Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
705
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Зато што би морали да Србима пошаљу играча да им направе лидера репрезентације , што значи да су они неспособни да то ураде !

П.С. како ће нас курвати лешит кроз 4-5 година !(мислим на репрезентацију)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pročitao sam, ne znam da li je tačno kako Hezonja navodno nema menadžera, već da mu roditelji brinu o karijeri... Stoga, ako je istina da je DV bio u Dubrovniku, onda je i istina da se nije samo sunčao na Babinom kuku?!

Elem, vidoh i vest da Olimpiji zbog tužbi igrača visi sekira nad glavom od EL, tako da to trenutno dosta povećava šanse da Omić dođe kod nas.

П.С. како ће нас курвати лешит кроз 4-5 година !(мислим на репрезентацију)
Istina je da je ta sada njihova juniorska generacija predvođena Hezonjom, Arapovićem, Žganec blizancima fenomenalna, ali ne mora da znači da će blistati u seniorskoj konkurenciji... I mi smo pre par godina imali generaciju koja je demonstrirala silu u mlađim kategorijama pa nas svejedno neće biti na Olimpijadi.
 
Последња измена:

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
LEO VESTERMAN, rezirao veliki preokret u ovoj prijateljskoj utakmici ptoyiv britanaca, vidi se da je timski igrac,posebno dobar u odbrani, veliko pojacanje
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Gledao sam celu utakmicu.Moj utisak ...decko je mnogo dobar igrac.Kretnjom i likom me podseca na Vuleta Avdalovica.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Vesterman me je odusevio,pre svega u odbrani,ukrao je jedno 2 lopte.Grize,bode kao osica.Poseduje zavidnu brzinu za nekog ko ima skoro 2 metra,odlican pregled igre.Takticki je potkovan,ne divlja-tako da nije mnogo sutirao,videcemo u narednim mecevima kako ga sluzi sut.Na kraju utakmice uhvatio je loptu,a zatim je fauliran i hladno je ubo 2 bacanja.Eto za vas koji niste gledali,mali rezime.Preporucujem da pogledate reprizu,ako je ima.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo je najjaca utakmica u kojoj sam ga gledao, gledao sam ga u evrokupu, ali ipak je ovo bas jak mec.
Utisak veoma dobar.
U pre svega ovako fizicko jakoj utakmici decko nije imao nikakve probleme, jako fina resenja, razmisljanje, odbrana, decko u preuzimanju uzme Denga bez problema.
Pregled igre mu je jos napredovao, par sjajnih citanja odbrane, i dobrih pasova, sjajna otvaranja iz pika. Svidela mi se izolacija na pocetku sa nekim polufloaterom, steta sto to nije uslo. Decka je iz naskoka jako tesko zaustaviti posto sa skok sutom i 2 metra retko koji plej moze da mu parira.
Takodje kapiram da bi eventualno sa Vardom i pnr i pnp bio veoma ozbiljno resenje u napadu.
Problem je sto jos nema postovanja tamo, i sto su one camuge poluimbecili, ne znaju da bace povratni pas ni za lek, Dijavara siluje pod kosem, a decko istrcao kroz reket i ostao sam na trojci. I to sto oni tamo jedu lopte siluju kao budale, u nasoj igri ce to jos bolje izgledati.
Pre svega bez obzira sto je Miskov, ovo je bas ono sto Dule hoce.
Rad, disciplina, talenat, odbrana, inteligencija, fin sut.
Ipak mislim da ce na ovom forumu biti pljuvan posebno od ljudi koji slabije prate kosarku, jer nije mali nabijeni plej, na kakve su se ljudi ovde navikli.
Znam kakav je igrac, ali jako sam prijatno iznenadjen zrelom partijom u ovakvoj utakmici.

