Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sve Gorčin do Gorčina Stojanovića, svi se razumeju u sve pa i u marketing, verujem da vodite ozbiljne firme.

Zaboravlja se da je pre desetak godina svakom potencijalnom sponzoru Partizana prećeno da mora isto toliko dati ciganima, inače ih neće biti, kako je ćoravi poveriocima ciganskog duga pretio da će izgubiti privilegovane poslove ako ne "dogovre" otplatu dugova. Uđe brat prvog čoveka Srbije u mutanta da bi postigao finansijsku premoć, gde živite ljudi i kako tako lako zaboravljate?


Sve neko skirvanje iza članova uprave, kao da se ne zna ko zapravo vodi klub. Niko nema muda da kaže Danilović je nesposoban, nije dorastao, predlažem da se traži smena. Licemerje.

Najjači su ovi što kao vole klub, a najbitinije im je ko je na šipci, ko dobija pare od kluba, staljaju navijače iznad kluba, što ne sme nikada da bude.
Б1
Онда слободно да гасимо форум, ја искрен да будем слабије играм баскет и од најгорег кошаркаша Партизана, најслабије фудбал и од најслабијег фудбалера Партизана, ватерполо, рукомет итд.
Чак нисам ни један албум снимио а качим песме на музичку тему.
Б2
Немам ја пријатеље на власти него они. Када кажем они не кријем се иза имена управа, него мислим конкретно на Дулета, ПСД и Тошу без обзира колико ми сва тројица драги били. Мрзи ме сваки пут да пишем три имена. Да се ја дружим с најјачим људима из једне од две три најјаче странке у држави, дао бих неки детаљнији одговор.
Овако, морам да наставим да горчинујем.
Б3
Даниловић није неспособан, он је изузетно способан и невероватно тврдоглав. То има своје предности и мане. Ја бих искрено такву личност пожелео у сваком клубу ЈСД, али мора постојати неки компромис тврдоглавости и разума. Нормална критика не мора одмах да се схвати као пљување, нити бацање на ломачу неког из триа, нити неко мање воли клуб зато што је пише о неким стварима које не штимају. Да имам неке подле намере, написао о бих о неким већим стварима које ми се не допадају у ККП ( кога све нема од бивших асова у близини) али не желим, јер немам намеру да отварам такве теме, поготово на овако читаном форуму.
Б4
Наравно да је битно. Није Партизан ничија прћија нити постоји нечијим рођењем. Ако се кука како нема пара, ја као класичан горчин нудим крајње просто решење, ослободите се минимум 100 000 годишње терета терањем у три пичке материне "највернијих", о цени њихове верности сам писао, не бих опет.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Da Pekarski ,
Hoces i ti da me nazoves pucistom?
Molim te, smatram da si ozbilan forumas i ne znam sta ce ti ovo uopste
NASE JE DA NAVIJAMO???
Ne ,nego je nase da igramo hrkljuš dok slušamo srebrna krila.
Evo javljam ostalim pučistima da smo u zabludi i da pohitamo brze kod Djure da molimo za oprostaj jer naše je samo da navijamo :banghead
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Stojanče
Kao prvo nisam na tebe mislio, zato te nisam boldovao, nego Andrejev deo za koji se slažem, a koji je u suprotnosti sa ostatkom njegovog posta. Ali ajde kada si se već dotkao nekih stvari.

B1 Onda nemoj da se brecaš ako neko pljune Milosavljevića, Sašu Ilića.. forum jebiga

B2 Hoćemo malo o problemu u raju na drugoj temi?

B3 Danilović je i tvrdoglav i razuman, da nije takav, ne bi čuo od njega da nije nenormalno ako se jednom ne bude najbolji. To je problem što ovde većina ne može da pregori u glavi. Uspostavljen je režim razmišljanja da se svake godine mora biti šampion u suprotnom je smak sveta. Apsolutno, totalno naopačka postavka stvari za svakog ko iole poznaje i razume se u to šta je sport. Njima ostvaljam da plaču i skaču sa mosta kada Partizan ne bude prvak.
Ja ne mogu da kritikujem nekoga koje je uspešniji od mene, nekog ako mi je doneo toliko sreće kao retko ko van svog privatnog života, jednostavno je jače od mene, prihvatam ga takvog sa svim manama i vrlinama koje ima. Da Partizan nije postigao ove neverovatne rezultate, pa da razumem.

