Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Low definitivno odusevljava na snimcima, mada statistika nije bas fascinantna. u svakom slucaju sigurnost na lopti je ono cime me jako potseca na Milutina, kog neki vec bacise u zaborav, a potsecanja radi Milutin je kod nas dosao sa 29god (ne 31 ili 32)i sa znatno uspesnijom NBA karijerom. nekako mi deluje kao najbolja kombinacija Milutina i Boa, mada se nadam da je organizatorski vise na Milutina. deo koji me hrabri da necemo proci kao sa Kurtom, je njegov dres visoko podignut na koledzu, sto znaci da je momak rodjeni lider i da ga je, nadam se, nazuljalo cetvorogodisnje sedenje po klupama, realno najslabijih ekipa u NBA. sa onakvim rolama u Evropi on moze da bude novi Dejvid Rivers i da povrati svoju lidersku poziciju i naravno zaradi znatno vise nego kuci. da pojasnim malo i poreze, oni u americi zavise od drzave do drzave + fiksni federalni i ukupno je najveci u Kaliforniji 49% ( gde je i igrao za GS), ali se uglavnom krece oko 40%. po tome nije preterano spustio cenu igranja, ali je potpisao celu sezonu, sto je najbitnije, a naravno dobrim igrama ce lagano nastaviti tradiciju pravljenja dobrih ugovora iz naseg kluba.
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Jedno pitanje za upućenije - koliko znam, Jaramaz i Anđušić su igrali u istoj (Džiletovoj) reprezentaciji letos, i Jaramaz je imao bolju statistiku, valjda najbolju uz cigana Nedovića na spoljnim pozicijama (to sam video iz izveštaja, nisam gledao ni jednu utakmicu...).

Nije mi jasno zašto bi dovodili igrača na istoj poziciji 1/2, čak Jaramaz može i na 3, istih godina, ako u tom njihovom društvu ne odskače... Nisam neki poseban fan nijednog od njih, samo me zanima logika ovakvog poteza.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Drago mi je prvenstveno sto je vec sada dosao plej koji je najbitniji u ekipi , neka se oni uigravaju ,ne ocekujem ja sada MJ-a ovdje ali dobar je , mada gledam ovaj sut za pobjedu ,ladno 44-46 rez :))))
 

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
:buhahaPrimao je platu kao O Neil u NBA. :)
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Što se tiče krilnog centra nemora uopšte da bude neko zvučno ime ili neki poseban igrač. Najbolje bi nam legao igrač tipa Roberts.
Dobar u odbrani, skoku, borben i solidan suter za tri poena.
Po meni prioritet nam je da nadjemo dobrog centra ( ako bi mogao Peković, bolji ne postoji u Evropi, osim Gasola :D). Ali eto izgleda po nekim najavama da će i petica i četvorka biti Ameri. Uostalom vreme će pokazati. Nadam se samo da ćemo brzo kompletirati roster.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Klub nam se finansijski oporavio i stabilizovao u poslednjih godinu ipo dana i mnogo mi je drago da se to odmah vidi po konkretnim potezima, po ulaganju u ekipu. Ako ovom i ovakvom sastavu "uleti" još jedna dobra četvorka i jedna petica tipa Peković ili neko sličan njemu - naredna sezona će biti ludačka za sve nas, u najpozitivnijem smislu. Tim pre što ćemo na klupi imati i trenera koji je značajno "porastao" u svojoj debitantskoj sezoni. Mnogo ćemo se radovati od jeseni kad krenu zvanične utakmice, ubeđen sam u to...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jedno pitanje za upućenije - koliko znam, Jaramaz i Anđušić su igrali u istoj (Džiletovoj) reprezentaciji letos, i Jaramaz je imao bolju statistiku, valjda najbolju uz cigana Nedovića na spoljnim pozicijama (to sam video iz izveštaja, nisam gledao ni jednu utakmicu...).

Nije mi jasno zašto bi dovodili igrača na istoj poziciji 1/2, čak Jaramaz može i na 3, istih godina, ako u tom njihovom društvu ne odskače... Nisam neki poseban fan nijednog od njih, samo me zanima logika ovakvog poteza.


