Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Neeeeeext! (salim se) :D Extra pojacanje samo je steta sto je bio dugo povredjen. Dakle Rasho, Raduljica i (?).
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Promaja u glavi,promaja u reketu...
Više bih voleo i da potpiše na 1 godinu nego da bude pozajmica.Racionalnih objašnjenja za ovaj stav nemam,ali eto...
Pod uslovom da je ovo tačno sad znamo 2/3 onih što su nam nuđeni.

EDIT:
Samo da vas obavestim da je Raduljica sinoć viđen na beer festu u polupijanom stanju.Izgleda da je Toša našao sjajan način za pregovore.Napij pa potpisuj!
 
Последња измена:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Ono juce za njega je sitnica.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
jel to onaj sto je izjavio da ce da siluje Deda Mrazovu unuku ?
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
za beer se ne pada na doping testu :) samo na alko testu .. a to sto nece moci kolima da dolazi na posao bas me briga :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
A prošle godine bi se svi ukakili od sreće, da je došao kod nas.
Ne mora se sve povijati za vetrom,nekako mi se čini,(ne znam zašto???) da naša uprava zna šta radi.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Raduljica bi bio sjajno pojacanje al pod uslovom da potpise visegodisnji ugovor, jer mnogo ce biti da nam na kraju sezone odu sva tri centra (Pekovic,Katic,Raduljica?), kad se doda tu jos odlazak pleya,K.centra,Kecmana,Bozica...Mnogo to ispada.
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Ma kada bi dosao Raduljica to bi bilo sjajno, on je talenat za kosarku kao Pekovic, samo sto Pekovic mnogo vise radi na sebi od Raduljice. Snaga guraj guraj sutiraj to je taj sistem.

Tim se polako kompletira i ja sam za sada zadovoljan, jos samo sto bi rekao jedan moj prijatelj Cavi na pleju i Messi na krilu i niko nam nista ne moze :D


:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Slažem se Nakar, i ja kada bi birao izmedju njih dvojice uvek bih uzeo Rašu.
Ali Raša je mator igrač na zalasku karijere, plus tu je znak pitanja zbog njegove povrede, dok je Raduljica još mlad i kada bi malo popravio glavu, uveren sam da bi bio jedan od najboljih evropskih centara.
Dakle dugoročno gledano (ako bi potpisao na tri godine) sigurno je bolje probati sa Raduljicom.
Samo treba da prestane da se zajebava, i da se maksimalno posveti svojoj karijeri.
A bolje sredine za njegov napredak i igračku afirmaciju, od Partizana nema!!!
Zamislite centarski trio Peković - Raduljica - Katić :BB
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Raduljica nije slobodan igrac...ne vidim nacin da dodje i mislim da je ovo obicna novinarska patka...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
За те проблеме у глави постоји традиционалан, ефикасан лијек- батина (не буквално, мада може и то по потреби :D ) Мада и ја мислим да неће доћи, недавно је и изјавио да неће из Ефеса...
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Auuu al su ovde porasli apetiti pa cak jedan Raduljica a kamoli Erceg nemoze da "pomirise" nas tim e kad ne bi me mrzelo pa da nadjem nesto od proslu sezonu kako e Rasko omalovazavan kako ljudski a za igracki da ne pricam, kakvo je bilo kolektivno svrsavanje kad se spomenuo da ke nam grcki cigani dati Ercega na pozajmici a sada nista ispod Duranta ne prihvatamo :D
Uzivajte braco ostavite Tosu i Danilovica neka vezu ovaj tim bice ova lepa i uspesna sezona
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Talicni nece da vam kaze ali javna tajna je da Durant dolazi da igra do kraja lock- outa za nas i prihvatio je platu u sljivovici :D
A moze li neko od upucenijih da kaze nesto o tom Raduljicinim problemima sa glavom ? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top