B3 Nisam iz te priče, i slobodno napiši ako znaš da Danilović i Vujošević prave kriminalni akt sa navijačima, onda navedi i motive.

@Andrei Rubljev

Kakve veze ima mutavi sa ovom pričom? Ako ćeš ti da mrziš najuspešnije članove KKP zbog tamo nekog mutavog, slobodno izvoli, ja sam lišen takvih osećanja. Nekako mnogo više volim ove ljude iz KKP nego što mrzim mutavog, valjda zato što znam da je pre mutavog bio gluvi, a pre njega neki ćoravi...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Небитно, осетих се и ја прозван.
Б1То што се ја "брецам" не значи да сам у праву, штавише обично вичем кад нисам :D
Уосталом исто тако сам се брецао за неосновне нападе на нашу "управу", постоји архива.
Али ако пишем о нечму не морам бити врхунски у томе да бих имао своје мишљење.
Б3
Не мислимо на исту тврдоглавост. Нећу доживети неосвајање било чега као катастрофу, дуго Партизан није освајао ништа па је опстајао.
Мада с друге стране сматрам да је део Партизанове величине то што свако неосвајање доживљавамо као неуспех јер смо гигант.
Б4
Не мислим да је криминални акт, него нездрав однос и непоштен према обичним навијачима, о мотивима не бих не могу их знати поуздано, могу само да претпоставим о чему се ради, поменуо сам нешто слично везано за рагби клуб.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
A da li klub moze organizovati neku licitaciju?

npr. svi potpisi nasih igrača na zastavici, lopti, belom dresu.

Ja sam pre neki dan dobio nagradu od Eurolige za neki crtež sto sam im poslao...pitali su me od koje ekipe zelim potpise...naravno trazio sam od Partizana i dobio sam.

A da to nisam dobio bio bih spreman dati i 30-40e za potpise nasih igrača.

Ne zanam kako vam se cini ova ideja? Ali sigurno znam da bi dosta ljudi ucestvovalo u takvim licitacijama jer su to jednistvene prilike da dobijes takve stvari...
To ne moze da nam popuni budzet ali moze neke rupe popuniti!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ovde je napravljena slika da Danilović i ekipa nadrkani sede u klubu, i čekaju da im neko donese pare. Toliko o svim tim ozbiljnim Gorčinovskim razmišljanjima.
Ovde se neosvajanje šampionata ne doživljava kao neuspeh, nego kao katastrofu najstrašnijih razmera, i znaš dobro da je to posledica razmaženosti i šta treba raditi sa razmaženom decom.:D
Naravno da nisu u pravu oni koju omalovažavaju Milosavljevićevu borbenost, kao i oni što nipodaštavaju naše legende kao što je Saša Ilić.

@PROFESOR
Ti se uzdaš u to, da su svi generali po difoltu imali dobar vid.:D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@ Пекарски
Дабоме, како би их другачије примили у војску. Једино ако си мислио на Фрању Првог Оснивача.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Е па ево ја сам сигуран да и овде међу нама на форуму постоје људи који имају властиту фирму, бизнис и сл. који би могли издвојити неку суму у сврху спонзорисања клуба уз неки опет свој интерес (ево вам да се мало запитате Ви који би могли, а још нисте понудили помоћ:D)!

Друго, помоћ од бивших играча, великих гробара који су пршли кроз ЈСД, зарадили велику количину новца кроз каријеру, а сада га обрћу тако што имају своје велике фирме! Где су они? Ево вам нпр. код цигана Ђоковића који им је дао, даје и даваће велики новац за плате, смештај и храну одређених тренера и играча! Он то не мора, нема шансе да га приморају, али даје!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@ Пекарски
Дабоме, како би их другачије примили у војску. Једино ако си мислио на Фрању Првог Оснивача.
Od Franje do neodoljivog zavodnika Vuka Obradovića, kako nastala tako završila uskpokjena nam zemlja, slepa pred očima.:D

