Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ne bi me začudilo da poželimo i Pekovića. :puke
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.917
Reaction score
7.838
Pa Pekovic se je do sada "obezbedio" finansiski,a i izrazio je zelju da ponovo zaigra u Partizan,ne bi me cudilo da dodje i da odigra ovu sezonu za neku sicu :D
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
....

Dobro nam dosao,i neka opravda ulozen novac.
Dobro je sto se tim polako vec formira,ove sezone (bar sto se tice prve polovine) evropska kosarka moze progutati siromasnije ekipe
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Samo da vam javim da sam Čekovskom već objasnio ko i šta su: Grobari, Pionir, Arena, Dule, Vlado, SS, Sale Đorđević... :)

Maloprije sam mu pokazao "najpopularniju" sliku Miše Tumbasa.

Kaže: O, moj Bože, gdje ja dolazim. :buhaha

Nemojte se čuditi kad nam ne dođe. :D
 
Последња измена:

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
mnogo ljudi potenciraju 500 000 dolara koje ce dobiti law,cistom matematikom dobija se plata od 50 000 (isto koliko je imao gist) samo je razlika sto je law na platnom spisku od avgusta... tako da nismo potrosili vise na igracha nego prosle godine (mesecno),e sad ban ostaje cetvorka koja ce morati da bude 30 + min. na terenu i peticu solidnu,samo da ne bude neki dzavai...
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
U Americi porez je većinom oko 50% ( osim na Floridi gde je nešto manji) tako da tu cifru od
1,133,253 $ možete da prepolovite, te ove cifre sa kojima barataju novinari o njegovom ugovoru, ispadnu poprilično realni.
Naravno ostaje nam da Talični kaže barem približnu cifru, njegovih mesečnih primanja :D
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Verovatno misli na :puke ="preterano" radovanje Pekovića dok je davao koševe igrajući za Pao protiv nas...

...
bar ja mislim da je to...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jebote,ja i dalje ne mogu da verujem da smo mi potpisali ovog igraca,majke mi :confused

za upravu KKP :respect:respect:respect

u prvoj poruci sam rekao da je on u rangu Palacia po renomeu ali sam zaboravio jednu bitnu stvar ...

Palacio je kod nas dosao sa 31,32 godine,dok Lou dolazi u najboljim igrackim godinama,posle konstantne 4 godine IGRANJA NBA lige ..

ukoliko se lepo uklopi,napravi hemiju sa timom i sa navijacima dobicemo stvarno neverovatno dominatnog igraca ...


najvise mi zao armanija i efesa ... ne isplate im se ulaganja uopste :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Da li je greska ili ne, nemam pojma ali prema sajtu Evrolige nas kosarkaski gigant sve svoje utakmice u Evropi igrace u Beogradskoj Areni: euroleague.net/competition/teams/showteam?clubcode=PAR&seasoncode=e2011
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
mnogo ljudi potenciraju 500 000 dolara koje ce dobiti law,cistom matematikom dobija se plata od 50 000 (isto koliko je imao gist) samo je razlika sto je law na platnom spisku od avgusta... tako da nismo potrosili vise na igracha nego prosle godine (mesecno),e sad ban ostaje cetvorka koja ce morati da bude 30 + min. na terenu i peticu solidnu,samo da ne bude neki dzavai...

ne znam odakle ti ovo,ali nije tacno.inace,prosle sezone je najskuplji bio Kurta,a ni on nije bio ni prici Lou po mesecnim primanjima ...sto je i razumljivo s obzirom na reputaciju ...jedini koji sa Lou-om po tome moze da se meri je Miloje :respect:respect:respect

uradicu mali update ekipe :

Lo,Bozic,Andjusic
Milosavljevic,Kecman,Bogdanovic
Lucic,Cakarevic
...... , Djekic
...... ,Katic

ovaj 12 igrac u rosteru ce biti ili PETI igrac u rotaciji visokih igraca ( ukoliko djekic ostane na nivou od predhodnih sezona ) ili ce po zasluzi dobijati mesto Jaramaz,eventualno Pesakovic ... postojala je opcija da uz solidnog crnju vratimo jednog naseg igraca,ali s obzriom da se otvorila sansa za ovakvog igraca i na cenu Loa verovatno je ta opcija otpala ... na srecu nekih,a na moju nesrecu :cry:

ako pogodimo sa 4 i 5,bice ovo odlicna ekipa :wink:

nadam se da je i VJ napredovao,a pre svega opustio i da ce to mnogo bolje izgledati naredne godine ... pogotovo jer ce konkurencija biti mnogo jaca,i na domacoj/NLB sceni a i u EL ...

EDIT:zaboravio sam Milosavljevica.
 
Последња измена:

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
@Talicni

Па где ти је ту Милосављевић,шта се дешава са Анђушићем,кад можемо очекивати његов потпис?
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Vec 24 sata pregledavam snimke ovog momka i iz minuta u minut me odusevljava. Ima fantastican prodor, sasvim solidan sut i asistenciju, ali me odusevljava njegova odlucnost, da ide do kraja, do ispod samog kosa i da sa lakocom resava situacije kada je pod faulom. Takodje mi se jeako dopada sto je poprilicno visok, narocito u odnosu na prethodna tri pleja (Bo, Lafajet, Kurta), sto znaci da cemo ga imati i u skoku. Povrh svega, on je na "vrhuncu borbene gotovosti", tj. spreman je da pogine za svaku loptu sto se ovde itekako ceni.

Mislim da smo sa ovim igracem dobili mnogo, narocito sto smo ga doveli pred pocetak priprema, i mislim da cemo ga kroz celu sezonu imati na vrhuncu forme, uigranog i spremnog, sto je ovih godina mahom bio problem sa plejevima.

Ostaje samo da pozelimo srecan rad u nasoj kuci ovom momku!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
mislim da smo dobar dio tima zatvorili ... ako bi nekim nemogucim cudom ostao veseli da igra bar regularni dio evrolige to bi bilo extra ... ne znam sta on ceka ? sto ne odluci vise :D

lud je ako ode negdje u evropu a da ga ovi uslove da igra citavu godinu ili 2 ...

sledeci prioritet bi bila mnogo jaka cetvorka ... jer smo tu uvijek najslabiji ... pogotovu sto je bekap jedan djekic ...
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Slazem se sa impresijama u vazi Lou-a. Ovaj igrac bi uradio mnogo vise u NBA, da je imao srece sa ekipama u kojima igra. U Bulsima je bio zamena Rouzu, u Voriorsima Elisu, u Memfisu Konliju, u Atlanti tek treci plej, posle Bibija i Klekstona. Ovo je ekstremno dobro pojacanje za nas. Sut sa obe ruke, mnogo je brz, prodoran i agresivan. Svaka cast za upravu!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Jedino sto je izgleda u odbrani tanak,ali to protiv onih manijaka iz nba,valjda ce biti dominantniji u EL.
Znaci nista od Vujanica ni ove godine,bedak ali jbg...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Мислим да смо најважнији шраф екипе ријешили на одличан начин... Сазнали смо прошле године на тежи начин колико је плеј битан екипи, с обзиром да смо Џерелса у суштини добили тек у марту... Најбитније је да је доведен благовремено тако да ће бити сасвим довољно времена да се исправе евентуалне мане, а по свему досад виђеном и реченом изгледа да их нема много. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top