Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Одлични дресови, бели растура колико је добар.
Надам се да ћемо напокон и ми обични смртници бити у могућности да дођемо до квалитетног дреса у шопу... досада су могле да се купе само оне распале реплике...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nepobitna je cinjenica da nas je Vlada kostao sto se talenata tice.Bogdana umalo nismo izgubili a Miljena nazalsot jesmo.Da je i Bogdan prosao kao Miljen,opet bi se ovde ista prica pricala ,tipa ,,jaka konkurencija itd''.

Mladi igraci nikad ne mogu postati veliki ako im se ne da sansa.Mora takodje da se istrpi i neka greska.

Partizan je klub koji juri rezultat ali Partizan pravi takodje i igrace.Stoga je odluka jako cudna i po meni losa.

Nije slucajno da Partizan pravi igrace bas na centarskim pozicijama.Mi evidentno nemamo muda da na jednu deliaktnu poziciju pleja stavimo mladog a na centarskim pozicijama je moguce lakse gurati igrace,jer se dovede glavni centar,tu su krilni centri pa se taj segment igre iskrpi.

Vi ako imate dva pleja,a drugi je mlad to je rizik za uspeh.

Zato je trebalo ubaciti 3 pleja a izbaciti nekog tipa Cakarevic ili Gagi koji su formirani prosecn igraci a koji napred mogu malo.

Pod Vladom su nam igrali trecerazredni plejevi,apsolutno nista nisu uradili,uzeli su lepe pare a Miljen je propadao.

Da je on tad gurnut,sve bi bilo isto a danas bi mozda svrsavali svi redom kakvog pleja imamo....

Miljenovic je nazalost zrtva proslog trenera,ne namerna ali je zrtva.On je zilonja i zilavoscu bi nadoknadio ostale fizicke mane.
On jeste uzak ali ima izrazene misice,male ali izrazene.Andjusic ima losiju fiziku od njega pa igra.Prica o fizici ne prolazi.Druge su stvari prelomile....
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Rekao bih da su dresovi ocajnog kvaliteta, kao i da su neke detalje mogli dosta bolje da odrade...ali to je kapa, pogotovo ako se radi ovde kod nas.
ideja je dobra.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
2677.jpg


http://www.kkpartizan.rs/sr/foto-galerija.php?cid=276
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.515
Reaction score
1.291
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Puno srece nasem KK-u u predstojecoj sezoni. Vjerujem u strucni stab i igrace, i prizeljkujem maksimalnu angazovanost na terenu, kako je do sada i dolikovalo kosarkasima Partizana u prethodnim sezonama.

Napred Partizan!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Наравно, одушевљен дресовима, и црним, а поготово белим. Сложио бих се са Марковићем по питању штрафти на шорцу, мада на некима стоје правилно а код неких не.

Невероватно је како све у и око нашег КК-а делује складно и здраво, сушта супротност оном фудбалском делу, права породица, што се показало и јуче на представљању. Похвале и за фб и тњитер налог, најексклузивније информације директно пренесене навијачима.

Осврт на синоћње представљање, чини се никад крцатији Калиш, иако нисам могао да идем.

П.С. Јадни ми са ''навијачким'' делом публике...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
image


A naš novi kapiten nosi majicu Boston Bruinsa No. 17... Možda i uskoro bude slavan kao njegov prezimenjak!?

Temperamentom sigurno liči na njega... Napred Partizan! :D:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
nije mi bilo tesko da izracunam prosek godina ovog tima, koji iznosi 21 godina.. :clap :clap
bez Torija koji je najstariji igrac to iznosi cak 20.5 :clap

jel neko zna koji je bio prosek godina kad smo osvojili EL??


svaka cast MVP-u na Duletov govor, ima svasta zanimljivo da se cuje.. :clap
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Mislim da je tad bio nesto vise od 21.5

EDIT: Zna li neko sta pise na dresu ispod Evroliginog logoa?
 
Последња измена:

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Prvi pasus - Druze, pusti sad to, ne bi Sarkozi uvenuo od tuge da Dinkica tamo nije bilo. Znamo i ti i ja da onako fantasticnog uspeha ne bi bilo bez iskrene sinergije svih u klubu i vas, navijaca u Pioniru, koji ste od svakog meca pravili spektakl i davali kosarkasima izuzetnu podrsku. Na tim mecevima, sa Orleanom, Ritasom ili Makabijem, nije bilo Dinkica. Klub je dobio karte od Evrolige i napravio ogroman kiks koji je urusio sjajnu -vibraciju- pred odlazak u Pariz.
O placenim navijacima sam i previse pisao, kritikovao tada i govorio da su mogli drugacije, da ne treba transparentom dozivati Tegija itd. Taj deo nije sporan.