Ispade da je jedna odluka, donešena radi održavanja stabilnosti kluba, pokazatelj totalnog raspada KKP. Siguran sam da je kojim slučajem procenjena neophodnost opstanka Gordona, da bi se to i desilo. Koliko god mi žao što je otišao.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Nije pokazatelj totalnog raspada,ali da je opasna takva situacija jeste.Odluka nije donesena zbog neke basnoslovne,bezobrazno velike sume vec zbog 10 soma mesecno(mislim da je toliko).Ozbiljna i opasna je ova situacija,to treba istaci a idolopoklonstvo ostavljam onim savrsenim,nerazmazenim navijacima.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Не бих да нешто опонирам још мање да кварим успостављени ентузијазам око СМС донација, али на жалост то решење је ефикасно колико и идеја да у сред драматичног пожара, неко пошаље малог Перицу да погледа да ли неко у комшилуку можда има ПП апарат.
У земљи где двадесетогодишњаци умиру, јер није било могуће намакнути 10000 евра за неку операцију или овде међу нама овако загрејаним ентузијастима где се за годину дана скупи 15 чланарина за форум у који се кунемо, прикупљање средстава на овај крајње романтичан и бескрајно симпатичан начин је унапред ослобођено било каквих озбиљних последица.
То не значи да је моје продавање памети боља опција од нечијег искреног покушаја да реанимира организам калибра орке нечим што има снагу чаја од камилице.
.
Obzirom da sam čovek kome se lako može nametnuti mišljenje,pogotovo ako dolazi iz mudrih usta...Prosto sam u neverici kako se ne slažem ovim delom.

Mirnija savest čoveka koji je poslao nekog po PP aparat ili pokušaj reanimacije sa kamilicom nije ništa slabije od šanse da desetogodišnjakinja oživi pijanca koji već desetak minuta umire a sve ostale do tada boli kur...uz opasku "što piješ kad ti škodi"
I ne bi trebalo entuzijazmom nazivati potrebu čoveka da boji svoj život a drugima džep neostupajući od raznih brendova. Moj pr.-jagodinsko pivo,pall mall,Convers,nokia,pežo...Da li ću potrošiti pare za to zavisi u ovom slučaju ili od slanja Perice ili od tvog predavanja za koje misliš da je još i slabije od eliksir-kamilice.

Pozdravljam odluku uprave da se ne moljaka za pare od strane navijača,zato mi se donekle i sviđa ideja koja je onako prosjački obmotana ponosom:D
Otuda potreba mene kao navijača da se proširi ovaj vid pomoći:
http://www.youtube.com/watch?v=SGzY52Lqtgc&feature=youtu.be

Neko loše radi svoj posao,svi smo toga svesni
a naše analiziranje i sagledavanje istine može imati samo efekta ako svi zatražimo ostavke Danilovića,Todorića,Vujoševića...Jer drugačije ne može ,neko ko je toliko uspeha Partizanu sa pravom može smatrati da ti radnici i njihovo poslovanje tj.takav šablon i dalje donositi uspeh.
Nemamo mi tu moć da cepkamo "neradnike"

Pitanje je onda sasvim jednostavno,hoćeš li Partizan ovakvim kakav je ili ćeš zamisliti neku drugu viziju sa ???.
mene taj drugi deo rečenice žešće naježi.
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Хтео сам да пишем у теми Предлози, сугестије и критике, али тема је затворена, па бих молио админе да, ако треба, пост пребаце у другу тему.
Пре свега бих замолио Закон Пионира или бившег ЈНА, да избоксује како зна и уме, да објасни људима у клубу да нема ничег срамотног и да отвори рачун, на који би ми, као обични грађани, кад год осетимо потребу и имамо могућности, уплатимо одређена средства.
Знам ја сад да ће многи да исмевају, критикују итд. овај предлог, али пре свега морам да кажем, догорело је до ноката. А сви остали који би да већ одбаце овакав начин помоћи клубу, замислите, једноставно ставите се у позицију да имате рачун на који кад год хоћете можете уплатити неку своту новца, 100, 200, 500, 1000 динара. И замислите да је тај рачун отворен 24 сата, и замислите да се омасови само то мало, да се разгласи помоћ клубу. Па ја потписујем животом, да ће имати бар 1000 људи који би на месечном нивоу дао 100 динара. Ево ја први који не радим нигде, и крпим се, одрекао бих се сваког месеца, бар једне паклице цигара, то вам је 200 динара, ал ајде да кажемо сто динара. Месечно 100 динара на годишњем нивоу изађе 1200 динара. Пута рецимо неких хиљаду људи, милион и 200К. И то да не значи клубу? Нема шансе, били би више него захвални.

