Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Sramota i dalje toliko vredjate vladu i smatrate da nije dobar trener...I to kao da nije za nas trener nije tacno..
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Како видим све се лијепо развија. Имали см двије године погрешних потеза и прилично лошег развоја, мало смо назадовали али ваљда долазе бољи дани.


Ееее назадовали са 5 трофеја за две сезоне, ако нам је то најгоре ја задовољан. Влада је после Железника за мене легенда!
Дуле добро ти нама дошао и да наставиш где си стао! :napred Partizan
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Zurnal pise da se Dule definitivno vraca u Partizan. Necu da postavljam link jer ne znam da li je zabranjen taj sajt na forumu.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
To je završeno:šal.
Tegi je sinoć rekao da je Dule juče potpisao ugovor,
a nakon što bude ozvaničeno (ne zna se još kad će biti promocija) zvaće ga da gostuje:D
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.596
Reaction score
3.393
Локација
JNA
Ja onu trojku Duleta Kecmana ne bi menjao za milijardu evra..kakav kos,kakav trenutak...jbt ludilo kad god se setim... :šal :respect :respect :respect
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
LEGENDA CRNOGORSKE KOŠARKE DEMANTUJE DA ĆE OD NAREDNE SEZONE BITI DIO STRUČNOG ŠTABA PARTIZANA

Šćepanović: Prvi put čujem za to

"Ni sa kim iz Partizana nisam kontaktirao, a sa Vujoševićem se nisam čuo od završetka Evropskog prvenstva u Litvaniji", rekao je Šćepanović za „Vijesti“.


scepanovic-prvi-put-cujem-to-slika-96936.jpg
Uvecaj!(Foto: Arhiva "Vijesti")



Vlado Jovanović je bivši trener Partizana, a spekuliše se da će se na klupu vratiti trofejni Duško Vujošević. Beogradski mediji su prenijeli informaciju da će njegovi pomoćnici biti dosadašnji kapiten Petar Božić i legenda crnogorske košarke i bivši igrač „crno-bijelih“ Vlado Šćepanović.
Međutim, prvi kapiten reprezentacije Crne Gore u izjavi za „Vijesti“ demantovao je takvu mogućnost.
http://ads.vijesti.me/www/delivery/...590__oadest=http://www.mans.co.me/vrijeme-je/
lg.php


"Prvi put čujem za tako nešto, možda neko zna nešto što ja ne znam. Ni sa kim iz Partizana nisam kontaktirao, a sa Vujoševićem se nisam čuo od završetka Evropskog prvenstva u Litvaniji", rekao je Šćepanović za „Vijesti“.
Popularni Japanac karijeru, koja je počela 1993. godine, završio je sredinom decembra prošle godine. Šćepanović je ponikao u Gorštaku, sa kojim je dva puta bio kadetski i juniorski prvak Crne Gore, a profesionalnu karijeru počeo je u dresu Budućnosti, za koju je nastupao od 1993. do 2000. godine, kada je prešao u redove Efes Pilsena. Nakon sezone provedene u klubu iz Istanbula, prešao je u Partizan (sezona 2001/02), a nakon toga nosio je i dres Fortituda (2002/03), pa ponovo Partizana (2003/04).
Naredne tri sezone, Šćepanović je proveo u Grčkoj - za Panatinaikos je nastupao od 2004. do 2006. godine, a potom je sezonu nosio dres solunskog PAOK-a. Za špansku Granadu je nastupao od 2007. do 2009., potom je prešao u Mursiju, a posljednju sezonu u igračkoj karijeri proveo je u redovima grčkog Paneliniosa.
Na reprezentativnom nivou, Šćepanović je sa reprezentacijom Jugoslavije osvojio titulu prvaka svijeta 1998. godine u Grčkoj, a ima i zlato sa Evropskog prvenstva 2001. u Turskoj i bronzu sa Eurobasketa 1999. u Francuskoj.



vijesti.me
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Samo cu reci tuzba za svaki naslov..mora to neka nam obezbede finansije kad su debili..
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Ne bih sad da ulazim u neku zescu diskusiju, ali hajde malo da pogledamo istini u oci. Vlada je uzeo pet trofeja. Svaka cast! Ali svih pet trofeja je morao da uzme! To bi bilo isto kao kada bi sada ja preuzeo Makabi, osvojio ABA ligu i Izraelsko prvenstvo i onda sebe smatrao trenerom za velika dela. A to sto smo igrali kao raspala vojska nema veze!
I nemojte vise s tom pricom o pritisku. Sta vi mislite, da ce on sada u Donjecku ili negde drugde da radi bez istog? Hoce malo morgen! Prvi put neki slabiji rezultat i otkaz! Tako je to kad si stranac!
Da su Sasa i Tosa bili zadovoljni njegovim radom, ostao bi on ovde jos mnogo godina. Ne bi sad niko pricao o nekakvoj Ukrajini ili gde li ce vec nastaviti karijeru. Da je on sjajan covek, niko ne spori, ali onda dajte da razjedinimo to. Biti dobar covek ne znaci da ces biti i dobar trener...
Opet kazem, ne zelim da pljujem coveka, nigde nije kiksnuo sto se tice trofeja, ali sa igrom definitivno jeste! Zelim mu svu srecu u nastavku karijere! Pa ako se dokaze, dobrodosao nazad jednog dana.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
Baš vas volim sve što nekako "nećete da opljujete po Vladi" al' vam se saliva nekako omakne...

