Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
ta druga varijanta :D
samo Omic pre Varde, plus Hezonja i odoh da se umijem ladnom vodom :D

ako bi dosao Hezonja verujem da bi odma mogao da uzme neki minutic, a Andjusa da bude kombo i da on i Miljen menjaju Vestermana, koji sumnjam da je dosao da igra ispod 20, 25min pa ne vidim mesta za jos jednog kombo beka kako se prizeljkuje (ovo sve pod uslovom da Milen dobije minute i da se na njega ozbiljnije racuna)
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
- Vjerojatno bi mi zamjerili, ali to me zaista ne zanima. Tu nas svi otpisuju, misle da znaju sve, a ne znaju ništa. Svi smo mi isti, ljudi od krvi i mesa. Ne znam ni jednog Srbina koji je divljak, svi su odlični ljudi.

Ako su ovo zaista njegove reci, vise sam nego prijatno iznenadjen. Tako nesto cuti od bilo kog poznatog susJeda za mene je sokantno. Taj je sebi ovim stvorio mnogo neprijatelja u Hrvatskoj.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
I Index je prenio ... bogami se zahuktava ... bice vrelo ljeto u hrvatskoj ...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
"Čak su bolji nego ovi naši"-Mario samo reci kad bi krenuo,ja cu peske po tebe da dodjem!Kralj me kupio ovim,blago nama kako stranci u kosarci shvataju sta je Partizan.
 
Последња измена:

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
uf,kakva izjava,svaka cast :respect iskren da budem nisam ga gledao ni u jednom mecu,ali po pricama upucenijih definitivno bi nam bio ogromno pojacanje.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Bogami bogami,mirise mi na nesto veliko sve ovo sto se dogadja.Jebote postajemo ,,akademija Partizan''.Letonci,Francuzi,Srbi,Dubrovcani(uvek sebe tako smatrali):D
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Pa, ako je obestecenje stvarno samo 150k, a mali ocigledno hoce kod nas, ne znam sta nasi cekaju da iskesiraju tu sicu za ovakvog talenta :)
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Jel moguće da on sa svojih 17 godina ima muda ovo da izjavi? :eek:

"Prvo se idem odmoriti, o klubu ću odlučiti kasnije"

"Čitam hrvatske tračeve i onda naletim da Dule Vujošević želi Hezonju u Partizanu. Pa naletim na Barcelonu, ima Grčka, Turska, svašta nešto. Što se mene tiče, prvo idem u Dubrovnik se odmoriti, a za ostalo ćemo vidjeti i odlučiti što je najbolje u krugu obitelji", ističe Hezonja, koji smatra kako ne bi pogriješio kad bi odlučio karijeru nastaviti u Partizanu.

"Moja najdraža momčad, draža od Cibone i od svih ostalih. Oni navijači, to nema nitko na svijetu, to je luda kuća, kada oni dođu daješ 300 posto od sebe. A što se tiče igrača, po radu su najpoznatiji na Balkanu, a i šire", pohvalio je Hezonja "crno-bele", te dodao...

"Kod nas ima 200 izbornika u svakom kafiću, kako se kaže. Svi sa nekim vizijama, tako da problema može biti samo sa naše strane. Ja niti jednog Srbina ne znam da je nekakav divljak, to su sve odlični ljudi. Čak su bolji nego ovi naši", smatra mladi Dubrovčanin, a na pitanje bi li imao problema zbog odlaska u Beograd, poručuje.

"Vjerojatno bih, ali to me ne interesira, naši su nas davno izdali. Svi su nas otpisali, komentari razno razni, na to se ne treba obraćati pažnja, ali znate i sami kakve su priče. Nitko ništa ne zna, a svi misle da znaju, to je naša zemlja", zaključio je Hezonja
http://www.index.hr/sport/clanak/he...-momcad-nitko-nema-takve-navijace/624869.aspx

:D:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.083
Локација
ante portas
Mali je objasnio ovom izjavom neke stvari . Reče čovek šta mu je na srcu i ćao ! To cenim . Nije nacionalistički ograničen i zatucan . A ovaj Šarić te ne smem ,te ovo , te ono . Što se tiče centarske linije kada bih birao Varda ili Omić definitivno Varda . Iskustvo je iskustvo a i imamo dosta mladih igrača koje treba razigravati plus traži se rezultat , igra se na mnogo frontova .
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
@Azurni_jahač,
'bem li ga, objavilo je nekoliko hrvatskih portala, sad su počeli i ovi naši da prepisuju od njih.
Rekao bih da je poprilično verodostojan.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
mali ima muda do patosa! and i love it! :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Svaka cast decku na ovim izjavama ali mislim da nije trebao toliko da iznosi u javnost. Pitanje je kako ce na njega gledati u Hrvatskoj. Decko je mlad i treba iskljucivo da se bavi samo kosarkom. Price o nama, njima, ovima po politickoj liniji pravi samo tenziju. Moje licno misljenje je da je oko Hezonje vec zavrsena stvar i to jos pre 10 dana.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Oko Robije nije nije bila nikakva negativna reakcija u lijepoj njihovoj, a on je dokazani branitelj.

Sve ovo spada u proces ekumenizma i nekog pomirenja, tako da ne verujem u neko stopiranje od strane viših sila
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
@delicPFC
To je napisano pre par dana. Roditelji su zeleli da mu Dule bude trener :wink:

Pa, ako je obestecenje stvarno samo 150k, a mali ocigledno hoce kod nas, ne znam sta nasi cekaju da iskesiraju tu sicu za ovakvog talenta :)

Sica? Jako smelo sa tvoje strane napisano. 150k u kosarci nije sica, pogotovo ne za nas, posto u Partizanu ne rastu pare na drvetu. Retko kada smo mi pljusnuli te pare. Djekica ne racunaj on je sam platio svoju slobodu tada. Placeni su bili Miljenovic (deo verovatno i Zalizani), Tepic (uz pare dat i Paunic) i Bogdanovic Luka. Za sicu su dovedeni Vesely i Bogdanovic Bogdan ako se ne varam.
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Naravno da nisam to mislio u bukvalnom smislu. :) Prvi mi je Djekic pao na pamet, nisam znao da je on sve sam platio, tj. njegovi. Ali u svakom slucaju, znamo koliko je talentovan, koliko ce doprineti nasim rezultatima u buducnosti, koliko cemo para moci da uzmemo od njegove sledece prodaje... onda moras priznati da je 150k mala cifra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top