Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Osnovna skola dominacija je pocela :D , prodjoh srednju dominacija traje , eto me na fakultetu , a dominacija jos traje :D 11 godina rodjaci , 11 godina pecat mog zivota . Divna akcija kluba .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ja ne mogu da verujem da mrtvi ruzic kad je vec toliko dobar sa vujosevicem ne moze da iskamci od svinjogojstva neke pare.

Može on, ali očigledno nam nije u interesu da i ove godine budemo šampioni.

Ево испашће да ја контрирам свима, али ја се надам да ће клуб остати при свом ставу и неће тражити од навијача да им помогну. Смејао сам се циганским смс манијама, дербијима, сад да видим како један гигант проси.
Па ајде и да нас то вади... ...

Da ne opterećujem bazu podataka citatom celog teksta i mojim tekstom, samo ovo :clap:ziveli

...Najjači su ovi što kao vole klub, a najbitinije im je ko je na šipci, ko dobija pare od kluba, staljaju navijače iznad kluba, što ne sme nikada da bude...

Misli šta hoćeš, ali dok god budu plaćali bandi da vodi navijanje, a to nije mala svota novca, od mene neće više videti ni jedan jedini dinar!

A da li klub moze organizovati neku licitaciju?

npr. svi potpisi nasih igrača na zastavici, lopti, belom dresu....

Ideja je dobra, ali će i ona kao i mnoge druge pasti na gluve uši. Lakše je ništa, ili malo, raditi i očekivati da ti država pomogne.

Mnogo dobrog je ova uprava donela KKP, ali pobogu oni i dalje žive u prošlom veku. Alo bre, 21. vek je, žive u ciganskoj državi, a i dalje očekuju da im država daje neku lovu. Jasno je svima da se država okrenula starom i već nekoliko puta propalom "državnom projektu" i da njima daje i šakom i kapom. Šta naši čekaju! Ćute i dalje, da ne bi isparilo i ovo malo što sada dobijaju. Valjda im ponos ne dozvoljava da kažu u kojim govnima je KK, koliko država daje FMPu i da nam treba pomoć. Nema bre ponosa kad je stomak prazan... ili će možda ponosno u stečaj!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Originalnu poruku postavio Стојанче Р.
Ево испашће да ја контрирам свима, али ја се надам да ће клуб остати при свом ставу и неће тражити од навијача да им помогну. Смејао сам се циганским смс манијама, дербијима, сад да видим како један гигант проси.
Па ајде и да нас то вади... ...

није да ја теби сад контрирам, али морам да ти одговорим.. клуб пријатеља је настао ко што се сеќам овде на форуму, онда је пренешена људима у клубу и та је идеја прихватена и реализирана. Исто тако идеја о флајерима који су се делили на утакмицама настала је овде. Хоќу да кажем клуб није молио навијаче да шаљу разне смс-ове и тако помогну клубу, него је то наша идеја, наша спремност да се помогне клубу. Тако да цигански смс-ви и ови наши се разликују пуно и навијам да клуб отвори рачун на који ќе богатани донирати који евро, као и ми остала буранија, ко колико има..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Možda i bude nešto od otvaranja računa za pomoć klubu...ima nekih indicija danas...samo da se to lepo osmisli i najavi kako treba...
A ova i ovakva ideja je ne do jaja, nego do jajevih jaja! :respect :clap
Kakva dobra fora, kakav impresivan način da pokažeš koliko traje ta naša stravična dominacija...
INSTITUCIJA...čak i kad grca u materijalnoj nemaštini...

Jebote, ova deca (govorim o najstarijima, onima koji danas imaju 11 godina) otkad su se rodila, progovorila i prohodala, naučila da pišu i čitaju, pa evo sve do 4 - 5. razreda osnove škole kojeg danas pohađaju, znaju samo za jednog jedinog šampiona u košarci! :)
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
А да ли неко зна и да ли уопште постоје некакве правне регулативе око тога да на пример ми имамо рачун са одређеним средствима и хоћемо да уплатимо КК Партизану, једноставно да им пребацимо новац, или однесемо на руке, како би то функционисало?
ЕДИТ: Наравно без знања клуба да се скупе средства и да им се однесе на поклон...
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Stvarno sjajna akcija. Ja bih cak povecao da karte budu 200 a ne kao 100 do sada. Nije to nesto mnogo. A zarada bi se duplirala. :D
Inace ne znam da li se vec razmislja o pojacanjima za sledecu sezonu? Zanima me i stav kluba o toj sledecoj sezoni,da li su opet na umu mladi igraci ili? Ako neko zna neka kaze(JNA,Talicni,MVP)...jer imam neke naznake za neke igrace ali mozda je samo slucajnost.