Jel' Makabi izgubio bio titulu? JESTE. A šta bi bilo da je Partizan ne daj bože izgubio pod Vladom? Ne smem ni da pomislim na količinu šlajma koji biste ovde istovarili...

Eto, otišao je čovek, možete konačno na miru da slavite povratak onog čijeg prijatelja tako zdušno pljujete na FK temi.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Treba reći iskreno, Vlada Jovanović nas je finansijski koštao više nego bilo koji trener u Evropi. Prošle sezone je imao najskuplji tim u istoriji KK Partizan i uspeo da ispadne sa tako za naše uslove skupom ekipom u top 16.
Ove sezone nije ni ušao u top 16, katastrofa. I rezultatska i finansijska. Plus bruka protiv Cedevite u Izraelu. E pa majstore, dosta je dve godine. Jesi dobar dečko, veliki Partizanovac ali ima nas još takvih pa nam ne pada na pamet da budemo treneri KK Partizan.
Da Dule nije išao u Rusiju, sada bi imali osvojenu još jednu evropsku titulu, plus dva fajnal fora evrolige plus osvojena jadranska liga ove sezone.
Ali, nema veze, krećemo od nule. Vlada je sve skrckao i potrošio, Dule ponovo počinje iz nemogućih uslova. Za dve sezone nismo proizveli NIŠTA što može da se proda. Ali, dobro, Dule je tu, biće bolje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
A da pričamo malo o tome što Dule nije osvojio EL u Ganu, kad je realno imao najjači tim?! Jesmo to zaboravili?! Pa čak je i Želimir na onoj proslavi rekao da je to u stvari najveći neuspeh u klupskoj istoriji... pregledajte ponovo taj snimak iz JDPa...

Pozdravljam vas na ovoj temi, ne mogu više da čitam...

VUjoševiću želim da osvoji bar još 10 titula sa Partizanom i 2 EL... samo zarad Partizana...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.008
Маните се људи те приче. Човек више није тренер и то је то. Ајд у току сезоне још којекако, али дегутантно је сад кењати по Влади. Шта је било било је, испао је човек на крају а ми идемо у нове победе.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Mozemo mi sad glat Lucica da prodamo, mozemo i Bertansa, mozemo i Andjusica...takve igrace ce uvek neko da kupi i da iskesira isto onoliko koliko i za Tripkovica onomad...

Dule nikad nije proizveo igraca za manje od 3 godine...izuzeetak je Aleks Maric koji je buknuo jednu sezonu, ali ipak je to pozicija koja je i tekako deficitarna u Evropi, sto dokazuje cinjenica da se oko njega otimaju ekipe i pored 2 gosine sedenja na klupi konstantno sa malim ispadima igranja kosarke! Novica, Tepic, Tripkovic, Pekovic, Perovic, svi su odradili 3 sezone...i tek se onda prodali.

Prosle godine je prodat Veseli po planu, Vlada je krenuo od nule pre 2 godine, morao je da selektira nove igrace koji bi u buducnosti trebali da budu spremni za tu famoznu prodaju...Mislim da je to odlicno uradio i da je obezbedio klub zajedno sa Todoricem i Danilovicem za narednih 5 godina, sada Dule treba da finalizira to...S tim sto se verovatno niko za 2 godine nece secati ko je doveo Bertansa, Andjusica....ko je otkrio Lucica ( ali u bukvalnom smislu, jer je Vlada jos kao pomocni trener dok je Dule bio na pripremama sa CG njega "greskom" prikljucio prvom timu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
A da pričamo malo o tome što Dule nije osvojio EL u Ganu, kad je realno imao najjači tim?! Jesmo to zaboravili?! Pa čak je i Želimir na onoj proslavi rekao da je to u stvari najveći neuspeh u klupskoj istoriji... pregledajte ponovo taj snimak iz JDPa...

Pozdravljam vas na ovoj temi, ne mogu više da čitam...

