Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Raduje dobra partija Gordona 21 poena , valjda se i u kretanju popravio, jer je pre delovao kao da ne zna gde se nalazi :D
Tomas 9 poena ....Xmmm....Bolje nego pre ALI opet to nije dovoljno za prvog pleya i stranca ...
Westerman podbacio obe utakmice sa Spancima :/
Bertans i Andjusic moraju vise .
Bravo za Bogdanovica, nadam se da je ovo njegova sezona ...

Zna li neko od upucenijih hoce li se dovoditi jos jedno pojacanje ? Talicni ?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ovo stvarno postaje neozbiljno...
Do kada cemo na osnovu broja poena u utakmici koja nigdje nije prenosena ocjenjivati da li je neko podbacio ili ne?!?! Eto 9 je tu negdje, ali nije to dovoljno za prvog pleja...Da je dao jos 3-4 poena pa i da pricamo :confused

Polako, ali sigurno i ovaj podforum gubi na kvalitetu. 4-5 clanova pise stvarno kvalitetne postove, a 90% ostalih komentara su tu eto samo da bi se pisalo.
Postaje neozbiljno, kao da sam na ciganskom forumu i citam komentare strucnjaka koji od ove godine prate kosarku.

Vojine, ne odnosi se samo na tebe, vec generalno na pojavu.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
U pravu je IN, stvarno je ovaj podforum izgubio na kvalitetu. Čoveče, stvarno mi je smešno kad vidim da neko piše "Tomas ponovo loš, 9 poena... Gordon 21 poen, dobro je, valjda se uklopio...", pa ljudi moji, nisu poeni najbitniji. Ja i dalje smatram da će Tomas biti vođa i bitan šraf ovog tima, a imaće ispod 10 poena na većini utakmica.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam o cemu pricate, valjda svi znaju da se u kosarci sve meri datim poenima i da se svaki igrac moze analizirati na osnovu broja datih poena.
@Stojanče
Mislio sam, došao je isto sa koliko i Krstić u Partizan, kod Duleta, jedino što Krstić nije bio proglašen za velikog talenta, za razliku od Milutinova.
Rebrača je došao malo kasnije sa devetaneset kod Željka, ali se slažem sa tobom, i ja bih voleo da sa istim ushićenjem gledam Milutinova, kao što sam onomad otvorenih usta gledao Rebraču.:D

Tako ti je to kod nas. Sa kojom god našom legendom nekoga uporediš, neku drugu(možda i veću) si neopravdano zapostavio.:D
Ako se ne varam Dule je i Rebracu doveo u Partizan preko tadasnje kadetske reprezentacije.
A ovo za legende, jebiga to je zajebanost kosarkaske institucije :D
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
@ Stojance, ako se sve meri poenima, zasto smo onda dizali Peru Bozica u nebesa prethodnih sezona? Sta ti bi da odvalis tako nesto?
Da citiram Duleta - kosarka je misaona igra! Da se racunaju samo poeni, onda bi se igralo 1 na 1. Ovde su mnogi pljuvali Rakocevica, govorili kako je sebican, a covek je tri puta bio prvi strelac Evrolige. Daj da budemo malo realni.
Zajebite sa ocenjivanjem ekipe i igraca posle pripremnih meceva. Setite se prosle godine i Raduljice... Ako Dule tvrdi da ekipa ima potencijal, onda ima! Kraj price! Nase je da pruzimo podrsku, za ostalo ce se on pobrinuti! :wink:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@ Stojance, ako se sve meri poenima, zasto smo onda dizali Peru Bozica u nebesa prethodnih sezona? Sta ti bi da odvalis tako nesto?
Da citiram Duleta - kosarka je misaona igra! Da se racunaju samo poeni, onda bi se igralo 1 na 1. Ovde su mnogi pljuvali Rakocevica, govorili kako je sebican, a covek je tri puta bio prvi strelac Evrolige. Daj da budemo malo realni.
Zajebite sa ocenjivanjem ekipe i igraca posle pripremnih meceva. Setite se prosle godine i Raduljice... Ako Dule tvrdi da ekipa ima potencijal, onda ima! Kraj price! Nase je da pruzimo podrsku, za ostalo ce se on pobrinuti! :wink:
Dule da ima pravo kosarkasko znanje napravio bi karijeru u inostranstvu. Taj njegov "stil" moze samo kod nas da prodje a nece vise ni ovde prolaziti, i vec ove sezone cemo videti kako ce to na kraju izgledati protiv protivnika sa ozbiljnim igracima.
Te floskule sistem, misaona igra su samo prazne price i izgovori sto nismo uspeli da napravimo pravog poentera u poslednjih 10 godina, igrac sa poenima u rukama je osnova svega.
 
Последња измена:

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ne znam sta ti nije jasno, ocigledno je da debeli dukljanin moze samo ovde da pobedjuje jer ga sudije razumeju kad ih psuje...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
A pazi stojanceta al se navuko...vec pet puta edituje post i dodaje :buhaha, nailazi mu inspiracija... :D

cenim da ce kad stigne mister da padne jedan delete cele zadnje strane :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Necu brisati nista, Stojance im je ocitao lekciju pa nek se i drugi uce :D

Zna li neko od upucenijih hoce li se dovoditi jos jedno pojacanje ? Talicni ?

Talicni je presao na drugi forum. Dobili smo ponudu koja se ne odbija, plus nismo mogli da isplatimo visoka potrazivanja Talicnog.