Gledao sam celu utakmicu.Moj utisak ...decko je mnogo dobar igrac.Kretnjom i likom me podseca na Vuleta Avdalovica.
Realno brate sem sto je belac i fura taj fajv o klok sedou stil brade, nista slicno nemaju :D, a i da ne plasimo ljude, dosta bolji igrac, odnosno potencijal od Vuleta.
Ako bi da ga poredimo sa nekim nasim igracem, to je definitivno Tepa, ali sa boljim sutem i nesto slabijim ulazom i niskim postom.
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Kad smo vec kod Heznonje, da mi njega zajebemo i dovdemo u17 reprezentativca Australije Mirka Djerica koji je upravo unistio Hrvate sa sutem za 3 poena 11/7 :D

Salim se naravno, prvi put sam cuo za decka, nego mi zapalo za oko sad kad sam gledao statistiku sa AUS-HRV.

Inace, Hezonja opet dobar u porazu, 24 poena. Jbt koju on slobodu ima, sutira trojke dok ne pogodi, 14/4 :D
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Odgledao sam utakmicu, ne bih da duzim o Leu, Stojance je manje/vise sve rekao, ja cu samo da dodam jos nesto :)

Uopste nisu tacne one price kako nije eksplozivan i kako je spor i sta ti ja znam... to uopste nije tacno.

Ali je jako dobar u odbrani, uklapa se u Duletovu koncepciju.

Leo je uneo zivot u Francusku i jedan je od najzasluznijih za preokret, bio je hladan kao spricer i nepogresiv u ''clutch'' situaciji i pogodio slobodnjake 2:2, takodje je iznudio ''clutch'' faul u napadu Denga, da se tako izrazim :) To potvrdjuje koliko je dobar u odbrani.

Decko je vec sad u dobroj meri formiran igrac i mislim da on vec ove sezone moze solidno da odigra u EL, a sledece kad ga Dule obradi... ne smem ni da zamislim :)

Uglavnom, decko je klasa.
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
On je spor po NBA standardima, posto je taj tekst koji su verovatno svi procitali pisan za draft.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Mislio sam da je negde drugde to receno, a ne u tom tekstu, zajebao sam se...

Ali koliko dobar pregled igre ima... Ma klasa.

Inace, Sportklub prenosi sve pripremne utakmice Francuske, tako da cemo imati priliku da gledamo Lea u jos 3 utakmice:
-Cetvrtak 12.7. u 20:30 na Sportklubu PRIME Francuska-Belgija
-Petak 13.7 u 20:30 na Sportklubu+ Francuska-Belorusija
-Nedelja 15.7 u 17:00 na Sportklubu PRIME Francuska-Spanija

Bas me zanima kako ce protiv Spanije odigrati...

Naravno, imate tonu repriza ovih utakmica, ako ne stignete da ispratite, evo vam programska sema pa vi to ''prostudirajte'' dodatno :):

http://www.sportklub.info/programska-sema
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
A zanimljivo da baš 12.07. Francuska U20
igra svoj prvi meč na EuroBasketu...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Verujem da ce se prica oko Hezonje intenzivirati i zavrsiti ovih dana kad zavrsi sa reprezentacijom U U18.Uzdajmo se u najbolje.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Po centrali 150 hiljada evra nebi trebalo da predstavlja problem (Dodik ce da kesira :D) za nas vec mozda neke druge stvari (politika, roditelji...). Ako je stvarno tako dobar(ja ga nisam gledao, iskreno) onda nemam nista protiv da dodje iako je iz komsiluka. Mozda Partizan napravi igraca za njihovu reprezentaciju ali ce nas klub itekako profitirati od njega i rezultatski i novcano. Naravno, ako se pokaze i ako bude napredovao,a ne nazadovao. Uostalom, sacekajmo ako uopste i dodje kod nas.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Roditelji su za Partizan i Duleta, i drago mi je zbog toga..I oni zele da ih trenira najbolji trener za mlade igrace.Pare ne verujem da ce biti problem..Bice pakleni tandem Hezonja i Leo..Samo da nadjemo jos 4 i 5 i da se kompletiramo..
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Polako. Malo nam treba da poletimo u nebesa.:D
Hezonja još uvek nije naš član i veliko je pitanje da li će to uopšte postati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top