako će neke hrvatske, od davnina jake košarkaške sredine (Zadar i Split) odjednom da "živnu", da ugledaju iznenadnu šansu da na velika vrata uđu ponovo na veliku scenu...još ako im neki Dalmoš-tajkun pritekne u pomoć...imaćemo utakmice na nož u tim sredinama, to mogu već sad 10000000% da tvrdim...

Auh, kakav će "krkljanac" da bude i bukvalno svaka utakmica u ABA-ligi...Desi li ti se jedno jedino "Laško" iz prošle sezone - moglo bi da znači da si već otišao u kurac...

A još mi između 2 kola te vrlo jake lige u najavi igramo Evroligu u kojoj moramo da poginemo za TOP 16...A naprimer Budućnost i Cibona ne igraju Evroligu (a jebe im se za usrani Evrokup kojeg igraju)...

Zajebano do daske.
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel iz jadranske lige u EL idu prva 2 na tabeli posle regularnog dela, ili finalisti plejofa?
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja se samo nadam da ce uprava povuci prave poteze u pravo vreme zbog ovakve situacije. Da smo dobili A licencu mogli bismo vise da forsiramo mladje igrace, ovako bice veoma tesko. Moramo napraviti jak roster kako bismo ispratili Jadransku i pokusali nesto da uradimo u Evroligi.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Tek cemo mi biti jaki kao crna zemlja, zivi bili pa videli!

Imamo 3 mlada igraca koja su stasala ove godine: Andjusic, Bertans, Miljenovic (doduse Nenad ne kod nas), takav potencijal uz Lucica sigurno nema ni jedna ekipa u okruzenju, pri tome ne zaboravite da je Bertans otisao u San Antonio i da ce tamo raditi celo leto, a posle verovatno kvalifikacije sa reprezentacijom, znaci duplo bolji i duplo iskusniji!

Imamo jos 2 igraca koja sigurno sledece sezone treba da dozive evroligaski procvat: Lucic i Cakarevic

Imamo Kecmana (mora da se zadrzi)....Peru u okolini terena (nebitno koja je funkcija).

Ono sto je sigurno bice 5-6 pojacanja, bice verovatno i povratnika, 2 godine smo omanuli sa centrima i plejom, tako nesto ne verujem da je opet ponovljivo, bar ne na obe pozicije sigurno!

Ako nas nisu slomili poslednje 2 godine, ne vidim nacin da nas nadam se sa Generalom na celu skinu sa trona! Razlika ce biti jedino sto ce svaka utakmica biti na krv i noz i sto cemo tako opet morati svima da dokazujemo ko smo i sta smo...Smese se opet rekordi i skorovi 22-2, 23-1....da bas ne budem preambiciozan i kazem 24-0.

Mislim da je Vlada odradio odlican posao sto se tice mladih igraca i da klub u naredne 2-3 godine nema da brine sto se tice finansija koje treba da pristignu sa te strane po obicaju! Pre svega mislim na prvopomenuti trojac uz Lucica, sigurno da ce biti zelja NBA i evropskih ekipa, kako ko!
Ubacio je u sistem 3 igraca, dule treba jos Miljenovica i eventualno Bogdanovica i mi cemo imati 5-6 ekstremno mladih u talentovanih igraca u sastavu!
 
Последња измена:

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Кркљанац буразеру... ето шта ће да буде ако уведу директан пласман у евролигу за прве 2-3 екипе.
Сви ће да се повампире и напале... нарочито она милова мафијашка будућност.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
trebaju nam jaki sponzori, tu dileme nema, moramo bar da obezbedimo jakog generalnog sponzora, ali kad to nismo imali kad smo igrali final four, sumnjam da cemo sad

Tu bi mogli i mi da pomognemo dobar deo nas ima mogucnosti da kupi recimo sampionsku majicu ili neki drugi proizvod i tako finansijski pomogne klubu ali bojim se da od toga nema nista.

Nisam licno mislio na tebe nego sam tebe samo citirao jer si ti zadnji postavio pitanje generalnog sponzora.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jel iz jadranske lige u EL idu prva 2 na tabeli posle regularnog dela, ili finalisti plejofa?
Plej of (odnosno F4) se igra samo za šampiona.

Znači u EL ide direktno šampion (koji god da je bio u ligaškom delu takmičenja), kao i onaj ko je bio najbolji u ligi (ako to nije šampion lige) tj. drugi najbolji u ligi (ako je šampion bio 1. i u ligi).

U kvalifikacije ide 2. iz lige (ako šampion bude ekipa koja je u ligi bila 3. ili niže plasirana), odnosno 3. iz lige (ako šampion bude ekipa koja je bila 1. ili 2. u ligi).

