Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Djekic je kao i njegov kolega iz FK sa istim brojem isto veliki potencijal (samo se setite utakmice protiv Unikahe koja mu je bila prva seniorska) Cetvorke sa onako mekom rukom ne nicu na drvetu i od njega ne treba dizati ruke ni u kojem slucaju. Uz dobar rad preko ovog leta moze biti itekako koristan.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
:šal:šal:šal
Raša + Raško
Jebem ti sunce što će ovo biti dobro na "petici"...tući ćemo u reketu sa ovom dvojicom kao Sveti Ilija...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Interesuje me da li su Maric i Mekejleb dok su igrali za nas koristili pick n roll igru? Nemogu da se setim.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
auuu što bi nam Raša dobro došao...Najbolje moguće rešenje
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Interesuje me da li su Maric i Mekejleb dok su igrali za nas koristili pick n roll igru? Nemogu da se setim.
Nisu nikad to forsirali ni jedan ni drugi, Bo je igrac koji forsira ulaz, a Maric je igrac koji kupi promasaje, i snaga mu daje odlicnu igru ledjima, tako da njihovi individualni kvaliteti nisu bili za pik end rol igru. Izgleda da nam je Rasa sve blizi, bilo bi super kad bi dosao. :napred Partizan
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Extra bi on pojacanje bio! Rasa i Rasko minutazu na lapo-lapo i to je to.
Jos neki manijacki ludak na trojci sa prosecno 12-13 poena i 7-8 skokova i mi cemo da kidamo
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Imam osjećaj da će ove sezone Lučić biti još bolji i da će lomiti kosti u Evroligi. Očekujem puno od ovog momka. Volio bih na djelu vidjeti Bogdanovića i Miljenovića.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Što se "petice" tiče, biće ovde uskoro svakako "vlaženja i/ili prskanja" :)D)...sa Rašom, ali i bez Raše...:D
Ne odgovaram ni javno a ni na "PM" ništa konkretnije, u dete sam se zakleo da detalje čuvam za sebe. A ovakav post sam ostavio da bi ste se ubuduće više bavili "četvorkom" nego "peticom". :)
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Pa da, nema razloga da dovodimo trojku. Imamo Lucica i Cakarevica! A jos na trojci prinudno moze da odigraju Milisav, Kecman i verovatno cetvorka koju cemo dovesti. Ne treba pregomilavati igrace, treba stvoriti korektan roster i uigravati ga. :wink: Ceka nas uzbudljiva sezona..Radnicki se pojacava, Cigani za mene vise ne postoje ali su se spojili sa FMP-om pa ce ciniti jedan OK tim, bice mnogo bolje kosarke ove godine siguran sam! Nego gde ode onaj Drejper iz Cedevite ? Kakav igrac..
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Bas si tajanstven JeNeA, kao da nije bilo price o tome vec :D Nadam se da samo to ne znaci da ne dovodimo cetvorku koju smo planirali...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Je-Ne-A ... Nekad je Talicni potpaljivao, preuzeo si njegovu ulogu... Ljudi, moje je licno misljenje da ako prodjemo u top16, tamo ce nam, vrlo verovatno, biti lakse nego u grupi. Idemo mi do F4!
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
"Volim 'pik en rol' igru i pravi sam tip za to. Saigrače želim da učinim boljim", zaključio je Lou.

Ako bi doveli Rašu koji je sjajan u pik igri, njih dvojica bi bili ubitačan tandem.
Pogledajte samo ovaj klip iz Olimpijakosa prošle godine:
http://www.youtube.com/watch?v=ucnFBfPI3L4
Gledajte kako Raša igra pik end roll. :clap Još ako dodje ta nba četvorka neće biti ekipe koju mi nemožemo da dobijemo. Ma koliko se Armani i Efes pojačavali i trošili silne milione.
Mi imamo sistem !!!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Rasa je skoro sigurno novi igrac KKP.

takodje,verovatno vec sutra ce biti jedno novo lice na treninzima,sto se mnogima nece svideti :D
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Dobre bre talicni, zar ti nije bio dovoljan proslogodisnji prelazni rok, pa si resio da nastavis u istom ritmu i ove godine :)

Jel opet neka zver u najavi?
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Verovatno misli na Andjusica
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Sta je toliko posebno oko tog Andjusica? Koliki mu je bio prosek poena prosle sezone posto ga svi hvalite kao dobrog sutera? By the way jel i njemu moramo da oprastamo fajtanje sa nasim kosarkasima u Vrscu?
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ok sve je pocelo bajkovito za sad,a i po najavama vidim da slede divne vesti.
Ono sto sam primetio je i sto me jako raduje je cinjenica da veliki broj klubova dovodi NBA pojacanja.Moze se cak reci da EFES svoj roster bazira na lokaut pojacanjima,Armani takodje ima NBA pojacanja i mnogi drugi...
To ce u grupi predstavljati problem i bice jako tesko da se plasiramo dalje,ali lokaut nece trajati vecno.Svakim danom lokauta NBA gazde gubice milione dolare i kad im prekipi sesce za sto i dogovoriti se.Tu mi stupamo na scenu,jer onda ce evroligaske ekipe biti poljuljane iz temelja,pojedini ce izgubiti po pola tima u sred sezone.
Summa Summarum ako lokaut potraje do kraja grupne faze,a mi se plasiramo dalje-ima cemo velike velike sanse da dodjemo do TOP 8,ovako sistemski uigrani,a zatim uz dobar zreb ni F4 nece biti daleko.Znam da ovo mozda zvuci ludo i da cu verovatno ovde biti smatran za zaludjenika zbog svoje zanesenosti,ali mislim da se posle 20 godina iz istog grada i hale titula vraca kuci.Ocekujem da uskoro popijem nekoliko ovih:pop,ali nadam se da cu sledeceg maja da trazim ovaj post po arhivi da bih vam natrljao nos.:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top