Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
covece tek se zavrsila sezona a ja jedva cekam prozivku na Kalemegdanu i promociju tima. Sta bi mi da nam nije ovakvog kluba u SD-u!
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Jedno veliko bravo je nista, ali ako nista drugo verovao sam u ove momke do kraja i ovo je jedna fantasticna sezona u kojoj smo pored puno prepreka uspeli da obezbedimo EL i pritom osvojimo ABA ligu i domacu ligu.

Za sve u klubu jedan veliki :respect

Edit: Braco smisljao sam ovo 2 sata aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne mogu da vam opisem koliko sam srecannnnnn :napred Partizan
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.134
Reaction score
1.898
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Што с тиче сезоне, она је и више него УСПЕШНА!!! 3 освојена трофеја, ко се томе надао?! Да кажем ТРИ јер куп је НАШ (јебите те гости)!!! Једино ме јебе та Евролига (не пласирање у Топ 16) али добро! Очекујем СЛЕДЕЋЕ :D сезоне Топ 16, па и ВИШЕ од тога!!! Ајмо ДЕЧУРЛИЈО!!! УЗМИ ДУЛЕ ЕВРОТИТУЛУ!!!

А сад што се тиче долазака/одлазака! Било би добро кад би уз ове сад дошли неки искуснији па да нам сезона буде још успешнија!!! И још нешто: зашто се толико прича о одласцима Вестермана, Ловерња, Гордића и Бертанса?! Колико ја знам они СВИ имају ДУГОРОЧНЕ уговоре и сви (осим Бертанса који је члан Спарса (ако га буду хтели наредне године)) остају у Партизану!!!

Још једном, срећна нам ова титула и да следеће буде још боље!!!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Bertina povreda mi baca senku na titulu :banghead boga ti jebem nepravednog, kako nema sreće dečko.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.798
Reaction score
6.639
Jel može neko da postavi konferenciju od sinoć ako je snimio sa SOSa...

Legendarna konferencija ide u arhivi i zauzima počasno mesto odmah iza one čuvene o građanskoj hrabrosti i kretenu Vesiću:D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.805
Reaction score
56.052
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojance, mozes da naveses primere tih igraca? Ovo stvarno nije prozivka nego ja stvarno ne znam...

Нем појма овако напамет стварно, рецимо из главе Берон Дејвис и Џамал Крофорд и Тим Х...
Био је неко од европљана коме се баш то десило, али да ме јебеш не могу да се сетим ко је...
едит
ево једног чланка о томе
http://online.wsj.com/article/SB10001424127887323384604578326451812887938.html
 
Последња измена:

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
73
Локација
Beograd
Pre poslednjeg sastanka u sezoni predali smo igračima poklon za Bertu od navijača sa sajta Partizan.NET.


kf2jw0.jpg
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Da, i ja sam naleteo na listu igraca koji su sjebali ukrstene i vratili se i kidali posle. Drugim recima, odo da cekicem munem koleno pa me eto da snajperisem sa trojke u Partizanu kolko od jeseni 2014.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
http://www.youtube.com/watch?v=dkwRTc0KGEI
Слажем се да треба имати мере и у туговању, као и слављу, али је и нормално да у првом налету буду израженије емоције и да се не гледа потпуно трезвено на ствари. Ја признајем да су мени кренуле сузе кад сам видео овај снимак из свлачионице. Иако су резултати снимања стигли тек данас види се да је Берта већ знао о чему се ради. Толико смо се сви нагледали разних снимака кидања лигамената (само у последњих годину дана Роуз, Рондо, Шамперт, Дејвис...) да можемо одма' на прву да ударимо дијагнозу... Ја сам се надао синоћ да ипак није то то, као што се и сада надам да ће опоравак ићи као што је ЈеНеА написао (па чак и боље, иако је реалност да то све иде много тешко), али ми је кроз главу одмах после његовог хватања за колено, док неко говедо поред камере псује и урличе да га носе напоље, а остали на трибинама звижде "фолиранту", прошла ова сцена. Све синоћ и јутрос кренем нешто да напишем, али до дијагнозе нисам имао храбрости да ишта трабуњам...

Ето сад после дијагнозе, и пар суза због саосећања с овом момчином после овог снимка из свлачионице, већ је могуће гледати напред. С онаквим другарима какве има у својим саиграчима, и уз клуб од којег нема ВЕЋЕГ када је брига о својим повређеним играчима у питању (ту је Пера да му из прве руке пренесе своје искуство и пружи неопходну подршку), и уз надамо се најбољу могућу оперативну и постоперативну негу, можемо само рећи - видеће се због чега је добро да се ово десило баш сад. (да, чврсто верујем да постоји неки разлог, као и за сваку глупост која нам се десила као клубу, због кога је зарад неког већег добра до те глупости морало да дође) Рецимо, живо ме занима какав ће тек шут да му буде после опоравка, или до које мере ће изградити стрпљење, којег му је понекад мањкало у игри... Даће Бог да све буде како треба, наше је да му дамо подршку како год можемо а не да наричемо над злехудом судбином.