Imao je Andjusic malo bolju statistiku (sto se poena tice), ali to i nije bitno toliko...Andjusic je, mogu slobodno da kazem, za klasu ispred Jaramaza sto se seniorske kosarke tice....lucidniji je, ima bolji sut, pa cak i prodor...A sto se tice odskakanja u svom godistu, to i nije toliko merodavno, seniorska kosarka je nesto sasvim drugo, a tu se Andjusic na neki nacin vec iskazao, dok Jaramaz nije bas nesto ni imao minuta a i kad ih dobije nije ocaravao svojim potezima dosta je bio stegnut i kad je gusto krije se!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Novi plej je odlican, mnogo dobra stvar sto je levak, jer je njih teze cuvati. :napred Partizan
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
@ nikola70

Da, to oko seniorske košarke mi je i padalo na pamet, jedino što sam valjda baš iz tog razloga očekivao da Anđušić bude malo dominantniji.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Jedno pitanje za upućenije - koliko znam, Jaramaz i Anđušić su igrali u istoj (Džiletovoj) reprezentaciji letos, i Jaramaz je imao bolju statistiku, valjda najbolju uz cigana Nedovića na spoljnim pozicijama (to sam video iz izveštaja, nisam gledao ni jednu utakmicu...).

Nije mi jasno zašto bi dovodili igrača na istoj poziciji 1/2, čak Jaramaz može i na 3, istih godina, ako u tom njihovom društvu ne odskače... Nisam neki poseban fan nijednog od njih, samo me zanima logika ovakvog poteza.

pa logika je da je jaramaz totalno nedefinisan igrac ... kao moze da igra na 3 pozicije a ustvari ni na jednoj ne moze :confused za pleja nije jer je spor,nema izrazeno dobru kontrolu lopte,za beka sutera nema izrazen skok sut vec nesto sa zemlje a pritom ne bas precizan dok na trojci moze da igra samo u juniorskoj konkurenciji ... Andjusic ima odlican sut,to mu je osnovna karakteristika,izlazak iz bloka,koji ce u KKP tek doci do izrazaja ... to nam bas fali od Tripka ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Cakarevic zbog problema sa povredom zavrsio sa reprezentacijom ovog leta...

Sada je bitno da se oporavi do pocetka nasih priprema.....
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hajde neka "ispucaju" sada i on i Raško te povrede i da za mesec ipo dana budu skroz zdravi i utrenirani.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ako ovom i ovakvom sastavu "uleti" još jedna dobra četvorka i jedna petica tipa Peković ili neko sličan njemu - naredna sezona će biti ludačka za sve nas, u najpozitivnijem smislu.

Kažem ja baš danas ortacima:

Da nam dođu još recimo Peković i Roberts ili dvojac njihovih kvaliteta,
imam prvu petorku za NBA. :)
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ajde insajderi i autsajderi saznajte kad ce veseli da odluci :) ima li ga ko za prijatelja na fb ili skajp itd .. :)

pojacanja moraju da se dovedu do kraja avgusta da bi kompletni otisli na onaj turnir u septembru ...

pazite sad razliku izmedju kk i fk ... tacno se vidi da su u kk uletele kakve takve pare .. da se klub stabilizovao da je odblokiran racun ... dule je klub napustio na vrhuncu .. i odmah dobro pojacanja ... moze se reci i bomba za nase uslove (kako ce on igrati manje je vazno) ako druga dva pojacanja budu i priblizna onda im stvarno svaka cast bez obzira na rezultate ...

i jos jedna zanimljivost ... pesic covic zvezda 3 u 1 ... moramo otvorit konkurs ... napravite jednu pjesmu za sve njih
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
kad su svi sazvakali stojkovica za ovog nece ni biti problem ... mada dolazak njegov je utopija ... on ce htjeti da se vrati u nba a mi takve necemo ...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Vrati konju glavu Nikola.
Ja stvarno ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji su zaboravili šta se sve dešavalo sa glavonjom. Nema šta da ti pojašnjavam. Mislim da si jedini koji ne zna o čemu se radi.
Neka i on pozajmi majicu...
 

Zagor

Guest
Eh, izgleda da ti nisam ni prineti po grobarstvu.

Ja se samo secam da ga je Dule pohvalio sto je protiv zelenih igrao kao lud kada smo ih izbacili iz top 16, iako je tada vec bio njihov igrac.

Jebi ga, imam selektivnu pamet, moze i meni majica na zajam?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top