Drugi pasus - Prvi sam ovde napisao da mislim da Djilas, ni bilo ko drugi, ne moze biti gori od Kaponje. Ok, glasalo se za Djilasa, ali onda tiću ako sada Gradonacelnik mece klipove pod nasu masinu. Moramo stati iza svojih odluka. Kao i za Dinkica - mi smo svoju ruku pruzili obojici dasa 2010, kad je svako ziv znao njihov pedigre, CV, zaostavstinu i navijacko opredeljenje. Jeste, znam, oni imaju lovu i moc - onda im pruzis ruku i nemas posle prava da kukas. Partizan je, ocigledno, na tezi nacin naucio da ne idu zajedno lova i ona fanaticna ljubav i posvecenost koja nas je cinila posebnima nekoliko sezona.

Treci pasus - Ne dopada mi se taj ustanovljeni sablon da svako ko kritikuje Duleta ili neku njegovu odluku vuce frustracije sa FK teme. Kakve frustracije onda vuku oni koji na promociji naseg KK pevaju o Covicevoj zeni? Mislim, smesno sve to skupa. Za razliku od tootola i jos nekolicine ovde, koji pomenuse da Duletu veruju stagod da kaze ili uradi, ne mogu da prihvatim taj dogmatski stav. Ja ga, ako si primetio, nisam ni kritikovao zbog Besketa ili Miljenovica. Necu valjda nikada ni zbog igre i taktike. Vec me nerviraju te price o medijima i svetskoj zaveri. Pustite to, znamo mi vec godinama ko nas ima na zubu i ko za koga radi. Znas ti bolje od mene koji je novinar cigan, jajara, burek korisnik. Ali kad se objavi nesto, nemoj odmah da skacemo kao opareni - lazovi, debili, destrukcija kluba, obmanjivaci i slicno. Evo, ti bar znas minimum 5 slucajeva kada je Dule govorio tako, a da nije bilo stvarne potrebe i istine, vec ajmo kad smo vec tu. Od vas odlicno obavestenih :D to bar ocekujem.

P.S. Prastaj, druze, za ovaj carsav :D Nema tu medj nama zle namere, to je jasno :ziveli

za neke stvari se slazem kao sto su ono u vezi navijaca i tegija,uopste ga nije trebalo onako iskritikovati jer je mnogo dobar covek i mnogooo veliki grobar i covek koji na sve moguce nacine pomaze nasem klubu kroz medijeeeee...
ne slazem se to u vezi za covica sto su ga prozivali..
Ok prozivali su ga,nije mozda u redu na takvom skupu vredjati njega,Dule je pokusao malo da skrene to prrozivanje i video da ne ide...zapitaj se samooo da li je covic ikad stao u odbranu macvanaaa,duleta,ili bilo kog kad su vredjani od limenkara...
ok.,sad ce biti ono nismo mi kao oni dza bu..ali morate shvatit sa stokom nema drugacije,udariti na njih svim silama jer hoce nasilno da uzmu titulu,vestacki,kako ne shvatate...ovo ce biti gore sa njihove strane sad nego kad je vesic bio na celu kluba...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
nije mi bilo tesko da izracunam prosek godina ovog tima, koji iznosi 21 godina.. :clap :clap
bez Torija koji je najstariji igrac to iznosi cak 20.5 :clap

jel neko zna koji je bio prosek godina kad smo osvojili EL??


svaka cast MVP-u na Duletov govor, ima svasta zanimljivo da se cuje.. :clap



Tegi: Da li je jedan od nacina da se resi finansijska situacija da u klub udju visoki predstavnici gradske i drzavne vlasti?

Dule(mrtav ladan): Koliko visoki? :buhaha I svi novinari u komu.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
nije mi bilo tesko da izracunam prosek godina ovog tima, koji iznosi 21 godina.. :clap :clap
bez Torija koji je najstariji igrac to iznosi cak 20.5 :clap

jel neko zna koji je bio prosek godina kad smo osvojili EL??
21,7
U maju 2013 prosek godina sadasnjem timu bice otprilike kao i taj tim iz '92! :D


I ja da pohvalim dresove, fenomenalni su! :clap Prvo na sta sam pomislio kad sam ih video je ona slika Kice i Praje sa slicnim dresom iz 70tih, kad smo i poceli svoju dominaciju u ovom sportu!:partizan_fan:
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
@zugrobar
Kapiram da je to pandan RESPECT-u iz Lige Sampiona...
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@MVP ma u vazduhu se primeca koliko je nama Dule hvalio prethodne dve sezone i njegove konferencije za stampu :D

nasao na fb, dres Torija

proxy.jpg


meni se vise dopada crni dres, mogli smo da napravimo malo veci grb, da bude bar velicine logoa EL.. to im zameram sve ove godine..
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ова 3Д слова на леђима изгледају одвратно. Као да се нешто узјебало приликом штампања... Мада морам признати да су она на прошлим дресовима била још гора. Где нађу те одвратне фонтове...
Слажем се да је грб требао бити већи бар за 50%

Остало је врхунски одрађено. :ziveli
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Meni je jako krivo sto u brojevima nema teksta kao pre 2-3 sezone...
A font slova je kao sa teksaskih poternica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top