Maksimalno ga zakomplikovah, ali je u suštini jednostavno i svodi se na sledeće:

Plej of (odnosno F4) se igra samo za šampiona.
2. je onaj ko je bio 2. u ligi (ako ne postane posle šampion), a ne poraženi finalista plej ofa (ili F4).
To je to.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
To nam i treba takve utakmice posto i znamo da Dule uvek za kraj dize formu igracima, a finalisti plejofa idi direktno u Evroligu..Za pojacanje brinem se malo ako ne uleti neki sponzor jer smo u velikom problemu sa parama..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
И шта ми сад треба да страхујемо што ће они да се повампире ко им бре јебе матер свима,нека они мисле о томе како ће и са чиме ће да добију ПАРТИЗАН,а не да ми мислимо о њима.Имамо стартну предност у квалитету играча,имамо систем,имамо (надам се и даље) навијаче,све је на нашој страни а на људима у клубу је да наставе започето да овај тим још више унапреде,да доведу квалитетне појединце и да поново вампирима покажемо ко је ко на Балкану у кошарци.Ја не страхујем ни најмање,јер сам увјерен да смо се ми и претходних сезона припремали максимално да се нисмо опуштали и ми тим корацима само треба да наставимо.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Највећи проблем је што постоји могућност да хрвати или словенци неће имати тим у ЕЛ, мада ће можда успети кроз квалификације.
Биће чудно у ел без рецимо олимпије.
Ови повампирени могу да нам га сишу, имамо талентовану спољну линију, фале нам петице али смислиће се и ту нешто.
Проблем у неким наредним годинама, не у наредној, биће загреб који одлично ради са клинцима, мада и они имају проблем са балканском причом где се међусобно кољу, па су скоро упропастили Шарића.
Други проблем биће кланско намештање, а с обзиром да смо ми са свима из Србије на ратној нози, ту ће у предности бити словенци и рвати.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...a finalisti plejofa idi direktno u Evroligu...
Što neki ovde pominju uopšte plej of u ABA-ligi?
Jel sam ja nešto propustio? Igra se plej of od sledeće sezone u ABA-ligi? :confused
Ali dobro, čak i ako sam propustio taj podatak - ne ide poraženi finalista plej ofa automatski u EL, nije on time zvanično 2. (jeste zvanično 2. samo ako je pre plej ofa bio 1. u ligi, ili ako je bio 2. u ligi a šampion je postala ekipa koja je bila 1. u ligi). U ovo sam siguran kao što sam siguran da je danas sreda.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Mislim da preterujete, da ce biti zajebano, bice... Ali koji to klub moze nama da parira (da bude bas egal ili bolji, ne da nas namuci)? Cedevita, Olimpija, Cibona, Fmp, svi mogu da nam prave probleme, ali opet, koji cemo k**** u Evroligi ako ne mozemo da se nosimo s njima. Sto rece neko iznad, stasala su nam 3-4 jako dobra, mlada igraca (Luce, Andjusic, Caki) + 2 koja ce najverovatnije eksplodirati sledece sezone (Bertans, Miljen), dodajte 2 solidna stranca na 4 i 5 i Duleta na klupi i nema brige...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Neko je već nešto postavio na topiku "Dule Vujošević", ali je ovde prikladnije, zbog predsednika KK koji je takođe "unutra...
(mada je sve ovo prikladnije za "2012/13" ako ćemo onako iskreno, među nama :)...bez obzira što se ovde dole pominje prošlost...):
23:05
Распакивање

Душко Вујошевић: Кант из племена Куча

У 20. веку у овом региону играла се најбоља кошарка у Европи. У 21. веку само један клуб са ових простора остао је европски, и то је нешто што ће остати записано као ремек-дело Душка Вујошевића.

Како је са Даниловићем и Тодорићем направио најбољи производ постпетооктобарске Србије, зашто КК "Партизан" називају јединим антиглобалистичким клубом у Европи и да ли игде другде могу да се споје најбучнија публика и најдисциплинованији играчи?

Ако је Партизан Вујошевићева "Критика чистог ума" да ли је и Београд његов Кенинсберг, односно да ли Душко Вујошевић, попут Иманеула Канта који никад није напустио свој родни град, може да успе само у Партизану и Београду? Зашто са својом кошаркашком филозофијом није успео у малим клубовима у Италији и Шпанији и великим клубом у Русији?

Осим о ЦСКА, говоримо и о Путину, Кастру, Че Гевари, о односима Србије и Црне Горе, о томе како је Никола Пековић изабрао да заигра за најмлађу европску државу, али и о самим почецима овог тренера филозофа. Зашто је својевремено Драган Кићановић најталентованији бели тим на планети дао у руке анонимном момку са Душановца, који није имао ни 30 година, нити било какву играчку каријеру иза себе.

У емисији Распакивање говоре:
Предраг Даниловић, председник "Партизана",
Слободан Владушић, писац,
Данило Шотра, новинар,
Душко Вујошевић, тренер.

Аутор: Горислав Папић
RTS 1, večeras od 23.05h.
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Odluka gospodara finansijske tiranije u kosarci ili ti ULEB-a da se samo preko Adriatic lige obezbedjuje plasman u Evroligi znaci ujedno i pocetak kraja regionalne lige.
Jednostavno, ulog ce biti preveliki i bice prevelikih, ako ne i nepremostivih problema da ta liga regularno zavrsi vec sledecu sezonu. Raspasce se poput SFRJ, a dali ce to biti dobro ili ne za nas Partizan, prerano je za analizu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top