Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
najiskrenije,ne znam ime nego sam rekao u smislu da se planira da se na tu pozicju potrosi najvise para i da bude najkvalitetniji igrac tima (bar na papiru).ali verovatno ce biti NBA igrac.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
pa kad je bane rezerva mora bit najbolja cetvorka :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
najiskrenije,ne znam ime nego sam rekao u smislu da se planira da se na tu pozicju potrosi najvise para i da bude najkvalitetniji igrac tima (bar na papiru).ali verovatno ce biti NBA igrac.
Potrošiće se puno para i na "četvorku" ali i na "peticu". Čak možda bude baš "mrtva trka". Ko ga jebe, važno je da nama (navijačima) bude lepo. A izgleda da će nam biti baš lepo od oktobra...jedva čekam taj oktobar...

Ono što znam je da će ove godine navala za sezonske uveliko da premaši maksimalni kapacitet "Pionira", čak i onaj protiv Barselone ili Unikahe recimo...znači onaj iznad svake regularnosti...to je i razlog što se opet razmišlja o "Areni", iako je bilo odlučeno da se ni prva faza a ni TOP 16 ne igraju u "Areni"...No druge su okolnosti sada, jer je NBA-lokaut izazvao strahovita pojačanja u redovima naših konkurenata i sad na to mora da se odgovori nekako...moramo da se isprsimo za pojačanja mnogo više nego što smo planirali...a kada moraš da se isprsiš, onda te pare mora i da zaradiš negde...pre, ili makar nakon "isprsivanja"...začaran je to krug...ma šta god klub da odluči - to treba podržati...u našem KK znaju šta rade, dokazuju to iz godine u godinu...
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Mozda bi bilo bolje da se kaze ulozicemo dosta para,komsije su trosile pa stigle do dobosa.Ocigledno da ce ove godine ekipa biti najjaca u skorijoj istoriji ima puno mladih talentovanih za duze,a bice bogami i Borac atraktivan i kvalitetan.Kad moze da se ocekuje kompletna ekipa,nadam se do dolaska novog pleja.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Da ponovim jos jednom: Bude li se igrao u Areni prvi deo, zavrsicemo sa maksimalno 2 pobede u grupi, a poslednje 2 utakmice Arena ce biti poluprazna. Pa neka razmisle koliko je pametno igrati u njoj. Bolje malo i ustedeti na pojacanjima, nego igrati u Areni.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Mnogo ulozenog novca,a opet u ovakvoj grupi svaka pobeda ce biti ravna cudu,negde se to mora vratiti.Nazalost realnost je takva,jedino ako ce zuca da sanira sve sto potrosimo ovog leta.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Da ponovim jos jednom: Bude li se igrao u Areni prvi deo, zavrsicemo sa maksimalno 2 pobede u grupi, a poslednje 2 utakmice Arena ce biti poluprazna. Pa neka razmisle koliko je pametno igrati u njoj. Bolje malo i ustedeti na pojacanjima, nego igrati u Areni.

Ne mora da znači da bismo imali samo 2 pobede u Areni, mada sam i ja skeptičan po tom pitanju. Kad-tad ćemo morati Evroligu igrati samo u Areni ako se ne poveća kapacitet Pionira zbog propisa Evrolige, nek se navikavamo da igramo tamo.

Naša grupa je jaka kao zemlja, i u Pioniru nam se daleko bilo može desiti da imamo samo 2 pobede...
Zato ako je moguće, nek uzmemo što više para, treba i platiti sve ove igrače.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Anđušić: U Partizan zbog trofeja

Bez obzira na to što još nema ispisnicu iz Hemofarma, u Partizanu nemaju dileme da će Danilo u dogledno vreme i zvanično obući crno-beli dres.

- Kao što je poznato, Danilo je predao zahtev za arbitražu, koja će biti u decembru, kada će najkasnije postati naš član. Naravno, postoji mogućnost da se dogovorimo sa Hemofarmom i da on ranije potpiše ugovor sa nama - objašnjava sportski direktor Partizana Dragan Todorić.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da ponovim jos jednom: Bude li se igrao u Areni prvi deo, zavrsicemo sa maksimalno 2 pobede u grupi, a poslednje 2 utakmice Arena ce biti poluprazna. Pa neka razmisle koliko je pametno igrati u njoj. Bolje malo i ustedeti na pojacanjima, nego igrati u Areni.
Lepo je Dramis posle tebe napisao - samo 2 pobede mogu da nas u ovakvoj grupi i protiv ovako pojačanih (a i bez toga jakih kao zemlja!) rivala zadese i u Pioniru...Nikad nismo imali težu grupu od ove, računajući sve okolnosti koje su sada tu...A te okolnosti su sad baš, baš posebne...zbog tih silnih NBA-igrača...