Ovo stvarno postaje neozbiljno...
Do kada cemo na osnovu broja poena u utakmici koja nigdje nije prenosena ocjenjivati da li je neko podbacio ili ne?!?! Eto 9 je tu negdje, ali nije to dovoljno za prvog pleja...Da je dao jos 3-4 poena pa i da pricamo :confused

Polako, ali sigurno i ovaj podforum gubi na kvalitetu. 4-5 clanova pise stvarno kvalitetne postove, a 90% ostalih komentara su tu eto samo da bi se pisalo.
Postaje neozbiljno, kao da sam na ciganskom forumu i citam komentare strucnjaka koji od ove godine prate kosarku.

Vojine, ne odnosi se samo na tebe, vec generalno na pojavu.

U pravu je IN, stvarno je ovaj podforum izgubio na kvalitetu. Čoveče, stvarno mi je smešno kad vidim da neko piše "Tomas ponovo loš, 9 poena... Gordon 21 poen, dobro je, valjda se uklopio...", pa ljudi moji, nisu poeni najbitniji. Ja i dalje smatram da će Tomas biti vođa i bitan šraf ovog tima, a imaće ispod 10 poena na većini utakmica. Ovo stvarno postaje neozbiljno...
Do kada cemo na osnovu broja poena u utakmici koja nigdje nije prenosena ocjenjivati da li je neko podbacio ili ne?!?! Eto 9 je tu negdje, ali nije to dovoljno za prvog pleja...Da je dao jos 3-4 poena pa i da pricamo :confused

Polako, ali sigurno i ovaj podforum gubi na kvalitetu. 4-5 clanova pise stvarno kvalitetne postove, a 90% ostalih komentara su tu eto samo da bi se pisalo.
Postaje neozbiljno, kao da sam na ciganskom forumu i citam komentare strucnjaka koji od ove godine prate kosarku.

Vojine, ne odnosi se samo na tebe, vec generalno na pojavu.

99.99% nije gledalo sve pripremne utakmice, pogotovo one zatvorene ili ove u spaniji. Tako da i nema o cemu da se pise osim pojedinaca koji bi pisali da bi pisali.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ





I Miljenović traži raskid ugovora!?

Đ. Matić | 23. septembar 2012. 20:59 | Komentara: 0
Nemanja Bešović je tražio raskid saradnje sa Partizanom, a nezvanično je moguće da to uradi i mladi plej, kao i da crno-beli ne računaju na Marinkovića



Nenad Miljenović




NEMANjA Bešović zatražio je raskid ugovora sa Partizanom. Kako je naveo, mladi centar se na ovakav potez odlučio zbog nezadovoljstva statusom u ekipi i neisplaćenih zarada, „ovo drugo manje je važno“.

- Tačno je da Bešović nije dolazio na treninge dok je ekipa bila u Fuenlabradi, a za raskid ugovora saznao sam iz novina. Ne bih da komentarišem dok ne budemo videli pismeni zahtev - kaže sportski direktor Partizana Dragan Todorić.



Pre puta u Španiju, klub iz Humske je saopštio da će u Beogradu, pored Nemanje Bešovića, ostati Nenad Miljenović, Ivan Marinković i Mihal Čehovski. Kvarter u pripremnim utakmicama nije bio u prvom planu crno-belih, što naslućuje određene promene u njihovom statusu.


- Za razliku od Nemanje, njih trojica su trenirali. Sada nam ostaje da sačekamo povratak ekipe iz Španije, da u dogovoru sa trenerom Vujoševićem vidimo koje je najbolje rešenje i za klub i za igrače.


Pominje se, doduše nezvanično, mogućnost da bi Miljenović mogao da krene Bešovićevim stopama, odnosno da zatraži raskid saradnje, dok Partizan navodno ne računa na Marinkovića, a i status Čehovskog je, zasad, nejasan.


- Da razjasnimo, pre početka priprema smo jasno kazali na koga računamo, a na koga ne. Svi na koje ne računamo su dobili ispisnicu, tako da su ostalo sve glasine. Tačno je da za meč može da se prijavi 12 igrača, ali ne možemo u sezonu da uđemo samo sa „dvanaestorkom“, već je neophodno licenciranje bar njih 15. U dogovoru sa stručnim štabom, trenerom Vujoševićem, ali i samim igračima, videćemo šta je najbolje rešenje, uslovno rečeno za obe strane, Partizan i samog košarkaša. Jedna solucija je da igrač ode na pozajmicu, druga da bude deo našeg B tima, a treća da ostane sa prvim timom i čeka priliku - završava Todorić.

More Sharing ServicesPostavite naShare on facebookShare on twitterOdštampaj
OceniteDopada mi se 0 Ne dopada mi se 0





Јел се зна нешто више о овоме ?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ovo za Miljenovića je, čini mi se, klasično nagađanje novinara i pisanje gluposti. Kao i kad je Raško prešao u FMP, odmah se pisalo da će i Božić njegovim stopama. Miljenović je, za razliku od Bešovića, talentovan.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ovo za Miljenovica ne verujem da je istina jer uopste nije iskljuceno da on dobije "iznenadne" minute ove godine ako se brat Tori ne dokaze. Besovica ako neko uspe da dohvati nek mu lupi koj samar :).
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Ево ја сам одгледао 2 утакмице са ових припрема, од почетка до краја, оне из Лакташа! Ту смо стварно добро изгледали, иако нисмо били комплетни, али могло је да се види каква ће то кошарка да буде!

Моје мишљење је да нам на ову екипу треба још један добар искусан домаћи кошаркаш са јаким квалитетом у нападу, али тотално је небитно на којој позицији (значи од 1 до 5)! Треба овој екипи искуство! Једини проблемчић је тај што ја таквог играча не видим, можда и не постоји :) !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top