PS-Umalo da sa poslednjim kreditom ubodem dres :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.947
Локација
NBG
Da i ja kazem koju.

Po mom misljenju jako losa odluka oko Gordona, jako je trulo da ti ode jedan od boljih igraca u sred sezone i to u Sasari. Bez obzira na valjda oprostene plate sto bivse sto buduce. Ali to opet nije razlog za narikanje i slicne stvari. Uz par taktickih korekcija vrlo brzo bi se umanjio odlazak Gordona. Ali da je ovu trulo, trulo je.

Usput potpisujem svaki post Pekarskog u poslednjih par dana u ovoj temi. Lepo i nafinjaka je objasnio neku sustinu.

Sada se opet vrte jedne te iste price. Da se nadovezem na moj most od ranije na ovu temu http://www.juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=677355&postcount=7115

Prozivanja nekog marketinga je ponavljam bezveze (u ranijim postovima sam objasnio i zasto). Ako treba nesto prozivati onda to jo menadzment koji bi po mojoj proceni mogao da doprinese sa 50 000 evra loveci sitne sponzore u privatnom sektoru (koji je precenjen, da ne zaboravimo okruzenje gde zivimo i drzavu) ili ako smo ultra optimisti i do 150 000. Taj segment treba unaprediti ili nekim kadrovskim resenjem ili nekim spoljnim faktorom. Prozivati Silobada je glupo jer on nije sam sebe postavio, lepo adresirati kritiku Danilovicu u ne pisati uz vetar.

Sto se tice organizovanih navijaca to je problem od ranije. 90% naseg JSD-a ne podnosi sadasnju bulumentu i sistem organizovanih navijaca, ali to je toliko pustilo korenje da ne moze tek tako da se resi, pogotovo stto znacke imaju i jako drzavno uporiste. Ne treba Danilovic ili Vujosevic da hapse odredjene persone zbog svojih dela to treba da radi policija i veciti problem drzava. Najveco zlo i glupost koju je uradio Zarko Zecevic (a ne razne druge bajke) je upravo finansiranje organizovanih navijaca i kada je slavina zavrnuta videli smo reakciju koja pojacana finansijama i logistikom tajkuna. I od tada se stvorilo vrzino kolo. Lakse je da Danilovic podeli koju godisnju kartu gratis i kupi mir (posto provejavaju price o nekom davanju para) nego da organizovani navijaci prave sranja, da odjednom Danilovic i Dule postanu lopovi, pa dobijamo uprava napolje i slicne vec dobro poznate scenarije. Samo da napomenem da je glavni cilj pickoustog i njegovog mutant kluba ne evroliga i trofeji vec sklanjanje Danilovica i Duleta iz KK, pa tek onda ostalo. Posto je pomenut Pariz da napomenem da je glavni razlog "ispale" bila direktiva Francuske i EU koji nisu zeleli Grobare na zavrsnom turniru. Te su nasi iskoristili da dodatno zarade prodajuci karte onima kojima su prodali da se ne vracamo na to. Opet tu organizovani navijaci nisu prepoznali trenutak i napravili kompromis. Pogotovo sto se karte lako naknadno nabavljale preko interneta i na licu mesta, dok je dosta ljudi i ulazilo bez karte.

Da skratim, bez pomoci nazovi drzave ne moze se resiti problem navijaca u celosti, uvek ce biti tu isprepleteni interesi i truli kompromisi.

A vas niko ne tera da uplacujete bilo sto, niti ce da moli, niti treba da moli. Niti koga boli ona stvar da li ce to uplattii ili ne i iz kog razloga.

KK Partizan koliko ja znam ne drzi Crno-beli butik, vec dobija procenat od artikala sa KK grbom. Ostatak ostaje Crno-belom butiku a kako oni dele to nije stvar KK Partizan i tu treba drugi ljudi da se pitaju.

