Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Nisam ga nikad gledao i ne mogu da sudim o njemu na osnovu klipova ali po mnogobrojnim NBA skautima Hezonja je najtalentovaniji igrac NA SVETU u svojoj generaciji... Jedino lose iz cele stvari je sto ce Bogdanu verovatno definitivno biti zatvorena vrata...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Radujem se dolasku Hezonje, nisam gledao decka, ali ako svi svetski strucnjaci smatraju da je jedan od najtalentovanijih na svetu, dobrodosao je kod nas. Jedino sto se moze uzeti kao negativna strana ovog transfera jeste to sto za Kecmana sad sigurno nece biti mesta. Ipak, smatram da ce ljudi iz kluba doneti dobru odluku.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Dosta utakmica ce odgrati nas klub ove sezone i ne vidim zasto bi dolazak talentovanog igraca (Hezonje) odmah iskljucilo ostanak legende KK Partizan Dusana Kecmana!
Kecman je igrac koji nam je potreban, njegovo iskustvo, poeni, pojava na terenu i van njega...od njega ovi klinci koji dolaze treba da uce finese kosarke!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Jel to gotova stvar ? Sudeći po histeriji hrvatskih medija, moglo bi se zaključiti da je tako... Samo da dečko ne klone pod pritiscima i predomisli se u 5 do 12 ...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
hezonja ne mora da dodje uopste ima moje postovanje i za njega cu navijati gdje god da igra ... treba stisnuti petlju pa izjaviti ovako nesto ..

i saric je imao neku slicnu izjavu ali dosta blazu ...

u svakom slucaju dule je dosao kao jedan veliki magnet .... idemo po titulu ...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Све под условом да је изјава веродостојна.
Лајав је, има став, карактеристично за младу главу, али не треба трчати пред руду поготово ако је одатле, да не би и сам после имао проблема у случају да ипак не дође. Каквог људског шкарта тамо има, то свет није видео.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Dosta utakmica ce odgrati nas klub ove sezone i ne vidim zasto bi dolazak talentovanog igraca (Hezonje) odmah iskljucilo ostanak legende KK Partizan Dusana Kecmana!
Kecman je igrac koji nam je potreban, njegovo iskustvo, poeni, pojava na terenu i van njega...od njega ovi klinci koji dolaze treba da uce finese kosarke!

Isto i ja razmisljam, i po meni bi Kecman trebalo da ostane, ali onda bi imali pet igraca na dvojki, mnogo bi bilo.
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Znači već sada mozemo da mu pozelimo dobodoslicu? Mali me je "kupio" ovim intervjuom ! Je li moze neko da mi odgovori, kakve su sanse da Rasić dodje u SVETINJU? Hvala unapred :)
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Све под условом да је изјава веродостојна.
Лајав је, има став, карактеристично за младу главу, али не треба трчати пред руду поготово ако је одатле, да не би и сам после имао проблема у случају да ипак не дође. Каквог људског шкарта тамо има, то свет није видео.

to je njegova izjava posle osvajanja bronze ... tako je i index hr prenio ....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Драго ми је што на овом форуму нема ретардираних испада на националној основи, претпостављам да и они који тако размишљају неће баш да се гурају против већине.
Мали је невероватан играч, и те приче да он неће у први тим су по мени курац.
Дуле нема проблема са поверењем у младе, ако је Трипко могао са 16 Хезоња који је много, много талентованији има опуштено да ђуска, и да узима по који минут.
Чак мислим и да неће узимати минуте Богдану, пошто ће се лепо распоредити минутажа на кецу и двојци између ове петорице, а Хезоња ће добијати неке минуте са стране.
Уз то мене радује долазак Омића, који је чини ми се известан, јер је дечко за Дулета душу дао, веома фин материјал за обликовање, веома координисан играч за своју висину, а "мекоћу" ће средити уколико има намеру да ради за разлику од Ђекића.
Само не треба претеривати у поређењима са Драженом, неће то ни њему од 17 година пасти, а камоли ако људи не виде на првој утакмици да закуцава виндмил преко Ндонга.
Овом изјавом ми се чини да је јако близу и са њим групишемо невероватан, незапамћен потенцијал у тиму, још Жаре у млађим категоријама, за мој укус и превише разлога за оптимизам :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Драго ми је што на овом форуму нема ретардираних испада на националној основи, претпостављам да и они који тако размишљају неће баш да се гурају против већине.

mislim da nam je uefa dosta pomogla i naucila da se ne glupiramo i ne provociramo crnce i ostale ...

i meni je drago sto nema ispada ... meni nije smetalo ni kad je dule pohvalno govorio o ciboni jer tako pravi gospodin treba da odgovori ... a ne da kaze ne bih kod njih ni za zivu glavu ... postene pare su mu ponudili posteno ih je pohvalio i odbio ... previse kulturno mozda, ako se pitate zasto mozda su hezonja i saric u pitanju :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Moze li neko od starijih da kaze da li se ova mlada okosnica uz dovodjenje Hezonje i Omica moze porediti sa onom iz 92?Makar na nekim pozicijama :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
:respect nasem KK na dovodjenju Hezonje
dal vredi da se vracamo na onu raspravu o instituciji i dolasku Vestermana...sad je to tek izlisno

po meni Hezonja ne iskljucuje Bogdana, ali i lako cu da prebolim mog ljubimca jer dolazi novo evropsko cudo.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Najmanji problem ce biti deljenje minutaze :D Samo neka dodju i Omic i Hezonja, a mogu i Sarica da povedu slobodno, ne bih se ljutio :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top