Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ako se dogodi ovo oko Miljenovica,mislim da onda mozemo da proglasimo kraj sveta.....

Apsolutono to nije nemoguce i ne vidim na cemu temeljite da su to novinarska nagadjanja.....

Ne znam sta da kazem.Decko propade zbog nekih raznoraznih stranaca skandaloznog kvaliteta.....

Kao Tori Tomas je bolji od Miljena?Nikako mi se ne svidja u kom pravcu idemo....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Ako se dogodi ovo oko Miljenovica,mislim da onda mozemo da proglasimo kraj sveta.....

Apsolutono to nije nemoguce i ne vidim na cemu temeljite da su to novinarska nagadjanja.....

Ne znam sta da kazem.Decko propade zbog nekih raznoraznih stranaca skandaloznog kvaliteta.....

Kao Tori Tomas je bolji od Miljena?Nikako mi se ne svidja u kom pravcu idemo....

Kako da proglasimo kraj sveta pre pravog kraja sveta :D ?

Decko nije propao vec decko iskreno nije zreo da bude nosilac igre Partizana . E dok ne sazre da bude nosilac igre Partizana treba da se kali u nekom klubu .

Jednostavno vaznost takmicenja je ogromna da bi zrtvovali minute za njega a opet i ako bi mu dali neke minute to ne bi bilo dovoljno za njegov razvoj .
Jednostavno pozajmica nekom kvalitetnom klubu gde bi imao minute bi bila najbolje resenje .
Mnogo je talentovan da bi sedeo na klupi ali sa druge strane opet je rizik u jacim utakmicama davati njemu vece minute .
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Stojance, koji ti je moj danas? :D
Razumem da si malo uplasen zbog pojacanja "Sledece sezone," (s razlogom), ali gde za Duleta da odvalis onakvu glupost?!?!?! :prekrsti
Ciganija je jaca nego ikad u ovom milenijumu, ali ako nas je neko naucio da verujemo u KK, onda je to Dule! Ja stvarno ne mogu da verujem da ima grobara koji sumnjaju u njega. Ova dominacija ce se prekinuti jednog dana. Mozda vec ove sezone. Ali samo mozda... Ali za razliku od onih tamo, mi imamo brdo perspektivnih igraca, dok ce oni, zbog krstenice, sve nosioce igre morati da menjaju sledece sezone (obozavam ovaj termin :D). Dajte samo malo vise poverenja u ovo sto radimo. Bice nerviranja, verovatno vise nego ikad, ali s razlogom.
Ne secam se da se iko zalio sto nismo imali prave poentere 2010, ali smo opet otisli na F4. Sezonu pre toga da ne pricam. Novica prvi strelac sa nekih 12, 13 poena po mecu. TIMSKA IGRA JE ONO STO NAS IZDVAJA OD DRUGIH!!! Slazem se da bi bilo lepo da imamo igraca sa sigurnih 15-20 poena u rukama, ali para za takve nemamo.
Lepo si rekao da cemo videti kako to izgleda na kraju. Strpi se onda malo. Svi znamo kakav je bio kraj prethodnih 11 sezona... :wink:
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ne znam koliko je tačno ovo oko Miljenovića ali mi uopšte ne deluje kao nemoguće. Ja lagano mogu da dođem do njega ali ne verujem da bi mi potvrdio tu informaciju,ali ukoliko nešto saznam javiću vam.
Već neko vreme sam jako pesimističan po pitanju njegove karijere. Njegova fizička (ne)spremnost je izgleda postala hronična.Dečko trenira i trudi se ali izgleda da to ne daje razultat kakvom smo se nadali. Uska ramena i konstitucija koja ne bi mogla da izdrži naglo i veliko povećanje mase,nije ni visinski dominantan jer njegovih 194cm visine izvlači malo duža glava.Ali,njegov ubedljivo najveći problem su jako spore nogešto je posebno vidljivo u odbrani. On jeste ekstremno talentovan i ima osećaja za igru kao malo koji plejmejker,ali mi izgleda da će njegovi nedostaci biti preveliki problem za njega. Više nego ikada bih voleo da grešim,ali mislim da sam u pravu...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Hoće li na predstavljanju ekipe biti predstavljeni i novi dresovi?
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nisam neki kosarkaski strucnjak ,ali kakve fizikalije imaju Navaro ili Spanulis recimo ?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa sigurno ne toliko dobre da Miljenovic cak i bez krvavog rada ne moze da ih postigne. A Miljenovic je igrac koji ima kosarku u malom prstu i ima imaginaciju pri igri (bas to sto i odlikuje igrace poput Spanulisa, Dijamantidisa ili pre recimo Pepe Sanceza, koji nisu uopste fizicki ni blizu dominantnih). A danas je takvih igraca sve manje, a sve vise botova sa fizikalijama. Kakve je fizikalije imao Acie Law pa mu nista nije smetalo to da bude ogroman promasaj. Nije ovo NFL pa da je sve u fizikalijama, a da se kefalo nista ne pita :roll: A recimo ni Djordjevic nije imao fizikalije neke impresivne (cak ni za svoje vreme) pa mu nije smetalo da bude najbolji plej Evrope...
 