FK Partizan ili Djurgarden svake godine uplacuje odredjene sume ostalim clanovima JSD-a posto ostali sportovi nisu profitabilni. Naravno za ovu godinu jos pare nisu stigle. Za KK je valjda 150 000 evra.

Da se vratim na sportski aspekt, posto ovih dana je cesto pricano o nekom pritisku i ciljevima.
Igraci nisu dodatno optereceni pod moranjem da uzmu bilo koji trofej. Imaju samo pritisak i cast sto nose dres Partizana i svaku utakmicu idu na pobedu. Naravno da se niko nije odrekao trofeja, ali glavni prioritet svideo se to nekom ili ne je igranje Evrolige i samo prezivljavanje kluba (ne treba napomenuti da ste desilo za raznim velikim klubovima sa ovog prostora).

Sto se tice zastoja u proizvodnji, najcesci nas proizvod je bio centar: Krstic, Perovic. Pekovic, Maric. tu je bila najveca zarada. TNT skupa je prosao kao 1.5 centar i imali smo Veselog. Da li proizvodnja stala zato sto nema adekvatnih talenata narocito centara? Zato je jedan od razloga budzenje mladim igracima na centru Musli, Gagic i Militinov, ne bili imali za prodaju najdeficitarnije pozicije u svetu. Da li smo propustili nekog mladjeg igraca u medjuvremenu? Mislim da ne, osim mozda Bircevica ali ni on nije top kvalitet. Greske u selekciji uvek ima pogotovo sa limitiranim budzetom. A opet prodaja igraca na dug rok nece resiti finansiranje kluba jer se tezi ka uzimanju samo slobodnih agenata, pravih transfera je sve manje. O finansiranju sam vec pisao, taj link imate gore u ovom postu.

Ili aj sve u pm da oteramo rukovodstvo i da otvorimo vrata SNS-u ili jos bolje da uzmemo kredite i za koju godinu navijamo za Mega Ishranu.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Mister MVP
Samo da napomenem da je glavni cilj pickoustog i njegovog mutant kluba ne evroliga i trofeji vec sklanjanje Danilovica i Duleta iz KK, pa tek onda ostalo.
Ovo je srž celog problema i zbog čega nam se sada sve ovo dešava je u ovoj rečenici...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
А да ли неко зна и да ли уопште постоје некакве правне регулативе око тога да на пример ми имамо рачун са одређеним средствима и хоћемо да уплатимо КК Партизану, једноставно да им пребацимо новац, или однесемо на руке, како би то функционисало?
ЕДИТ: Наравно без знања клуба да се скупе средства и да им се однесе на поклон...

Ја Перо Перић (име и презиме уплатиоца) сам ушпарао 10000 еврића и хоћу да их уплатим на жиро-рачун свог вољеног клуба, јер ето не требају ми ни за шта друго, а желим да дам прилог а нека посебна публикација ми није потребна! Одем у банку ставим у рубрику сврхе уплате да је то помоћ клубу, фино попуним да уплаћујем свом КК Партизан са уредним ж-р и својим матичним бројем и то је то! На изводу КК Партизан наредни дан се појављује уредна уплата са свим подацима које сам оставио на уплатници, књиговођа књижи то на конто осталих прихода (или већ неки други конто), наравно плати се порез од те суме овој јебеној држави! Не видим проблем у овако нечему! Е сад само да имамо довољно средстава, да се удружимо, па да пребацимо нешто, то би било савршено, али знате већ како то функционише код нас, тешко би се извели, али није немогуће!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.227
Reaction score
1.542
Ja sam spreman da sutra odvojim svoju mesecnu platu (350e) ali pod uslovom da to ucini bar jos 50.000 Grobara. Nece mi biti problem da se snadjem mesec dana za novac od roditelja, prijatelja... Prezivecu nekako, necu crci od gladi... Ma koliko zeleo to, bojim se da nema puno ovakvih kao ja... A pickousti kreten ako krene na Duleta i Danilovica neka zna da se zesce zajebao... Deteta mi mog ja bih bio u stanju ko zna sta da uradim, alo bre SNS mafijasi odjebite od KK Partizan... Bolje brinite o Kosovu smrdonje jedne, prodajete sveto, za koji su kurac ginuli Obilic, Lazar i mnogi drugi ako vi serete po svemu... Sekto usrana, nikada necete moci da prismrdite Partizanu po broju trofeja (pogotovo evropskih) zato m'rs...
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
http://novosti.rs/vesti/sport.295.html:426751-Vujosevic-Gordon-nas-je-ucenjivao

