Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Bertrans (in your face Moraelyn :buhaha),Leo,Miljenovic,Milutinov,Hezonja - sve ozbiljni NBA potencijali.uz Duleta i (nadam se) Zareta mnogo lepa buducnost sto se tice KKP-a.


Јеси ли случајно или намјерно изоставио Богдана са ове листе ?


Мени он дјелује много више као НБА потенцијал него рецимо Миљен, због физичких предиспозиција, прије свега !


Шта мислиш за Радичевића и Ђорђевића, гдје цу они у односу на горепоменуте, и какве су им шансе у сенирској кошарци ?
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Sve i da Hezonja dodje, da li je realno ocekivati da odmah udje u ekipu i pravi razliku? Prilicno sam siguran da ne. A da li je onda realno zbog njega eliminisati tri godina starijeg igraca? Pa nek je i 10 puta manje talentovan, Bogdan je ``bacao loptu na kos`` 3 godine duze majka mu stara...Iskreno bih voleo da mu Dule da sansu, pa da vidimo taj bezobrazluk i ludu glavu na delu.
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Hezonja jos nema 18 godina, tako da moze da igra za nas tek od naredne godine. Sve i da je Dule dogovorio sa njim da dodje, on ove godine ne moze da igra za nas tako da nikako ne gusi Bogdana.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
@ el mago

u prve 2 recenice sam pisao o njemu i rekao da ostaje.

pa sam onda kao nastavio i o ostalim koji su takodje veliki potencijali.

slazem se za Miljena,njega sam "na silu" stavio u ovaj spisak iako je on vise za evropsku kosarku dok su ostali po fizikalijama zreli za NBA.
ukljucujuci i BB-a.
Radicevic mi se svidja,(iko ne volim levoruke kosarkase,mada znaju da budu bas nezgodni) ali definitivno nece svi uspeti.napravice se pritrodna selekcija a videcemo ko je od najjaceg materijala.
za Djordjevica sam cuo reci hvale ali ga nisam mnogo gledao da bi davao svoju ocenu.

ja najvise tipujem da ce uspeti Berta,BB i 1 koji je trebao da bude nas - Micic. tim redom.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
ljudi, kapiram da vam neko nije po ukusu, da ste gubili zivce zbog neke necije osobine, ali dajte malo kontrole u tom pljuvanju igraca KKP. da li je moguce da je jedan Pera zasluzio da ga neko ovde proziva da ne moze tablu da pogodi (mada ne kapiram ni zasto bi gadjao istu), da neko proziva Duleta Kecmana?! ej, bre, Duleta Kecmana?! da je nekom Kosta smotan?! to su momci koji su donosili titule, a mozda ce ih jos doneti. zayebite te price, ako vam je vruce, malo pod tus, negde na kupanje, popijte neko 'ladno pivce.
i pustite struku i upravu da odrade svoje. vidim neki poznaju kosarkaske relacije znatno bolje nego Dule, Sasa ili Tosa. svaka vama cast, ali dok oni donose odluke i imaju rezultate, necemo ih menjati. poverenje su vise nego zasluzili. :napred Partizan
 

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
Mici je vrlo diskutabilan. Zbog povrede ligamenata kolena. To mu je druga povreda takve prirode, no sad je povredio suprotno koleno, i pitanje je kakav ce biti sto fizicki sto psihicki. Inace po meni je on bio prvi za NBA kosarku pre Bertansa i Bogdanovica. Jer je pre povrede mogao da ih nosi u zubima, setite se samo meca protiv nas pre dve godine ja mislim, dao nam je nekih 18 poena i ako ga je cuvao Kecman. Meni je njega strasno zao, nadam se da ce uspeti da prebrodi povredu.
 

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
Nego, jel se zna bilo sta o tome ko ce biti kondicioni trener?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Ako taj mali dođe - ima da se skida "iz mesta" za seniore! Za njega ne bi važilo čak ni ono što je važilo za Veselog u prvoj godini.

Nisam mislio da ne bi igrao zato sto mora da ceka svoju sansu, nego milslim da ne bi mogao posto je stranac a ima ispod 18 godina. Koliko znam, zbog toga i onaj Cekovski ne moze da igra. Mislim da je Veseli debitovao za nas kad je vec imao 18 godina. Mada dobro, to sad i nije toliko bitno. I dalje mislim da Bogdanovic i Hezonja ne iskljucuju jedan drugog, tj. da ima mesta za obojicu:D:
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
to pravilo vazi samo za juniorsku ligu valjda ...
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
A sta bi sa svim ostalim :D Polako, ne zurimo nigde...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
vidim u svim nabrajanjima ovde niko ne pominje Cekovskog, jer se racuna na njega? jel on 3 ili 4?
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Bertrans (in your face Moraelyn :buhaha),Leo,Miljenovic,Milutinov,Hezonja - sve ozbiljni NBA potencijali.uz Duleta i (nadam se) Zareta mnogo lepa buducnost sto se tice KKP-a.

Stvarno misliš da je Milutinov toliki potencijal? Vrlo malo sam ga gledao da bi stekao neki realan utisak...

Hezonja je monstrum! Bojim se da će na kraju "više sile" prevladati, ali kad bi ga doveli to bi bilo nevjerovatno!
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Hezonja je igrač van realnosti. Jednostavno-čudovište. Nazdravlje njemu, to je nivo Dražena Petrovića. Licno mislim da neće doći, da bi njegov prelazak kod nas, za Hrvatsku bio stravican poraz i da će se svim i svacim poslužiti da do tog ne dodje.
On ima svega 16 godina, ali je toliko ispred svoje generacije, da može odmah u Evroligu.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ma on ako iskaze istinsku zelju da napreduje pod doktorom za igrace kao sto je on,taj transfer ce se realizovati.Njegov cale je vec iskazao zelju da mu sina trenira Dule.A propo institucije,videste li sta izjavi predstavnik Barse posle zreba.''Teska grupa,Partizan je u njoj''..Nema dalje INSTITUCIJA..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Hezonja je igrač van realnosti. Jednostavno-čudovište. Nazdravlje njemu, to je nivo Dražena Petrovića. Licno mislim da neće doći, da bi njegov prelazak kod nas, za Hrvatsku bio stravican poraz i da će se svim i svacim poslužiti da do tog ne dodje.
On ima svega 16 godina, ali je toliko ispred svoje generacije, da može odmah u Evroligu.

Što bi Hrvatima bio stravičan poraz da im Dule napravi lidera reprezentacije?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top