Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ime nisam uspeo da "izcackam" i stvarno ne znam dal je ovaj TAJ igrac :confused

ono sto znam da da cemo sigurno dovesti jednog beka sa poenima u rukama a za jos 1 unutrasnjeg igraca ce se videti u zavisnosti od igraca koji trenutno treniraju sa nama ...

sto se tice samog igraca - ovaj je paklen i ne znam kako mi njega mozemo da "dovucemo" ovde ...

ukoliko uspemo - veliki :respect:respect:respect za KKP !!!

to bi onda bila i definitivno potvrda da smo INSTITUCIJA EVROPSKE KOSARKE,pogotovo imajuci u vidu nase finansije ...
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Potvrdi Toso :D potpisi bilo sto samo da ovdje ovaj narod ne pomre :D sad svako prati sledeci post ima li kakva potvrda zvanicna dok sajt ne objavi bice svega :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Слажем се боље да не упадамо одма у еуфорију па да се разочарамо сачекајмо пар дана па ћемо видети :)
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
to bi onda bila i definitivno potvrda da smo INSTITUCIJA EVROPSKE KOSARKE,pogotovo imajuci u vidu nase finansije ...

tacno! gledas logicno - onako kao levi posmatrac koji nema pojma o Partizanu.. gledas nase brojke (mislin na $$$), gledas njegove brojke..nesto se tu ne uklapa..a opet moze da zaigra za nas (recimo da potpise..)

to je ono sto je mene puno puta strasno odusevljivalo sa kk Partizanom.. i vrapci na grani znaju da klub zivi od danas do sutra..a opet nekako uvek uspemo da dovedemo dobre igrace.. desava se i da pogresimo, ali u znatno manjoj meri..

potpisao ovaj ili ne, za upravu :respect:respect za kompletan njihov rad za duzi period!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Moze li neko ovo da potvrdi da znam da li da pijem ili da idem spavati :D
Vidim na twitteru vec ga nasi zaskacu sa klipovima :)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Хахах па ми имамо праву армију на том твитеру :lol:
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
ono sto znam da da cemo sigurno dovesti jednog beka sa poenima u rukama a za jos 1 unutrasnjeg igraca ce se videti u zavisnosti od igraca koji trenutno treniraju sa nama ...

Ovo je deo koji mi se svidja. Makar to i ne bio ovaj Hudson, jako je dobro to sto cemo se pojacati i pod kosem.

Mada bilo bi vrhunski da dodje... :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Prosek u Kini mu je bio :
32 utakmice
38 minuta
33.6 poena !!!

auuuu jbt :D

Nzm koliko je ovo tacno,al cisto sumnjam :(
Dule je uvek cuvao imena pojacanja, i novinari su uvek nagadjali i nikad nisu pogodili, i za Gordona niko nije pisao dok nije bilo gotovo i on sam objavio na Tweeteru...
 

SvetoImeJe

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2012
Порука
52
Reaction score
1
Zna Talicni odlicno, samo nece da se eksponira:) Jos kad bi rekao koja je petica u pitanju... a kazu to je tek bomba, ne znaam sad, pogresi covek:)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
И ја мислим да нема шансе да ће он стварно доћи и да нас овај телеграф мало попрцкује :D
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Kako sad covek da ide na spavanje? Ajde obavesteni recite da ili ne, treba ujutru ici na posao :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
@ JasminaT
Nasao na Netsima da se izivljava:D
Kad god je imao minute, imao je dobar ucinak, vezao je 23, 26, 25, 19, pa su posle toga krenuli minuti da mu opadaju, kao i poeni.
 
Последња измена:

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Ovo mi deluje nerealno, pogotovo sto mislim da Dule ne bi hteo da ima preko dva crnca u ekipi i toliki broj stranaca.

Ovakav igrac je sigurno skup i za tri igraca iz SAD bi morali da izdvojimo veliku sumu novca. Ako se za ovog nadje novac titula jadranske lige slobodno moze da se vrati u svoje odaje.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Pa i nema vise od dva crnca, onaj Gordon je neodredjen, nekako vise pripada pokretu nesvrstanih:D
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
MVP je spominjao neku ozbiljnu peticu, ne verujem da ce maltezanin/argentinac biti prva opcija na poziciji centra?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top