Nemojmo sad samo po "X"-ti put da krenemo da razglabamo "Pionir vs. Arena".

A da nam treba (u slučaju Arene) sa sportsko-navijačkog aspekta samo onakva Arena kakva je bila u TOP 8 protiv Makabija pretprošle sezone - treba nam. To bi bilo fenomenalno, najidealnije...E sad, euforije će biti ove sezone od starta, možda više euforije nego svih prethodnih sezona...A da li će to biti dovoljno za "onu" Arenu? Jbg, kad bi znali unapred lako bi bilo odlučiti šta da se radi...
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Arena nije mogla da se napuni u TOP 16 protiv Efesa, Reala i Sijene, a napunice se ove sezone u prvom delu Evrolige ?!? Pa pre 2 godine, prva utakmica u regularnom delu Evrolige, protiv Unikahe, ni Pionir nije bio pun. Na prve 2 utakmice maksimalno po 15 000, na sledecim(ako izgubimo sanse za prolaz dalje) bice 10 000-12 000, ne vise, a mozda cak i manje. Takodje, cini mi se da je Danilovic izjavio da prosle sezone nije dobijen ocekivan novac od Arene, posto je prodato veoma malo onih "skupljih" ulaznica(ako se seceta, delovi iza koseva su bili vise nego poluprazni). Igranjem u Areni, moze se desiti da se smanji i broj prodatih sezonskih, posto dosta ljudi daje 100 evra za sezonske kako se ne bi cimali za ulaznice za Evroligu, a posto ce biti relativno lako doci do tih ulaznica, sumnjam da ce onda davati 100 evra za sezonsku.


@Je-Ne-A: Sanse da u Pioniru bude vise od 2 pobede su mnogo, mnogo vece nego da u Areni bude vise od 2 pobede(tacnije, ne vidim nikakve sanse da u Areni imamo vise od 2 pobede). A atmosfera iz TOP 8 protiv Makabija da se ponovi u prvom delu Evrolige - 1% sanse za tako nesto.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
ljudi svatite da nas KK raste enormnom brzinom da je brend da je i turisticka atrakcija Beograda da na svakoj evro tekmi dolaze po nekoliko hiljada ljudi koji bi da vide nase navijanje i da vise nije to samo onaj nas porodicni klub koji mi zelimo da ga cuvamo samo za nas vec je to najveca atrakcija i simbol ovog dela evrope. primer radi ranije kad sam uzimao sezonsku samo ja i moj ortak smo uzimali i samo ja i on smo dolazile na tekme prosle sezone pazarili smo kombi a za ovu po interesu trebace nam jedan autobus, zato jednostavno svatite da nas hram kosarke postaje mali za nas ogroman klub, a oko atmosfere nebrinite tako se pricalo kad je iz hale sportova prelazilo u pionir pa pionir je postao vulkan, za nekoliko godina arena ke da bude...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Čakarevićev povratak na velika vrata

Neću trenirati prve dve nedelje, ali ću posle biti potpuno spreman – uverava Marko Čakarević koji je otpao sa spiska reprezentacije zbog povrede stopala

sp-Cakarevic-Pesakovic-i-Ka.jpg


VALJAK je upalio turbinu, koja će narednih deset meseci raditi punom parom. Trener Vlada Jovanović i njegovi puleni će morati da preskoče mnogo prepreka, kako bi na kraju stigli zadovoljni do krajnjeg cilja. Konkurencija je čini se nikada jača, suvišno je trošiti reči o Evroligi, gde su „crno-beli“ smešteni u grupu smrti sa klubovima, koji su za dovođenje trojice igrača potrošili celokupan budžet ekipe iz Humske 1.

Na drugoj strani regionalno takmičenje je pojačano Makabijem, Olimpija i Cibona se vraćaju na puteve stare slave, a tu je i „novi klub“ Crvena zvezda Beograd, tim koji na sve načine želi da preuzme primat „crno-belima“.