Vujošević je o "slučaju Gordon" rekao sledeće:

- Svi znate koliko je teška naša finansijska situacija. Svi igrači dobili su po četiri plate, a on je dobio pet. Nije se pojavio na jednom treningu, a posle je njegov menadžer tražio još dve plate. Nećemo nikom dozvoliti da nas ucenjuje, za njega smo imali razumevanja, a on je pravio neke greške, recimo, kad je trebalo da igramo derbi nije znao ko je Zvezda ili kad smo išli u Istanbul nije znao šta je Kup šampiona - naveo je trener crno-belih.

Zar tako druze Gordone?..
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nije to nista cudno, za tamnopute Amere pogotovo.Molim vas pa pitanje je da li je znao glavni grad SAD a kamoli da zna sta je Evroliga.Jednostavno oni su takvi,vole da se duvaju i sutiraju na kos,to nose iz svojih krajeva gde su odrasli,puni su sebe i to vam je to.

Sto se tice plata,pravi stranac poput tamnoputog igraca mora da prima redovno platu,njih zabole da li igraju za Boston ili Konstantin ,lova mora da legne.Druga stvar su Leo i Debela Berta.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.615
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Нема ово везе с Гордоном него с Филиповићем. Дечко је само тражио паре које је зарадио ништа више. Никакве паре унапред, што би дечко дошао с колеџа да не буде плаћен.
Најјача ми је прича да је он безобразно тражио своје паре, па и у ф4 сезони су странци имали најредовније плате. Увек смо странце редовније плаћали С домаћим играчима се то лако испегла, са странцима нема зајебанције ако падне блокада можемо да се јебемо, боље да ћутимо сад него да нам дечко ребне тужбу. Мада схватам да је ово било упућено више менаџеру него њему.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Не можеш да једном даш плату више , а другом мање . Аутоматски се тиме руши хармонија и атмосфера у екипи . Зато је добро што је ствар решена на време у старту . Свима једнако . Како би се осећали други играчи онда ? Јел Гордон можда више вреди од њих ? Шта да се ради . Тако је како је , морамо да се крпимо и да састављамо крај са крајем . А право да ти кажем он јесте солидан странац, али не неки екстра суви квалитет па да има неке привилегије попут редовнијих исплата у односу на друге . Дуле дај Чакара на четворку :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Bolje da Dule nije uzimao u usta Gordona, vec eto samo menadzera ako vec bas mora da nadje drugog krivca, a ne sebe i klub...al ne moze on do toga da dobaci. Cuj nije znao za cigane, el, ima propuste u obucnenosti...ajde jbte...a i valjda je radjen neki skauting pre nego sto su mu bacili pod noge igraca...a da, Tori Tomas.

i ove stvari kad nam zagusti, su ranije resavali nasi prijatelji kluba, oni koji se nisu promovisali i bili u prvom planu vec iz senke, pravi navijaci kluba...al njih sad nema, a nije bas da je do ekonomske krize.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.615
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Не можеш да једном даш плату више , а другом мање . Аутоматски се тиме руши хармонија и атмосфера у екипи . Зато је добро што је ствар решена на време у старту . Свима једнако . Како би се осећали други играчи онда ? Јел Гордон можда више вреди од њих ? Шта да се ради . Тако је како је , морамо да се крпимо и да састављамо крај са крајем . А право да ти кажем он јесте солидан странац, али не неки екстра суви квалитет па да има неке привилегије попут редовнијих исплата у односу на друге . Дуле дај Чакара на четворку :D

Тако је малтене десетак година, тако да није до тога.
Бокса је лепо поменуо пријатеље клуба.
У овој изјави није требало помињати Друа, дечко је коректно одрадио своје, ако је неко крив са стране, онда је требало само Филиповића поменути.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Ma to ti je kao i uvek kada mediji uzmu recenicu izvucenu iz konteksta da bi imali bombastican naslov "Gordon ucenjivao Partizan". Sve je ovde lepo upuceno menadzeru koji su u svakom u sportu, najvece zlo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top