Ако овако нешто не успе, нека водећи људи овог форума или било који други људи, размотре неку другу опцију. Типа да се отовори некакав такав рачун, који ће такође бити отворен целе године, на који би људи уплаћивали кад стигну и колико могу. И тако се новац скупља годину дана, разгаламили би о томе на сав глас, и када дође лето, пред почетак сезоне, одреди се секција СД-а која те године добија новац, или рецимо две-три секције које те сезоне добијају новац прикупљен током претходне године!
Делује смешно али може да помогне итекако!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kakve veze ima mutavi sa ovom pričom? Ako ćeš ti da mrziš najuspešnije članove KKP zbog tamo nekog mutavog, slobodno izvoli, ja sam lišen takvih osećanja. Nekako mnogo više volim ove ljude iz KKP nego što mrzim mutavog...
Nema veze direktno on nego se ja vraćam na tvoju opasku da treba reći zbogom mozgu i slepo navijati.Zato sam i pomenuo gdina mutavog u smislu da smo mi pucisti onda u zabludi i da se vratimo lepo samo navijanju, a pedsednik djura neka vodi klub.Nigde ja nisam napisao da mrzim ljudde iz uprave KK-a tako da ne znam zasto mi stavljas reci u usta
 
Последња измена:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Što će reći da se nismo mi odrekli njega nego on nas. Što opet znači da nismo mi povukli logičan potez, kako je nekima on delovao.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Gledam sad na klupskom sajtu, tamo gde stoji oko sms-prijatelja (http://www.kkpartizan.rs/sr/sms-klub-prijatelja.php) i provaljujem da je samo u toku poslednje noći registrovano 26 novih prijatelja! :clap

Bilo je juče popodne 1.897, a danas je 1.923.
...
Ovo je moj post od juče...

Znači preključe je bilo 1.897 poruka (pri čemu ja mislim da ni 100 poruka nije dodato u prethodnih ko zna koliko meseci, niko pojma nije imao da ovo uopšte postoji! :banghead), u toku te noći se do juče ujutro nakupilo 1.923, a danas smo već na 2.056 poruka...:clap

Čitam ovde neke kritike na račun kluba i pojedinaca u klubu, ima tu kritika sa kojima se 100% slažem, ima i onih sa kojima se delimično slažem, ima i onih sa kojima se ama uopšte ne slažem, ali...šaljite ljudi poruke bili nikakvi, mali ili veliki kritičari, kupujte te prenose u arhivi (pogotovo vi iz inostranstva kojima je taj trošak i bukvalno kao zajebancija, a dobijate prenose nekih antologijskih utakmica koje su vas tada činile srećnim, a možda će opet), moramo pomoći klubu kako znamo i umemo, to je NAŠ klub, onaj isti koji nas je toliko činio srećnim svih ovih godina...KK je naše "mezimče", bio i ostao, uz sve svoje manjkavosti koje je pokazivao ili pokazuje u svom funkcionisanju...Jebiga, ja na to tako gledam i nikako drugačije.
...Пре свега бих замолио Закон Пионира или бившег ЈНА, да избоксује како зна и уме, да објасни људима у клубу да нема ничег срамотног и да отвори рачун, на који би ми, као обични грађани, кад год осетимо потребу и имамо могућности, уплатимо одређена средства...
Sve sam živo već uradio na tu temu, usta su mi se osušila prethodnih dana. Da učinim više od ovoga što sam učinio - ne mogu! Ništa sad nije više na meni, sad je na njima. Ako će da se oglase i otvore račun - sjajno. Ako neće - niko ih ne može naterati. Ali, meni je savest mirna. I meni, i svima ostalima koji su predlagali to otvaranje računa i koji su bili spremni da ga "pune".
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Šteta je što veliki procenat od ovih SMS ide Telekomu, Vipu, Telenoru, ali šta je tu je.

Na nama je da šaljemo ko koliko može i hoće, ko neće i to je njegovo pravo.

I prošli put je akcija potekla sa našeg foruma, a kanda ćemo je ponovo vratiti u život i nadam se boljem porukanju nego prošli put.

Znam da ću dobiti odgovor da KK neće da moljaka, ali moram da pitam što oni sami ne stave na svoju FB stranicu link za klub prijatelja?

Ja sam zamolio ljude sa stranice Partizan is life (grupa ima preko 220 hiljada pratioca) da stave na svoju stranicu link.
 
Последња измена:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Kako ko želi i oseća, ali od mene neće dobiti ni petoparac. Neka traže pomoć od prijatelja iz FK, koji su za zadnjih 5 godina pokrali 10 budžeta našeg košarkaškog kluba. Od mene, kao pučiste neće dobiti ništa. A možda čekaju da Dedović napreduje pa im on pomogne.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top