Ali, na muci se poznaju junaci, a igrači Partizana MTS su pokazali da su najjači, kada je najpotrebnije i čini se da je stvaranje novog kluba u Beogradu, još više osnažilo košarkaše šampiona Srbije, koji su od prvog treninga u Šumicama vredno prionuli poslu.

Jedan od onih, koji neće moći od samog početka da se stavi na raspolaganje treneru Vladi Jovanoviću je Marko Čakarević. Reprezentativno krilo još uvek ima probleme sa stopalima, što ga je koštalo i šanse da se bori za mesto među putnicima na EP u Litvaniju. Međutim, to ga nije sprečilo da bude raspoložen i nasmejan zbog dolaska u Humsku.

- Polako se uhodavam, upoznajem buduće kolege. Naravno da sam presrećan, što sam postao deo Partizana MTS, tima koji ima veliki ugled ne samo na našim prostorima. Nestrpljivo isčekujem da počne sezona i potrudićemo se da nastavimo da beležimo rezultate, koje su ostvarivale prethodne generacije u „crno-belom“ dresu – sigurno u sebe zvuči Čakarević.

Za razliku od većine momaka, koji su, da kažemo, imali nekako sreću i podršku u svom rodnom gradu, takva situacija nije sa Markom Čakarevićem. Godinama jedan od najtalentovanijih srpskih košarkaša se zaobilaznicom vratio u Beograd i dokazao da vredi.

- Drago mi je što ću igrati u rodnom gradu. Pet godina sam čekao na nešto takvo. Otišao sam još kao mlad košarkaš u inostranstvo, gradio karijeru u Francuskoj. Bio sam odvojen od roditelja što je izuzetno teško, ali mi je sve to pomoglo u odrastanju. Onda je došao na red Radnički i sada kao sledeća stanica Partizan....

I pored toga što jedva iščekuje start sezone i treninge sa „crno-belim“ drugovima Marko Čakarević će jedno vreme morati provesti sa strane. Povreda, koja ga prati već duži period je mlado krilo izbacila iz reprezentativnog dresa, a sada ga sprečava i da od prvog dana krene sa radom sa trenerom Jovanovićem. Otežavajuća okolnost za Marka je i činjenica da praktično nije prošao ni sa reprezentacijom celokupan uvodni deo, a neće ni sada sa Partizanom.

- Generalno u reprezentaciji i nisam uspeo da povežem nekoliko treninga. Radio sam dva dana, a onda morao da odmaram i pravim pauzu zbog povrede stopala. I prve dve nedelje sa Partizanom neću trenirati, ali nadam se da ću posle toga u potpunosti biti spreman za sve izazove - završava Marko Čakarević, povratnik u Beograd.

Večernje novosti
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
You Tube klipovi su jedno, a prave utakmice nešto sasvim drugo. Evo najbolje utakmice koju je Acie Law odigrao u NBA ligi ( bar što se poena tiče - postigao je 22). Utakmica je odigrana u Dallasu 17.03.2010, a Law je igrao za Bullse:

http://www.megaupload.com/?d=LOUH6Y65
http://www.megaupload.com/?d=ZKNJCWCY
http://www.megaupload.com/?d=EBMQV9F4
http://www.megaupload.com/?d=7IG4ZY80
http://www.megaupload.com/?d=RYV02AMN
http://www.megaupload.com/?d=LEZ0B8DG
http://www.megaupload.com/?d=0DES697T
http://www.megaupload.com/?d=X3WQ980C
http://www.megaupload.com/?d=WQ5DB5OM
http://www.megaupload.com/?d=D4KDQ2CR
http://www.megaupload.com/?d=SLXLH26O
http://www.megaupload.com/?d=A3QCIBUR

Mislim da ima razloga za uživanje u igri našeg novog plejmejkera!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
A da li bi nam se isplatila Arena kad bi snizili cenu karata? Recimo da cena godisnje bude 65e, a cena karata 300-500 din. Ostavimo finansije na stranu sigurno bi bilo lepo da svaku utakmicu dodje 20k ljudi
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ima li kakvih novosti oko Nesterovića, pise se po medijima dosta toga, oće li biti šta?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Vila promaja je samoubistvo.

Pu pu daleko bilo.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jel istina da smo zainteresovani za Nemanju Miskovica iz Radnickog?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top