Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ваљда да се спусти оток...
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Može biti svašta, samo ako se Musli bar malo pokaže.
New York je tanak na poziciji centra, s obzirom da je rezerva Čendleru 40-godišnji Markus Kembi
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
To bi bilo genijalno dobili bi laganih 500 hiljada, ali nema od toga nista nije Musli (bar ne jos uvek) ni priblizno taj kalibar.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Муслија могу изабрати али га сигурно враћу овамо још да се кали, али је ово велика ствар за њега.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
@Veliki strumf

A odakle je ekskluziva? :D
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Istanbul: Prošle jeseni sam po prvi put bio u "Abdi Ipekči" (kad smo gostovali Bešiktašu). Ja ne mogu da vam opišem kako sam se osećao šetajući po dvorani i parketu...kao da sam došao na najveće moguće svetilište...pa još kad sam stao na 45 stepeni od "onog" koša i na 6,25 udaljen od njega...da, da...6,25 a ne 6,75...tresao sam se kao prut...bez obzira što je dvorana skroz renovirana i sve vizuelno izgleda drugačije...a kad izađeš iz dvorane i gledaš okolo (to sve izgleda isto kao 1992, to mi rekoše oni koji znaju) i kad vidiš preko puta one stare zidove sa druge strane ulice, polusrušene (jebem li ih, to je neka turska istorijska znamenitost, to ne diraju, zidine slične kao na Kalemegdanu) - ali bukvalno kao da si došao na svetilište...što "Abdi Ipekči" nama koji volimo Instituciju i jeste...pravo pravcato svetilište...
. Zanimljivost - zidine su Teodosijevi zidovi, a u neposrednoj blizini je i jedan od prolaza u zidinama, Beogradska kapija.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
kakve su to vezbe pre operacije?

Ваљда да се спусти оток...

Само да нешто напишем о његовој повреди, да колко толко приближим ситуацију људима.
Конкретно бој добар друг, је имао укрштене лигаменте на обе ноге и то у исто време. Дечко тренира фудбал. Лигаменте је сјебао у новембру негде. Да би ишао на операцију морао је да ради вежбе да ојача ноге, то су те вежбе. Он је на операцију отишао тек у фебруару, дотле је вежбао, код Берте ће тај период бити знатно мањи. 6 недеља после операције почео је да стаје на ноге и да хода, сада је практично нормалан трчи без већих проблема, поново почиње да тренира у августу. Ето чисто ако нешто вреди људима.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Vodi se uporedo par diskusija pa bas i nije lako pratiti, a sve to zbog utisaka od emisije sinoc i neprospavane noci zbog iste :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Vlažno uzbuđenje, kao posledica znojavog iznenađenja. :D
Ne pokušavaj da odgonetneš nego se zanimaj privatnim porukama! :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Nisam ja sinoc crvenio kad je hvalio dragog nam Dragana "perpetuum mobile" :D

EDIT:
Uf... ja sam definitivno pijan. Ova vrucina mi je pomutila razum. Sta covjeku napisah... Cekamo iznenadjenje i nadam se da je prijatno :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vlažno uzbuđenje, kao posledica znojavog iznenađenja. :D
Ne pokušavaj da odgonetneš nego se zanimaj privatnim porukama! :D

И даље не контам, једино ако је нешто што је форумски млади "брачни пар" :D спремио тј спрема то знам шта је :D
 
Последња измена:

ledeno miran

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
82
Reaction score
5
@Silvija Mizdrak

....jednostavnije je nego sto mislis
Berta je po meni imao najveci napredak, veci i od Bogdana, i ocekivao sam da u sledecoj sezoni bude startna 3, sa poenima u rukama, i onaj koji bi potvrdio prolaznost nasih igraca u NBA - zato sam odusevljen. A kako ga je ova teska povreda pogodila, to kvari moje raspolozenje na kraju sezone, a samim tim umanjuje i moje odusevljenje.
Umesto da bude nas igrac broj 1 sledece sezone, po meni on ne bi trebalo da vidi takmicenje pre marta, aprila 2014.
A to zaustavlja prodaju Lucica i Dragana, sto je za nas skoro pogubno.
Iznad svega postujem njihov odnos prema Partizanu, ako zaista ostanu, to ce biti jos malo u rangu Novice ubice. Secas li se kada je Novici istekao ugovor, i kada je mogao da ode bez obestecenja, a on je produzio ugovor, i tada je Partizan uzeo obestecenje od Reala, to meni cini Novicu legendom koja hoda, to je za mene bio i ostao gest iznad svega.
Nadam se da sam bio jasniji oko Berte, on i BB su moji ljubimci u ovom timu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top