потписујем овај пост .. и то са све сузама , страховима и надама ...

Берта Србине издржи ...
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Bertina povreda,tezak udarac na svim poljima a pre svega za njega samog,izdrzace on i ono sto je najbitnije imace podrsku i to ogromnu svih ljudi u klubu,nas navijaca i cini mi se da ce i Dule uciniti vremenom sve da se vrati pre svega psihicki jaci,u to sam sta vise ubedjen ,videlo se coveku i na faci a i sam je rekao da ne moze da slavi i da bude potpuno srecan zbog Berte....o onom detalju iz svlacionice kad se svi okupljaju oko njega i daju mupodrsku je za pozeleti samo....
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Stojance, mozes da naveses primere tih igraca? Ovo stvarno nije prozivka nego ja stvarno ne znam...

pa imas i primer Lucu, za doduse dosta manju povredu i mnogo malu pauzu, vezbao je sut tako kako je Stojance opisao, i kad je poceo da igra ruka mu je bila savrseno nastelovana, nije masio.


mogli smo odma da pretpostavimo da je ono najteze, bas steta, najbitnije je da se oporavi i vrati jos bolji a mi cemo se snaci ako bude trebalo i celu sezonu.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ljudi moze li mi neko reci da li se sam povredio , ili ga je lazic udaroo kolenom o koleno , posto se iz snimka vidi da je on dok je jos bio u vazduhu osetio bol , i to nije moglo da se desi pri doskoku ..
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Koliko sam ja video,a premotavao sam dosta puta,Lazic ga je slucajno nogom udario u koleno,i ako se bas zagledate vidi se kako pri stajanju koleno odlazi na desnu stranu(ispada),i vraca se... Scepovic,Eduardo,Bertans,svi zaradise ovu povredu kad su bili u formi,nadam se brzom oporavku nase haubice,i jos mnogo utakmica u svetom dresu...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Pre poslednjeg sastanka u sezoni predali smo igračima poklon za Bertu od navijača sa sajta Partizan.NET.


kf2jw0.jpg

MVP-ovci za ovo i za konferencije samo :respect
Berta će da izađe jači u to sam siguran, taman da izdominira tamo kad bude trebalo da se prelama za trofeje.