VUjoševiću želim da osvoji bar još 10 titula sa Partizanom i 2 EL... samo zarad Partizana...
Taj Gan je bio, u proleće 88. godine. Divac je 68. godište, Đani Armani 67. godište, Palja 66. godište. To su tada bili nosioci igre. Plus Žoc, Grba i Pecarski.
To je kao kada bi sada neko kritikovao Vladu što nije osvojio evroligu, a da mu prva petorka budu Bešović, Anđušić i Lučić. Plus Pera, Kecman i Raša Katić. To je taj omer kvaliteta. Znači, ovogodišnji sastav, bez Čakija, Amerikanca, Lučića, Mačvana i Raduljice. I da neko kritikuje što nije osvojena evroliga. Znači Divac 20 godina, Armani 21, Palja 22...Nije to 93-94, to je bila 88...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Možda nisam dobro razumeo Žoca, najveći neuspeh, u smislu propuštene šanse. Ne u smislu realnog kvaliteta ekipe, već u smislu prilike-šanse. To ti je kao kada vrlo dobrog učenika dovedeš vrhunskim radom na republičko takmičenje. I tamo za malo ne bude prvi. I ti kažeš, kakva šansa propade. A realno on nema kvalitet ni za školsko takmičenje, ni za opštinsko, ni za okružno...Tako sam ja Žoca shvatio...
Stali su u zonu, neku modifikovanu, gde su puštali šut svima osim Grbi. Jbg, Palja, Armani i Žoc nisu mogli ništa da ubace. Desi se dan.
Mogu da razumem da ljudi posmatraju Duleta kroz prizmu sukoba u fudbalskom klubu .Meni je primaran KK Partizan i tako gledam Duleta, ali potpuno razumem i suprotne stavove, onih ljudi koji FK Partizan prate intenzivno...
 
Последња измена:

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ne sviđa mi se ovo kritikovanje/pljuvanje što bivšeg što sadašnjeg trenera.

Vlada je uzeo 5 trofeja i polazeći od te činjenice mislim da ne treba biti kritikovan jer u ove dve sezone nije imao jednog centra da valja sem Pekovića a ove nismo ni 4. imali kako valja jer Mačvan nije ono što nam je trebalo ali je Vlada i njega iskoristio. Mislim da nije lako pobediti Olimpiju kod kuće na f4, Makabi, Armani, Kahu, Himki, Real dok smo od takvih protivnika na početku Duletove ere gubili po 20+ razlike.
Možda on nije imao prošle lošu startnu poziciju, ali je ove krenuo od nule i što kaže Nikola stvorio osnov za ostvarivanje daljih rezultata.
A to da smo igrali odvratnu košarku ne pje vodu.
Jedini minus mu je neulazak u finale ABA.

Vidim ni Vujošević ne valja jer je dao izjavu koju je dao, koja mu nije trebala ali ko zna ko je šta tu s kim pa je on morao da da tu izjavu. Možda su i ti dugovi zarad našeg KK-a? A FK će svakako da kradu bez Duletovih reči "podrške" ili ne, da ne bi možda lopovi iz FK-a otišli da nije bilo Duleta?

Inače "ne volim" što dolazi jer je trebao da ode negde u Evropi i dokaže da može i tamo d auspe a i ovi što ga sad "ne vole" ima da mu vataju svaku grešku i pljuju kao što je i Vlada bio pljuvan.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Treba reći iskreno, Vlada Jovanović nas je finansijski koštao više nego bilo koji trener u Evropi. Prošle sezone je imao najskuplji tim u istoriji KK Partizan i uspeo da ispadne sa tako za naše uslove skupom ekipom u top 16.
Ove sezone nije ni ušao u top 16, katastrofa. I rezultatska i finansijska. Plus bruka protiv Cedevite u Izraelu. E pa majstore, dosta je dve godine. Jesi dobar dečko, veliki Partizanovac ali ima nas još takvih pa nam ne pada na pamet da budemo treneri KK Partizan.
Da Dule nije išao u Rusiju, sada bi imali osvojenu još jednu evropsku titulu, plus dva fajnal fora evrolige plus osvojena jadranska liga ove sezone.
Ali, nema veze, krećemo od nule. Vlada je sve skrckao i potrošio, Dule ponovo počinje iz nemogućih uslova. Za dve sezone nismo proizveli NIŠTA što može da se proda. Ali, dobro, Dule je tu, biće bolje.
Molim..procitaj dobro sta si rekao..ja stvarno ne shvatam koliko ide taj fanatizam, ne znam kako da se izrazim a da ne uvredim..Ajde neka sada osvoji titulu evroligu zato sto razlika izmedju Vladinog sastava prve godine i sada nije velika a postoji mogucnost da se i Kurtis vrati..Znaci pljujemo Duleta ako ne uzme evrotitulu..Ne znam i dalje kako klub izdrzava sa ovakvim navijacima..:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top