Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Dajte ljudi pleja kao Bo nećemo opet skoro da vidimo u našem dresu, to se ubada jednom ne znam koliko godina. Čovek je najbolji plej u Evropi i to je to.
Ne kritikujte ovog čoveka a da ga niste ni videli. Klipovi ne znače ništa jer da znače Kurtu niko ne bi mogao da zadrži i mi bi bili prvaci Evrope jer on je "zver".
A još činjenica da kod nas(čitaj kod Duleta) svi odigraju bolje nego što su igrali bilo gde. Setite se Milutina sa početka sezone i posle ko dva različita igrača.
Bitno je da hoće da radi i to je to.
A ako dođe još jedan skakač ko Gordon može i da maši kolko oće imaće ko to da skupi :D

Nego su nama porasli apetiti poprilično od Boa pa sad sve igrače poredimo sa njim. Jedan je bio Bo i jedan je bio Veseli takvi igrači ne rastu na drvetu. Ne treba očekivati ni od Gagića da bude novi Peković ili Marić jednostavno nije realno. Ako on eksplodira biće to odlično ako ne Bože moj.

E da batali ti statistiku Kecmana u EL jer tamo ne piše koliko je puta preuzimao odgovornost i pogađao kad se lomio rezultat, tamo ne piše da nam je doneo titulu protiv cigonjera. Faliće takav igrač uvek ali se slažem da klinčadija mora da nauči da preuzima odgovornost inače nikad pobednici od njij neće biti. Luče ima to i on može, treba još neko od igrača da pokaže da ume i sme i biće i to dobro.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Sezonske karte u prodaji od utorka 11. septembra! 04.09.2012.
1098.jpg

Godišnje ulaznice za sezonu 2012/2013 biće u prodaji od utorka 11. septembra!

Svi zainteresovani će u prostorijama Košarkaškog kluba Partizan mt:s u periodu 10 do 15 časova svakog radnog dana biti u prilici da kupe. Godišnje karte kao i svake godine važe za sva takmičenja u kojima igra Partizan mt:s u hali Pionir: Evroliga, Jadranska liga i Superliga.

Cene sezonskih karata po sektorima u dvorani su:

TRIBINE – 120 evra
PARTER – 180 evra
PLAVA LOŽA A – 350 evra
PLAVA LOŽA B – 400 evra
BELA LOŽA – 500 evra
VIP LOŽA – 600 evra

Napomena: sve cene su u dinarskoj protivvrednosti.

Važno je napomenuti da je prilikom kupovine sezonske ulazinice neophodno priložiti fotokopiju ličnog dokumenta, kao i original na uvid. Zakonu o sprečavanju nasilja na sportskim priredbama, jasno ističe da organizator mora da poseduje podatke o vlasnicima pretplatnih karata. Jedna osoba će moći da kupi najviše sedam sezonskih ulaznica.

izvor kkpartizan.rs

Edit: Ispravljena greska ipak cemo kupovati za sezonu 2012/2013
 
Последња измена:

Zagor

Guest
Па за успомену! :D

Дај да уговорамо неки посао, греота да омладина не иде на утакмице, или да нема за семе... :D
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
E da batali ti statistiku Kecmana u EL jer tamo ne piše koliko je puta preuzimao odgovornost i pogađao kad se lomio rezultat, tamo ne piše da nam je doneo titulu protiv cigonjera. Faliće takav igrač uvek ali se slažem da klinčadija mora da nauči da preuzima odgovornost inače nikad pobednici od njij neće biti. Luče ima to i on može, treba još neko od igrača da pokaže da ume i sme i biće i to dobro.
Ne osporavam ja to ,daleko bilo . Kec je legenda kluba zbog silnih zavrsnica samo kazem da njegov izostanak ( doduse njegov i hoce faliti donekle ) i Bozicev takodje nece mnogo uticati na KKP.
Niko ne smije da bude veci od KKP pa ni njegove legende , svi znamo da je Partizan taj tim koji je iznjedrio brojne heroje i junake ove igre koji su udarali banane u finisu , izvlacili nemoguce lopte iz auta , davali trojke ... Oni su se stvarali ,dolazili i odlazili ... jednostavno KKP je navikao da stvara nove heroje.
Tako ce biti i bez ove dvojice , idemo dalje ,nema kukanja zbog njih.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Evo ja moju od prošle sezone dajem za 40 evra jer sam tako u mogućnosti :D

Valja se uzajmiti za godišnju opet. Dobro je što je cena ista jer je evro otišao u pm.

Tako ce biti i bez ove dvojice , idemo dalje ,nema kukanja zbog njih.

Normalno da nema kukanja. Koga nema bez njega se mora a neko će već da se pokaže kao novi "Kecman".
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Ne znam zasto ima dosta pesimista ovde kada je rec o snazi tima. Svaku novu generaciju koju je Dule vodio sam ja licno posmatrao kao prosecnu a svi znamo kakve su to generacije bila, nasuprot tome kada su dolazili Klobucar, Dzavaji, Pera Mika i Zika radovao sam se ko majmun a na kraju ispade prosek. Sustina je da Dule zna sta radi i sta mu treba, ako dodjemo u situaciju da pljunemo nekog , to nece biti problem :D. Sve u svemu ja sam siguran da Dule zna sta radi
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ja sam prezadovoljan kako se odvija prelazni rok,imacemo mi mnogo dobru ekipu videcete,ima da grizu i kidaju!
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ma nije piše lepo da je došao samo da trenira sa nama, što bi značilo proba a dres su mu dali zato što je taj broj nosio u reprezentaciji kao poklon kontam.

U Beograd je došao da bi trenirao sa crno-belima u narednom periodu.
 
Последња измена:

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Pa ne verujem da bi se izborio za mesto u timu odmah, ako potpise morao bi negde na pozajmicu. Mozda ne bi bila losa ta varijanta.
Da pitam upucenije samo, jel se dovodi jos taj jedan igrac za koje je bilo price na poziciji 5 odnosno izmedju 4 i 5? Ili ostaje ovakav roster koji je sad?
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Bice to dobra provjera danas,mada mi smo bukvalno bez pola tima.Veoma bi mi drago bilo da Bogdan eksplodira u ove pripremne tekme,naravno kao sto svi ocekujemo,ko zna...davao je neke znake zivota.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Статус
Затворена за писање одговора.
Top