Последња измена од уредника:

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Ja sam ZA da Miljenovic dobije svoje minute, jos prosle sezone sam mislio da je pozajmica greska i da je on mogao lagano da odigra 10ak minuta. Pogotovu jer smo u domacoj ligi super dominantni, tako da i ja sa svojih 176cm i 85kg mogu da igram 10 min a da se ne oseti na rezultat, mislim moze ali samo u pozitivnom smeru :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Pa sigurno ne toliko dobre da Miljenovic cak i bez krvavog rada ne moze da ih postigne. A Miljenovic je igrac koji ima kosarku u malom prstu i ima imaginaciju pri igri (bas to sto i odlikuje igrace poput Spanulisa, Dijamantidisa ili pre recimo Pepe Sanceza, koji nisu uopste fizicki ni blizu dominantnih). A danas je takvih igraca sve manje, a sve vise botova sa fizikalijama. Kakve je fizikalije imao Acie Law pa mu nista nije smetalo to da bude ogroman promasaj. Nije ovo NFL pa da je sve u fizikalijama, a da se kefalo nista ne pita :roll: A recimo ni Djordjevic nije imao fizikalije neke impresivne (cak ni za svoje vreme) pa mu nije smetalo da bude najbolji plej Evrope...

Људи, било некада. Што је било било је. Нова кошарка и модеран спорт уопште се игра. Ако имаш спортску интелигенцију и никакве физичке предиспозиције, зовеш се Саша Илић, ако имаш предиспозиције и ни мало интелигенције зовеш се Ејси Лоу, а акад имаш и једно и друго, тада се зовеш Ас.А то јесу Наваро и Спанулис. Јер да немају те предиспозиције, не би водили своје екипе до врха Европе и света.

Нигде нисам рекао да Миљеновић то не може да буде, али на његовом месту, много бих радио на брзини и раду ногу. Не игра се кошарка више у једном смеру. Краљ Тео вам је најбољи пример.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Talicni je presao na drugi forum. Dobili smo ponudu koja se ne odbija, plus nismo mogli da isplatimo visoka potrazivanja Talicnog.
Postoji li neka sansa da putem dobrotvornih priloga privolimo cenjenog clana da nam se vrati? Evo ja cu da otvorim ziro racun, a svi clanovi foruma nek izvrse uplatu:D
Ако имаш спортску интелигенцију и никакве физичке предиспозиције, зовеш се Саша Илић
dodao bih jos i pritom Vinjak deres.
nije ni visinski dominantan jer njegovih 194cm visine izvlači malo duža glava
Pa njemu je sira glava (zbog usiju) nego ramena, bez da vredjam.
Nadam se da nece otici, samo nek mu daju neku zajebanu ishranu i hemiju. jer da toliko godina treniras i navodno vezbas i radis na masi i da ne mozes da se rasiris je nemoguce, sem ako nisi ne daj Boze bolestan, odnosno imas neki ozbiljan poremecaj.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
@ Vj@ns Naravno da treba da radi na tome, ali ne bi bilo pametno da ga se olako odreknemo zarad minuta koje ce dobiti neki stranac koji kvalitetom ne odudara ni od ostatka ekipe a de da pravi razliku na Euroligskom nivou. Ako supertalentovan klinac trazi minute nekada i treba izaci u susret. Recimo Besovic ove sezone nema sta da trazi u ekipi pored Muslija, Milutinova i Gagica, ali da je poceo da igra iole pre dve godine kada smo gledali briljiranja Dzavajia i Raska do sada bi bio spremniji i kompletniji igrac. Da si Medzik Dzonson neces postati nikada kosarkas sedeci na klupi i samo radeci treninge. Mada mislim da je to oko Miljenovica svejedno novinarska patka (nadam se makar)

A naravno da si u pravu za modernizaciju kosarke, ali jbg uvek treba da se zna k'o kosi a ko vodu nosi. Zato Sasa Ilic i sa 35 moze da igra, a ovima rok trajanja prestaje kada ih izdaju fizikalije, a to bude max sa 32, cak ni do tada ne potraju. A zato Kecman koji isto nema neke posebne fizicke predispozicije sa 34 moze da igra i dalje na najvisem nivou, ima taj smek i inteligenciju u igri kojom nadomescuje deficit u fizickoj snazi. Naravno, ne mozes imati 12 igraca sa losim fizikalijama, ali jedan sigurno nece praviti problem, a i kroz utakmice i minute ce popravljati fizikalije, u najmanju ruku nauciti da krije nedostatak istih.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Нигде нисам рекао да Миљеновић то не може да буде, али на његовом месту, много бих радио на брзини и раду ногу. Не игра се кошарка више у једном смеру. Краљ Тео вам је најбољи пример.


Ako neko bolje poznaje materiju neka me ispravi,ali ja mislim da je sada nemoguće da napreduje koliko je potrebno u tom segmentu,eventualno neki minimalan napredak ali to nije dovljno.To su neke stvari koje se koriguju pre i početkom puberteta,sada je verovatno kasno.To su ljudi iz fmp-a morali da uoče kad je došao kod njih a ne da preko njega kvazi treneri pune svoj CV osvojenim titulama.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Postoji li neka sansa da putem dobrotvornih priloga privolimo cenjenog clana da nam se vrati? Evo ja cu da otvorim ziro racun, a svi clanovi foruma nek izvrse uplatu:D.
samo brojeve na dresovima da 'podelim' za ovu sezonu i odoh tamo gde me placaju i to dobro:
(a vi se javite ako skupite kintu pa da razmislim sta i kako dalje :D)
4 - Thomas
6 - Westermann
11 - Lucic
12 - Milosavljevic
13 - Bogdanovic
14 - Gagic
22 - Cakarevic
31 - Djekic
32 - Gordon
33 - Andjusic
44 - Bertans
51 - Musli
to su prvih 12,a jos su tu makar ovog sekunda:
8 - Milutinov
9 - Miljenovic
15 - Cehovski
18 - Besovic
4? - Marinkovic
 
Последња измена:

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
I je l' to ovog sekunda neka zagonetka da neko odlazi?:D Mislim neracunajuci Besovica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top