Inače na ovoj temi očekujem našeg člana SpejsNigrutin da ispuni obećanje koje je dao tamo negde sredinom sezone činimi se :wink: nadam se da nije zaboravio. :D
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Ljudi moze li mi neko reci da li se sam povredio , ili ga je lazic udaroo kolenom o koleno , posto se iz snimka vidi da je on dok je jos bio u vazduhu osetio bol , i to nije moglo da se desi pri doskoku ..
Koliko sam ja video,a premotavao sam dosta puta,Lazic ga je slucajno nogom udario u koleno,i ako se bas zagledate vidi se kako pri stajanju koleno odlazi na desnu stranu(ispada),i vraca se... Scepovic,Eduardo,Bertans,svi zaradise ovu povredu kad su bili u formi,nadam se brzom oporavku nase haubice,i jos mnogo utakmica u svetom dresu...
Лазић га сигурно није ударио, пошто није био ни близу њега, већ га је чувао Симонида. По снимку изгледа као да га је стварно ударио по левој нози, али мислим да то није утицало на повреду, јер се овакве повреде дешавају углавном саме од себе, када бутина нагло крене да се окреће око потколенице, код наглих промена правца и брзине.
Ево видео објашњења, а ево и како изгледа операциони захват.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
2.001
Reaction score
7.643
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ako nemamo pare da odrzimo ovaj tim na okupu e jebem mu mater taman sam zavoleo ove momke ko moze da ne voli ove Francuze koji ko da od malih nogu vole Partizane.Srbijo jadna li si vazno je da su vaterpolisti dobili pare.....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.805
Reaction score
56.052
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Пошто се расписасте толико ај и ја да бацим један чаршаф, па се ваља поћи мало међу људе и што кажу прославити.
Елем пре почетка сезоне написах да је ово сјајна генерација која ће нам дати много али ћемо и уз њих колективно оседети. Не бих ту много шта мењао.
Као што рекох нисмо дуго имали овако гробарску генерацију, поред тога што су гробарчине то су стварно јако добри момци. У скорије време некако ми је та наша фраза пре свега добар човек била не баш на месту с играчима попут Радуљице, Катића, неких странаца итд, али сада је све легло на место. Има сваки момак мане, али имам пре свега утисак да су гробарчине и добри момци.
Пре почетка сезоне и за време сезоне сам више пута док је владала депресија писао да је одлазак Божића и Кецмана ( које обожавам ) одлична ствар за будућност Партизана и стојим иза тога. Њихов одлазак нам је да мудовишног Богдана, Бертанса који сеје смрт у последњим секундама, Лучића који из дриблинга шиба тројку у преломним тренуцима, Милосава који из контре трпа тројку на серију цигана, убија цедевиту и још многе друге. Да рећи ће неко али дао нам је и њихов одлазак и брдо промашаја на крају. Да али хајде да погледамо када су се догађали промашаји а када смо давали. Сада је та снага на нашој страни и следећи пут ћемо бити психолошки јачи од сваког.
По мени сјајна сезона, погото из угла играчког кадра. Неко ће рећи да је мрља непролазак у топ16 ( рекао сам и ја када смо испали да је једна боља ростерска одлука могла да нас одведе тамо ) али руку на срце без жеље да звучим као циган тај топ16 би нас и докусурио. 14 мечева ,не постоји начин темпирања форме, а последње што овим момцима треба је да их неко добија с 30 разлике или да губимо утакмице у пиониру и тим изгубимо веру у себе.
Конкретно по позицијама играчки.
Не знам шта ће бити с Лучићем и Милосавом. Њих двојица су већ један солидан период овде, морају неки кеш да зараде, за Лучића би могле и фине паре да се узму, сад кад је набуџио шут и игру 1 на 1 ( који је зајеб био он на четворци јбт), штета невероватно готивне Гробарчине фалиће. Надам се да ће бар један остати.
Богдан, иако има 21 годину ово му је прва сениорска сезона. Видели смо како је изгледала, мислим да је ово тек почетак. Рад, рад и само рад, и биће то играч за велика дела.
Бертанс, да није повреде мислим да би био невероватно нападачко оружје, мада не мислим ни да ће га та повреда много сјебати јак је то момак, Дулетови момци нису пичкице, таман да нам се врати за топ16.
Жофри, луд дечко, царина. Мора да ради на покретности, нападачком арсеналу, да звекета с тројке, да елегантније креће на кош, да мало шири простор и направи простор центрима.
Центри, Мусли иде или на све или ништа, тако некад и игра, видим у њему брдо позитивних ствари, јак, добро зида, заграђује, све боља офанзива, има реално слаб рад ногу и очајну завршницу, али јебем му матер, с ким ће то научити ако не с Дулетом, верујем да ће бити све а не ништа.
Гагић, прилично необразован кошаркашки, често некоцентрисан, мора много да ради, али види се да има жељу. Мислим да неће постати врхунски центар, али биће то пристојан бекап, системац, играч задатка, има пристојну брзину, поред тога може да декне хорог, биће напредка видећемо коликог.
Милутинов бранио Рашка добро, видећемо шта може наредне сезоне у нападу, надам се да ће имати још мало више минута а да нас то неће коштати.
На крају да не буде баш све одлично, видим један проблем. На нашу финансијску ситуацију један проблем је одлична ствар.
Плеј.
Гордић једноставно, добар момак, гробарчина, одрадио је свој део посла добро. Ипак није то то, ово је било крпљење несвојствено Дулету, али били смо финансијски притиснути.
Лео. Велики потенцијал свега ту има, биће он добар играч. Велико питање када. Нама треба одмах. Генерално писах ово и када је Радичевић отишао, не видим Партизан или генерално било који клуб који пуца стално на трофеје као место за развијање плејмејкерских талената. Евентуално да клинац буде резерва искусном плеју. Ипак мислим да је наш систем где је плеј искуснији црња који ломи физички и темпом добитна.
Неће то бити лоше ни овако следеће сезоне, али мислим да нам је боље да пробамо да видимо како би Лео изгледао да дели минуте с једним физички јачим странцем. Јер имаће он и већих проблема у Ел од једног Нелсона.
Не смета ми што је одиграо лоше финале, јбг лоша форма. Али из перспективе следеће ЕЛ доносио је јако лоше одлуке кроз целу серију а даћу пример прошле утакмице, Нелсон га је у четвртој четвртини рецимо убио, пар пута му побегао изнудио фаулове сипао му две тројке у фацу, оно што је најгоре кад смо кренули да падамо он није знао да стане на лопту, појурцао пар пута, једном и увалио лопту Милосаву у руке итд...
Неозбиљно ми је изгледао када је покушавао да стане, једноставно није могао, морао је да користи блокове и бежи од Нелсона или Лазића.
Да ствар буде гора није то нека виша математика, Богдан кад је играо плеја није имао већ проблеме с чуваром. Мада ни то Богданово играње плеја није било ништа посебно. Али рецимо она два паса из пика за Милутинова су била одлична. То је требао Лео да ради.
Мени лично симпатичан момак, види се јако напаљен на Партизан, веома радан, паметан и одговоран, верујем да и Дуле то види.
Да ли ће то бити довољно да постане играч већ на јесен мислим да ни сам Дуле не може да предвиди...
Што се тиче Дулета, сувишно је било шта и рећи, ово је докторска дисертација темпирања форме. Овако нешто се ретко виђа.
Углавном, биће сигурно и неко појачање у случају одласка, верујем и неки повратак код кошаркашког оца, и биће све ово добро, рад се увек исплати нема ту много филозофије, а кад је у питању крвави рад, нема нам равних.

ПС
Иначе ако сам нешто промашио потписао бих ВЈ@НСов пост из друге теме то би било то :clap:
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top